12410
Battlefield 2 - Point of Existence 2
  • Beers
    #11765
    majd változnak az idők.... :)
  • Bartlebi
    #11764
    Kell a francnak!
  • Tono34
    #11763
  • Beers
    #11762
  • errrtu
    #11761
    Szerintem meg alapíts családot aztán nem lesz ilyenekre gondod :)
  • REPS0L
    #11760
    höhö
  • Bartlebi
    #11759
    Hja de nekem most komplett gépet kell cserélnem és nem csak vidkarit. Szal most úgy vagyok mintha most kellene vennem az első gépem.
  • MaskimXul
    #11758
    Így van, évente 100k elég ahhoz, hogy játssz a legújabb játékokkal. Nem max grafon persze, de elfogadható szinten. És ha okosan építesz gépet, akkor az alkatrészek felét felhasználhatod a következő vashoz.
  • Beers
    #11757
    Azért 100k-ból most is lehet gamer gépet csinálni!
  • Bartlebi
    #11756
    Nem is érdekelne hogy barom erős gép kell hozzá de picsa drágák az alkatrészek. Mióta van pc-m azóta évente 100e-ből kihoztam egy nagyon jó gépet. Most meg 100-ból alig lehet kihozni valami normálisabbat. Szal lóvé az nincs most rá.
  • Bartlebi
    #11755
    őőőőőő BFV!
  • Gyuszopapa
    #11754
    #11734
    Mellesleg a portolás végett kell neki erőssebb processzor nem azért mert akkora nagy graf bajnok játék.Többszálra van írva ami a konzolprocik sajáttossága ezért kell neki 4 magos proci vagy nagyon erős 2 magos.
  • Maak
    #11753
    spawn bug ---> bf2/poe2-bol mar megszokhattad
    HUD bug
    beakad a processzor miatt ---> magasabb gepigeny, korral jar
    a hitreg fos ---> bf2-nel azert sokkal jobb
    a sebzés random ---> fasztudja, max ha magasabb pingu a szerver, vagy lagol
    a mapok kicsik, lienárisak ---> rushban vannak nagy mapok, viszont elegge csomab mind, de hat ez a mod errol szol, CQ mapok kicsik ez teny
    kevés a jármű ---> ekkora mapokhoz eleg ennyi
    nincs normális ticket bleed ---> CQ inkabb TDM de azert nem olyan rossz az
    kevés a zászló ---> mapok meretehez kepet eleg
    borzalmasak az adminolási lehetőségek és a szevrerbeállítás, ---> kick ban mukodik kell meg valami? nekem olyan admin script nem kell ami figyelmeztet, hogy kevesebben vannak a masik oldalon, majd mikor atallunk, hogy egal legyen akkor is fogja magat es kirug
    CTDk(?) ---> poeban megszokhattad
    fagyások ---> mindegy hogy ctd vagy fagyas nem?
    server crashek ---> minden kezdet nehez, felfoghatjuk server restartnak is
    +
    a gl és a sniperlámák mekkája ---> utaljuk is oket, de ha nem a ww szerverre jartunk volna akkor poeban is tobb csipa lett volna
    DE A JÁTÉK JÓ! ---> ez igy van, hidd el ez alatt sem anyaznal tobbet mint poe alatt
    Na de miért is?
    HJa igen!
    MERT SZÉP! ---> igenis szep, es pl tankban ulve erzed a vasat alattad, atmegy /szinte/ mindenen

    Osszefoglalva : vannak hibai, sok a lama, de mindezt ki lehet koszobolni sajat szerverrel es jatekoskorrel...ha meg jatszani akarsz tovabbra is pc-n akkor ugyis megerett a vasad a cserere szal a kerdes lenyegeben mar el is van dontve...
  • Tono34
    #11752
    Nincs is szebb amikor lekéseled a snipereket.
  • errrtu
    #11751
    Szerintem ha moddolható a dolog akkor már csak idő kérdése és kapunk a kezünkbe egy igazán faszányos játékot (remélem) addig meg mindenki azt csinál magával meg a szabadidejével amit akar. Azt nem mondanám, hogy megbántam volna de, hogy nem keresem az időt rá, hogy játszhassak az azért számomra elég sokatmondó.
  • eugabesz
    #11750
    Mondj még egy játékot,aminél ennyi és ilyen hiba nem fordul elő??
    Megjegyzem ez sem egyszerre jött,csakis egy induló,új motorra épített játék hibái,amivel együtt kell élni,bosszankodni akár...de a kinézet és maga a játék élménye ott van a szeren.
    Én még nem bántam meg,hogy spóroltam rá.
  • Bartlebi
    #11749
    Szal összegezném azt amit eddig olvastam a bc2 ről.

    spawn bug
    HUD bug
    beakad a processzor miatt
    a hitreg fos
    a sebzés random
    a mapok kicsik, lienárisak
    kevés a jármű
    nincs normális ticket bleed
    kevés a zászló
    borzalmasak az adminolási lehetőségek és a szevrerbeállítás,
    CTDk(?)
    fagyások
    server crashek
    +
    a gl és a sniperlámák mekkája
    DE A JÁTÉK JÓ!
    Na de miért is?
    HJa igen!
    MERT SZÉP!

    Valaki tudna mondani valami olyan pozitív dolgot a bc2-ről ami a játék élményét érdemben növeli és érezteti azt velem hogy érdemes miatta kiadnom több százezer gyorsan romló magyar forintot(Pc és game)?

    Vagy marad a szépen becsomagolt nagy rakás lósz@r az üzlet kopott polcain.

    Hogy hogy a sniperlámák királya is a kedvenc játéka ellen fordúl? Mi történt kisgyerek?
  • REPS0L
    #11748
    támogatom, rá is basztam hogy megvettem.
  • errrtu
    #11747
    a véleményem mit sem változott: szerintem Az a játék szar
  • Beers
    #11746
    hind powa :D!
  • Bartlebi
    #11745
    Kösz de kihagyom a gl-ezést.
  • Maak
    #11744
    Pigi es Kash One is jott mar gemelni velunk, aztan mondom Piginek, hogy nem szeressuk am a gl lamakat a szeron...aszondja, sajna az o gepe szar, ugyhogy csak azzal tud ervenyesulni, ugyhogy johetsz Barti gl nubkodni
  • Maak
    #11743




    a Hind itt is hind
  • Landor
    #11742
    => új gép => BC2
  • Bartlebi
    #11741
    Oleskon leader voltam és így lettem első :D
  • Xeption
    #11740
    Ügyes. Mennék én is ha nem hal meg az alaplapom és nem robban fel mellé a táp.
  • Landor
    #11739
  • Landor
    #11738
  • Landor
    #11737
  • errrtu
    #11736

    amíg te ezzel a fossal nyomulsz addig én tök jókat bukok pókeren :D
  • Bartlebi
    #11735
    Amíg ti azzal a fossal nyomjátok én addig én inkább jókat játszok PoE2-vel!

  • Gyuszopapa
    #11734
    Sajnos a bc2 megjelenése óta egyre kevesebben játszanak a régebbi bf-ekkel és módjaikkal,pedig ez a poe2 nem is olyan rossz.Pedig csapatmunka szempontból a bf2 mérföldekkel veri a bc2-őt.
  • Bartlebi
    #11733
    Napok óta nem játszottam nem hogy poe2-vel de mással sem. Szal nekem hogy hiányzik!
  • errrtu
    #11732
    kibaszottul hiányzik a gama...
  • Bartlebi
    #11731
    Ez mi?
  • Holdpro
    #11730
    Tavasz van melegszünk :)
  • errrtu
    #11729
    ajaj a "melegedéssel" vigyázni kell
  • Bartlebi
    #11728
    Még nem hoztam el Adolftól. De félek is tőle. Mikor terhelem a gépet akkor rohadtul melegszik az alaplapi tápcsatlakozó. De már arra is rájöttem hogy az alaplap felőli oldalon kezdődik a melegedés. Na meg persze melózok ezerrel.
  • Maak
    #11727
    na?
  • Beers
    #11726
    Letölthetőben csak 6k :)!
    Itt!