19716


Világbajnok: Olaszország

  • homeless
    #1909
    Ma hajnal-ba megnéztem az összefoglalót, és majdnem elhánytam magam. Ez a Világi/Verebes páros szánalmasan szar. Élvezhetetlen, erőltetett. Még Léderer is nagyságrendekkel jobb. A további meccseket amit ők fognak közvetíteni, inkább a neten nézem meg szarabb minőségbe, kínai kommentátorral.
  • I3andy
    #1908
    Valaki tudna torrentet adni a tegnapi Lengyelország-Ecuador meccsre, mer nem láttam előre is kösszi
  • gergelyanevem
    #1907
    majd törlik a fölösleget, nem probléma sztem
  • QPR
    #1906
    ELNÉZÉST, NEM VOLT SZÁNDÉKOS KÉP TÖBBSZÖRÖS FELTÖLTÉSE, CSAK KI VOLT KAPCSOLVA A KÉPEK BETÖLTÉSE A FIREFOX BAN
    Nagyon restellem magam...
  • QPR
    #1900
  • QPR
    #1899
    Tegnap a 2 és fél éves kisfiamnak bekapcsoltam a gépet míg a német meccset néztem, aztán mire vége lett és mentem megnézni, így találtam.. - le kellet fényképeznem...
  • QPR
    #1898
    Mindenki alszik még?
  • QPR
    #1897
    játszik valaki a fifaworldcup.yahoo.com on?
    Tegnap csak a Klose játszott a csapatomból, de jól csinálta hisz csapatkapitány.
    Mik a nyeremények?
  • QPR
    #1896
    ??? dovigyonsz semmit nem jelent...
    do vigyenya a viszlát...
  • Grenzjager
    #1895
    most modnjam hohy ismeri mindenki,.,

    nemm egy jó cimborámtól, külön kihangsúlyózva a dovigyonsz ;)
  • QPR
    #1894
    ja-ja, honnan a szerb felirat alul?
  • Grenzjager
    #1893
    lagzi közben egy üveg pálesszel drukkolni....-
  • QPR
    #1892
    ma lakodalomba kell mennem, és nem fogom tudni a mai meccseket néznem....
    de ez a 3 lesz csak amit a vbről kihagyok....
    habár az argentinok és az angolok meccse sem lesz semmi... és nem tutik
  • QPR
    #1891
    Hát őszinén bevalva, nekem 3 csatornám van a kábelomon itt vajdaságban, amin tudom nézni a VB-t: a szerb és a horvát közszolgálati és az RTL klub.
    A megnyitót az első kettő közvetitette (de talán ha foci vb lenne minden nap és balázs négyévente akkor adnák a megnyitót???)
    aztán a tervem az volt hogy a németeket az rtl klubon nézem, de 5 perc után váltottam a horvátra, ahol már egy órával a meccs előtt és után is a focival foglalkoznak, és a közvetités szinvonala is nagyon magas (még óra és eredmény is van a képernyőn!)

    egyébként a foci.hu tippjátékán 2-0 tettem equadornak, meg voltam előre győződve, hogy nyernek...
  • ffxi
    #1890
    Grat az interaktív bannerhoz. Akárki is eszelte ki.
  • Grenzjager
    #1889


  • Grenzjager
    #1888

  • Grenzjager
    #1887
    megérkezett
  • Grenzjager
    #1886

  • Grenzjager
    #1885
  • skristof
    #1884
    mondjuk méh hajdú b. a legnormálisabb az országban.. ő még fel is készül a meccsekre
  • fernando torres
    #1883
  • Grenzjager
    #1882
    Az Rtl-t pedig az összes országos napilabban dolgozó újságírónak le kell húzni a lehető legjobban, mert ez a közvetítés GAGYI !!!
    más mágoldást nem látok... különben ezek a gyökerek örökre maradnak, rendben adja az rtl, ezt még le lehet nyelni, könnyebb, de a közvetítések színvonálkát soha..... "lál-lám Lahm"...nem hittem volna hogy téllegb elsüti a marhája de MEGTETTE !!! :)
  • Grenzjager
    #1881


    spanyolokra kiváncsi vagyok, mert nagyon igérték h jók lesznek, csak náluk sosincs nemzetiösszetartás, mertegy katalánnakugye nem az a büszkeség hogy ha a válogatott mezét magára húzhatja, detto egy baszkkal, egy kasztiliai vagy andaluziaival. Real, Barce, Atheltic, Valencia.... ami több mint sport, amiben Francón át miden benne van.
    Többek között egyéni kvalifitásikhoz képest, ezért nem értek el soha semmit, mert képtelen voltak "csapa" lenni.
    Állítólag idén csak ESPANA van, és semmi más, ha ez igaz, akkor tuti elődöntő !! Egyélnileg megint ott vannak a toppon
  • NeoMaN
    #1880
    Szánalmas ez az RTL!
    Felháborítóan kritikán aluli a közvetítések szinvonala.
  • a zsírkereskedő
    #1879
    nem az rtl-es verebes?:D akkor sorry éna kövér fikázóra gondoltam... asszem őt is így hívják:D
  • React
    #1878
    Kezdődik az összefoglaló!
  • Shep
    #1877
    Ja, mondjuk tényleg elég halkra vette a figurát, biztos megint a mieink kapták a legszarabb fülkéket.
  • Shep
    #1876
    torrenten biztos fent lesz holnap
  • Rage47
    #1875
    nekem túl aktivnak tünt, ugyanis zavart, mert nem értettem semmit a motyogásból/hadarásból
  • raziel.
    #1874
    nemtudtok valami oldalt esetleg ahonnét meglehet nézni a mai mecseket?
  • React
    #1873
  • Shep
    #1872
    Első meccset retken néztem, de csak annyira tellett tőlük, hogy első félidő jobb oldalt a retek+élő felirat, második félidpben meg bal oldalon, holnap biztos eljátszák ugyanezt, csak akkor lent lesz, vasárnap meg középen, aztán meg kezdik előről, szar a retek na. Nem akarok senkit megbántani de Urbán Flóri se sok vizet kavart, azért lehetne kicsit aktívabb, bár lehet csak nekem nem tetszett ez a passzivitás.
  • Rage47
    #1871
    jah meg milyen állat lenne, ha benyomnák h most elmegyünk reklámozni, nemsokára folytatjuk:))
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1870
    Győzike Reloaded
  • React
    #1869
    Jaaa, vagy inkább alul egy csík, hogy hétfőn Győzike!!
  • Rage47
    #1868
    naigen, ezek már elvárhatóak lennének egy vb-n:/
    remélem holnapra már megrajzolnak egy kijelzöt a sarokba...
    még azon gondolkoztam meccs közben, nehogy megjelenjen a 12-es karika:)
  • skristof
    #1867
    sport1 is szokta, ha a külföldi adótól úgy veszik át.. ezeknek nincs ennyi tudásuk
  • React
    #1866
    Az a durva, hogy én ilyesmire számítottam az rtl klubbnál is... mégis csak egy VB, ami ráadásul 4 évente van, és még a rohadt eredményt se lehet látni -nem, hogy mikor hány szöglet, ki milyen arányban birtokolja a labdát- Óóó bezzeg a hülye tánc shoownál visszaszámlálás van, meg, hogy Lucecita mikor fialt...szánalmas!
  • raziel.
    #1865
    jo estét

    nemtudtok valami oldalt ahova esetleg vagy ahonnét meglehet nézni a mai mecseket?