19716


Világbajnok: Olaszország

  • Gabor_(HSF)
    #17749
    épp ideje volt,hogy már nekik is adjanak egyet,ezen a wb is azt lehetet érezni,mindenki ellenűk van
  • _Vegeta_
    #17748
    Hehe. Szep elemzes. :D
    Brazilok nullak voltak szinte egesz VB alatt, de a franciak ellen meg a nulla alatt sem voltak. A "kibeckelem" foci meg a legundoritobb foci a vilagon. EB gyoztes Gorogok? Ugyanmar.
  • myl0
    #17747
    A brazilok nagyon rosszul játszottak idén, lásd kikaptak a franciáktol :):):)
  • Gabor_(HSF)
    #17746
    Bár én Francia-Német dőntőt vártam,de azt hiszem igy könnyebb dolga lesz,minha a hátigazdákkal meccseltek volna..
    A Francia csapaton megfigyelhető,igazán jól mindig csak egy esélyesebb csapat ellen játszanak jól,ez már 98 ban is igy volt......
  • markastor
    #17745
    Csak tudod, pont az ilyen kamu/félkamu 11esek tették tönkre a VB-t. A hibás bírói ítéletekkel (most nem erről a meccsről beszélek) már Dunát lehetne rekeszteni sajnos.
  • _Vegeta_
    #17744
    Szerintem is majd az olaszok nyernek. Nemszeretem oket, de jobb formaban vannak ez teny. Nemet portugal bronzot viszont nagyon sajnalom, nemtudom kinek szurkoljak. A nemetek eddig nagyon szimpatikusan jatszottak.
  • szabolcs15
    #17743
    ronaldo mennyi müesést csinált? nem csodálkszok hogy 1et sem fújt be nekik.
    Azt ne mond hogy a brazilok rossz formában voltak. a portugálokat is ugy fogták meg a franciák hogy nem engették öket támadni. Ezt csinálták a brazilokkal is.
    Jó az olaszok és a franciák védekezése is ugyhogy szerintem unalmas döntö lessz
  • gabber_saviola
    #17742


    [center]

  • tormy
    #17741
    100 ezerrel az a kettot megjatszani...hat mit mondjak...nem sok esely volt ra hogy bejon, olyan lotto 4-es szerencse kellett hozza.
    Jah ha megtenned priviben ird meg legyszives hogy melyik oldalakra gondoltal. Koszi!
  • Shep
    #17740
    Momentán pont a sportingbeten fogadott a gyerek, furcsa, hogy nem láttad mert napokig ott volt a főoldalukon. Arra tett, hogy Ribery gólt lő és lapot kap ha jól emlékszem 20 as kvótája volt, valamint Adriano gólt lő és lapot kap ennek a kvótájára nem emlékszem ha minden igaz ezt volt kötésben, visszaszámoltuk és 150 körül tett fel. Sportingon csak a bónusz miatt játszom, már amikor van, bet and win szintúgy, ha gondolod adhatsz egy mailcímet és beajánlak pár jó helyre, ahol jobbak a szorzók, feltéve, hogy nem gond hogy nem magyar az oldal, bár van olyan is.
  • tormy
    #17739
    Nem igy latom. Spanyolok nem voltan annyira jok szerintem szokas szerint, brazilia kritikan alul focizott, a legnehezebb ellenfeluk Portugalia volt, es befujtak nekik egy kamu 11-est. Azt 10/5 biro nem fujta volna be. Olaszok szerinte megverik oket, csak figyeld.
  • szabolcs15
    #17738
    Na akkor ki jutott a döntőbe????
    Hát persze hogy a franciák.Ha megverték a spanyolokat, brazilokat, és most a portugálokat akkor nem akadály nekik olaszország sem
  • R9
    #17737
    lol olasz-francia döntő :D tiszta eb
  • fistin
    #17736
    JAAAA AZ TÉNYLEG KEVÉS
  • tormy
    #17735
    Jah mondd el miket jatszott, de hol olvastal errol, mert az is erdekelne.

    Mellesleg mi a gondod betandwin-el es sportingbettel? Te hol jatszol?
  • EmIn3m02
    #17734
    mondja egy rívó brazil drukker
    :F
  • _Vegeta_
    #17733
    OFF
    Nemneked szantam, egyebkent en Tisztelt G_ArchAngel kollegara nyomtam.. Biztos forumhiba. :(
    Elnezest kerek megegyszer. :)
  • NeoMaN
    #17732
    ánrinak bejött legalább
    :F
  • ZsilKEANE
    #17731
    szánalmas oscardijas portugáloknak ma nem jött be a dobálódzás. hála istennek!
  • NeoMaN
    #17730
    lol
  • Shep
    #17729
    Ezt miért nekem mondod, haversrác, én ezt nagyon jól tudom, szerintem te mellényomtál :)
  • _Vegeta_
    #17728
    Johet a madridba en orulnek neki ha vegre lenne egy normalis jatekos sergio ramoson kivul. :D
  • EmIn3m02
    #17727
    mert faszok
    egyik legjobb ha nem a legjobb jtékosuk és egy iylenért kibasszák,gratulálok nekik hiozzá
  • _Vegeta_
    #17726
    Amugy tisztaban vagy a posztokkal? Tudod.. kapus, bal hatved, jobb hatved, soprogeto, center..? Ronaldinho kozeppalyas, iranyito. :)
  • Shep
    #17725
    megmondjam mit játszott? Amúgy meg miért pont a két legszrabb helyen fogadsz ami a neten létezik?
  • grizzly21
    #17724
    jobb is ha elmegy abbol a fos csapatból. nem sok jövöje van a munak..
  • tormy
    #17723
    Aham, es betandwin is.

    Shep ezt hol olvastad tudsz linket adni?
    100 ezerre 21 millio, enyhen meglepetesre jatszott, marha nagy mak kell hozza hogy bejojjon.
    Tippmixeltem sokat online fogadas elott, egyetlen egy alkalom volt hogy bejott egy "meglepetes szelveny".
  • G_ArchAngel #17722
    Ronaldonak majd ad valamit a M.United - útilaput a talpára...
  • EmIn3m02
    #17721
    "Nem voltunk 0ak csak lehettunk volna jobbak."
    ez ránk is igaz ennyi

    meccs embere cimet viheti ronaldo :P
  • _Vegeta_
    #17720
    Nem voltunk 0ak csak lehettunk volna jobbak. En a meccs embere cimet vagy ronaldonak vagy figonak adnam.
  • tormy
    #17719
    Donton szerintem olasz gyozelem lesz, olyan 65%-ot adok nekik eselykent, de meg gondolkodnom kell hogy megjatsszam-e es ha igen akkor mire.

    Mellesleg Zidane ma kozel nem volt olyan jo mint a Brazilok ellen, szoval sok fugg attol is fuggeni hogy zidane milyen formaban lesz vasarnap.
  • james69holden
    #17718
    hol szoktál fogadni? sportingbet?
  • Shep
    #17717
    mondod te, 100e körül tett fel, és 21,7 milkát nyert, vagyis 21,6 a tiszta haszna.
  • Shep
    #17716
    Akkor csak jól emlékeztem én, hogy 1,6 körül kellett lennie az eredő kvótának :) mellesleg akkor nem 55öt csak 20at nyertél.
  • _Vegeta_
    #17715
    Ronaldinho nem is csatar ember. :)
  • tormy
    #17714
    Nem ezzel inspiralom az embereket az online fogadasra nekem nagyon bejott.
  • tormy
    #17713
    Hat nezd, viszont ha azt a penzt bukta volna...infarktus kerulgethette volna, en ha buknek, kicsit buknek.
  • tormy
    #17712
    Hat nezd, viszont ha azt a penzt bukta volna...infarktus kerulgethette volna, en ha buknek, kicsit buknek.
  • fsgh
    #17711
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDd

    megbeszéltük:)

    Peace van:)
  • G_ArchAngel #17710
    ööö...

    ezzel még olaszutálóként sem tudok vitatkozni...

    na jó, ennyi jusson nektek is:D