19716


Világbajnok: Olaszország

  • Kit--Kat
    #18068
    Persze, mondjuk én sem akarok feltétlen a magyar sajtóból kiindulni, mert ré rossz, de állítólag nagyon jók lettek a tervek meg minde, a FIFA elvolt tőle ájulva. Másrészt ha megnézed a Lengyelek csak-csak (a mi szintünkön vannak, meg hát a barátainkról sosem mondanék rosszat), de az ukrániok Európa egyik legcsóróbb országa, majd valszeg pon erre lenne pénze, hogy rendesen megszervezze a saját területén az EB-t. Infraszruktúrálisan meg úgy ámblok talán még a románoknál is elmaradottabbak.
  • gabber_saviola
    #18067
    ez meg a másik :P
  • Punker
    #18066
    és az szerinted tisztességes?
  • gabber_saviola
    #18065
    a bírósági per már vagy egy hónapja megy és a meccsmegvásárlásról van ott szó :P

    [napi szinten informált Olasz informátortól :P]
  • Kit--Kat
    #18064
    és és fel is mentették mert alaptalan volt
  • Kit--Kat
    #18063
  • gabber_saviola
    #18062
    Te Buffon ügyre gondolsz, azt már 1 hónapja tárgyalták
  • Punker
    #18061
    na akkor mesélj, miért is mondták azt a olasz bíróságon hogy megvárják hogy haza menjenek a játékosok és addig nem indul el a per? valszeg nincs közük hozzá igaz?
  • Kit--Kat
    #18060
    ezt mondtam neki, de nem érti
  • Count Adyn
    #18059
    Neked meg nem kéne verni a nyálad mert olasz-utáló vagy na?:)
  • G_ArchAngel #18058
    ezaz: szép olasz játék, francia győzelemmel - mindenki erre vágyik:)
  • Kit--Kat
    #18057
    Mondtam, hogy csaltak, de nem úgy mint 82ben a TOTO botrányban, hogy előre lezsírozták a meccset aztán fogadtak rá, vagy ilyesmi. Te pedig ezt mondtad, és ez rohattul nem mind1. Ezt nézd(!): CSALTAK(!) Talán így számodra is feltűnik
  • gabber_saviola
    #18056
    nem is ez az ügy van a bíróságon _ASDasdasdasdad
  • G_ArchAngel #18055
    ezek szerint van esélyünk?:)
  • The FlashBack
    #18054
    Ha a döntőben gyönyörű játékkal kápráztatnak el minket, talán megbocsájtok:P
  • Punker
    #18053
    nem? te is benne voltál talán? elég egyértelmű hogy páran eladták a meccseket és valszeg nem fizettek rá, csak mert digó drukker vagy nem kellene az ilyen dolgokat elnézzni.
  • Kit--Kat
    #18052
    háth az ukrán-lengyel elég gyenge eresztés
  • Kit--Kat
    #18051
    Na ebből látsik nem vagy képben, sry, de ha szádra veszel ilyenket, hogy olasz bunda botrány legalább valami minimális tudás alapod legyen, ez már nem wwii
    Csaltak de nem így!
  • G_ArchAngel #18050
    06-07-08
    Euro2012: esélytelen olasz pályázat
    Magyar labdarúgás

    Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) egyik bennfentese szerint a bundabotrány miatt az olasz pályázat valószínűleg nem nyerheti el a 2012-es Európa-bajnokság rendezési jogát.

    Az olasz mellett a magyar-horvát, és az ukrán-lengyel közös pályázat nyerheti el a rendezés jogát a 2012-es kontinensviadalra, a győztesről december 8-án dönt szervezet végrehajtó bizottsága.

    - Az Eb idejére az olaszok már jócskán túl lesznek a botrányon, ennek ellenére az UEFA nem támogathatja az olasz szövetséget, még akkor sem, ha a bundaügyben érintett vezetők mindegyikétől megszabadul a vezetőség. Nem tudnám megmondani, melyik pályázat nyerné a szavazást, ha azt holnap tartanánk, de azonban biztos, hogy nem az olaszoké – mondta a Reuters hírügynökségnek az illető.
  • Count Adyn
    #18049
    Juj viszaolvastam kommentjeid. hagyjuk a témát:D
  • Punker
    #18048
    miért is? azok akik a saját meccseikre fogadnak takarodjanak és kész ilyen egyszerű.
  • Count Adyn
    #18047
    látom teis vágod a témát mint bálnaf@sza az iszapot:)
  • Punker
    #18046
    majd ha szépen kitiltották a sárosakat elkopik.
  • Count Adyn
    #18045
    uncsi már az olasz+bunda szóösszetétel, nem?:)
  • gergelyanevem
    #18044
    én is így tudtam
  • G_ArchAngel #18043
    Most durva OFF jön, sorry meg minden, ha gondolod töröld...

    Én az olaszokat hívom románoknak, a Birodalom után, keleti-délkeleti szomszédainkat romáknak...

    ON

    az eszmefuttatásod helytelen, mert ha az ókori dák és trák emberek vették át a francia vonásokat, akkor Őket kellene Kelet-Franciának hívni...
    (de ugye ez úgy hülyeség, mintahogy elkezdtük...)
  • Kit--Kat
    #18042
    a románok csak álmodoznak a római származásról, nincstelen vándorló pásztorok voltak a balkánon még bőven ország alapításunk után is. Viszont a francikkal nagyon lespanoltak, átvették a nyelvüket és a latin kultúrát(ez nem sikerült), hogy hihetőbb legyen a tézisük. És mivel ennyire nagy haverok, ezért hívják a francikat nyugati románoknak.
  • The FlashBack
    #18041
    azért nem gyenge ilyet kimondani a sajtó előtt:|
    Mellesleg lehet, h nem mondd hülyeséget!
  • G_ArchAngel #18040
    Akkor nem értem...

    A Roman Empire (római Birdodalom) nyugati városai ezek voltak...
    Érdekes módon az akkori Dacia vette fel a Románia, azaz Római nevet...
  • DJ Bee18
    #18039
    Vazzzzzeee, k*rva jó :DD
  • Kit--Kat
    #18038
    véletlenül sem
  • Punker
    #18037
    Owen szerint Eriksson miatt buktak az angolok a vb-n


    kár hogy lesérült, és kár Rooney agya elborult.
  • a zsírkereskedő
    #18036
    rooney tényleg zsíros:D
    ilyen hasa bárkinek van...
    na mindegy focizni azt tud:)
  • GTheo
    #18035
    Holnaputánra én azt h kizárják az összes bundázós olasz kö**ög csapatot ;]
  • desigo
    #18034
    hát ez lol
  • james69holden
    #18033
    Klinsmann megtartása és a bronzérem a cél

    A német rajongók már külön internetes oldalt is létrehoztak a döntést még mindig halogató szövetségi kapitány maradásáért.


    http://www.klinsmann-muss-bleiben.de
  • james69holden
    #18032
    k*rva jó kép
  • 9csöves9
    #18031
  • 9csöves9
    #18030
    hát mivel a "Berlin,Berlin Wir fahren nach Berlin" rigmus már nem aktuális a németeknek,marad a fütyülés
  • james69holden
    #18029
    vajon ronaldot megin kifütyülik?