19716


Világbajnok: Olaszország

  • grizzly21
    #19635
    igy van! ez a tiszetelet kijár neki! szép volt zizu
  • Kalózkapitány
    #19634
    A 2006. évi VB aranylabdása,
    vagyis a VB legjobb játékosa,
    az újságírók szavazatai alapján :


    Zinedine Zidane

    Az újságírói szavazás végeredménye :

    1. Zinedine Zidane (francia) 2012 pont

    2. Fabio Cannavaro (olasz) 1977 pont

    3. Andrea Pirlo (olasz) 715 pont
  • gabber_saviola
    #19633
    vitzes :)
  • grizzly21
    #19632
    :DDD kurvanagy
  • grizzly21
    #19631
    felmerül a kérdés, hogy melyik meccset nézted?:)
  • ShaiHulud
    #19630
    par vicces link zidane vs materazzi esetrol:

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
  • The FlashBack
    #19629


    Kezdenek mocskolódni az emberek, ezt nemszeretem:|
  • The FlashBack
    #19628
    Nalátod. És az jó neked, hogy visszaolvasol, ugye?:D
  • The FlashBack
    #19627
    Szeirntem a döntőben szépen játszottak az Olaszok, és még azt is megkockáztatom, hogy megérdemelten nyerték a DÖNTŐT. Hogy előtte mi volt (bunda vagy nem) az majd ezután vagykiderül vagy nem. Ha nem volt semmi akkor tényleg ügyesek voltak, de arról nem tehetnek hogy mijen "könnyen" mentek el adöntőig. Ellenben a Franciákkal. De mondom, ez csak a szerencsén múlott:)
  • jbal
    #19626
    nem baj.csak ha olvasok akkor nekem is vissza kell néznem h mire válaszoltál:D
  • The FlashBack
    #19625
    Még szerencse hogy nem láttam:-)
    De biztos h szép lehetett:|:D
  • Count Adyn
    #19624
    Nem elég érettek a tények elfogadásához
  • The FlashBack
    #19623
    Bár Zidane-t lehet hamarabb kihozák a sodrából, mint bármelyik más játékost:|
  • The FlashBack
    #19622
    A meccsen az anyázás ugyanúgy a meccs része, mint a kirúgás, vagy a szöglet. Szal, valami nagyon szépett kellett mondaniuk Zidane-nak, azért, hogy tüdőn fejelje az olaszt:|
  • The FlashBack
    #19621
    Visszaolvasok mindig, és amire úgy gondolom válaszolok.
    Ez baj?
  • The FlashBack
    #19620
    Ebben igazad van.
    De én abban sem értek eggyet, mikor azt mondogatják a kommentátorok:"Egy VB döntőn nem ad két tizeneggyest a bíró"

    Könyörgöm, miért ez dönti el? Miértnem a szabálytalanság? De ez nem csak a döntőn volt így.
    Látni lehetett, hogy ha egy csapat kapott tizenegyest, akkor az ellenfél jobban gyötörte a tizenhatoson belül.
  • The FlashBack
    #19619
    Azért nem Argentína, mert kiestek
  • Punker
    #19618
    jogosan vágta ki a bíró, de a bronz meccsen is legalább olyan jogosan kivághatta volna a szinészeket.
  • jbal
    #19617
    bazeg mit válaszolgatsz ezekre az őskori üzenetekre?:DDDDDDDDD
  • jbal
    #19616
    a topikot mikor zárják.most h vége a VB-nek már örültem h nem kell annyit olvasni
  • The FlashBack
    #19615
    De nemám!
  • The FlashBack
    #19614
    Szerintem nagy felháborodást keltene.
    Én azért a bírót sem irigylem, hogy ott a helyszínen 75ezer ember jelenlétében, televízion emberek milliói előtt, a szabálytalanságot követően állította ki Zidane-t. Ezt még nagyokos koko, is megemlítette.
    Mamár a sajtó nak is nagy szerepe van a futballban, ugye?
  • Punker
    #19613
    nincsenek??? én voltam egerbocs-egercsehi meccsen (kb minden osztály legalja) na az szép volt nem voltam benne biztos hogy nem lesz késelés :)
  • The FlashBack
    #19612

  • Punker
    #19611
    de az volt a legszebb, legjobb rendezés legjobb kaszkadőt legnagyobb patkány, támadják bal lábát nem érnek hozzá elvágja magát és fogja ajob blábát, hogy az ilyenért mi a f@szért nem lehet eltiltani őket? :(
  • gabber_saviola
    #19610
    :ASDasdasdasd

    azt nem égetem sosem el :)
  • G_ArchAngel #19609
    Jól van Zsoltika nem vagy divatdrukker, de nem simogatlak meg, mert hasbafejelsz, mint kopasz a Maki gyereket...
  • The FlashBack
    #19608
    NS szerint a meccs után. Akkor soha többet nem olvasok NS-t:|
  • gabber_saviola
    #19607
    olyan béka segge alatti csoportban nincsenek drukkerek :)
  • Punker
    #19606
    hamarabb kapta meg :)
  • The FlashBack
    #19605
    A Portugál Németre gondolsz? Előtte döbbet színészkedett:-)
  • Punker
    #19604
    na még 2 nap kijózanodsz és te is elismered hogy sz@r volt, mégse vagy olyan reménytelen mint gondoltam, talán még a buzeráns rózsaszín pólód is elégeted? :)
  • The FlashBack
    #19603
    Ez azrt meglepő. A kiállítást követően, ami azért elég csúnya volt, és mégis ő kapta, kicsit meglepő. Talán ha nem vonul vissza nem kapja meg? Akkor ez egy "fájdalom" díj?
  • Punker
    #19602
    és tudtad hogy ha szinészkedsz akkor a saját drukkereid verik be a képedet :)
  • gabber_saviola
    #19601
    szerintem sem volt nagy durranás a VB, de az Olasz arany kárpotól mindenért
  • Punker
    #19600
    ő az eltaposni való féreg kategóriája, tényleg nincs gif az uccsó meccses oscar díjáról?
  • gabber_saviola
    #19599
    mikor én voltam annyi mint a most itt hangoskodó kiskölkök akkor a BLASZ 2-ben rugtam a bőrt
  • The FlashBack
    #19598
    Szivemből szóltál
  • The FlashBack
    #19597
    Ez így van. Ez a VB nekem annyiban nem tetszett, hogy mindenki (azért vannak kivételek) arra játszottak, hogy az ellenfél hibázzon (vagy a bíró) és abból legyenek a gólok
    Sajnos, C. Ronaldo is egy példa erre.
  • Punker
    #19596
    pedig mikor én voltam annyi mint a most itt hangoskodó kiskölkök akkor afoci még arról szólt hogy hajtsunk és szórjuk a gólokat :(