436
2007-ben a mozikban!
  • bcrics
    #236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na kinek jött már le a film?????
  • ldavid
    #235
    szerintem mindenképpen találkoznak mert az utolsó trailerben is akkor lett Venom Eddie-ből mikor Parker lehámozta magáról a szimbiótát, és rá esett egy darab
  • Rohamoszti
    #234
    Azért abban az 5 perces videóban csinált pár meredek dolgot ahoz hogy levágjuk ő is bevette azt az erőnővelő faszságot mint az apja...
  • Shiwo
    #233
    nem azt mondom, hogy elég, csak azt, hogy a Harry leveréséhez tényleg indokolatlan lenne 20 percnyi bunyó..hisz őneki nincs is "szuperereje" elvileg, mint az apjának és még a sisakját is levette a marha, hogy szabadon üthessék a fejét..megtalálta apuci játékszereit, bekattant és kész..Homival kötexik vagy 30-40 percet gondolom, Venom meg tán éppcsak feltűnik és lehet, hogy Póköcsi ebbe a részben még tudomást sem szerez róla..bár ha ti tudtok valami infót, hogy mit alkot...
  • Bucser
    #232
    Raimi bácsi már így is túl kreatív volt a kézből kijövő hálóval.. a többiről nem is beszélve....
  • Bokafix2
    #231
    Ja...

    És te nem érzed, hogy ez így kicsit össze van csapva? Ha már 5 perc alatt lerendezi azt a szegény srácot. Minek akkor bele ez a karakter, hogyha ennyire nevetségesen kevés játékidőt kap (már akcióban értve). Ennél lehetett volna kreatívabb is Raimi bácsi...

    Sztem William Dafoe tökéletes főgonosz volt az 1-ben, csakúgy mint Al Molina a 2-ben.
    Ki lett dolgozva az egyéniségük a céljaik, a gondolkodásmódjuk, és hogy hogyan jutottak oda, ahová.
    Itt meg erre sajnos nem nagyon lesz lehetőség, mert az ellenfelek keveset szerepelnek. Ki akar 2 dimenziós, papírmasé karaktereket bámulni?
    Nemde élvezhetőbb a film, ha belelátunk egy kicsit az egyéniségükbe és a sötét agyukba? Így viszont olyan érdektelenek, hogy nem lehet azonosulni velük.
    Ráadásul túl sok az ellenfél. Ha már 3-man vannak lehetett volna annyi ötletességet vinni a sztoriba, hogy az egyik ellenfél idővel átálljon pókember oldalára, és ne egyedül küszködjön velük az egész filmen át.
    Erre pedig van is alap, mert a képregényben volt olyan rész is, hogy homokember jónéhányszor kihúzta a csávából bajbajutott barátunkat.
    Mekkor zúzás szakadt volna le a vászonról, hogyha a 3:1 arányból idővel 2:2 lesz. Lehetett volna tekerni-csavarni a történetet, és még izgalmasabb is lett volna.

    Ugyanez volt a Fantasztikus négyesnél is, csak ott fordítva. Mert ott a főgonosz volt egyedül.
    Milyen blőd volt már, hogy négy szupermuksó áll szemben 1-gyel, akinek inkább valamelyik áramszolgáltató vállalatnál kellett volna szerencsét próbálnia.
    Így abszolúte érdektelen és kiszámítható lett a vége.

    Fantáziafilmek, de fantázia nincs bennük.
  • Shiwo
    #230
    Osborne gyereket már az alatt az 5 perc alatt lerendezi, ami kikerült a netre, nem ?
  • Csaba007
    #229
    De nemértem hogy akkor mikerült 300 millió dollárba ha csak 40 perc a harcjelenet???!!?
    Ja egyébként még régen olvastam hogy amikor kész volt a film levetítették jópár emebrnek és azok azt mondták tök unalmas volt és hogy kevés volt az akciójelenet benne! Ezért még raktak bele pár akció jelenetet de hogy ezzel együtt 40 perc:(
  • Bokafix2
    #228
    "May néni, minek mostad ki, most tökre összement!!"
    "Asszem lecserélem egy dögös feketére..."
  • winnie
    #227
    nézz meg egy képregényt, az sem 1/3 akció. mint ahogy az előző filmekben sem voltak sokkal másabbak az rányok.
  • Bokafix2
    #226
    Micsoda???????

    Még ha fordítva lenne, akkor is kicsit fintorognék...
    Mármint, ha 110 perc lenne az akció, és 40 perc a szövegelés.
    Mert én még 40 percet is sajnálnék a dumára, egy ilyen filmnél. Egy olyan 25 percnyi szöveg pont elég lenne. Nyilván nem egyszerre, hanem megfelelő elosztásban.
    De hogy ilyet?? 40 perces akció??? Hát mi lesz ez? A Lear király? Vagy a Diótörő?? Már ne haragudjanak meg filmes szakik, de ki kíváncsi egy pókembernél 110 perc szövegelésre, meg romantikára? Ha ez tényleg így lesz, akkor tök felesleges volt újabb résszel gazdagítani a hálószövő kalandjait.
    A másik: 3 ellenfél lesz a filmben. A homok-os srác, () a fiatal Osborne gyerek, aki apja örökébe lép, és Venom.
    Kéremszépen, 40 percnyi akcióba hogy lehet belesűríteni 3 ellenfél elleni harcot? Egy csata sem fog tudni normálisan kibontakozni? Vagy talán mind a 3-mal egyszerre küzd? Röhej...
    Egyszerűen nem kapnak elég eksön-játékidőt az ellenfelek. Sőt még Póki sem...
  • JonDavis
    #225
    Egy eléggé Negatív kritika a filmről:
    Kritika
    Azt emeli ki főleg,hogy a 150 perces filmben alig 40 percecske az akció, a maradék 110 perc nyálas romantika, üres járat, kínos párbeszédek és jelenetek.
    Sokkal rosszabb lett,mint a második rész.
    A kritikus szerint.
  • Shiwo
    #224
    én simán kifizettetném vele ezek után a gép árát...
  • Csaba007
    #223
    REmélem sok akció lesz benne:) és nem sok unalmas pofázás!
    Már nemsokára ittvan a premier!
  • Challanger
    #222
    Íme a barátságos és közkedvelt pó... Tobey Maguire
  • Cmdr
    #221
    Ritka nagy faszfej lehet ez a Tobey Maguire... Ime!
  • Bokafix2
    #220
    A hannibal rising-nél már volt 1 héttel előtte...
  • ldavid
    #219
    még egy hét van a premierig, ne a warezból indulj ki (bár szerintem még az sincs)
  • Bokafix2
    #218
    Látta már valaki a filmet?
  • TreDoR
    #217
    Igen photoshoppal csináltam, nem volt nagy munka, 3 átmenetből áll, painttel tényleg nem lehet megoldani (max pixelenként).
  • Richard90
    #216
    van a hivatalos oldalon egy visszaszámláló
    valaki berakná bannernak?
  • Pheaper
    #215
    vélemény ?:)
  • Richard90
    #214
    jaja. azt én nem tudtam megcsinálni :) mármint az átmenetet!
    királyak lettek!
    photoshop-pal csináltad? (mert én paint-tel :D)
  • Bokafix2
    #213
    Királyak...
    Teccik, hogy jobb és bal oldalt fekete. Ez jobban kiemeli a windózos ikonokat.
    Ezis király lenne háttérnek.
    Vagy ez.
  • TreDoR
    #212
    HI! Nagyon várom már ezt a részt, kiváncsi vagyok, hogy oldották meg a 3 ellenfél elleni harcot.

    Egyébként nemrég énis csináltam ilyen wpt, bár én átmenetet használtam:
    background
    background2
    Itt van több méretben és színtelen verzió is:
    backgrounds
  • Richard90
    #211
    Készítettem két háttéképet (nem nagy munka)
    Ha valakinek esetleg kellene (és tetszik is) akkor itt találja:

    háttér1
    háttér2
    véleményeket szívesen várok :)
  • ldavid
    #210
    az csak egy program, viszont ha tényleg elérhető az baromira szar ügy...
    amúgy szerintem még sehol nem találsz magyar feliratot.
  • kefka
    #209
    má töltöm a bitlordon de hol találok hozzá feliratot
  • Cmdr
    #208
    itt egy eléggé új előzetes, sok új részt tartalmaz, pár pillanatra lehet látni Venom-ot is amint ordít! :)
  • ldavid
    #207
    akarom! most! most! most! most!
    hol van még május...
  • Lipi1980
    #206
    Legújabb előzetes:
    http://www.spidermanoncomcast.com/
  • ldavid
    #205
    ezt az egy eredeti Venom képet láttam eddig, és ezt is itt az SG-n

    nem talált valaki máshol valamit?
  • ddomi87
    #204
    állat...azt hittem h csak ugy kikapnak a filmből 7 perc lelkizést és annyi lesz...de zsír volt.

    (egy kicsit nagyobba jobb lett volna:P)
  • ldavid
    #203
    7 perc a filmből!
  • Lizzy Sheffield
    #202
    Tök jó
  • ldavid
    #201
    király nagyon
  • sb1
    #200
    Megujúlt a pók-Honlap!
  • Norberto91
    #199
    King az előzetes! Láttam az angol verzióját, meg a németet meg a többit, csak épp a magyart nem találom:'( Valaki tudd adni egy linket, ahol megtudom nézni a magyar előzetest. ( a második előzetesre gondolok)
  • icewolf
    #198
    David válaszában nem volt semmi olyan, ami a válaszod ingerültségét alátámasztaná...
  • Bucser
    #197
    Te meg egy kis kultúrát....