19716


Világbajnok: Olaszország

  • The FlashBack
    #19595
    Szépen játszottak az Olaszok. Semmi mást nem kívántam a döntőre, cska szép becsületes sportszerű játékot. Igaz, a gólgazdag pont nem jöt be, de kárpótolt minket (legalábbis engem midenképp) az amit látunk.
    Minden elismerésem a játékosoké.
    Az Olaszok szépen támadtak, de ez a Franciákrol is elmondható, a szögletekkel pedig mindig helyzetbe kerültek az Olaszok.
    Zidane pedig elég nagy botrányt hagyva maga után távozott.
    Én, azt mondodm arról a jelenetről, hogy akármit is mondhat egyik játékos a másiknak a pályán, ilyet nemszabad csinálni.

    Szóval Grat az Olaszoknak!
  • Kit--Kat
    #19594
    2003 Juventus - Real MAdrid
    2006 Milan Bayer - Munchen
    2006 Olaszország - Németország

    Csak, hogy kapásból 3 nagy győzelmet említsek ami nem C2 Modena ellen történt.
  • Punker
    #19593
    digóknál biztos nem :)
  • gabber_saviola
    #19592
    pff :)

    ilyen csapat nincs és sosem lesz :)
  • Punker
    #19591
    ha következő évben lesz összesen 10 olyan meccs ahol 90 percen keresztül támadnak és nincs egyetlen kamu esés se akkor majd esetleg meggondolom a dolgot :)
  • The FlashBack
    #19590
    Gratuláloik az Olaszoknak. Szép volt fiúk!
  • Zsolti9014
    #19589
    Azért, én ha megsértek valakit, az véletlenül van és bocsánatot kérek, ez a divatdrukkerezés nagyon sértő volt.
  • Kit--Kat
    #19588
    Kiváncsi vagyook hány meccsen láttad játszani az olaszokat, hogy véleményt mondhass róluk. Amennyire benne vagy a dolgokban, hogy a saját meccseikre szavaztak és stb. abból nem igazán kell a hozzáértésedre adni, hogy mire volt idejük és mire nem.... Ez nem attól függ, hogy döntetlen a meccs vagy ilyesmi... És azt is látnod kéne, hogy mindenki színészkedik eltérő mértékben, és már már nem az olaszok leginkább, ha nézted a meccseket.
  • jbal
    #19587
    jóvan és az mi volt amikor Grosso előtt 1 méterrel és 1 másodpercel ott voolt a láb de ő belefutott
  • Kandurex
    #19586
  • Kit--Kat
    #19585
    háth ha megadható, ha nem megpöccintette a lábát és izomból elesett...
    eben semmi igazság nincs
  • jbal
    #19584
    abból a spanyolok elleni volt a színészkedés
    a portugálok elleni teljesen jogos volt mert Carvalho belerúgott Henrybea.
    a döntőben meg ha nem is volt az első jogos de volt egy amit meg nem adtak meg a franciáknak így igazságos
  • Punker
    #19583
    uccsó meccsen nem volt rá lehetőségük, elöször mert gyorsan gólt kaptak azért nem húzhatták az időt, utánna döntetlennél megint nem, nézd meg a többi meccset.
  • Kit--Kat
    #19582
    a lényegen nem változtat te ezk mellett nevezted az olaszokat színészeknek, aki nem akarja kiröhögtetni magát az belátja kik színészkedtek igazán... Az oalszoknak 1 kétes esetük volt.
  • jbal
    #19581
    jaj fejezzétek már be ezt a nagyképűséget.a nagytöbbség le se szarja h az olaszok nyerték a VB-t mert a csapataik már kiestek.nem kell ilyeneket írni h fáj nekik meg minden
  • Kit--Kat
    #19580
    egyéni szocproblem sajnállak, hogy nem tudsz megbírkózni a ténnyel
  • Punker
    #19579
    szerintem a legtöbb ember qrvára lesz@rná hogy kinyer ha gólzápor lenne.....
  • Punker
    #19578
    1 hét múlva már a kutyát nem fogja érdekelni, lesznek érdekesebb dolgok, pl C. Ronaldo lábtörései, Rooney lesittelése szal csupa izgalmas dolog :)
  • Kit--Kat
    #19577
    A Háááhh elbuktad mert a Franciák színészkedtek igazán. 1. kamu szabadrúgásból jött a vezetés a spnyolok ellen, nagyot színészkedet Henry, mind1 nem számít... Aztán kamu műesésből lett a 11es a portugálok ellen, Henry nagyot színészkedett megint, nem baj ők megtehetik, csak az oalszok a köcsögök. Aztán kamu 11es a döntőben, még ez sem számít, aztán dobálták magukat 1 fálidőn keresztül de ott már nem jött össze semmi. De azért az oalszok színészkedtek.
    Sztereotípiában szenvedtek ez van Olaszország a VB és a siránkozásaitokra senki nem fog emlékezni 4év múlva, ha az oalszok 10-0ra verték volna a franciákat akkor is szidnátok őket szal mind1:D
  • GanXstaZoleeWrk
    #19576
    legalább 2 de inkáb 4 évig :)
  • gabber_saviola
    #19575
    fájni is fog nekik még egy darabig :)
  • 9csöves9
    #19574
    rendes vagy Gábor,de még mindig fáj nekik nagyon:D
  • Punker
    #19573
    persze a tv társoságok úgyse engednék :(
  • Oziris666
    #19572
    vajon miért? :D
  • Punker
    #19571
    csocsó szabály kéne ide nem 11-es, addig megy a meccs amíg nincs min 10 gól azt kész :)
  • gabber_saviola
    #19570
    kivettem, mert amúgy is sokan kivannak az Olasz győzelem miatt
  • GanXstaZoleeWrk
    #19569
    annyi van hogy te legalább kulturáltan fogalmaztad meg és igen :)

    Egyébként pedig részemröl: OLÉ forza Italia :)
  • Punker
    #19568
    aszem bezárom ezt a topic-ot menjünk át a VB2010-be :)
  • G_ArchAngel #19567
    htx
  • Gabe18
    #19566
    Mivel ebben a pillanatban a kérdéses rész eltünt,igy az alábbi hozzászólásomnak sincs értelme.
  • GanXstaZoleeWrk
    #19565
    már el is tünt.
  • Gabe18
    #19564
    Ehhez annyit tennék hozzá hogy nem lenne ezzel a szövegel semmi baj,az Olasz topikban.De ez elvileg "minden csapat" topikja ahol ez szerintem nagyon nem jól veszi ki magát...
  • bmffm856
    #19563
    ne sírjál...a brazilok otthon kotyvasztják a dél-afriaki vébére a varázslötyit...remélem hasonlóan hatásos lesz mitn ez...:) a sarlatánok most otthon varázsszambáznak :DDDDDDDd
  • gabber_saviola
    #19562
    :ASDasdasdasd

    kivettem :)
  • LES FORZA INTER
    #19561
    Hát ilyet jópár hátvédről össze lehet vágni, sőtt akiről nem, az nincs is az élvonalban!
    (láttad már Roberto Carlost pl a 16oson belül takarítani, amikor még nincs ott a labda, és senki nem oda figyel?? )ennyit erről
  • Oziris666
    #19560
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • 9csöves9
    #19559
    poénokat meg vicckönyvből tanulhatsz
  • DJ Bee18
    #19558
    Most Itália tanított!


    Azért túlzás :DDD
  • G_ArchAngel #19557
    "Most Itália tanított!" Mit? Védekezni inkább a Durex-től tanulok...
  • G_ArchAngel #19556
    Gabber, engem nem érdekel, hogy olaszok vannak az üzenetablakban, de ne ez az impotens, nagypofájú Gattuso, kérlek...