19716


Világbajnok: Olaszország

  • tigeroo
    #4960
    a brazilok nem bírtak a horvátokkal...ilyen egyszerű
    a fél világ odavan a brazilokért, pedig minden ellenfelüket lenézik, alábecsülik
    ha pedig élvezetes egy meccs akkor tökmindegy hogy 1 vayg 9 gólt rúgnak
  • jbal
    #4959
    ?
  • BADE
    #4958
    aki betandwin-en játszik nem tudja,hogy hol találom a hendikep-es meccseket?
  • grizzly21
    #4957
    az szép!
    ráadásul a lengyel barátok a 2.ak
  • Oziris666
    #4956
    Spanyolo. - Ukrajna 1:1
    Tunézia - Szaud-Arábia 1:0
    Német o. - Lengyelo. 3:1
  • jbal
    #4955
    ahhoz h tippmixeljek nem kell semmilyen életkort betölteni ugye?
  • IMYke2.0.0.0
    #4954
    Nem ártana, mert ha így megy minden meccsen, akkor unalmas hegemónia lesz...
  • Gabe18
    #4953
    A Horvátok tegnap pontosan bemutatták hogy lehetne ezt a Brazil csapatot legyőzni.Aki beáll ellenük védekezni,hogy majdcsak kihúzzuk 0-0-al,annak ugyis vége.Nem lehet kibírni hogy ezek 90 percig 20-30-40 méterre a kaputól ügyeskednek,mert akkor előbb utóbb ugyis betalálnak.A Horvátok viszon bátran kimentek,erőszakossan letámadtak,és a rengeteg futással meg tudták zavarni a Brazilokat.Az egyik pontra mindenképp rászolgáltak,és meg is lett volna ha nem örökké pont a kapust lövik telibe akinek még elmozdulni se kellett 2-3 ilyen szituációban.
    Remélem a többi csapat tanul belőle...
  • Unreal1942
    #4952
    Akkor ez most végeredménynek tekinthető?
    Hungary 1954
  • BADE
    #4951
    az ellenfél hendikeppel indul,vezet 1-0-ára
  • fistin
    #4950
    na én 1 éve nem toltam tippmixet, most meg megint újra Lkezdtem, de azt nem vágom hogy ott egy zárójel, és egy csillag= (*0-1) meg néha (*0-2) ez mii????? bcs a tudatlanságomért <:-)
  • BADE
    #4949
    svéd,francia,portugália,brazília(0-1ről raktam meg őket)
  • fistin
    #4948
    de az nagyon kemény :D tyűha, akkor nincs is okom miért szidni a franciákat.. 500 HUFért xD
    fogadjunk több mint a fele a veszteségednek a franciákon és a svédeken szállt el!
  • BADE
    #4947
    ne is mond,eléggé ideges vagyok miatta
  • jbal
    #4946
    kösz
  • fistin
    #4945
    -38k ban vagy??? WOo.oOW az nem sok? :DDD
  • BADE
    #4944
    betandwin.hu
  • BADE
    #4943
    ne is mond,olyan tuti tippek nem jöttek be,én meg most nagyban játszok...
  • jbal
    #4942
    vki enm tud egy magyar honlapot ahol lehet a meccsekre fogadni?
  • Unreal1942
    #4941
    az igen :) én még kicsit pluszban vagyok :)
  • Unreal1942
    #4940
    Spanyolország-Ukrajna 3-2
    Tunézia-Szaúd-Arábia 2-1
    Németország-Lengyelország 2-2

    Csak azt tudnám, hogy a szervezőknek honnan jött ez a fenomenális 5lete, hogy a nap legjobbnak ígérkező mérkőzését 15 órára tegye....így az érdeklődők 50% tuti nem látja élőben. (mindenki nem lehet szabin)
    Tunézia és Szaúd ....mehetett volna a helyére. Több érdeklődő se így se úgy nem lesz.

  • BADE
    #4939
    a németek győznek,a többi kérdéses
  • BADE
    #4938
    eddig -38k,most már kellene egy tuti tipp
  • fistin
    #4937
    szerintetek a spanyolok megverik ukrajnát, tunézia szaud arábiát, és a németek a lengyeleket??
    fogadtam rájuk tippmixen, meg még keményen a spanyolokra, pl hogy mind2 félidő az övék lesz, ők rúgják az első gólt, és még külön olyat hogy az 1. félidő az övék... nagyon remélem hogy bejön
  • BADE
    #4936
    ha nem megy,csörögj rá az ügyfélszolgáltra,hogy mi a helyzet
  • Oziris666
    #4935
    Teljes mértékben osztom a véleményedet!!!
  • magog
    #4934
    sztem a afrikai csapatok a egyedüliek, akik focizni is akarnak. Támadnak, játszanak. Más kérdés, hogy védekezni nem tudnak. A nagy csapatoktól asszem a védekezésen és a kötelező max 1 gólos vezetésen kívül mást nem láttunk. Sz.r ügy, kéne végre egy jó meccs.
  • Punker
    #4933
    jól nyomták a horvátok
  • Balu san
    #4932
    #4913 - "Mi lesz, ha tényleg el kezdenek focizni?"

    Nos, én kicsit másképp láttam.
    Tegnap megpróbáltak elkezdeni focizni, de nem nagyon sikerült. A horvátok piszok jól hajtottak, ráálltak az emberekre és még a 93. percben is loholtak becsülettel a labda után. Ergo kitettek magukért. Adriano és Ronaldo nyugdíjas gorillaként vonaglottak a pályán és elképedve néztem, ahogy a brazil középpálya fut helyettük is. Mondom mindezt azért, mert a mindenkori brazil válogatottat nem úgy ismerjük, mint amelyik "takarékon" játszik. Ők tétmeccsen, ha 5 gólt be tudnak rúgni, akkor azt be is rúgják. Talán Ronaldonak vissza kellene venni az arcából (és a hasából), leültetni a kispadra és a Robinho-féle, bizonyítani és futni akaró játékosokat küldeni csatasorba. (Mint ahogy erre láthattunk is kísérletet - a 70. percben)
    Másképp: a tegnapi meccs szerintem abszolút kiegyenlített volt. Kaka elhozott a csapatnak 2 pontot, a harmadikat pedig a horvátok adták oda nekik azzal, hogy sorozatban kihagytak hajmeresztő helyzeteket. A papírforma szerint Brazília a csehekkel vagy az olaszokkal fog összekerülni a nyolcaddöntőben. Náluk ritkábban hibáznak a csatárok... ;-))
  • BADE
    #4931
    ok,de addig próbálkozhatsz
  • Punker
    #4930
    majd nálatok 1 körül ok?
  • horpeti
    #4929
    A németeknél belső világháború alakulna ki, ha nem hoznák összes meccsüket 150%on :)
    Valszeg ebbe is fognak belebukni, mert jól elfáradnak a végén. :))
    De az fix, hogy ők izomszakadásig fognak futni.


    De ha csak nézzük, Brazília hajtását és futómennyiségét vs Németország, németek kb. 3x annyira fáradthattak el. :))
  • BADE
    #4928
    próbáltad már a betandwint?
  • DJ Bee18
    #4927
    vagy pedig nincsenek a csapatok között nagy különbséget, meg a mai fociban mindenki a védelemre épít
  • horpeti
    #4926
    hát nem voltak lehengerlőek. :))

    De nem hinném, hogy ilyen unottak, és motiválatlanok lennének akkor, ha szorul a hurok.
    Vagy ha így lesz, akkor baromira elvesztenek személyemben egy drukkerüket. :)

    Ronaldoból kinézem (már beletörődtem a Reálban is már jópár éve), hogy nem kaparja össze magát fullra, bár azért ez mégis egy VB, nyilván máshogy áll hozzá :), de a többiekből nem nagyon!!
  • Punker
    #4925
    csehek jók voltak
  • DJ Bee18
    #4924
    Németország, ők jók voltak, bár a védelmük..., meg CRC ellen nem nehéz
  • IMYke2.0.0.0
    #4923
    Globálisan igaz, amit írtatok. Én kiegészíteném: egyetlen mélybenyomású csapatot / meccset nem láttam eddig.
    Egyedül Elefántcsontpart volt számomra kellemes meglepetés.
  • horpeti
    #4922
    nem láttam a meccset, csak olvastam róla a Metroban :P
  • DJ Bee18
    #4921
    a brazilok most pont úgy fociztak, ahogy a Real szokott mostanában, szarul