19716


Világbajnok: Olaszország

  • buldozer99
    #17262
    jol van nem ám el sírod magad!!!!!!!
    Hehehehehehehehehehehehe
  • tigeroo
    #17261
    biztos van német foci szerelmeseinek topic, mennyél oda sírni...
  • Kaplan
    #17260
    Nem, és szerintem neked megkéne hallgatnod tisztességesen más véleményét és nem csak a magadét fújni, majd leugatni a másikat ;)
  • tormy
    #17259
    littlenorbi te tenyleg marha little lehetsz.
  • gabber_saviola
    #17258
    haggyál már engem kispajtás
  • buldozer99
    #17257
    Nem akarsz menni aludni????????????????
  • gabber_saviola
    #17256
    legyen igazad
  • Kaplan
    #17255
    Hihetetlen, hogy egyből mindenki ráfogja a mákra, meg a bundára az Olasz győzelmet. Ezek az emberek egy fikarcnyit se érnek. Meg azzal jönnek kinek volt könnyebb ága. Nevetséges. Jó, hogy nem játszatták újra például az Olasz-Ukrán meccset azzal a címszóval, hogy 'könnyebb ágon vagytok mint a németek ezáltal kétszer kell győzni a továbbjutáshoz'. Ezen tényleg csak nevetni lehet. Az olaszok megérdemelten nyertek. Nem bemákolták a gólokat... Szerintem sokan szeretnétek úgy becsavarni a jobb alsóba a labdát mint Grosso, de lehet, hogy csak megcsúszott a lábán a labda. Meg Del Piero-nak is odaüvöltöttek és megijedt, ezért lőtte el a balfelsőbe a labdát :)
    Amúgy pedig szerintem Olaszország-Franciaország döntő lesz. Olasz első hellyel és Portugál harmadikkal.
  • littleNorbi
    #17254
    Jah, szeretnének...
  • kompalor
    #17253
    Olasz-francia döntő lesz és az olaszok viszavágnak a 2000-es EB-ért!
  • littleNorbi
    #17252
    Remélem a döntő napján is beszélünk
  • littleNorbi
    #17251
    honnan látsz, nem fog én bekamerázva
  • tormy
    #17250
    Jah Del Piero kivegezte a Nemeteket.

    Mellesleg azt hallotatok hogy egy nemet lap parazitaknak hivta az olaszokat? A mai Nemzeti Sportban volt is rola egy cikk, Gattuso tiszta ideg volt miatta.
  • buldozer99
    #17249
    jaja ez egy nem is tudom mit irjak rá annyira hülye hogy már nem lehet rá mit irni!
  • gabber_saviola
    #17248
    fáj látom
  • littleNorbi
    #17247
    Sztem rúgj be jó
  • tigeroo
    #17246
    németek csoportja nehezebb volt? lengyelország, ecuador, costa rica
    aztán jöttek a svédek és az argentinok.
    főleg mert németországot esélyesebbnek tartották mint az olaszokat a döntőbe jutásra
    (hányan jósoltak brazil német döntőt..)
  • ProGabe #17245
    Hát én most értem haza,haverokkal néztük és mit is mondhatnék:szép volt olaszország,óriási respect hogy le tudták gyűrni a házigazdát
    És ami számomra a lényeg:DEL PIEROOOOOOOOOOOOOOO csitította el végleg a stadiont,és azért örülök ennek ennyire mert ő is egy olyan játékos aki bent van az én kis saját Hall of Fame csarnokomban
  • buldozer99
    #17244
    Na én megyek aludni!!
    De ugyse tuok mert kiestek a Németek és az Olaszok jutottak tovább!
    Igy voltam a Brazil meccs után is!!!
  • Me0w
    #17243
    Ki a fasz kopog nalatok feltizenkettokor b+? :D
  • SLICK
    #17242
    amúgy megnéztem az összefoglalót és Kokó a végén: "Meg merem kockáztatni hogy a Világbajnokság eddigi legizgalmasabb mérkőzését láttuk."

    én is meg merem kockáztatani h nem egy meccsre mondta már ezt
  • littleNorbi
    #17241
    Hát nem lesz gyász ?
  • buldozer99
    #17240
    hehe
  • littleNorbi
    #17239
    Én eltudom viselni a vereséget, mert eddig pont azok a csapatok estek ki akiknek szurkoltam, de az olaszokat nem tom mért de nem birok őket...
  • buldozer99
    #17238
    Tök jo
  • tormy
    #17237
    Portugalia jo csapat, es Deco jatszani fog a Franciak ellen azt se felejtsd el.
    Szerintem 60-40 a franciak javara azon a meccsen ami az eselyeket illeti, de konnyen lehet Portugal gyozelem is.
  • Kandurex
    #17236
    Az természetes, hogy a Portugáloknak is van esélye, íme a bizonyíték..harcos csapat, minden eszközt bevetnek...



    Portugál foci...
  • Count Adyn
    #17235
    Győzzön a jobbik a döntőben!
  • Count Adyn
    #17234
    Tudod a normális emberek tudnak veszteni, és kulturaltan elviselik fájdalmukat.)
  • buldozer99
    #17233
    Hát ha a Franciákat megverik akkor szerintem az olaszokat is!!
    Amugy jó csapat!
    Meg az olasz is mert tán a döntöben vannak!
    Tehát fejezük be a veszekedést!
  • littleNorbi
    #17232
    Ilyenkor kopognak hozzád ?
  • tormy
    #17231
    *sportklub..bazz nem tudom se irni se gondolkozni, lassan ideje lenne alukalni.
  • tormy
    #17230
    Koko sem tuod a picsajan maradni, minek tettek be ezt a sportkullba, nem eleg Lederer meg urban flori? Szinvonal odabasz. Mellesleg 2 napja lattam Kokot nem messze a vaci utcatol egy etterem bejaratanal allt 2 novel, es akkora szivar logott ki a pofajabol mint egy nagyobb neger mupenisz.
  • littleNorbi
    #17229
    Van esélye az EU Braziloknak !
  • Kandurex
    #17228
    simán... végig kísértem a VB -t, egyértelműen mondom: (svsz) NEM ÉRDEMELTÉK MEG!, hogy a döntőbe jussanak és a csoportjaik pedig maga volt az álom...!
  • buldozer99
    #17227
  • Hajnalcat
    #17226

    Pont gól előtt kopogtak és nem figyeltem oda. Épp elég volt ahhoz, hogy ez történjen... De reménykedem még a 3. helyben, talán meg lesz.
  • fsgh
    #17225
    Te miről beszélsz?Francia az húzos lehet abban igazad van de Portugália???
  • littleNorbi
    #17224
    idézet KOKÓ
  • littleNorbi
    #17223
    Hol van az már ?????????????