19716


Világbajnok: Olaszország

  • tormy
    #18268
    Nah holnap csak eccaka tudok majd jonni nem erek ra napkozben, ugyhogy mindenkinek jo szorakozast kivanok a VB dontohoz! [Lederer nelkul remelhetoleg! ].
  • Láma!
    #18267
    talán nézd meg a francia-brazilmeccset mégegyszer, föleg azokat a jeleneteket ajánlom figyelmedbe amelyeken Zidane megbolonditja a brazil védöket. na ezért szeretik
  • tormy
    #18266
    Na ez kicsit meggondolatlan kijelentes volt "elkapja a hev es jol jatszik". Azert annyi nem eleg. Ha barkit akit elkap a hev es ugy jatszana mint Ronaldinho amikor formaban van, nem lehetne kiosztani az aranylabdat.
    Mindenki aki ert a focihoz elore tudta hogy o fogja megkapni az aranylabdat es megerdemeltel, sok meccsen igazi vilagklasszis mintajara jatszott.

    grizzly - nem ertek egyert, mindenki latta hogy a Brazilok abszolute nullszint formaban voltak ahhoz kepest amit tudnak. LAssuak, korulmenyesek voltak, meg passzolni sem tudtak brazilosan, de meg lehetne folytatni. Egyszeruen nem ertem hogy mi volt veluk, de az egesz VB alatt forman alul teljesitett a Brazil csapat ha gyoztek ha nem, ezt mar csoportmeccseken is lehetett latni.
  • Kit--Kat
    #18265
    Hát azért a brazilok végig gyengék voltak a VB-n magukhoz képest ez tény.
  • _Vegeta_
    #18264
    Hoppa hoppa! Az iranyito nem azt jelent hogy mindent o csinal, hanem a jatekot iranyitja. Riquelme tenyleg nagyszeruen futbalozott, zidanerol ez mar nem mondhato el. (Orok rejtely szamomra miert isteniti mindenki zidanet.) :\

    A faradtsagra fogni marhasag. Fejben nem ott volt. Ronaldinho nagyszeru jatekos de iranyito sosem lesz. Egyebkent a barcaba is rengetegszer jatszott gyatran. Csak neha elkapja a hév joljatszik aztan mindenki ejjenzik. :)
  • grizzly21
    #18263
    nana Ronaldinho csak 1 a sok közül nem kéne rá fogni. Szerintem inkább a franciák sőt méginkább Zidane érdeme, mint a brazilok hibája votl az a meccs
  • tormy
    #18262
    Itt nem az a gond. Ronaldinho tenyleg fantasztikusan jatszott a Barcaban, nelkule tuti nem lett volna bajnok az a csapat, volt par meccs, pl. a Real elleni idegenbeli meccs, amin csak amult az ember hogy "hu bazzeg ez tenyleg nem semmi amit tud". Erre itt a VB es totalis csod, nem megy neki a jatek, golt nem rug, meg egy Ronaldinhos csel is alig volt. Semmi. Nulla.
    Mindenki azt hitte hogy Ronaldinho nem tud rosszul jatszani. Ez egy kisebb sokk volt a Brailoknak, hogy egy ilyen hihetetlen tehetsegu jatekos is bizony csodot tud mondani.

    Mondjuk ez is hihetetlen hogy pont a VB-re alakultak igy a dolgai ahogy alakultak, nem tudom mi lehetett ez, faradtsag vagy az isten tudja, mert tobb brazil is faradtnak tunt nem is egy meccsen.
  • tormy
    #18261
    Dehogy, Figo sem mutatott semmi kulonlegeset ezen a VB-n hogy oszinte legyek....vilag legjobb iranyitoja? ...na ez meg aztan foleg tulzas.. Legjobb iranyito velemenyem szerint messze Roman Riquelme volt a VB-n, vele csak az a baj volt hogy marha lassu, ezert is kritizaltak sokan Argentinaban ot.
    De jobb iranyito Zidane is, es meg van par nev.
  • _Vegeta_
    #18260
    Ronaldinho a peldaja annak miert nem szabad sztarolni egy jatekost kiskoratol. ;)
  • _Vegeta_
    #18259
    Manchesteriek neveltek, persze hogy dobalja magat. ;)
  • tormy
    #18258
    Na igen Pauleta-ban egyetertunk, szerintem is egy rakas szar volt az egesz VB-n, kb. mint Ronaldinho.

    Ja mellesleg Ronaldinho, olvastatok hogy Pele azt nyilatkozta hogy a legnagyobb csalodas szamara Ronaldinho volt az egesz VB-n? Raadasul Braziliaban felgyujtottak Ronaldinho szobrat is.
    Szegeny tag, ezert rossz ha valaki a vilag legjobbja..nem megy a jatek neha, es ezt pont a VB-n fogta ki...most mindenki legszivesebben kitiltana Braziliabol.
  • _Vegeta_
    #18257
    C. Ronaldo nagykepu es gyerek még. Viszont fejben rengeteget fejlodott az elmult par evben, es ha eltud jonni a favago angoloktol mondjuk spanyolorszagba, akkor nagyszeru jatekos lehet belole. ;)
    Egyebkent még mindig Figo az abszolut legjobb jatekos portugal szinekben es (szerintem) a legjobb kozeppalyas/iranyito is a vilagon. Nagyon megfontoltan jatszik, semmi feleslegeset nem valal fel es jol iranyitja a tobbi jatekost.
  • Count Adyn
    #18256
    lehet de őket utálom:D ez gyerek meg alapvetően jó lenne de nagyon feltünően dobálja magat
  • grizzly21
    #18255
    ugyanmár százszor nagyobb szinészek vannak a németeknél
  • _Vegeta_
    #18254
    OFF

    Scolari nem jo szakember. Figot es Gomest mar eleve kezdokent kellett volna behozni. Rossz embereket jatszatott pedig egyertelmuen latszott nehany jatekoson hogy ki nincs formaban. Pl Pauleta-t mar a 3.meccstol nem jacattam volna. A franciak ellen is emelgetnek felfele es annyi eszuk nincs hogy ok a rovidpasszos jatekban jok. En allitom egy normalis szövi kapitannyal siman nyertuk volna a VB-t. De ez van ez fociban ertelmetlen a HA. Amugy tenyleg kedvelem Scolarit olyan mint egy apuka. :)
    /OFF

    A nemetek jateka nagyon tetszett egesz VB alatt, jobban megerdemeltek volna a dontot mint azok akik vegulis ottvannak. Gratula nekik!! :) Szamomra itt a VB vege. :D
  • Realtibi
    #18253
    Deutchland a király!!!!!!!!

    Szép volt fiúk.
  • tormy
    #18252

    Nem ertem en ezt a C. Ronaldot. Nagyon jo jatekos, a legveszelyesebb portugal jatekos mar 21 evesen, de ezeket a gyerekes szimulalasait nem tudja levetkozni, ezrt utalja mar lassan mindenki szerencsetlent.
  • Hajnalcat
    #18251
    Schweini, Oli a király!!!! Deutschland mindörökké!!!
  • Kit--Kat
    #18250
    Összefoglalva, miért nem az oalszok ellen ment így??? Nem véletlen,. az olasz védelem szinte esélyt sem adott és alapvetően nem 1 szinten vannak a portugálok az övékkel. És, hogy Lehmanon múlott volna, hogy a németek a döntőbe jutnak??? Nem tudtam, hogy 0-0 után egyértelmű ki a győztes A másik meg, hogy senki ne felejtse el, hogy volt 2 kapufa és azt a 2 gólt senki nem védhette volna ki.
  • Count Adyn
    #18249
    Azért C.Ronaldo siman beférne barátok közt gárdájába, sőt:D
  • SLICK
    #18248
    na holnap a Franciák megmutatják h ki a legjobb
    Hajrá Franciaország! Gyerünk Zidane!!!
  • Láma!
    #18247
    ez jo volt. és állitom hogy jobb meccs volt mint amilyen holnapi lesz.
    gyönyörű golok voltak, és élvezetes meccs volt.
  • tormy
    #18246
    Az kizart hogy Lederer kozvetitse a dontot. Bar engem nem izgat, nezem majd a nemet TV-n a meccset, ugy is tudok nemetul is.
  • Neoncsoves
    #18245
    YEEE! 3. LETT NÉMETORSZÁG OLÉÉÉÉ!!!!!!!
  • Shep
    #18244
    Áj de jó is lesz a holnapi döntő, nem elég, hogy két semmi támadójátékot mutató csapat fog játszani ráadásul ha jól sejtem Léderer koma lesz a kommentátor, a korlátlan élvezet garantált.
  • tormy
    #18243
    Hehe...hat azt peldaul tudtad, hogy a a vegetarianusok kozott sokkal kevesebb a rakos?
    Ha vegetarianus vagy, nem dohanyzol es nem iszol sokat, es eleget mozogsz, szinte garancia hogy nem leszel rakos ha nincsenek orokolt genek, bar az nagyon ritka.
    Jah halat azt szabad enni meg vegetarianusoknak is, kulonosen tengeri halakat.

    Mellesleg en is inkabb hus parti vagyok, szoval en sem tartom be a helyes taplalkozasi szabalyokat.
  • G_ArchAngel #18242
    Na, jóccakát, elnyomott a sok sör...:)

    Szép volt Németország, szép volt Portugália!
  • France men
    #18241
    Grat DEUTSCHLAND
    Prima Schweni!!!!!
  • reaper4
    #18240
    de te sem tudod h nem :). na mind1 most már tényleg :(
    tök mind1 h most ki nyert (bár német szurkoló vok)
  • tormy
    #18239
    Scolari jo edzo, de ezt tenyleg nem ertettem. Kihuztak 0-0-val felidoig, na mondom tuti most beall Figo, erre semmi. Ez nagy hiba volt.
  • tormy
    #18238
    Es te honnan tudod hogy igen? Ez mar megint ilyen ertelmetlen spekulacio. Tok mindegy hogy melyik kapust kedveled, mind a ketto vilagklasszis, ezen kar vitatkozni.

  • _Vegeta_
    #18237
    Scolari egy sz@r szakember azert. A brazilokkal 2002be nem volt nehez vb-t nyerni. Remelem levaltjak es jon valaki aki tenyleg ert hozza. Hozzateszem kedvelem egyebkent.
  • reaper4
    #18236
    rántotthúst a népnek!!! :DDDD
  • Rage47
    #18235
    malacuk volt a németeknek:D (Schweini:p)
  • G_ArchAngel #18234
    normális vagy?:)))

    az ember húsevő, csak vmi rózsaszínpólós ratyi elhitette velünk az őskorban, hogy jó a zöldség is, erre a fogaink is elkorcsosultak...

    nincs is jobb, mikor két véres steak közé bélszínt teszel:)
  • NeoMaN
    #18233
    Óha, mekkora bűn!
    Sokkal nagyobb bűn a húszabálás mint ez.
    :)
  • banok
    #18232
    németeké a bronz!!!!
    holnap a döntő jön!!!
  • jbal
    #18231
    vége!!!!!!!
  • banok
    #18230
    2005 május, Isztanbul.... :P
  • jbal
    #18229
    egy szépségtapasz