19716


Világbajnok: Olaszország

  • The FlashBack
    #4399
    Még jó, hogy ki van írva:P


    "A trágár beszédet mellőzd a topikban!"

  • zaki
    #4398
    Loool, Világi: "Az afrikaiaknak meg jól kell bírniuk a meleget!"
  • zaki
    #4397
    Hajrá kutyazabálók!
  • SLICK
    #4395
    lassan nekik is nick név kell :D
  • The FlashBack
    #4394
    Hajrá Togo:D
  • React
    #4393
    szerintem Korea fog nyerni... azok is eléggé szívósak :))
  • SLICK
    #4392
    a színvonalat mérték a közvetítőkhöz :D nála döntöttek :D
  • horpeti
    #4391
    még szerencse hogy van rajtuk szám, különben összetévesztenék őket :PP
  • SLICK
    #4390
    nah kezdődik -.- hajrá jobbik :D
  • Zenszkij
    #4389
    nah elkezdődött
  • Kanál
    #4388
    lel, cserepadon hat darab Kim nevu koreai :D
  • zaki
    #4387
    Pont ennek a világinak kellett adni a koreai meccset!
  • horpeti
    #4386
    majd közvetítsetek, mert én dolgozom, és nem tudom nézni. :)

    köszi! :D
  • Zenszkij
    #4385
    nah, sikerűlt elbaxni a himnuszokat, német szervezés LOOOOOOOL
  • Zenszkij
    #4384
    Ezek a fekete srácok úgy fognak hajtani, mint életükben még soha, nem adok 10 percet és Togo vezetni fog!!!!!!
  • horpeti
    #4383
    no meg argentína is ide tartozik természetesen. :)
  • Zenszkij
    #4382
    arra, hogy a franciák nyernek ellenük 1,6-os a betandwinen az oddsz
  • desigo
    #4381
    ne oltsatok már na
  • horpeti
    #4380
    hát tény, hogy igazán 2-3 éve robbant Be Roni, bár előtte is jó volt, csak hát akkor Ronaldo volt a középpontban. :)

    Aztán aki végignéz 1-2 meccsét, az nem ok nélkül lesz fan...


    Más ha valaki azért szeret egy csapatot/játékost, mert a haverjai is, meg sikkes a legjobbnak drukkolni, és más a játékuk és egyéb szimpátia alapján szorítani valakinek.


    Nem csodálom, hogy ennyien szerelmesek a brazil fociba, és nem azért, mert ez sikkes.

    Van aki így választ csapatot, van aki máshogy, a lényeg, hogy ő azért szorít szívből.

    Pl. annak is megvan az oka, aki a németeknek, olaszoknak szurkol..
    Én nem szurkolok nekik, nem tetszik a játékuk, különösebben nem is köt semmi hozzájuk, azt ennyi. vkinek meg ez tetszik.

    Én mindig is latinos focit kedvelő voltam, imádom a spanyol - brazil - portugál pólust.


    :)

  • Kanál
    #4379
    svajc jobb
  • zaki
    #4378
    Van egy 20 éves csatáruk Joo-Young, azt mondják nagyon jó játékos. Szerintem ők jutnak tovább a franciák mellett.
  • zaki
    #4377
  • Zenszkij
    #4376
    Korea a 3. selejtező csoportkörben második lett Szaud Arábia mögött!!! Idegenben 2-0ra kaptak ki tőlük, otthon is elverték őket 1-0ra. A tottenhami Lee Pyo és a manchesteri cserepados Park képezik a csapat gerincét, a kapusuk otthon nyomja Koreában. cccc.........meglátjuk
  • Zenszkij
    #4375
    Togo a selejtezők alatt 3-1re verte Szenegált otthon, idegenben pedig 2-2őt játszott velük. :P 10 meccsen 20 gólt lőtt, 8at kapott. Adebayor az Arsenal új üdvöskéje (fiatal, robbanékony, tehetséges csatár), másik két játékosuk a Metzben(a kapusuk pl), Guede a Hamburgban, Touré a Leverkusenben játszik. A többiek főleg a francia alsóbb oszályokban nyomják.
  • desigo
    #4374
    nem hallottam még róla na
  • The FlashBack
    #4373
    Saját fórum, saját oldal:)
    Ez már csak ilyen:D
  • The FlashBack
    #4372

    Hol lenne?
    :|
  • desigo
    #4371
    Togo Afrikában van?
  • gabber_saviola
    #4370
    jah nem gyengén van hátránya a tipmiksznek
  • SLICK
    #4369
    nem az a bajh sztárolják mert hát istenem ha őt kedveli legyen... de msot főleg ez idén kapták fel igazán h miyeln jó játékos is valójában -.-
    sztem egy statisztikát megnéznék menynivel növekedett a Ronaldinho szurkolói tábor 2005-2006-ban :D
  • Csacsi
    #4368
    Sziasztok.

    NEm akarom bántani a bannerban megtalálható oldalt, ahol fent vannak a gólok, és összefoglalók, de az origo-n, is fent van az összes meccs összes összefoglalója...és lényegesen jobb minőségben.

    Ettől függetlenül minden tiszteletem az oldal készítőjéért. Nagy munka összeszedni ennyi különböző oldalról a dolgokat.
  • Kanál
    #4367
    en is :D
    trinidadon nyertem 55 pontot -.-
  • Zséé
    #4366
    Nem az RTL-en lesz a Korea - Togo meccs hanem a sport klubon...
    Csak mert a bannerban el van írva 2 helyen is. Bár most már mind1, mert mindjárt kezdődik a meccs :)
  • Atesz89
    #4365
    Én sem különösebben szurkolok a braziloknak inkább Olaszország,Portugália.De azt el kell ismerni hogy Ronaldinho nagyon jól játszik és öröm őt nézni.Ezért nézem a mai meccset is.
  • IMYke2.0.0.0
    #4364
    Az is divat manapság, hogy a legjobbnak drukkolókat szapulják... szánalom.
  • horpeti
    #4363
    És nem jó Ronaldinho? :)

    Ugyanúgy lehet sztárolni Zidanet is! :)
    Meg már sztároljuk 10 éve :))

  • SLICK
    #4362
    én nem a braziloknak szurkolok :D csakhát így elnézve a felkészülő meccsüket hát mutattak egy két dolgot :o ezért tipepltem a 3:1 et nem mintha a horvátok oylan rosszak lennének sőt!...
    amúgy iagazad van sok a divat drukker a brazil szurkolók közt főleg akik msot Ronaldinhot sztárolják :o
  • The FlashBack
    #4361
    van benne valami, én a múltkor a Svédeken buktam el:@@
  • The FlashBack
    #4360
    Mondom, azért valaki nem drukker, hogy a legjobb csapatot szereti, ami egyáltalán nem biztos, hogy a legjobb...
    A Horvátok mindog szoktak meglepetéseket okozni, a Brazilok meg mindig lenézik az ellenfeleiket!
  • tigeroo
    #4359
    a horvátok alázni fognak...
    csak a brazilok elsők most... X-re nem akartam rakni, de montam havernak hogy ha X-re rakom akkor brazil nyer, ha H-ra rakom akkor a horvátok győznek...