19716


Világbajnok: Olaszország

  • EmIn3m02
    #18308
    jajj de buta vagy :(
  • G_ArchAngel #18307
    a Bernabeu-ban ezért 60 méter hosszú a hazai kispad:)))
  • Csesza
    #18306
    nah, legalább ebben az 1-ben eggyetértünk :P
  • Punker
    #18305
    jaja az buzik és qrvák hulladék itala :)
  • Csesza
    #18304
    :DDDDD

    én a helyedbe inkább mennék a boltba :) útálom a pezsgőt...:P
  • Punker
    #18303
    a real megveszi a játékosokat hogy ne ellene játszanak ennyi aztán ülhetnek a kispadon.....
  • Punker
    #18302
    pfej :(
  • G_ArchAngel #18301
    Nézd, Te jobban jártál, engem az fogadott, hogy 2 üveg söröm maradt...

    vagy elmegyek boltba, vagy stílusosan pezsgőzöm francia győzelem esetén:)
  • Taranov
    #18300
    A Real Madrid a futballista temető. A Realba már nagy játékosok, legalábbis nagy tehetségek igazolnak, ritka, hogy ők nevelnének ki sztárjátékosokat.
  • Punker
    #18299
    Rooney elötte még remélem azért kicsit átalakítja az arcát :)
  • Csesza
    #18298
    nem is kommentálom tovább ezt a hsz-t :DDDD

    most kelltem fel és már ienek fogadnak :)
  • The FlashBack
    #18297
    [center]
    Ronaldo: Manchesterből el, útban Madrid felé


    Elhagyja Angliát és a Manchester Unitedet Cristiano Ronaldo, a portugál labdarúgó-válogatott fiatal szélsője. A 21 éves játékos ezt a szombat esti Németország–Portugália világbajnoki bronzmérkőzés után jelentette be. Ronaldo ellen gyűlöletkampány indult Angliában, miután egyrészt kijelentette, hogy szívesen folytatná a Real Madridban, másrészt az Anglia elleni meccsen kiállíttatta klubtársát, Wayne Rooneyt.

    „Azt hiszem, el kell hagynom a Manchestert, a körülmények nem megfelelőek ahhoz, hogy továbbra is ebben a csapatban futballozzak – jelentette ki Cristiano Ronaldo. – Senki nem állt ki értem az utóbbi napokban, jóllehet én senkit nem bántottam. Két-három napon belül eldöntöm, hová igazolok.”

    A legvalószínűbb egyébként az, hogy Ronaldo a Real Madridban folytatja, és ő maga is újra megerősítette, mennyire vágyik Hispániába.

    „Mindig mondtam, hogy Spanyolországban akarok játszani” – fogalmazott.

    A fiatal kora ellenére máris 38-szoros válogatott támadónak csak három év múlva jár le a szerződése a Manchester Unitednél, és Sir Alex Ferguson, a Vörös Ördögök menedzsere a múlt héten még azt mondta: számít Ronaldóra az előszezon első edzésein.

    „Semmi gond nincs a fiúval, nem várok problémákat. Amikor a Real Madridnál valaki elnök szeretne lenni, általában felhasznál ehhez olyan klubokat is, mint a miénk” – jegyezte meg Sir Alex, utalva arra, hogy Ronaldo neve először az elnökválasztási kampányban merült fel ígéretként.

    Fabio Capello, a Real Madrid új vezetőedzője a fiatal portugállal kapcsolatban úgy nyilatkozott: „jó hírnek” tartja, hogy Madridban szeretné folytatni.

    „Ő a Manchester United játékosa, de nálunk mindenki szeretne játszani. Mivel úgy gondolom, hogy ő tényleg ezek közé tartozik, ez jó hír számomra” – csavarta a mondatokat az olasz szakember.

    Cristiano Ronaldo egyébként a második Ronaldo lehet a Real Madridban, hiszen köztudott, hogy a brazil Ronaldo is a Bernabeu-stadionban játszik.
  • 9csöves9
    #18296
    az NS-en már régóta nem lepődök meg,de ha valaki még egyet is ért a baromságaikkal...
  • The FlashBack
    #18295
    bár lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nekiugrok mégegyszer
  • G_ArchAngel #18294
    Igen, a "Futballista-gyárban" - hiszen Ők csináltak labdarúgót Ronaldoból, Zidaneból, Beckhemből...:)))
  • The FlashBack
    #18293
    NS hozta
  • 9csöves9
    #18292
    már bocsáss meg,de ez egy baromság

    "Real Madrid a futballista gyár"?? ez az utolsó ami eszembe jutna erről a csapatról
  • Csesza
    #18291
    a real-ba akarják leszoktatni a színészkedésről ?????

    ASADSDasDF:S_AF:dasF_fdafa
  • G_ArchAngel #18290
    Ezt most Barca/Arsenal/Ajax-fanként nem kommentálom a béke kedvéért...
  • The FlashBack
    #18289
    Hát igen, akármilyen helyen végzett a Real a spanyol bajnokságban, és a BL-ben, azért a nevesebb játékosok mégiscsak onnan kerülnek ki, és igazolnak máshová. Egyszóval, mint ahogy azt valamelyik újság is említete: "Real Madrid a futballista gyár"
    Egyszóval, én úgy gondolom, hogy C. Ronaldo megállná ott a helyét, leszokna a színészkedésről, amit valljuk-be, azért nem csinált volna rosszul, mert a vb-n a bírók annyira nulla szinten vezették a meccset. ég nálunk, a megye ii. osztályban is jobbak a bírók

  • The FlashBack
    #18288
    Szerintem nem adják meg neki, egyértelmű öngól volt, ez nem olyan mint az Argentín - Szerb meccsen:-)
  • The FlashBack
    #18287
    Jah, hát Barthezz-t, én se csíptem, soha. Nemértettem a Portugálok ellen, hogy hogy állhat egy olyan kapus a francia kapu előtt!?:|
    No, mindegy,
  • The FlashBack
    #18286
    Azért nem olyan nagy marhaság a fáradtságra fogni, hiszen egy hónapja Németországban vannak, idegen helyen, ugyanúgy edzenek valamit, játsszák a meccseket, emellett sajtó tájékoztató, és miegymás. És emellett jól futtballozni nehéz.
  • fradista91
    #18285
    Szerintetek Petit "öngőlját" nem adhatnák Schweinsteigernek? Meglenne a VB első mesterhármasa :)
    Bár reményeim szerint ma is lesz hasonló produkciót nyujtó játékos a pályán (segítek Zizou a beceneve ;)
  • G_ArchAngel #18284
    Reméljük, hogy a Francia Légió brazíl-színvonalon fog ma játszani, és akkor nem lehet semmi gond!

    (Igazából 2 gond lehet francia szemszögből: az önveszélyes Barthez és az elképesztően védő Buffon)
  • fradista91
    #18283
    Igen a Portugál csapat játéka, miután bejött Figo Pauleta helyett, lett támadóbb szellemű.
  • The FlashBack
    #18282
    Kár, hogy Figo nem volt kezdő
  • fradista91
    #18281
    Jó reggelt minden foci-fannak! :)
    A tegnapi mérkőzésen ismét bebizonyította számomra Németország hogy megérdemelte a bronzérmet, és helye is lett volna a döntőben.Bastian Schweinsteiger óriási gólokat lőtt, emellett Lahm és Kahn játéka tetszett a legjobban. Kahné márcsak azért is mert ezen a mérkőzésen (is) többet és nagyobbakat védett mint Lehmann az egész VB alatt. Egyszó mint száz Szép volt Németország, ma pedig Zidane Mindent bele, Hajrá Franciaország!
  • The FlashBack
    #18280
    Jah, Pauleta nem élete legjobb VB mérkőzéseit játszotta idén. Talán legközelebb
  • The FlashBack
    #18279
    Úgy pedig lenne esélye mindenkinek...
  • The FlashBack
    #18278
    lesszabály eltörlése, hülyeség, remélem nem törlik, el mert akkor tényleg rengeteg gól lesz:-)
  • Punker
    #18277
    németeknek a digók ellen is így kellett volna játszaniuk, de jó volt a meccs :)

    azt a kis b*zeráns c. ronaldot lehet nevezzni 3x is az oszkárra legjobb rendezés legjobb kaszkadőr legg@cibb csaló, nem csinált valaki gifet róla? támadják a ballábát nem találják el erre felvágja magát fogja a jobblábát és vigyorog a bíróra, új szabály kell? az ilyenekért 1 hónap eltiltás azt akkor majd megtanulják hányinger az egész :(
  • chalezlopez
    #18276
    Sztem ha vége van a 90 percnek, ötpercenként lejön 2-2 emberke a csapatokból, és próbálják meg így eldönteni a meccset.
  • grizzly21
    #18275
    pedig abban is a brazilok a legjobbak:D
  • _Vegeta_
    #18274
    A foci valtozik es ha megmarad ez a tendencia egyre unalmasabba lesz. :)
  • buldozer99
    #18273
    Minden maradjon ugy ahogy van!!!!
    Jo hogy nem azt találják ki hogy playstationon játszák le a meccseket!!
  • _Vegeta_
    #18272
    Jo-jo, egy szoval nem mondtam hogy ronaldinho rossz jatekos lenne csak tulsztaroljak/tak. (Amugy szeretek indonkent tulozni) ;)
    Egyebbkent eddig aki megkapta az aranylasztit mindenki megerdemelte. Foleg Figo! ^^

    Lama!: zidanenak a teljesitmenye annyira hepehupas, mint az eszaki-kozephegyseg. Hihetetlen hogy tudja levenni a labdat, de nem lehet epiteni a jatekara, nem biztos pont.

    furfang: Szerintem az tenne jot a focinak, ha egy meccset se lehetne gol nelkul befejezni es a 11rugasokat is eltorolnek meg a buntetoket is! Akkor tenyleg ramennenek a csapatok a tamadasra. ^^
  • grizzly21
    #18271
    ezeket honnan szeded? Hasonlóan idióta ötletek mint a narancs sárga lap. A Blikkben vagy hol lehet ilyeneket olvasni?
  • Láma!
    #18270
    mindketöö orbitális baromság
  • furfang
    #18269
    A FIFA elnöke, Blatter azt szeretné, hogy több gól legyen.
    Ezért szerinte nem 11, hanem
    csak 10 játékos lenne egy-egy csapatban !!!


    (Az edzők akkor is a biztonságos védekezésre építenének,
    és akkor még kevesebb lenne a támadó...)

    Más FIFA szakemberek szerint, inkább a lesszabályt kéne eltörölni !!!