436
2007-ben a mozikban!
  • sorrow
    #156

    OK. Akkor én összekevertem Venomot és Carnage-t.
  • Shiwo
    #155
    én ezt találtam, de nem tom, hogy valóban a filmből van-e...
  • Iori
    #154
    látta valaki a Venomos videót a Youtubeon amit a ComicConon mutattak be?
    Rámentem a linkre de már törölték a Sony Pictures kérésére...esetleg tud vki más linket?
  • Shiwo
    #153
    ill. itt van egy Dögvész, de nem tudom, hogy erre gondoltál-e...azt meg pláne, hogy mi köze van Venom-hoz..
  • Shiwo
    #152
    hát.. Carnage , avagy Vérontó-t szokták a mesefilmben Mészárszéknek fordítani..és nem mondanám, hogy Venom társa..sőt..eléggé rosszban vannak :)

    Dögvész az nem tom, hogy kicsoda a rajzfilmben, de az Apokalipszis 4 lovasa közül az egyiket szokás ennek nevezni..
  • sorrow
    #151

    Javítsatok ki ha tévednék de Venomot és a társát(nem tudom az angol nevét), a rajzfilmben Mészárszéknek és Dögvésznek hívják. Igaz???
  • Chris9
    #150
    6 vagy 7 rész lesz! Szóval biztosan lesz 4. is :D
  • Lizzy Sheffield
    #149
    Szerintem kell egy teljes rész amikor venom is mindent csinál pókicával!!!! Tuti h lesz negyedik rész!!!
  • Shiwo
    #148
    fogadni mernék rá, hogy kb. annyit fog szerepelni, míg a fekete pókruci rámászik, és úgy lesz vége a filmnek..esetleg azt is kinézem belőlük, hogy ez a jelenet a stáblista után fog lenni...
  • Chris9
    #147
    Vagyis hát több helyen is olyan információk vannak hogy majd csak a végén fog megjelenni. De úgy komolyabban nem lesz benne.
  • Chris9
    #146
    Csak úgy mondanám hogy Venom benne lesz ebben a részben szóval nem kell várni a 4.-re. Na ezekre lenne jó egy blog...mert itt mindenki mondd mindent aztán hámozd ki hogy mi az igaz.
  • Doomista
    #145
    hát akkor ez van
  • Shiwo
    #144
    nem akarlak elkeseríteni, de már elötted linkelték a videót, csak más oldalról..
  • Doomista
    #143
    WÁÁÁÁ mindenkinek kötelező megnézni ezt a videót !! Kib*szott jó !
  • Csaba007
    #142
    Csá mindenkinek!
    Szerintem nagyon király az előzetes Venom hiányzik belőle de a következő előzetesben már biztosan benne lesz szerintem!
    Várom a filmet!
  • Shiwo
    #141
    határeset..inkább csak a pókruci tűnik fel és venom sztem a köv részre marad..

    sandman alias homokember pókica régi pofozkodótársa..elvileg a mesékben is szerepelt, képregényben tuti...
  • berlinboy6329
    #140
    Na,most látom csak h már készül a 3. rész.igaz csaka rajzfilmet néztem mindig,de a Venom az kedvenc marad. >)

    Végre itt is feltűnik.De ki ez a Sandman?
  • InfectedMann
    #139
    "Érdemes megtekinteni 2007 legjobb filmjét."
    Azért sok film lesz még ami ezért a címért fog harcolni ;)
    De kétségívül ott lesz a 2007-es TOP10 -ben nálam...
  • zoliii
    #138
    Én is már láttam nekem is nagyon tetszett.2007 május 4-én fog be jönni a mozikban.
  • Lizzy Sheffield
    #137
    húúúúúú, tátva maradt a szám!!!!!
  • Gabriell Man
    #136
    Hello! Még soha nem írtam fórumba úgyhogy tallán az első bellépésem nem lehetne más mint ,hogy elmondjam kintvan az ÚJ PÓKEMBER 3 előzetes és ittvan a hely is http://www.ifilm.com/presents/spiderman3?cmpnid=735&cm&refsite=3981 révén én is nagy Pókember rajóngo vagyok és ezzel szeretnék kedveskedni. Az új előzetes Win. Media Player-ben és QuickTime-ban is megtekinthető, ráadásul HD-ban is. Érdemes megtekinteni 2007 legjobb filmjét.
  • zoliii
    #135
    Attól függ milyen újra gondolsz a filmmel kapcsólatban.
  • Lizzy Sheffield
    #134
    sztem jó ötlet csak idő is kell hozzá, bár itt is ,egadhatunk új információkat a filmről! Persze csak akkor ha tud valaki valami újat!!
  • Chris9
    #133
    Ja látom rengeteg embert érdekli:D Csak az eredeti blog mintájára akartam de mind1...
  • zoliii
    #132
    én benne vagyok
  • icewolf
    #131
    azt hiszem ez teljesen felesleges.
    Van elég filmes blog amúgyis.
    Aki meg tud fórumozni az itt is meg fogja találni az újdonságokat szvsz.
  • David01
    #130
    Ez a topic miert nem jó erre?
  • Lizzy Sheffield
    #129
    a választ asszem megkaptad :D
  • Chris9
    #128
    Sziasztok!!!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy nem lennétek e benne egy Pókember 3 blogban?

    Azért gondoltam rá, hogy érdemes lenne egy ilyet csinálni, mert úgy vettem észre nem egészen tiszta mindenkinek a sztori. A blog lényege igazából az lenne, hogy információkat közöljünk másokkal és a legfontosabb újdonságokat is megosszuk egymással.

    Szóval olyan emberek jelentkezését várnám, akik elvakult Spider-man rajongók és kellő angol tudással rendelkeznek, bár nem ez a fő része a dolognak.

    A többit majd, „személyesen”.

    MSN: [email protected]
    E-mail: [email protected]
  • Shiwo
    #127
    Pókember fekete rucija, ami valójában egy élőlény..egy élősködő, ami egybeakar olvadni Peterrel..hogy honnan szedte, az változó..képregényben egy idegen bolygón, ahol több szuperhőssel együtt több szupergonosz ellen harcolt, míg mesébe egy rakétán érkezett asszem..
  • THE DAHAKA3
    #126
    képregény.net-en találtam :)
  • rágógumi
    #125
    az alja elég pixeles :|
  • rágógumi
    #124
    miaz a szimbiota ?:CCc
  • Lizzy Sheffield
    #123
    azta de qrva jó kép!!!!!
  • David01
    #122
    Keményen néz ki
  • THE DAHAKA3
    #121
  • Lizzy Sheffield
    #120
    ahha, már értem! :D
  • SlayR
    #119
    És amint tudjuk Venomnak elég szép fogazata van :)
  • SlayR
    #118
    Nemhiszem hogy a hegyes kissé fura fogak természetesek :)
  • Lizzy Sheffield
    #117
    Mért? Mi van a fogával?