19716


Világbajnok: Olaszország

  • tormy
    #17868
    Szerintem inkabb azert, mert egymas utan 2 kulonbozo csapattal akart VB-t nyerni egymas utan, o lett volna az elso.
  • fradista91
    #17867
    Hát igen... Max 1-2 gól... Mint a mostani VB meccsein átlagban :)
  • Punker
    #17866
    szép álom.
  • G_ArchAngel #17865
    most már úgy vagyok, ha lesz 7 gól (4-3 például), akkor szarom le kinyeri a VB-t...
  • fradista91
    #17864
    Nézz egy szöveges fájlt, jelölj ki benne egy Z betűt Ctrl+C és utána minden szövegben ha Z akarsz írni nyomd meg a Ctrl+V-t :)
  • Zoleeca
    #17863
    Nincs valakinek egy felesleges z betűje? ASCII-ből kicsit lassú lenne nyomni, ha ez így folytatódik.
    Ja és inedine idane a legjobb :PP
  • The FlashBack
    #17862
    Szerinted mi?
    Kikaptak, nem ment a csapatnak, setöbi:D
  • The FlashBack
    #17861
    vegyé újat:p
  • Zoleeca
    #17860
    nem jó a z billentyűm...
  • Zoleeca
    #17859
    Majd meglátjuk milyen lesz a bronz meccsen :P
    A a jó a fociban, hogy nem mindig a nyer aki jobban játszik. Egyébként unalmas lenne.
  • tormy
    #17858
    Scolari-t en meg nem lattam ennyire idegbetegnek, nem tudom mi volt vele.
  • tormy
    #17857
    Portugalok sokkal jobban fociztak mint a Brazilok a Franciak ellen. Brazil csapatra ra nem lehetett ismerni, a Portugalok viszont jo formaban voltak, par teljesitmeny viszont gyenge volt sajnos, ezert nem tudtak a franciak ellen nyerni. [Deco, Pauleta es Figo mind gyenge teljesitmenyt nyujtott.]
  • Zoleeca
    #17856
    Helyette javaslom Ribery-t :)
    A franciák nem megérdemelten nyertek, de a portugálok megérdemelten vestettek. Idegbeteg mind a sövettségi kapitánnyal együtt (annak is lehetett volna adni egy sárgát)
  • shogun6
    #17855
    sztem nem volt túl megérdemelt, igaz olaszoknak is volt mákja, de a franciák inkább csak nevekkel találkoztak, igaz a brazilok ellen jól játszottak, de ezt sajna "hagyta" az ellenfél, és idén is mint 6 évvel ezelőtt egy vitatható 11essel jutottak döntőbe. Míg az olaszok hülyére hajtották magukat, addig a francia válogatott a 33. perctől egy komolyabb edzőmeccset játszott "csak", szerencse hogy az azzurrik 1 napja már pihennek. Nagyon remélem az olaszok nyernek, már csak azért is, mert ez a generáció kiba..ottul megérdemli(Gattuso, Buffon, Cannavaro, Nesta, Del Piero) a franciák már nyertek, nem kis szerencsével az elmúlt években(főleg 2000ben), Zidanenak legyen elég a döntőbe jutás
  • tormy
    #17854
    Jah es Deco is szintje alatt focizott.
  • tormy
    #17853
    Aham, Maniche jo volt. Figo volt csalodas szamomra hogy oszinte legyek es Pauleta.
  • 9csöves9
    #17852
    voltak jó pillanatai ennyi szerintem,de nem zavar annyira hiszen esélye sincs arra hogy megnyerje
  • The FlashBack
    #17851
    Maniche pedig jól játszott, az egész VB-n sztem. Ballack nem sokmindent csinált, Klose, hát Klose.....
  • G_ArchAngel #17850
    "kivéve ha Pirlo bevarr pár öngólt a döntőben :)"


  • GanXstaZoleeWrk
    #17849
    kivéve ha Pirlo bevarr pár gólt a döntőben :)
  • 9csöves9
    #17848
    így van ha Olasz győzelem lesz akkor Canna fogja kapni,ha nem akkor Zidane
  • fradista91
    #17847
    Zidane ;-)
  • France men
    #17846
    Ballack pff eszembe nem jutott volna! Nem sokat mutatott! Lahm sokkal jobban megérdemelné meg hogyha talán nem lett volna Fringsnek az a kis incidense akkor még őt is ide sorolnám!
    Egyébként én Zizunak vagy Cannavaronak adnám ;)
  • REALista
    #17845
    Szerintem csak Ballack lóg ki a sorból!
  • tigeroo
    #17844
    buffon vagy zidane...

    [buffon azé mert eddig 1 gólt sem kapott ellenféltől, zidanenak meg szép ajándék lenne így a végére..]
  • 9csöves9
    #17843
    A FIFA bejelentette, hogy a VB aranylabdása a következők közül kerül ki :

    Buffon, Zambrotta, Cannavaro, Pirlo, Vieira, Zidane, Henry, Ballack, Klose, Maniche.

    Ballackot és Maniche-t nem tudom mire vélni...
  • The FlashBack
    #17842
    Meg, de C. Ronaldo annyira játszotta magát, hogy....
  • EmIn3m02
    #17841
    mérne lenne megérdemelt :D lol
  • littleNorbi
    #17840
    A portugáloknak is simán megadhadtak volna egy 11-est...........
  • littleNorbi
    #17839
    11-essel, az szted megérdemelt ?
  • fsgh
    #17838
    sztem ez így lesz csak az a gáz ogy Toni és Zambrotta dupláznak;)
  • EmIn3m02
    #17837
    ..
  • fradista91
    #17836
    Bizony. Nagyon remélem sikerül neki! ;-)
    Hajrá Zizou! Hajrá Franciaország!
  • littleNorbi
    #17835
    Nem megérdemelten nyertek a franciák...
  • SLICK
    #17834
    jobban öörülnék ha Zidane lőne egy szabadrúgás gólt mint az angolok ellen az EB-n, majd egy kapáslövés gólt mint az egyik BL döntőben, végül Henry egy kontra gólt szerezne.
    Na jó h legyen mesterhármas Zizou szögletnél becsavarja a labdát :\

    sztetek erre menyni esély van? :D
  • R9
    #17833
    itt még haja is volt
  • tormy
    #17832
    Jo reggelt.
  • The FlashBack
    #17831
    Zidane-nak szép visszavonulás lenne, ez tény:-)
  • The FlashBack
    #17830
    A Véleményem a mérkőzésről:


    A Portugálok joban nyomtak, jobban és könnyebben eljutotak a kapuhoz (elsé négy percben négyszer) de a helyzeteiket nem tudták értékesíteni sajnos:|
    A Franciák meg kaptak egy megadható 11-est, amit berúgtak, innenstől kezdve az idő a Franciáknak dolgozott. A Portugálok csupán 3 11-est nem kaptak meg, amit talán a túl sok színészkedésnek köszönhetnek. Az tény, hogy kétszer kezeltek, egyszer pedig lerántották Deco-t
  • The FlashBack
    #17829
    gy van, egyetértek veled, megint:-)