19716


Világbajnok: Olaszország

  • France men
    #17349
    Szerintem H B Pista fogja! És a REAC mester!
  • The FlashBack
    #17348
    Ha a Döntő-t Léderer nyomja, bemegyek az RTL Klubhoz, és szétverem az egész épültet, ezt most megmondom:-@
  • szanics
    #17347
    Nem kéne mocskolódni.
  • 9csöves9
    #17346
    Te kis cicafiú!

    "A trágár beszédet, és egy-egy ország válogatottjának szidását MELLŐZD a topikban!"

    nehogy a popsidra paskoljon valaki
  • jbal
    #17345
    ja az de kemény volt h klinsmann hátha kimegy egy Reac meccsre:DDDDDD
  • Count Adyn
    #17344
    Szerinte reac nyeri vb t:D
  • ffxi
    #17342
    Azt hogy Portugália megveri Angliát, 200ft-os téttel. És még nincs nyeremény.
  • szanics
    #17341
    Azt nem vágom.
  • ffxi
    #17340
    Szerencsejáték-TippMix!!
  • szanics
    #17339
    Mi ez? Betandwin vagy Sportingbet?
  • ffxi
    #17338
    Ja, nem! Én neten raktam meg.
  • fradista91
    #17337
    Nincs ráírva a szelvény hátuljára hogy bizonyos összegeknél menyi időt kell várni rá? Amúgy ez a 200-as mit jelent? Mert 200 Forintot a Totózóban is beválthatsz :D Ha interneten fogadtál akkor gőzöm sincs, mert még nem játszottam így, nem is szoktam... De majd csak belelendülök :DDDD
  • fradista91
    #17336
    Thx
    És a bronzmeccsel mi lesz? :S
    Azt meg kapja a rikácsoló/ritka tudatlan Léderer barátunk...
  • fradista91
    #17335
    Hát eddig én is, de ha eszerint lesz akkor nem...
    Van még verzió: 1.elődöntő(HajdúB.) 2.elődöntő(Hajdú B.) ; Bronzcsata(Léderer) Döntő(Léderer) Ez a rosszabb :S | :DDD
    Vagy: 1.elődöntő(HajdúB.) 2.elődöntő(Léderer) ; Bronzcsata(Léderer) Döntő(Hajdú B.)
    Bár inkább hallgatom Hajdú B. a Német meccsen, igaz a döntő meg "fontosabb" :P
  • ffxi
    #17334
    Ért vki a Tippmix-hez

    Az a helyzet, hogy Portugália tovább jut Anglián 200-zas téttel és máig nem jött még [b]nyeremény[\b]. Hogyhogy?
  • szanics
    #17333
    Döntőt Hajdú B. nyomja.
  • gergelyanevem
    #17332
    én úgy tudtam hogy a döntőt Hajdú B. nyomja nehogymá Léderer....
  • fradista91
    #17331
    Taalán nem ide kapcsolódik de:
    Ha követjük a sort: 1.elődöntő(HajdúB.) 2.elődöntő(Léderer) ; Bronzcsata(HajdúB.) Döntő(Léderer)
    Nyugtasson meg valaki hogy nem így lesz :D
  • fradista91
    #17330
    Pontosan ;)
  • fradista91
    #17329
    Megfigyelted ki mondta?????
    Urbán Flórián.... Rá ne is számíts hogy valami okos dolgot mond :)
    Azt is mondta: Véleményem szerint ez a két csapat jobb mint a másik ágon futó Franciaország/Portugália.... Ez sem teljesen igaz, látva a Franciák Brazília elleni játékát...
  • gergelyanevem
    #17328
    sok minden nem igaz amit ők mondanak...sztem nem is kell velük foglalkozni, a pályán dől el minden
  • fsgh
    #17327
    Rtl klubbon azt mndták "aki ezt a mccset nyeri az a világbajnokságot is...." mondjuk sztem ez így nem teljesen igaz...
  • fradista91
    #17326
    De Szanicsnak úgylátszik nem jönnek be az ilyesfajta viccek... De ezt intézzétek el egymás közt :)
  • 5w0rdf15h
    #17325
    ezaz h a minimum hiányzik..
  • gergelyanevem
    #17324
    fölösleges vitázni, akinek nem inge nem veszi magára...
  • fradista91
    #17323
    Én is úgy érzem Portugália verhetőbb az Olaszok számára, mint Franciaország... A Gallok nagyon összeszedték magukat és nagyon jól játszanak. Zidane, Henry, Trezeguet mind jó játékosok akik most átlagon felül teljesítenek (főleg Zizou) Vasárnapra én is Francia-Olasz meccset várok, természetesen Zidane "fan"ként Francia győzelemmel :) De győzzön a jobb, ma már semmi sem kiszámítható... A mai mérkőzés alapján monjduk már leszűrhető lesz az (gólok számából, eloszlásából) milyen Franciaország/Portugália lesz az ellefnél.
  • G_ArchAngel #17322
    Szerintem semmi olyat nem írtam, amit egy minimális humorérzékkel rendelkező ember ne tudna tolerálni...
  • fradista91
    #17321
    G_ArchAngel: Én sem szeretem az Olaszokat... De attól még talán itt a topikban megpróbálhatnánk normálisan beszélni azokkal akik kedvelik őket... Ez csak egy jó tanács volt mindenkinek :)
    Folytathatjátok a Boxot :D
  • G_ArchAngel #17320
    Látom a szűk agyadban elveszett a lényeg: a szüleidre nem tettem megjegyzést, DE TE IGEN az enyéimre

    nem kellene bocsánatot kérned?
  • szanics
    #17319
    Nem érdekelnek a smiley-k, itt és máshol is elmondtam már.
    Viszlát!
  • G_ArchAngel #17317
    a szüleidre nem tettem megjegyzést, de a hozzád hasonlók is hozzásegítenek az olaszutálatomhoz rendesen...
  • szanics
    #17316
    Szerintem az olasz vb-esélyeknek talán Portugália mai továbbjutása tenne jobbat. Ők túljátsszák a focit, amit az olasz célfutball képes megölni.
    Franciaország keményebb dió, ráadásul Zidane és Henry... Hát ez kemény lenne a döntőben.
    Szerintem olasz-francia finálé lesz, talán nyerünk.
    A németek megérdemelték, hogy eddig eljussanak, de tegnapi teljesítményük alapján nem érdemeltek döntőbe jutást. Ha Lippi nem eszmél, és nem küldi rá a játékosait a németekre, akkor meg is lett volna a büntetőrúgás, amivel tuti a németek mentek volna tovább.
  • szanics
    #17314
    Vegyél vissza az olasz válogatott tagjainak minősítésével és nem lesz baj.
    Úgyis ezért írtad be az előző hsz-t, nem? Hogy valaki jól beszóljon, aztán mehess a modikhoz. Menj.
  • fradista91
    #17313
    Kicsit higgadtabb fejjel véleményem a tegnapi mérkőzésről: Mindkét csapat megérdemelte volna a továbbjutást, viszont az utolsó 1,5 percben az Olaszoknak jött ki jobban a lépés, és egy nagy lövéssel (csakúgy mint Argentína Mexikó ellen) sikerült továbbjutniuk. Gratula nekik. Ma pedig remélem Zizouék már a rendes játékidőben megteszik azt, amit a Németeknek nem sikerült tegnap, vagyis elintézni a továbbjutást, gólt lőni. Hajrá Zidane&Franciaország! Ne feledjük ott van Portugália aki ha döntőbe jutna ugyanakkora eséllye pályázhatna a Világbajnoki címre mint Olaszország. Tahát a mai mérkőzés és a hétvégi derbik is izgalmasnak ígérkeznek. Amúgy a Bronzéremért vívott csatában Némeotrszág minden valószínűség szerint mindent megtesz hogy megnyerje azt. Hajrá Németország!
  • Punker
    #17312
    na most hagyjátok abba!
  • szanics
    #17309
    www.lionsport.hu
  • GanXstaZoleeWrk
    #17307
    Szanics hol lehet itthon jó minőségű mezeket kapni? Egy Sampdoriás és egy Argentinás mez nekem is kellene :)
  • szanics
    #17306
    gondoltam, Tottiból még Te is kitalálod, hogy nem Juvésat
    Különben VÁLOGATOTT MEZT!
  • szanics
    #17305
    figyelni kéne az oalsdz focival kapcsolatos híreket, nem mondanál őrültségeket :)
  • szanics
    #17304
    Ez mindent elmond a tegnapi meccsről.
    Remélem, most azok is elbújdosnak, akik gyenge ágról beszéltek eddig. Németországot világbajnokságon legyőzni hazájában, az elődöntőben, felfelé ívelő teljesítmény után, ez már valami!