19716


Világbajnok: Olaszország

  • jbal
    #1182
    mér pont ott?szereti a Realt?
  • React
    #1181
    Tényleg az amúgy... viszont olyan szívesen nézegetném őket minden évben
  • DJ Bee18
    #1180
    kikérjük magunknak, most először volt :DDD
  • jbal
    #1179
    Léderer olyan nagy Madridista h mindig ott van?:D
  • DJ Bee18
    #1178
    Aha, csak elfelejtik, hogy így is túl vannak hajtva a játékosok, és egy nyár se lenne teljes pihenőre + még több meccs a BL miatt. Gratulálok, halott, pénzhajhász ötlet...
  • DJ Bee18
    #1177
    azért inkább levettem a voluméból :)
  • jbal
    #1176
    azért Világi Péteren látni vmi törekvést.most a magyar bajnokság zárófordulójában nem idegbetegeskedett ha szerzett a Debrecen egy gólt
  • EmIn3m02
    #1175
    hozzád nem szolt senki
  • ProGabe #1174
    Tényleg nem kéne minden kis bakin fennakadni,főleg hogy nem hinném hogy a vezérígazgató(a tényleges főg*ci,aki lapátolhatja a pénzt otthon) gépelte el,hanem csak egy egyszerű jómunkásember.
    Úgyhogy inkább jöjjön egy hír:
    "Joseph Blatter, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) elnöke arra kérte a pénteken kezdődő németországi világbajnokságon közreműködő bírókat, hogy könyörtelenül büntessék a könyöklést.

    A svájci sportdiplomata elárulta: ez volt az egyetlen kérése a játékvezetőkhöz, amikor meglátogatta őket frankfurti edzőtáborukban.

    "Kértem, hogy védjék meg a jó játékot, a jó futballistákat és fordítsanak külön figyelmet a sportágban feltűnt új ördögre, a könyöklésre" - mondta Blatter."

    Az előző vb-n a játékvezetés ugyebár enyhén szólva is bicskanyitogató volt(olaszok kiejtése koreaiakkal szemben,merthogy sztem bundát növesztett az a bíró),most remélem nem lesz az főleg úgy hogy tényleg csak a legjobbak lesznek ott belőlük is tudtommal.
  • The FlashBack
    #1173
    igen főleg azér, mert lehet találni bőven...
  • gergelyanevem
    #1172
    engem egyszerűen nem érdekel...az rtl minősíti magát az összes műsorával...ezért nem lepődöm meg semmin.
  • EmIn3m02
    #1171
    egyetértek
    eleinte még nekem is vicces volt,de mostmár kurvára unalmas az állandó "hüha találtam egy elirt szót" tipusu emberek irása
  • The FlashBack
    #1170
    :|
    De nem felháborító?
    Úgy őszintén, és csodálkoznak az emberek, hogy le***-uk őket...
    Kétségbe-ejtő
  • gergelyanevem
    #1169
    szerintem is szánalmas az rtl klub, de az sem kevésbé az, hogy ilyenekkel képesek vagytok foglalkozni...
  • EmIn3m02
    #1168
    hát az enyhén dúrvább volt
    nemcsak a nevét,de a debüt. dátumát is enyhén elirták :W
  • The FlashBack
    #1167
    Nem az első, a múltkor Henry nevével küzködtek...:D
  • EmIn3m02
    #1166
    ...
  • Fyrex
    #1165
    hát egy ekkora tv csatornánál nem kis hiba ilyet nem észrevenni...
  • EmIn3m02
    #1164
    jajj azér minden szarba ne kössünk má bele...
  • Fyrex
    #1163
    Hol debütált Owen?

    1; farncia(!!!) VB-n
    2; portugál EB-n

    szép kis helyesírás grat Retek klub! :D
  • zaki
    #1162
    Én is csípom, de ez már off... :)
  • Monoton
    #1161
    real_funghi: Az hogy történhet meg, hogy a vb-n szereplő sztárok bemutatásakor óriási szarvashibák is becsúsznak a szövegbe? Ezeket persze gondolom, nem te állítod össze, de nagyobb rálátásod van a dolgokra. Ki a felelős a tartalmukért?

    LÁ: Ennek az a titka sajnos, hogy egy nemzetközi cég magazinműsorát, illetve egyperces játékosbemutatóit vásárolta meg a csatorna, amelyekhez mi nem nyúlhatunk, sem képben, sem szövegben. Ez főleg a magazinoknál éles, amikor olyanok nyilatkoznak, akik ott sem lesznek. A másik probléma, hogy ezek a kisfilmek akkor készültek, amikor még nem volt meg a keretkijelölés, tehát a készítők sem tudták, hogy kik lesznek ott pontosan.

    Léderer Ákos válaszolt a madridista.hu chaten!
  • The FlashBack
    #1160
    nane.
    Ez nem fog bejönni. Szerintem ezt a hagyományt nem szabad megbojgatni...
  • banok
    #1159
    én nagyon kedvelem azt a pasit.....

  • Monoton
    #1158
    LOÁL
  • 9csöves9
    #1157
    az egy őrült az az ember

    mindent tud a kosárlabdáról,a fociról,az nhl-ről

    eltudná mondani milyen volt 1930-ban az uruk öltözőjében a törölköző színe
  • React
    #1156
    Német? Lehet nagyon nem értek hozzá, de sztem ők sehol se lesznek :) Amúgy elefántcsontpart milyen?
  • angelus
    #1155
    Nálam a legjobb négy csapat a csoportbeosztást is figyelembe véve az Angol, Brazil, Cseh, és Argentín válogatott... érdekes különben, mert egy hónapja kábé 2-1-es Angol-Német döntőt álmodtam...
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1154
    Télleg én még nem is láttam róla képet, tudsz róla mutatni egyet, mert Sport TV oldalán nincs semmi róla ^^
  • Iori
    #1153
    ő csak sci-fi történeteket mesél NBA szereplőkkel
  • zaki
    #1152
    Arra a szakállas csókára gondolsz? Ő Török Péter.
  • gergelyanevem
    #1151
    Méhes Gábor?
  • Zsolti9014
    #1150
    az rtl klub kommentátorok topikban megvan a neve de nem emlékszek
  • The FlashBack
    #1149
    nem is az a célom, hanem hogy rájöjjön, hogy egyszerűen semmi a közvetítése...
  • laslandes
    #1148
    szerintem nem mész vele sokra:)
  • The FlashBack
    #1147
    Megírom, de úgyse fog válaszolni.
    De segítsetek. Ki az az NBA-s aki mindenféle infóval nyomja teli a közvetítéseit?
    Sosem tudtam a nevét:)
  • Kanál
    #1146
    hajra, ird meg
  • The FlashBack
    #1145
    Kellene írni egy levelet Léderenek, hogy színvonalasítsa a közvetítéseit, úgy mint az NBA-s kommentátorok!
  • jbal
    #1144
    kösz
  • banok
    #1143
    CCTV5