19716


Világbajnok: Olaszország

  • james69holden
    #17389
    OMG!
  • France men
    #17388
    Pfff, az igen!!
  • Csabesz6
    #17387
  • tormy
    #17386
    Felgyújtották Ronaldinho szobrát

    Végső elkeseredésükben Ronaldinho szobrán töltötték ki dühüket a brazil szurkolók. A monumentális szobrot felgyújtották, csak a váza maradt meg.

    A brazil csapat a vébén tudása alatt teljesítő szupersztárján álltak bosszút a csalódott brazil szurkolók csapatuk váratlan és korai kiesése után, jelentette a Daily Telegraph. Az elkeseredett szurkolók megrongálták a tavalyelőtt a világ legjobbjának választott focista monumentális szobrát.

    A hét méter magas szobor a Brazília déli részén fekvő Santa Catarina állambeli Chapecóban állt. Brazília szombati, 1-0-ás veresége után a csalódott rajongók felgyújtották az emlékművet, írja a Telegraph a helyi polgármesterre hivatkozva.

    Csak leégett fémhulladék, a szobor váza maradt meg" - nyilatkozta szóvivője. A hatalmas szobrot, ami a labdát bűvölő Ronaldinhót ábrázolta, 2004-ben állították fel, amikor a FIFA szavazásán őt választották a legjobb futballistának.

  • Phat Smoker
    #17385
    focistás freskó powa

  • mesor
    #17384
    Bronz meccs szerintem meglesz a németeknek.
    Bennem is meghűlt a vér amikor belőtték az első gólt. Pirlonak minden tisztelet mert nagyon okosan passzolt pedig lőhetett is volna. Személy szerint engem Totti játéka idegesített fel nagyon meg is utáltam ezen a meccsen. (Jó hogy sérült volt de akkor is)

    Második gól várható volt de ezt így kellet csinálni akár még Németo is találhatott volna egy gólt nem jött össze sajnos. Francia győzelmet várok a vb-n! :)

    Viszont ezt a "megérdemelték" stb szövegek hülyeségek szerintem a négy között bárki megérdemelte volna hogy döntő be jusson sőt Trinidad is megérdemelte volna a döntőt! :)

    Hajrá NÉMETORSZÁG!
  • The FlashBack
    #17383
    :-)
  • LES FORZA INTER
    #17382
    Hasonlóan sajnálom Kahnt, pedig utálom naon, de el kell ismerni tud vmit!!! Hajrá Portugálok(inkább mint a franciák)!! Olasz - Portugál döntőt olasz győzelemmel!!!
  • tormy
    #17381
    Nem tokmind1 ki lesz a kommentator? Mind szar, magyar foci szintjen vannak ok is.
  • tormy
    #17380
    Tippmix egy szar, csak online fogadj, sportingbet es betandwin. NAgyobbak a szorzok es vannak "szinte tuti" fogadasi lehetosegek.
  • R9
    #17379
    az 11-es lett volna nem? ha nem a talpalás hanem másik miatt volt a sz- rugás
  • tormy
    #17378
    Haha!
  • tormy
    #17377
    Jo reggelt mindenkinek, most keltem.
  • zaki
    #17376
    Szerintem ott sem fog védeni...
  • szanics
    #17375
    Bronzmeccsen szerintem védhet simán.
  • The FlashBack
    #17374
    De érted, direkt erre van a másik topik, a gól pedig a meccs része:-)
  • zaki
    #17373
    Ez spam? És az, hogy 30an beírják, hogy GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! az nem? :P
  • The FlashBack
    #17372
    szerinted miért van a spem topik?
  • fsgh
    #17371
    lol
  • The FlashBack
    #17370
    degonoszvagyszéggyeldmagadat
  • Csesza
    #17369
    jó volt nézni Kahn-t ahogy ott szenved a kispadon, Lehmann-t is utálom teljesen mind1 de nekem tetszett

    [degonosz]
  • The FlashBack
    #17368
    Előre sírok!
  • The FlashBack
    #17367
    A Hiba az ön készülékében van!
  • grizzly21
    #17366
    ez szar, lefagy mind2 böngészö:(
  • The FlashBack
    #17365
    [center]
    Hatalmas csata után az olaszok a döntőben

    Németország | VS | Olaszország

    0 - 2



    | VS |



    Sokáig emlékezetes mérkőzésen Olaszország hosszabbítás után 2-0-ra verte a házigazdákat a németországi labdarúgó-világbajnokság első elődöntőjében és ezzel bejutott a fináléba. A rendes játékidőben többé-kevésbé kiegyenlített volt a mérkőzés, a ráadást pedig az azzurrik bírták jobban.

    Jürgen Klinsmann kapitány okozott némi meglepetést az összeállítással, miután az eltiltott Torsten Frings helyére Tim Borowskit, míg a sokat hibázó Bastian Schweinsteiger helyére a Dortmundban “hazai pályán” focizó Sebastian Kehlt állította. Az azzurrik háza táján nem történt semmi váratlan: az eltiltásból visszatérő Materazzi elfoglalta helyét a védelem közepén, a kisebb sérüléssel bajlódó Camoranesi pedig vállalhatta a játékot.

    Az első percektől kiegyenlített mezőnyjáték folyt a pályán, az olaszok letámadták a németeket és sok labdát szereztek, de ezeket hamar el is adták, így a házigazdák vezettek tartalmasabb, de gólhelyzetet nem hozó akciókat.

    Tíz perc után kissé aktívabbá váltak Marcello Lippi legényei, és Totti-indítása után Perrotta akár a vezetést is megszerezhette volna. A másik oldalon Pirlo tizenhatoson belüli kezezése (amiért talán túlzás lett volna büntetőt adni), valamint Podolski erőszakos, önbizalommal teli játéka és bátor lövési okoztak izgalmakat.

    Továbbra is remek iramban fociztak a csapatok: az olaszok, akik talán még nem játszottak ilyen lendületesen a világbajnokságon, szorgosan ívelgették a német védelem mögé a labdát, de a Tonira, Perrottára és Camoranesire nagyon vigyázó hazai bekkeknek köszönhetően ziccerek helyett csak szögletekig jutottak. Németország a félidő derekán eléggé beszorult, de egy gyors kontra után Schneider így is betalálhatott volna.

    A félidő végére ismét az olaszok kerültek fölénybe, de sok hibával adogattak, így újabb helyzetet nem alakítottak ki. Ettől függetlenül azonban az első 45 perc alapján jobbak voltak, mint a németek, akik a sima hajtós, rakkolós foci mellett csak felvillanásokra voltak képesek.

    A második játékrész Klose nagy szólójával kezdődött, de ezt leszámítva továbbra sem voltak elsöprő lendületűek a német rohamok, főleg a középpályás játék hiánya miatt: Ballack még csak-csak adott egy-két jó passzt, de Borowski például – már amikor egyáltalán észre lehetett venni - leginkább azt bizonyította, miért is volt csere Lisztes Krisztián mögött a Werder Bremenben, Podolskinak pedig szemmel láthatóan elment a kedve a labdarúgástól. Az olaszok sem pörögtek már úgy, mint az első félidőben (leszámítva a minden német játékos közelségétől magát eldobó Tottit), akcióik nagy része pedig lesen halt el egy-egy rossz ütemű kiugratás után.

    A félidő közepén kicsit magukra találtak a németek, és néhány gyors ritmusváltás után egy az egyben vezethették a kékekre a labdát, de hol Podolski szaladt túl a pettyesen, hol Borowski sétált neki a védőjének, hol pedig Friedrich maradt le egy ütemmel a labdáról, így Buffon kapuja nem került veszélybe.

    Gólszerző: Grosso (119.), Del Piero (120.)
    Csere: Borowski helyett Schweinsteiger (72.), Schneider helyett Odonkor (83.), Klose helyett Neuville (110.) ill. Toni helyett Gilardino (74.), Camoranesi helyett Iaquinta (91.), Perrotta helyett Del Piero (104.)
    Sárga lap: Borowski (40.), Metzelder (57.) ill. Camoranesi (89.)

    Helyszín : Dortmund
    Nézőszám: 65 500
    Játékvezető: Benito Archundia (mexikói)
    Asszisztensek: José Ramírez (mexikói), Hector Vergara (kanadai)
  • The FlashBack
    #17364
    Hú, az utolsó mekokra góól volt!
  • The FlashBack
    #17363
    Olaszok mellett döntött:-)
  • The FlashBack
    #17362
    Szivemből szóltál:-)
  • The FlashBack
    #17361
    Német - Franciát szerettem volna legbelül, de éreztem, hogy nem ez lesz:(

    És sajnálom Kahn-t, hogy az utolsó VB-jén egy percet nem védhetett, pedig szerintem még most is jobb mint az a **** Leehman!
  • The FlashBack
    #17360
    kimás?:D
  • fistin
    #17359
    köce :P
  • 9csöves9
    #17358
    ittvane
  • fistin
    #17357
    nem tudja valaki megmondani hol lehet megnézni a gólokat, mert lemaradtam pont a gólokról :(
  • The FlashBack
    #17356
    vótmá
  • The FlashBack
    #17355
    Őt becserélték, ugye?
  • The FlashBack
    #17354
    Kifelejteték, hogy lesz még egy döntő is:P
  • GanXstaZoleeWrk
    #17353
    kb en is! :DDD de szep golt lőtt Del Piero.
  • The FlashBack
    #17352
    Ja, tegnap Hajdú B. beszólt neki a REAC miadt:-)
  • The FlashBack
    #17351
    Álmomból felébredve el sem hittem, mikor üvöltött a kommentár....
    Mondom mi a franc!? Erre látom 0-2
  • fistin
    #17350
    ez nagyon jóó :D