14
  • Bruk
    #14
    netmaffia
  • RangeR
    #13
    milyen jó is az a CS! Azt lehetne még betiltani, és azt is szabadságvesztésre ítélni aki telepíti a gépére!
  • Picador
    #12
    C&C Generals ZH
  • bodesz
    #11
    te kis reklámozó :)
  • steveh
    #10
    ezek nem konkrétan üsd vágd nem apád gamék.ezek mmorpg-k.egy nagypapi nem fog CSzni
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    nagypapa vs nagymama :))

  • steveh
    #8
    Így is van.Rengeteg kisebb volumenű online játék van amivel a hölgyek nagy részben játszanak.

    Én személy szerint már kb 5-6 éve nem foglalkozom az offline játékokkal.max évente 20 órát ha foglakozom összesen egy kettő gameval.Egyszerűen nem jelenet kihívást a gép ellen nyomni bármit is.Rengeteg nállam sokkal idősebb emberrel találkozom abban a gameban amit játszom.Eddig a legidősebb az 67 éves volt és valahonnan angliából nyomta.De nagyon sok a 40 körüli és nem csak férfiak hanem azok feleségeik és gyerekeik is.Az egész család egy dolgot csinál esténként ugyan abban a gameban lelik meg a kikpcsolódást.Most ez nem tudom ,hogy jó vagy rossz de még midnig jobb az unalomnál
  • Runo
    #7
    És ne felejtsül el, hogy az online játékok körébe nem csak a CS,BF,UT, stb. tartozik , hanem pl a www.jojatek.hu típusú oldalak is online játéknak számítanak, és a hölgyek fpleg ezeket részesítik előnyben.........
  • G.Freeman
    #6
    FBL online liga

    egy pelda online jatekra:)
  • Davidus
    #5
    Nálunk sokkal nagyobb a különbség. Azért itt is vannak női játékosok minden gémben;)
  • bld
    #4
    "Az elemzés szerint a mai 13 és 44 éves közötti játékos közönségben csak éppen-hogy vannak többségben a férfiak (53%)."
    Ezt azért nm gondoltam volna.....
  • sz4bolcs
    #3
    CS
  • Luminas
    #2
    A számok alapján szerintem ezek inkább az online játszott játékokat jelölik, mintsem kizárólag az MMORPG-ket. Pedig az lenne érdekes.
  • Gábor
    #1
    Nem lett volna rossz ötlet beírni a top 3 mmorpgt a cikkbe.