19716


Világbajnok: Olaszország

  • BADE
    #4920
    brazilok sem...
  • DJ Bee18
    #4919
    nagyon úgy néz ki, nem fognak gólt rúgni :D A befejezéseik botrányosak voltak, pedig Zizou kétszer is hatalmas passzot adott Henrynak...
  • Punker
    #4918
    és? hozzák a 2002-es formát jó az nekik :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4917
    A franciák ilyen impotens játékkal 8 közé sem jutnak...
  • horpeti
    #4916
    most nézem csak a franciák Xeltek, hehehe :)
  • Shaman
    #4915
    öö én nem tippmixen tolom,hanem gamebookersen (lehet ott is forintban játszani),s sokkal több mindenre lehet fogadni.

    Egyébként most valóban nyertem :-) a brazilok győzelmével egy 15-szörös ods -om jött be (nemtom jól írtam-e :-) (persze vagy 5-6 dologra tettem,így jött ki a 15*)
  • horpeti
    #4914
    Robinho meg kb. annyit futott most csereként, mint mások 90 perc alatt, ergo ugyanannyi energiát fogyasztott.. meg sejti, h. úgyis csere lesz, szal ő 2x perc alatt (vagy nemtom most) adta ki azt, amit egy kezdő-végző játékos 90 perc alatt... :))
  • horpeti
    #4913
    Tegnap nem nagyon volt pörgés a braziloknál, de így is sikerült a győzelem.

    Mi lesz, ha tényleg el kezdenek focizni? :)

    Nyilván hosszú és fárasztó lesz még a VB, főleg ha a döntőig tervezik az utat... Nem csoda, ha nem akarják kikészíteni magukat "feleslegesen", és spórolnak az erővel...

    Még óriási erőket tud mozgósítani a brazil válogatott, ha akar, hiszen láttuk már őket hajtani (akár külön külön a játékosokat is), szóval amint szükség lesz rá, láthatjuk.


    Legalábbis remélem, hogy nem ilyen teadélután irammal fognak kiesni, vagy veszteni, ha úgy állna a dolog... Bár kérdés, hogy mennyire tudnak akár meccs közben váltani , és beindulni, de azért azt hiszem vannak annyira profik, hogy ha kell, akkor be tudnak váltani nagyobb fokozatba, ha meg nem kell, akkor takarékon hozzák, így jóval több fuel marad a köv. meccsekre... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4912
    Tippjeim:
    ============
    Spanyolország 2 : 0 Ukrajna
    Tunézia 1 : 1 Szaúd-Arábia
    Németország 2 : 0 Lengyelország
  • R10
    #4911
    Spanyolország-Ukrajna 1-2
    Tunézia-Szaúd-Arábia 3-0
    Németország-Lengyelország 3-0
  • horpeti
    #4910
    jaja, csak meghívóval lehet iwiwre jelentkezni :P
  • lord nihilus
    #4909
    Spanyolország-Ukrajna 1-1
    Tunézia-Szaúd-Arábia 3-0
    Németország-Lengyelország 2-1
  • DJ Bee18
    #4908
    láncreakciót indítottam? :DDDDDD
  • dalackraul
    #4907
    engem is please valaki hívjon meg az iwiwre mert én se tudok regelni előre is köszönöm
  • IMYke2.0.0.0
    #4906
    Nyertél. Remélem, a Tippmixen is hasonlóan sikeres vagy!
  • jbal
    #4905
    engem is vki meghívhatna.kiv.lennék rá meg a vb játék is király lehet:ð
  • Shaman
    #4904
    én nemrég regeltem,de sajna még nem kaptam meghívót..C
  • DJ Bee18
    #4903
    most jut eszembe, valaki hívjon már meg az iwiw-re, mert nem tudok regisztrálni :DD (privátban :)
  • [Jakuza]
    #4902
    Ja, egy fiatal tacsko meg Imike. :P
    Amugy belepsz az iwiwre es kiszurja a szemed a VB Játék felirat.
  • Shaman
    #4901
    egyébként ez hol a rákban van az iwiw-en?

    Mondjuk csak be kéne lépnem,megnézni,de lusta vagyok :-p
  • Shaman
    #4900
    kiszámolhatom?

    Asszongya,hogy ha 86-ban 12 éves voltál,akkot most.....nagyjából 32 lehetsz.

    Nyertem? :-p
  • [Jakuza]
    #4899
    Eh, most nezem hogy dontetlent tippeltem a Francia mecsre, kozben meg veletlenul 1esre huztam be.
    Igy aztan nem lesz ebbol elmezony az iwiwen, miutan az elso 5 mecset kihagytam.
  • IMYke2.0.0.0
    #4898
    Már '86 óta figyelem a VB-ket [12 évesen kezdett el érdekelni a TV-foci] és azóta a braziloknak, és a dél-amerikai futtballnak drukkolok ['86-ban Maradona dobogtatta meg a fociszívemet], s tudom, hogy ha nagyon akarnak, akkor végig győzni fognak... a kérdés már csak az, hogy mikor érzik szükségét annak, hogy valóban begyújtsák a rakétát...

  • R10
    #4897
  • R9
    #4896
    Copa Americán is épp hogy nyerték első meccsüket 89.percben fejelt góllal, utána meg lőttek 4-t asszem. Nem kell megijedni beindul a gépezet :-]
  • IMYke2.0.0.0
    #4895
    Nehéz elfogadni, de tegnap a horvátok simán legyőzhették volna a brazilokat, ha Fortuna is az ő oldalukra áll... ez azért durva, mert - számos helyen elmondták már, még ők is tudják - a brazilok inkább esélyesebbek a VB-győzelemre, mint mondjuk a horvátok, vagy a franciák...
    A tegnap mutatott formájuk azonban eléggé felemás képet mutat a kanárisárga mezesekről...
    Ronaldo-t rendkívül jól semlegesítették, ezért nem juthatott rendesen labdához. Ő sem nagyon rohangált. A törpe Robinho meg bizonyítani akar, jó hogy a tüdejét is kiköpte...
  • R10
    #4894
    hát Ronaldo télleg gyenge volt :S
    és Adriano se nyújtotta azt amit tud :\\\
  • DJ Bee18
    #4893
    nem értem mi a gond Robinhoval, jelenlegi Ronaldo helyett biztos jobb választás. És 15 perc alatt mit vártok? Volt két csele, Adrianonak meg majdnem gólpasszt adott. Többet csinált mint Adriano és Ronaldo 90 perc alatt :DDD
  • EmIn3m02
    #4892
    hát nem mondhatod hogy nincs csúcsformában egy henry,vagy trezeguet
    csak vhogy válogatottban sose megy nekik 2002óta....:(
  • DJ Bee18
    #4891
    már gondoltam arra, venni kellett volna 10 jegyet, abból kinnt így eladni 8-at, és még egy rahedli pénzt is keresel, és látod a meccset is :DDD Csak lehet, hogy nem jön be az üzlet :)
  • The FlashBack
    #4890
    Reggel hallottam a Rádióban, hogy valaki ~980ezer Forintnak megfelelő eurót fizetett egy jegyüzérnek, hogy élőben lássa a németország-lengyelország összecsapást!

    Ez kész:))
  • The FlashBack
    #4889
    Úristen...
    Na, a köszönéseknél, már csak ez a mondat volt
  • The FlashBack
    #4888
    Úgylátom a Franciáknak, mintha mostse menne, pedig, hogy olvastam a nyilatkozataikat: "...csúcsformában vannak a játékosok, nincs az az ellenfél akiken ne tudnánk megverni..."
    LoL
  • The FlashBack
    #4887
    A Braziloknak, nem ment, a Hovátok tudták volna őket verni, ha van egy kis szerencséjük, mert töbnyire azon is múlik a foci.
    Sebaj, egy nullás vereség a horvátoknak még belefér, viszont a Braziloknak kevés.
  • Zsolti9014
    #4886
    Persze nem akarlak megbántani, bocs.
  • Zsolti9014
    #4885
    Na, ez jó nagy hülyeség volt.
  • Oziris666
    #4884
    Pamacs nemértex a focihoz:D
  • grizzly21
    #4883
    és ezért csak 2 büntit adnak?
  • grizzly21
    #4882
    elsőre? te most látod először? épp elég baj az..az a kissrác kétszer olyan ügyes mint a horvát csapat együttvéve
  • EmIn3m02
    #4881
    'nyád a tetves.