19716


Világbajnok: Olaszország

  • tormy
    #17429
    lol nagyon jo, meg uszni is lehetne meccsnezes kozben.
  • The FlashBack
    #17428
    lool
    aztak*va
  • ProGabe #17427
    Hát ott jópáran mondhatták tegnap hogy "elúszott a meccs"
  • Shaman
    #17426
    Frankfurtban nézik a meccset...

  • tormy
    #17425
    Aham, es spanyolul folyekonyan beszel meg meg mas nyelveken is, igy elvezetes nezni egy meccset. Raadasul nem beszel felesleges marhasagokat sosem.
    Farago is jo igazad van, de ritkan lehet mostanaban hallani, nem tudom miert.
  • ProGabe #17424
    Persze hogy ismerem,ő is nagyon jó kommentátor mint a sport tv-sek java(pontosabban a ferkót kivéve nálam mind1ik),ráadásul igazi spanyol fanatikus,meg jókat tud kurjongatni egy-egy gólhelyzetnél
  • The FlashBack
    #17423
    LÉderernél még énis jobb lennék szvsz!
  • tormy
    #17422
    Jah biztos lusta volt irogatni.
    Attol fuggetlenul szerintem a legjobb magyar foci kommentator most, majd ha kezdodnek az uj bajnoki szezonok es a Sport1-2-n a kozvetitesek, erdemes lesz ot meghallgatni.
    Persze azert Hajdu B. sem rossz pl. Ledererhez kepest.
  • fsgh
    #17421
    nekem a kedvenc kommentátorom Gundel T. Gábor:))
  • LES FORZA INTER
    #17420
    Te Shamanam ... te ezt komolyan gondolod...???
  • The FlashBack
    #17419

  • LES FORZA INTER
    #17418
    Escobar így már igen tom kösz! Az ilyenek elgondolkodtatók... Megéri +ölni??? azzal nem lesz semmi jobb...
  • The FlashBack
    #17417
    Tükrözi az egész személyiséget ez a pár sor

    [i]


    Farkas Norbert

    Kedvenc meccseim (amelyeket közvetítettem/szerkesztettem): hosszú lenne a sor

    Kedvenc magyar sportolóm: Bölöni László

    Kedvenc külföldi sportolóm: hosszú lenne a sor

    Kedvenc filmem: nincs

    Kedvenc színészem: nincs

    Kedvenc színésznőm: nincs

    Kedvenc ételem: nincs

    Kedvenc italom: nincs

    Kedvenc könyvem: amit éppen olvasok
  • tormy
    #17416
    Jo hat Palik...HOVA TUNT DAMON HILL?!
  • The FlashBack
    #17415
    úristen.
    magyarországon is ez lesz a helyzet, ha kijutunk 20év múlva egy vébé-re:P
  • tormy
    #17414
    Nalam nem. Nem tudom ismered-e a Sport1-2-on van egy kommentator, altalaban spanyol meccseket szokott kozvetiteni, szerintem jobb mint Hajdu B.

    Na varj meg is talaltam az adatlapjat.

    http://www.sport1tv.hu/index.php?apps=stab&id=8
  • The FlashBack
    #17413
    lol
    Mennyi elvakult szukoló van te jó ég
  • Shaman
    #17412
    még mindig jobbak a focikommentátorok,mint "te Gyulám" -at mondogató F1 közvetítő P. László...CCccc
  • tormy
    #17411
    Na fel perc alatt megtalaltam.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Andr%C3%A9s_Escobar

    Andrés Escobar

    On July 2, 1994, Escobar was gunned down outside a bar in a Medellín suburb. According to Escobar's girlfriend, the killer shouted "¡Gol!" (mimicking play-by-play men in the region for their notorious calls after a goal is scored) for each of the 12 bullets fired.

    The murder was widely believed to be a punishment for the own goal.[1] It is not clear whether the murderer acted on his own initiative, or whether he was sent out by one of the gambling syndicates who had bet large amounts of money on Colombia to win the Cup, or at least qualify for the second round.

    The BBC issued an apology the following day after its pundit Alan Hansen commented on another match that "the Argentine defender wants shooting for a mistake like that."
  • ProGabe #17410
    "Mennyi" Knézyt hallottál te?Mert Hajdu B.,Faragó pl Knézy-Vitrai tanítványok és méltán viszik tovább ezt a vonalat,persze most nem akarok vitatkozni veled ezen hiszen ízlések és pofonok de az hogy Hajdu össze-vissza beszél és "olyan messze van a Knezy Jeno fele etalon stilustol mint Mako Jeruzsalemtol" egy kicsit botor kijelentés.Ténxleg úgy látszik hogy sokakban kicsit túlságosan megszépült Knézy emléke,szó se ról nálam is ő az etalon de mint írtam szerintem Hajdu B. a legméltóbb utód
  • tormy
    #17409
    Aham emlekszem ra, na varj nem is tudom mi volt a neve jatekosnak...hmm..
  • LES FORZA INTER
    #17408
    Ronaldinho nem érdemelte meg, az egész csapat volt rossz, ez csapatsport, de Brazíliában a foci mindenek előtt, fontosabb bármi másnál! #17399hsz: Nemtom meik VB-n 1 naonjó kolumbiai hátvéd öngólja miatt esett ki Kolumbia, és amint hazament megölték, sajnos az ilyenek ott előfordulnak!
  • Shaman
    #17407
    nem terhelték rá,csak másról nem votl szobor,ennyi :-p
  • tormy
    #17406
    Kicsit eselyesebb mint a Portugal csapat. En is francia tovabbjutasra szamitok, ezt meg is jatszottam sportingbeten, de igy utolag belegondolva lehet hogy meresz huzas volt tolem, mert a Portugal csapat nagyon ossze van rakva, hala Scolarinak, es Deco is jatszani fog mar ma.
    Deco - Zidane iranyitok parharca nem lesz semmi, remelem Deco is jo formaban lesz.
  • LES FORZA INTER
    #17405
    csak 1 meccs után vernék meg őket, de többet csak a paralimpián vehetnének részt!!!
  • QPR
    #17404
    Franciaország nagyon esélyes ma...
  • tormy
    #17403
    Hat nem tudom. Szerintem Hajdu B. is olyan messze van a Knezy Jeno fele etalon stilustol mint Mako Jeruzsalemtol.
    De az biztos hogy Hajdu B. meg viszonylag elfogadhato, csak enyhen szolva is tul sokat beszel, es neha ossze-vissza.
  • Csesza
    #17402
    ügyes vagy...
  • ProGabe #17401
    Hajdu B-t is szidod ezzel a hsz-l és az nem szép dolog
    Igaz hogy tényleg haloványabbnak tűnik mint mondjuk egy bl meccsen,bár már csak tűnt,mióta kinnt van +int naon jó,meg amúgy is ő ott van a top 5 kommentátorok között szvsz
  • tormy
    #17400
    Most kepzeld el, mi lenne ha nalunk is komolyan vennek a focit a szurkolok. Az osszes jatekost osszevernek minden meccs utan, a mutatott teljesitmeny miatt.
  • tormy
    #17399
    Hat sajnos a foci mar nem is sport hanem egy nemzeti eszme sok helyen..lasd Brazilia, Argentina, Kolumbia. Ott veresen komolyan vesznek mindent.
  • DJ Bee18
    #17398
    Naaa. Cseszától is szemét dolog volt, de ez is durva volt.

    [nemolaszdrukker]
  • France men
    #17397
    Csupa negativum :'((((( Ennyire azért nemkéne elfajulni!!
  • james69holden
    #17396
    [URL=http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=116984&]"Megöltek egy szurkolót Kenyában, mert a braziloknak drukkolt..."[/URL]
  • France men
    #17395
    Tényleg jó volt nézni örülök! ,,|,, O.O ,,|,, :@ Nekem is jó lessz nézni ahogy kizárják a fél olasz ligát!!
  • Serpa
    #17394
    a németeknél nem történt semmi ehhez hasonló?
  • flippy
    #17393
    Szegény Ronaldinho...
  • Unreal1942
    #17392
    Nem kell hazamennie mostanában :)
    Azért ráterhelni a Brazilok bukását elég nagy butaság lenne.
    Persze ilyen az egyszerű szurkoló sajnos.
  • flippy
    #17391
    Azt hiszik ezzel mindent megoldottak???!!??
  • zaki
    #17390
    :DDDDDDDDD