19716


Világbajnok: Olaszország

  • buldozer99
    #17789
    Kéne mennem aludni mert áloms vagyok csak egy a baj nincs kedvem!!:D
  • Kit--Kat
    #17788
    jahh és a 11es párbaj a legtisztább módja, hogy eldöntsék ki a job, mázlista olaszok, hogy belőtték gólt, mert ha 11es párbaj lett volna.... nem csaltak egész véletlenül, hogy nem várták meg?!
  • buldozer99
    #17787
    Jo lenne tudni hogy Henry a meccs végén mit mondott C.Ronaldonak!!!!:D
    Lehet azt gyere az Arsenal-ba öcsém!!:)
    De örülnék annak!
  • Zoleeca
    #17786
    Ezt mondom én is! De ez már nem menti meg sem a brazilokat sem a portugálokat, és lehet az olaszokat sem :)
  • buldozer99
    #17785
    Na de mesterien esett el nem Henry!!!!!
    Ahogy tanítják!!
  • buldozer99
    #17784
    Hát de e németek utolso 5 perce a hosszabításban katasztrofális volt!!!!
    És ahogy védekeztek a szögletél már teljesen a tizi párbajra vártak!!
    És szerintem abban a németek nyertek volna!!
    De az biztos hogy!!
    3.helyért:Németország-Portugália Hajrá Portugália
    Döntő:Olaszország-Franciaország Hajrá Franciaország
  • Zoleeca
    #17783
    "teljesen jol el is esett!!"
    Ez mekkora :DDDDDD
    teljesen jól elesett...ahogy tanultaígy kell ezt, bármelyik portugál nagyobbat esett volna a helyében, különösen Ronaldo, megérett volna neki egy lap...
  • Zoleeca
    #17782
    Ez van. Semmit sem von le az eredményeikből... "Hát a 2006-os VB-t Franciaország nyerte, de igazából ez nem számít mert a brazilok rossz passzban voltak a negyeddöntőn, meghát' úgyé Henry feldobta magát a portugálok ellen, pedig igazán talpon maradhatott volna ha küzd egy kicsit...minden brazil ezt tette volna a helyében..."
  • Kit--Kat
    #17781
    Mond már hogy sétgalopp volt a németeket kiverni NÉMETORSZÁGBAN az elődöntőből! És a németek is jól fociztak nagyon szerintem.
  • buldozer99
    #17780
    De itt hagyjuk!
    Olasz-Francia döntö lesz és kész!
  • buldozer99
    #17779
    Na de az Olaszok sem ám annyira jok!!
  • tormy
    #17778
    Csoportmeccseken a Franciak semmit nem mutattak, egyenes kiesesben meg szerencsejuk volt, de nem mondom azt hogy rosszul jatszananak, de azt sem hogy olyan marha jol. Egyszeruen igy hozta a sors hogy kifogtak egy focizni elfelejto brazil valogatottat peldaul.
  • tormy
    #17777
    Ugyan, Henry mar elotte "esesben volt", a portugal meg kb. annyira ert hozza hogy eppen erezhette Henry hogy ott a lab, es meg nagyobbat esett.
    Jo van amelyik biro megadja ezt van amelyik meg nem, de szerintem ilyet, VB elodonton befujni....hat nem tudom.
  • Zoleeca
    #17776
    A maradék öt meg igen, na?
  • buldozer99
    #17775
    Most olvasgatom a hozászolásokat és sztem a 11-est meg lehetett adni!!
    Mert ugye hozzá ért Henry lábához és kicsit meg is huzta a lábát és erre Henry teljesen jol el is esett!!
    Tehát sztem jogos volt!
  • buldozer99
    #17774
    Na meg állt az élet!:D
  • tormy
    #17773
    Ehm, Gurrry ertelmi szintje is az egeket verdesi ahogy latom.
  • _Vegeta_
    #17772
    Csiripeles alatt az ertelmetlen beszedet ertem. :)
    Najo tovabbi kellemes forumozast en megyek Narutot nezek. :D

    Szerk: Eszembejutott egy Bash.hu -s beszolas:
    23:04 <@Gurrry> kikapcsoltam
    23:05 <@Gurrry> a foci utani ertekeles olyan mint a kuras utani kotelezo beszelgetes :o)
    Ezzel koszonok el. :D
  • szabolcs15
    #17771
    a többinek is ez a baja.IRIGYEK!!!
    "Olasz-Francia" ez a bajuk.
    de akkor is ez van
  • buldozer99
    #17770
    Mi fájna???????
    Az tény hogy a térdem fáj!:D
  • szabolcs15
    #17769
    az a te bajod hogy a franciák megverték a brazilokat mi???csiripelni a madarak szoktak meg a buzik.
  • Kit--Kat
    #17768
    Belekell törődni még ha nagyon fáj is, Olaszorsazág jogosan jutott a döntőbe, ha nem sikerül, sajnállak, mert úgyse tudsz ellene mit tenni:/
  • myl0
    #17767
    lol
  • _Vegeta_
    #17766
    Miert a brazolik tovabbjutottak? Brazilokrol volt szo es roluk mondtam azt hogy nem nyujtottak semmit, amire te felhaborodtal, de hogy miert? (megjegyzem brazil-portugal elodontot vartam)
    Istenem, ne csiripelj mar. :)
    Szabolcs mostmar hagyd abba, thx. :)
  • szabolcs15
    #17765
    A hazaszeretet smafu??? Fogadok azt sem tudod hogy a magyar aranycsapat mien érmeket ért el a vb-n
  • _Vegeta_
    #17764
    OFF
    Mert nekem a portugal valogatott olyan mintha a sajat orszagom lenne. Viccesen szoktam mondani, hogy masodik nemzeti valogatott. Ertem? :)
  • szabolcs15
    #17763
    ertek a focihoz csak az nem tetszik nekem hogy a tefajtád nagy örömmel cseszteti azt a csapatot aki továbbjut.
    ennek az az oka hogy a te csapatod nem jut tovább!!!
  • Gabor_(HSF)
    #17762
    Nálunk?mármint hogy nálatok portugáliában? vagy mi..
    Azt megértem,hogy szeretitek a focit,de azt nem,hogy miért kell országokról úgy beszélni,minha az hozzánk tartozna...
  • buldozer99
    #17761
    Jaja ez így van!És hozzá teszem Figo egyetlen egy labdát nem adott be a 2.félidöben!!!!
  • _Vegeta_
    #17760
    Ha fingod sincs a focihoz miert csiripelsz? :)
  • myl0
    #17759
    Sztem nem jutottak nehezebben tovabb a csoportbol, mint a franciak az övékből, mert ugye előbbi elsőként jutott tovább!
    Hajrá Olaszország
  • _Vegeta_
    #17758
    Ittcsak nyers focirol van szo nem katalan kutura tortenelmerol. :) Hogy ki mit mond az teljesen lenyegtelen egy bal hatved sosem lesz egy goleros csatar. A hatvednek a kapu biztositasa es a tamadas meginditasa a feladata, a kozeppalyasoknak a labdaszerzes es helyzetbe hozni a csatarokat, a csataroknak pedig csak a golloves.

    Nalunk Pl Pauleta kritikan aluli teljesitmenyt nyujtott, nemertem miertnem Postigaval kezdte scolari es aztsem decot miert hagyta fenn, az viszont teljes feketeseg szamomra miert erolteti a feliveleseket mikor a vak is lathatta amikor rovidpasszos jatekkal mentunk elore gyakorlatilag a franciaknak eselye sem volt viszont a feliveleseket szepen kifejelgettek.
  • szabolcs15
    #17757
    a brazilok 0 alatt voltak??????
    te meg az afrikai bányászbéka picsája alatt
  • G_ArchAngel #17756
    Ebben a topicban nem szabad ilyeneket mondani, nekem már a szüleimet is megátkozták, a kutyám mérgezett macskás pizzát kapott és egy lófej is volt az ágyamban (így most hiányos a sakk készletem...)

  • buldozer99
    #17755
    Nem tudom mért istenitik annyira az olaszokat a döntöben vannak az biztos!!
    De lám a csoportbol alig tudtak tovább jutni és egy kamu 11-esel nyertek egy meccset a kieséses szakaszban (Ausztrália) és a franciáknak pedig egy meg nem adott gol meg pár 11-es!!
    De téma lezárva!
    Hajrá Franciaország!
  • tormy
    #17754
    Gondolok itt pl. Argentinara.
  • myl0
    #17753
    Ha azt mondod jol játszottak a brazilok, nem láttad őket 98ban 2002ben. Én szeretem a brazil focit, de idén iet sajna nem láttam!!!
  • G_ArchAngel #17752
    Mesélek Neked valamit, de ne sértődj meg...
    Ha megkérdezel egy katalánt, hogy kik játszanak a Barca-ban, akkor az fogja mondani, hogy 11 csatár, de az egyik egész jól véd...

    Ne a kis hülye magyar divatdrukkereket kérdezd, hanem azokat az öreg spanyolokat, akik a real említésére elkezdik fonni a kötelet a nyakad köré...

    (lent írtam ma már, hogy imádom Katalóniát, és nem csak a Barca miatt szeretem - én nem azért mentem oda, hogy a spanyol tenger mellett fetrengjek, hanem az öreg falvakban túrázzak és megismerjem a történelmét...)



    Ettől függetlenül igazad van, ha az elméletet nézzük...
  • tormy
    #17751
    Aham egyetertek, birok teljesitmenye kritikan aluli. Tul sok meccset a birok dontenek el igy vagy ugy, szerintem a FIFA-nak valamit lepnie kellene de surgosen.

    Vannak bizonyos sportagak, ahol visszanezik videon hogy mi is tortent pontosan, ha biro[k] nem biztosak benne, szerintem ez lenne az egyetlen jarhato ut.
    Lehet hogy lassitana a jatekot, de annyit megerne, hiszen nemelyik csapatot talan a VB cimtol fosztjak meg.
  • szabolcs15
    #17750
    vicces