436
2007-ben a mozikban!
  • Relax94
    #276
    errol az oldalrol letolthetem-e az elozetest?
  • Relax94
    #275
    akkor honnan szedhetem le a pokember 3 "elozetest" szerinted?
    meg meg a Karib tenger kalozai 3-at
  • Bokafix2
    #274
    Erről a honlapról legfeljebb csak az előzetest tudod letölteni.
    Az SG meg különben sem warez. Úgyhogy itt nem tölthetsz le filmeket. Esetleg játékot, de annak is csak a demóját. Látom csak 2 napja vagy regisztrált, ezért mellékesen megemlítem, hogy itt csak a filmek fórumjait találod.
    Ha van valami véleményed vagy kérdésed, akkor azt itt leírhatod.
  • Relax94
    #273
    errol a honlaprol milye programmal tolthetnem le pokember 3-at
  • knightbali
    #272
    szerintetek ?/10 ?
  • Csaba007
    #271
    Szerintnem is jó volt!!!
    A harcok meg minden tök jó volt csak némely harcnál szúrta a szemem hogy nagyon mű volt!! Meg a közepe fele kicsit untam magam,de ez is egy csakis moziban nézhető film otthon már nem üt ennyire!!
  • Buskiller
    #270
    Sziasztok!!

    Ebben a pillanatban értem haza a moziból. Egy jótanács:ezt feltétlenül moziban nézzétek meg, ne várjatok rá amíg valamelyik warezoldalra felkerül, már ha nincs fent már régóta valamelyiken. Iszonyatosan jól összehozott jelenetek, a vizuális hatás nem marad el!! Venom alakját tökéletesen megcsinálták, bár a képregényben kicsit nagyobb volt. A Homokemberhez is szerintem pont a megfelelő színészt választották. Sajnos a vége elég szomorú, ezt sajnáltam. Igazából aki ezen nőtt fel -mint én is - némelyik jelenetet biztos megmosolyogja, pl. a Gwen Stacy-t alakító színésznőt és az Ő szerepét Parker életében a filmverzióban, az igazságot Ben Parker haláláról, stb... De igazság szerint ha ugyanazt kapnánk a vásznon is mint a Pókember füzetekben akkor nem is lenne olyan izgalmas az egész. Aki még nem látta irány a mozi!! (:
  • Bokafix2
    #269
    Senki nem hivatkozott bevételekre. Csak egy cikkre, ami írt valamit.
    Attól hogy Japánban nagy siker volt, az még nem egyenesen arányos azzal, hogy itt is az lesz. Ezért írtam, hogy mindenki döntse el maga, hogy tetszik-e neki. Ami a cikkben van, az különben sem az én álláspontom, hanem valaki másé. Én csak rá akartam mutatni a különbségre, hogy van ahol ezt írnak, van ahol azt.
    A king kong-nál is az volt, hogy P. Jackson hazájában Új-Zélandon siker volt, Európa nagy részén meg le se szarták.

    Ne köss bele minden mondatba lécci, hanem előtte gondold át, hogy annak is lehet értelme amit más ír, nemcsak annak amit te.
  • Rio81
    #268
    úgy látom itt is az lesz, mint az sw 3 esetében (1-2 kritikus mert eltérni a pr-szövegtől, és leírni az őszinte véleményét, le is lettek anyázva rendesen): hülyegyerek, miért bántod a kedvenc filmünket? csakhogy a kritikus is ember, neadjisten megveszekedett rajongó, akit bánt, amit a kedvenc hősével művelnek a vásznon három órán keresztül. előre érzem, nyáron én is ekkorát fogok csalódni a transformers kapcsán, de ha szóvá teszem, én leszek az ünneprontó.
  • Shiwo
    #267
    homi már akkor szerepelt képregényben, amikor a vízfejü még csak egy kutya közönséges részeges matróz volt mindenféle szupererő nélkül...
  • bcrics
    #266
    hja a PÓKEMBER Story nem=A Rómeó és juliával csesszék meg!!!
    Meg ez a Tóbi Megájjer?????Tiszta ratyi a gyerek!!!!

    Peter Parker nem 1 komor ember!!!!
    de így itt a filmen nagyon idiotnak van ábrázolva!!

    meg ha homokembert behozták jobb lett volna vízembert is benyomni, mekorra flash lett volna így a vásznon mint a kápregényben!
    ahogy kioltják egymást eheh!
    DE nem van eza gatyi zöld manó aszt helló ,
  • Bucser
    #265
    Ráadásul mindig mindenki elfelejti,hogy a kritikus is csak a véleményét mondja el a filmről. Saját megfontolásai alapján. Attól még miért hülye? Ja hogy ő nem csak b és A kategóriás akciófilmeket látott életében hanem elég nagy klasszikus műveket is és azokhoz viszonyítva ez bizony szemét. De eladható szemét és ez a lényeg.

    nincs mondanivaló. Nincs képregényhűség, de pókember legalább minden 3. percben hálóleng és ugrál és üt.

    A gond az hogy humorizálni elfelejtett, így kurvára drámai a hangulat ami rohadtul nem illik Pókemberhez. És ez az első rész óta így van.
  • winnie
    #264
    "idióták ezek a kritikusok sztem nagyoyn sok baromság van a kritikába..."

    persze te egyet sem nevezel meg. hiába, tipikus fórumista hozzállás. nem is láttad a filmet, de az az idióta, akinek nem tetszett. szóval LOL.

    egyébként, hogy a filmről is essen szó, a pók3 tényleg gyenge. az első 2 nálam még közepes volt, de ez valóban nem sikerült.

    sokaknak tetszeni fog, sokak hányni fognak tőle, de ezzel nem mondtam semmi őjat. ízlések és pofonok, de ezen az óvódázáson túl kell léni, hogy "ha nem tetszik neked, akkor hülye vagy."
  • winnie
    #263
    "Ez a cikk azt írja, hogy ahol eddig bemutatták, minden nézettségi rekordot megdöntött, és hogy már a premier napján visszahozta a kiadások felét."

    kit érdekel mit és mennyit hoz vissza? szinte minden film nyereséges és a pók3 nagy siker lesz. de ettől még a film lehet bűnrossz.

    meg aztán még be sem mutatták a filmet amerikában.

    "Hogy a Pókember 3 tényleg olyan blőd-e, mint ahogy néhány kritika írja, azt mindenki döntse el maga, miután megnézte."

    akkor miért hivatkozol bevételekre? ha mindenki elmegy, akkor siker lesz, mindegy, hogy jó vagy sem. (ezt minden filmre el lehetne mondani)

    mindenki várjon meg több véleményt és azok alapján döntse el, hogy érdemes kiadni egy 1000-es valami gagyiért vagy, ha fizet, akkor iszonyat állat filmet fog látni.
  • JonDavis
    #262
    Éjféli premier után már az első reakciókat olvastam a Pókemberről,éshát..mindenki bűn rossznak tartja a filmet:(
    Gondolhatod,aki elmegy az éjféli premierre, az Pókfan.És a fanoknak nem tetszik,az már nagyon rossz előjel..
  • Bokafix2
    #261
    Nem értem a kritikát.

    Ez a cikk azt írja, hogy ahol eddig bemutatták, minden nézettségi rekordot megdöntött, és hogy már a premier napján visszahozta a kiadások felét.

    Valószínűleg az a különböző megítélés oka, hogy egy átlagos moziba betévedt laikus, egyszerűen csak szórakozni akar egy filmen, és általában ez sikerül is neki. Nem nézi olyan szemszöggel, mint egy kritikus, aki film közben azon filózik, hogy mit emeljen ki pro és kontra.
    Ő csak egyszerűen beül a moziba és élvezi a filmet. Ahhoz, hogy már az átlagnéző is észrevegye, hogy gyenge a film, nos ahhoz már valóban rosszul kellett megrendezni és nem az emberi szubjektivitás különbözőségeiről van szó, mint egyéb esetben.

    Én már hasonlítottam össze egy adott filmnél olvasói kritikát, és olyat, amit kritikusok írtak ugyanarról a filmről.
    Érdekes módon a kritikusok mindig kevesebb százalékra értékelték, mint az olvasók.
    Ennek az oka nyilvánvaló. Az átlagnéző a film élvezeti értékére helyez hangsúlyt, figyelmen kívül hagyva a lehetséges hibákat, vagy kisebb-nagyobb logikátlanságokat, amennyiben nem ezek jellemzik az egész filmet.
    Míg egy kritikus önkéntelenül is elemző szemszögből fog bele egy film megnézésébe - hiszen neki arról kritikát kell írni ilyen meg olyan internetes oldalakon, vagy mozis magazinban.

    Hogy a Pókember 3 tényleg olyan blőd-e, mint ahogy néhány kritika írja, azt mindenki döntse el maga, miután megnézte.
  • SlayR
    #260
    idióták ezek a kritikusok sztem nagyoyn sok baromság van a kritikába...
  • JonDavis
    #259
    Egy ujabb negatív kritika
    MoZiNetes Pokember 3 kritika
    Szintén az a probléma, hogy nevetséges jelenetek,kínos karaktere meg a történet se az igazi.
  • Csaba007
    #258
    Micsoda hasonlat!!!!:D
  • Bokafix2
    #257
    Visszatérve a szinkronra, tényleg gázos. Ennél szarabb már csak akkor lenne, ha a Flinston családban megszokott rímelgetős szöveggel társalognának egymással. Hjúúú, az mekkora debil lenne...
  • ldavid
    #256
    a story NYC-ben játszódik, és Manhattan-ben van a legtöbb (pókfonal lövésre alkalmas) felhőkarcoló
  • sb1
    #255
    Vagy inkább Egyekwood-on
  • Bokafix2
    #254
    Az dobta meg az árát, hogy Manhattan-ban forgatták, az pedig méregdrága hely és még el is húzódott a forgatás (lásd:#249).
    Nem kéne ilyen drága környéket választani...

    Remélem a 4. részt itt forgatják Magyarországon, mondjuk Szolnokon.
  • Bucser
    #253
    hát ha tejel 1 milliárdot símán jó:) életük egyik legjobb befektetése:)
  • knightbali
    #252
    Én arra gondoltam hogy a kb 300 millás költésgvetés mellé 200 milla marketing már egy kicsit túlzás, persze biztos megtérűl, dehát egy filmre 500 millt áldozni már kicsit sok szerintem.
  • ldavid
    #251
    gondolhatod hogy ha ugyanaz lenne nem írtam volna azt amit írtam
    /nézd meg /
  • Bokafix2
    #250
    Mi a baj a szinkronnal? mCsak nem megváltozott Harry és az öregasszony szinkronhangja?
    Hogyha meg ugyanaz, mint az előző részekben, akkor pedig már megszokhattad.
  • ldavid
    #249
    Minden idők legdrágább filmje a Pókember 3
  • Bucser
    #248
    Joggal ugyanis az első 2 rész vastagon nyereséges volt.
  • zoliii
    #247
    miért te nem
  • knightbali
    #246
    pfff, sokat várnak a filmtől.
  • ldavid
    #245
    az agyam eldobom, ilyen szar szinkront berakni May néni és Harry alá....
    és még a szöveg is egy trágya..
  • Csaba007
    #244
    Nemcsoda világszerte 200 millió dollárt fizettek reklámokra!:D
  • akyyy
    #243
    tegnap láttam tvbe előzetest:)
  • Csaba007
    #242
    Nincs még fent!
  • Bokafix2
    #241
    Spanyol nyelvű micsoda?
    A film?
  • bcrics
    #240
    vmi spanyol nyelvű már fenn van :o
  • Shiwo
    #239
    elvileg "civilben" ismerik egymást.. úgy értettem, hogy nem tud róla, hogy Venomként nem látja..
  • Shiwo
    #238
    az az igazság, hogy abból is csak részleteket láttam és direkt nem néztem végig, szal gőzöm nincs, hogy mennyire meredek dolgokat csinál...
  • Kanál
    #237
    senkinek!!!!!