19716


Világbajnok: Olaszország

  • GanXstaZoleeWrk
    #17303
    Nah reggelt

    Big thx az Olaszoknak hogy bosszut alltak Argentinaert :)))))

    A németeknek nincs szégyleni valójuk mivel egy bronzra még mindig jók lesznek bárki megy tovább másik meccsen.

    Del Piero meg isten anno hibázott most kegyetlenül bevarta :)

    Én személy szerint Portugál-Olasz döntőt várok egy olyan bíróval aki az első 3 szinészkedésért 3 sárgát ad és utánna a foci lesz a lényeg :)
  • G_ArchAngel #17302
    írtad, hogy milyen mezt veszel? nem...:PPP

    amúgy kitudja még, jön kutyára úthenger...
  • 5w0rdf15h
    #17301
    igen ők csak serie Bbe mennek :)
  • szanics
    #17300
    Csoki, ez kapufa lett.
    Tudod, nem Juve, AS ROMA!!!
  • szanics
    #17299
    Tegnap úgy játszottunk, ahogy kellett! A németek játszották a saját, 10 emberrel védekezős játékukat, mi pedig mentünk, mentünk, mert tudtuk, hogy tizenegyesekre játszanak, abban a játékban pedig mi nem nyerhetünk.
    Minden elsimerésem Lippié a cserékért, amiket végrehajtott. Behozott minden támadót, el akarta dönteni a meccset, és ennek meg is lett a jutalma (3 kapufa után).
    Köszönöm az isteni Grossónak, aki a tegnapi teljesítményével hatalmasat nőtt a szememben. Köszönöm Del Pierónak, aki beállt, és végleg megnyugtatott.
    Köszönöm édesanyámnak,...
  • G_ArchAngel #17298
    Nocsak, kiadták a jövőévi III.osztályú mezeket? kik lesznek a főszponzorok? Tonio bácsi olajfa ültetvénye?:)))
  • szanics
    #17297
    Bizony, Ballack például mocskosul nagy ajándék-szabadrúgásból tegnap győztes gólt rúghatott volna. Csalás. :P
  • szanics
    #17296
    Olaszország a döntőben!!!!
    Yeeeessss, tegnap majdnem kiugrottam a bőrömből, mikor Grosso bevágta! Jöjjön bárki, most már világbajnokok leszünk! Ma pedig irány a bolt, mezvásárlás következik! :D
  • 5w0rdf15h
    #17295
    sajnos a bírói tévedések miatt alakult ez a VB úgy ahogy alakult így volt 4 éve és most is így van szomorú dolog ez nagyon h a játékvezetők ennyire befolyásolják 1-1 meccs végeredményét
  • G_ArchAngel #17294
    a sportban az a jobb, aki nyer, csapatsportban az, amelyik csapat jobb...

    a technikai sport más tészta, ott túl sok az összetevő, hogy csak a versenyzőre lehessen fogni az eredény alakulását...
  • Smuge
    #17293
    Lehetséges, de a tegnapi meccsen akkor is ök voltak a jobbak
  • G_ArchAngel #17292
    az már nem szemüveg, hanem implantátum:D

    beismerem soha, semmit nem fogok szeretni, ami olasz...
    se autót, se nőt, se zenét, és a klasszikus olasz pizza is szar...

    Toscana gyönyörű, Sziciliát imádom - de a közönséges olaszt nem szeretem...
    Éppígy imádom Katalóniát, Spanyolországot nem...
    Rajongok Skóciáért és az írekért - angolokat nem bírom...

    Nem tartozok senkinek sem magyarázattal és engem sem érdekel, hogy miért nem azt szereted, amit én...
    Pont.
  • 5w0rdf15h
    #17291
    ha ez lenne olaszok kiestek volna már a legjobb 16 között....
  • Smuge
    #17290
    Miért van az ha valami másképpen történik a VB-n a megszokottol, akkor már megy az anyázás, meg magasrol leszarás . Az olaszok teljesen megérdemelten gyöztek, jobbak voltak , mellesleg szerintem a németek nagyon elvoltak szállva maguktol. Végre nem monoton egyhangu a torna, meglepetések sora történik ami persze nagyon jo. Egy dolgon kéne változtatni, valami hatásos rendszert kéne bevezetni ami a birok munkáját segití, mert ez nagyon katasztrófa.
  • Petyus_
    #17289
    Olasz csapat egy klasszissal jobb a németnél, legutóbbi meccsükön is szépen kijött a különbség. Németektől nagyon szép volt, hogy idáig jutottak, nagyon lelkesen, és a svédek ellen jól is játszottak. Az argentínok ellen viszont már nagyon-nagyon necces volt az a továbbjutás... ez a német csapat gyenge, ezt egy német is elismeri neked bármikor.

    Egyébként az olaszok csoportja az egyik legnehezebb volt a csapatok játékereje alapján.. Aussiek se igazán rosszak (ugye a horvátok előtt végeztek, akik a németekkel játszó svédeknél jobbak), ukránok meg a brazilokat búcsúztató franciák előtt csoportelső svájciakat búcsúztatták. Meg egyébként nehogy má magyarázkodni kelljen egy VB-döntő miatt, ITALIA AVANTI!!!!!!!!!

    Néha vedd le kicsit az olasz-hater szemüvegedet.
  • G_ArchAngel #17288
    írtam egy hosszú kommentet, de inkább töröltem - soha nem lenne vége a flémnek...

    az olaszországi eseményeket ne keverd ide: maguknak keresték a bajt, remélem példaértékű következményekkel jár majd - talán a nemzetközi figyelem megakadályozza, hogy a törvényhozókat is lefizessék jó olasz szokás szerint...
  • Zsolti9014
    #17287
    Olvassátok el a nemzeti sport és az origo oldalát, ezek a lapok rendszeresen fikázták az olaszokat, de most ők is az igazat írják: azt, hogy megérdemelték!!!
  • Zsolti9014
    #17286
    Nevetséges???
    Te vagy a nevetséges!
  • Zsolti9014
    #17285
    Ja, azért estek ki úgy, hogy helyzetük sem volt!
  • Zsolti9014
    #17284
    Igazad van! Materazzi jogtalan kiállítása, De Rossit jogosan tiltották el 4 meccsre, de Frings ugyanolyan szándékos ütésért 1+1 felfüggesztettet kapott.
    A brazilok japánt, ausztráliát és horvátokat kapták csoportban, németek costa ricát, ecuadort, lengyeleket. Nemtom kinek szurkolsz, de ha a sérelmeknél járunk, az említetteken kívül: Nesta, Zambrotta, Camoranesi megsérült, Perrottát lerúgták, Ghána ellen ellenünk fújtak (igen-igen!!!), Pessotto tragédiája, botrány Olaszországban, és ehhez JÓ JÁTÉK TÁRSULT, HOGY EZT ENYHÍTSE! AKÁRKI AKÁRMIT MOND, MEGÉRDEMELTÉK!!! Nagy szívük van a fiúknak!
  • G_ArchAngel #17283
    a labdarúgás történelmét nézve Ők a legjobbak...
  • fsgh
    #17282
    vagy nem...
  • Zsolti9014
    #17281
    Példát vehetnétek másokról: egy spanyol- és egy brazildrukker az olaszfocis topikban elismerően megdicsérte az olaszokat, hogy milyen jók voltak.
  • R9
    #17280
    Akkor is BRAZÍLIA a legjobb :-]]
  • G_ArchAngel #17279
    olyan táblázat is van, ami mutatja, hogy kit kellett elverni, kinek adtak potya 11-est és kitől vettek el jogos büntetőt?

    hiába jössz a száraz statisztikákkal, egy szurkoló nem felejti a csapatát ért sérelmeket!
  • Zsolti9014
    #17278
    Szánalmas ami itt folyik!!! Nem egy csapat ellen kell drukkolni, hanem a saját csapatotokért, sikerben, bajban egyaránt.
    Ez viszont magáért beszél:



    Könnyű ág? A VB-n nincs könnyű ág!!!
  • R9
    #17277
    Ollózásból még nem is született gól nem?

    oalszorásg ha megnyeri a vb-t az kb olyan lenne mint a görögök az eb-t. nevetséges
  • NeoMaN
    #17276
    Olaszok NAGYON szépen játszottak, megérdemelték a továbbjutást!
    Örülök, hogy ők nyertek pedig sosem voltam oda értük (védekező foci, unszimpatikus játékosok). Most ez a kép változott bennem valamennyire a játék alapján.
  • G_ArchAngel #17275
    és az is érdekes, hogy ilyenkor milyen bölcsek, empatikusak és megértők az olasz szurkolók, míg az előző hetekben bőven volt, aki elküldte a másik csapat szurkolóját melegebb éghajlatra...

    (akinek nem inge...)
  • Kit--Kat
    #17274
    Látom néhány embernek nagyon fáj, hogy Olaszország jutott a VB döntőbe és nem a kis saját csapata és úgy próbál elég tételt venni, hogy könnyebb ág meg büdös digók stb... Szvsz szörnyen szánalmas. Én az összes meccset végig néztem és több szimpi csapa volt pl. spanyolok, argentínok, németek, és amikot pl. a németek legyőzték az aregentínokat bennem nem fordult meg a kétkedés vagy ilyesmi, és nem kezdtem indokokat keresni, hogy miért a németek győztek. Szerintem aki felismeri magában ezt a rossztulajdonságot az gondolkozzon el....
  • 5w0rdf15h
    #17272
    najó kisgyerek anyuci még nem szólt rád h fellőtte már rég a picsit? jobblenne ha aludnál az okoskodás helyett...
  • kompalor
    #17271
    Most már 25 meccs óta veretlen Olaszország!!! Ez azért nem véletlen...
    A MÉRKŐZÉS STATISZTIKÁJA
    2 Kapuralövések 10
    13 Lövések 15
    21 Szabálytalanságok 19
    4 Szögletek 12
    2 Lesek 11
    2 Sárga lapok 1
    43% Labdabirtoklás 57%
  • tormy
    #17270
    Najo szerintem fejezzetek be a flamelest itt, ez a topic nem arra van.

    Blatter bocsánatot kért Ivanovtól

    Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke elnézést kért korábbi bírálatáért az orosz Valentyin Ivanov játékvezetőtől, aki a portugál-holland világbajnoki nyolcaddöntőben rekordot jelentő négy piros és 16 sárga lapot osztott ki.

    "Elnézést kérek Ivanovtól, a teljesítményét minősítő megjegyzésem miatt. A játékosok rászolgáltak a büntetésre" - nyilatkozott a svájci sportvezető, aki a botrányos összecsapás másnapján úgy fogalmazott, a 17. sárga az orosz sípmesternek járt volna.

    A németországi világbajnokságon eddig összesen 27 piros és 331 sárga lap került be a jegyzőkönyvekben.

  • fsgh
    #17269
  • buldozer99
    #17268
    Na én is lépek!
    jo8 mindenkinek!
    Csátok
  • gabber_saviola
    #17267
    csoki yo8
  • tigeroo
    #17266
    nah jó8 , holnap nehéz napom lesz..de legalább jól fejeződött be ez a nap (tejóég, má szerda van..)
  • buldozer99
    #17265
    Csak az olaszok ellen drukkoltam mert az olaszokat nem csipem!!
    Na de itt fejezük be!!
  • tigeroo
    #17264
    akkor? mit kell csattogni és hülyét csinálni magadból
  • buldozer99
    #17263
    Amugy nem vagyok német drukker!!