19716


Világbajnok: Olaszország

  • mesor
    #17828
    Most akkor Kovács Kálmán vagy Mészöly Kálmán? :P

    Egyébként szerintem elég rossz meccs volt a tegnapi el is aludtam rajta. Remélem a döntő nem ilyen lesz.
  • Iori
    #17827
    én is észrevettem ezt
    tegnap a kamera már kb 7-8x mutatta jacquet, a végén léderer csak kinyögte ki az az úriember francia mezzel a nyakában
  • Unreal1942
    #17826
    Annak aki esetleg nem olvasta, mert én se szoktam ezeket végigolvasni, d ez tatszett :)

    A nap halottlátója: Kovács Kálmán (Magyarország, RTL Klub)
    Szó szerint idézzük a tizenhatoson belüli szabadesés egykori nagymesterét, aki most szakkommentátorként keresi kenyerét. "A kilencvennyolcas döntő után Mitterrand elnök csókolta meg Barthez fejét a francia öltözőben, és most, a döntő után is lehet, hogy Mitterrand elnök csókolja meg." Bizony, nem kis bravúr lenne ez Mitterrand elnöktől, különösen annak fényében, hogy 1995-ig töltötte be az államfői posztot, rá egy évre pedig - Kálmán, légy erős e nehéz órában - elhalálozott szegény. Vagyis Barthez vagy egy halottól kapott csókot a 98-as vébédöntő után, vagy Jacques Chirac nyomott puszit a francia kapus homlokára. Mi ez utóbbira gondolunk, de az tény, hogy Mitterrand volt a köztársasági elnök, amikor Kovács Kálmán az Auxerre idegenlégiósaként Franciaországban játszott, csak hát azóta sok kisfröccs lefolyt Mészöly Kálmán torkán.
  • Count Adyn
    #17825
    vizuális tipus vagy?:D
  • fradista91
    #17824
    Hát meg azért ne felejtsük el, az értékelés is hiányzik :)
  • fistin
    #17823
    nem fog
  • tigeroo
    #17822
    én azt utálom az RTL-ben (ákoskát má megszoktam, nc..) hogy befújják az 1. félidőt, egyből jön a reklám..nemhogy egy kamera végigpásztázna a közönségen, kispadon, stb...kecsegek :o
  • GanXstaZoleeWrk
    #17821
    Csak azt nem értem miért van az hogy amikor portugália játszik akkor a kispadot mutatják a 90 percből kb 10 percig azt hogy hogy ordibálnak a portugálok meg balhéznak mikor a bíróval mikor a másik kispaddal :) ritka szánalmas szerintem. Tegnap is a 11esnél az utolsó suttyó primitív mutogatás balhézás, mintha lett volna rá példa hogy VBn megadott 11est visszavonnak.

    Vannak jó játékosok portugáliában de ezzel a szinészkedéssel és edzői produkcióval inkább én is a Franciáknak szurkoltam... Bronzmeccsen meg hajrá németek, ők legalább megérdemlik.

    Döntő természetesen forza Italia! :)
  • France men
    #17820
    Nah ja és hála Isten semelyik "nagy" nem sárgázódott ki csak Saha aki két meccs alatt játszott 10 percet és két sárgát szerzett! Ezért most remélem Trezinek is ad lehetőséget ;)
  • tigeroo
    #17819
    crouchról azokat a vicces képeket belinkelné valaki? (az összes kéne, főleg a nácis )
  • fradista91
    #17818
    Bronzmérkőzésen Német győzelmet várok, Döntőn természetesen Zizouék diadalát :)
    Hajrá Németország, Hajrá Franciaország!

    Amúgy a tegnapi 11-esről az a véleményem, hogy az a 11-es amit a bíró megítél (lásd: Olaszország-Ausztrália, bár itt 93.percben volt)... Szerintem ha nincs az a büntető a Franciák tovább hajtanak, és megnyerik akkor is a mérkőzést, de most úgy érezték minek erőltessék meg magukat, mikor még lesz egy döntő.
  • G_ArchAngel #17817
    Franciáknak szurkolva mondhatnám hogy tetszett, de inkább a 6 üveg sör volt a nap pozitívuma...
    A franciák nem szakadtak meg, kerestek egy gólt és nyugdíjas kontrákra játszottak - igazából ahogy láttam, ezt a kapitányuknak sem értékelte.
    A portugálok pedig teljesen kiégettenek tűntek, ráadásul a nemkeveset színészkedő franciákat is felülmúlták fetrengésben...
  • tigeroo
    #17816
    már csak az olaszok és a franciák "képviselik" a 2006-os focivébét szal:D
  • szanics
    #17815
    Az a rossz hírem, hogy a két csapat közül, amelyik bejutott a labdarúgó világbajnokság döntőjébe, az egyik Olaszország.
    Így sajnos el kell tűrnöd a következő napokban, hogy ebben a topikban elsősorban az olasz fociról és a francia labdarúgásról szól majd minden, úgy, mint ma reggel is.
    Ha ezt nem veszi be a gyomrod, amit az eddigiek ismeretében könnyen el tudok képzelni, akkor kíméld meg magadat - és főleg minket, különös tekintettel rám - látogatásodtól.
    Köszönjük.

    Egyébként a tegnapi elődöntő hogy tetszett?
  • G_ArchAngel #17814
    nem kellene szpemmelni, van olasz foci topic
  • tigeroo
    #17813
    jah, míg nesta pihent elég jól összesúrlódtak. de nesta - cannavaro páros együtt még jobb!
  • szanics
    #17812
    Nincs semmi bajom Nestával, de nem venném szívesen, ha bármilyen okból megbomlana a mocskosul jó Zambrotta, Materazzi, Cannavaro, Grosso négyes.
  • tigeroo
    #17811
    ja a meccset nem néztem végig (a tegnap estit, fájt a szememmá) trezeguet beállt?:C
    tejóég, játszott vagy 5 percet

    egyébként a franciák játéka is szimpatikus volt a vb-n, igaz a csoportmeccseknél kicsit "lenéztem" őket, de kurvajól nyomják
  • tigeroo
    #17810
    :o mé?
  • szanics
    #17809
    Én is benne meg a jó öreg Gennaróban bízom ;-)
    Apropó, remélem , Lippi nem rakja vissza Nestát akkor sem, ha egészséges.
  • tigeroo
    #17808
    marco 'matrix' materazzi ^^
  • szanics
    #17807
    Grat a franciáknak, a portugáloktól meg én többet vártam az elődöntőben... :(
    Mondjuk hál'Istennek úgy néz ki, a franciák számára egyszeri és megismételhetetlen volt a brazilok elleni jó teljesítmény.
    Csak Zidane-nal meg Henryval kéne kezdeni valamit...
  • jbal
    #17806
    jessz mi vagyunk a legjobbak:DDDDDDDD
  • EmIn3m02
    #17805
    legjobb (H)
  • 9csöves9
    #17804
    hojdonk :DDD

    attólfélek :O
  • EmIn3m02
    #17803
    jaja
    mijolesz e
    rendes játékidö 0:0
    93.percbe oldalvonalrol beugrik hooijdonk oszt goltlö nektekpy O:
  • 9csöves9
    #17802
    ajjaj

    hát báttyókám mijo döntő lesz
  • EmIn3m02
    #17801
    micsobiték O:
  • 9csöves9
    #17800
    Zaké most miért nem sír a szád?
  • bppity
    #17799
    Remélem már mindenki tudja, hogy miért jutottak be a franciák:

    mert Barteznek a két keze mögött van a teste (a'la Léderer)
  • buldozer99
    #17798
    Jaja mindenkinek jo8
  • tormy
    #17797
    jo8 en is lepek.
  • buldozer99
    #17796
    ja oké
  • tormy
    #17795
    Semmi, csak a koko-s mondatodra reagaltam.
  • buldozer99
    #17794
    Na én megyek tv-zni azt aludni!!!!
    Szevasztok majd ma még irok!:D
  • tormy
    #17793
    Jah, de pont ezert mondom hogy a FIFA-nak lepnie kellene valamit, es nem lenne ilyen "jol esett el" fogalom tobbe.
  • buldozer99
    #17792
    Mi van?
  • tormy
    #17791
  • buldozer99
    #17790
    Még 2 nap és Bronz meccs!!
    Koko nagyapjának idézete:"Bár egy nap addig tart még le nem fekszünk" mekkora Lol
    És a jövö heti Képes Sport-ban giga nagy poszter a VB gyöztesröl!!
    Remélem a Franciákat látom rajta!!
  • [ACP]aSSault
    #17790
    Akkor kukizzál