19716


Világbajnok: Olaszország

  • REALista
    #8929
    Owen megsérült!!!!
    Bejött a helyére Krauccs!!!
  • fistin
    #8928
    na játszik már az a szerencsétlen crouch, aki a foci fogalmát se tudja.......... hogy került az a tag be??
  • fradista91
    #8927
    Mindenki látta a Tvben de azért beírom az összeállításokat:
    Svédország: 1 Isaksson, 5 Edman, 4 Lucic, 3 Mellberg, 7 Alexandersson, 9 Ljungberg, 6 Linderoth, 16 Källström, 18 Jonson, 20 Allbäck, 11 H. Larsson

    Anglia: 1 Robinson, 15 Carragher, 6 Terry, 5 Ferdinand, 3 A. Cole, 7 Beckham, 8 Lampard, 16 Hargreaves, 11 J. Cole, 10 Owen, 9 Rooney
  • homeless
    #8926
    Klubnál más. A nagy klubboknak az egész világon vannak szurkolói, de a válogatott az adott országot képviseli.

    Az meg tényleg undorító, hogy ha egy magyar a magyarok ellen drukkol.
  • fradista91
    #8925
    jessz Hajdú B. a kommentátor :)
  • Shaman
    #8924
    Németek túl hamar összekerülnek az Argentinokkal...

  • Shaman
    #8923
    hááát mondassz valamit...
  • Grenzjager
    #8922
    igazad van, elnéztem, de a lényegen nem változtat a német ágat könnyebnek ítléem, szerintem:

    I.: Ger-Swe-Arg-Mex-Ita-Cro-Kor-Ukr

    II.: Eng-Ecu-Por-Ned-Bra-Gha-Esp-Fra
  • REALista
    #8921
    Na mindjárt kezdődik a meccs!1-2 gólos Angol győzelmet várok!!!
  • Shaman
    #8920
    ööö vagyis most nem értem teljesen a döntőbe vezető ágról beszélünk,vagy a döntő bevezető ágáról? és ez utóbbi mit takar? az első mérkőzést a 16 között?
  • jbal
    #8919
    de az mondjuk túlzás h külföldi klubot nem lehet t/1-ben szólítani
  • Shaman
    #8918
    Nincs Brazil -Argentín ág ha utána nézel. Amennyiben mindketten nyerik a csoportot,csak a döntőben találkoznak...
  • IMYke2.0.0.0
    #8917
    Egyetértek.
  • IMYke2.0.0.0
    #8916
    Mondandód utolsó részére kinyílt a bicska a zsebemben - minden, magát magyarnak érző és nevező embernek ezen a kis országnyi földön erkölcsi kötelessége [nem nagy szavak ezek, higyjétek el!] a magyar csapatnak drukkolni bármilyen sportágban!
    Aki ellenfélnek drukkol ilyenkor, az nem magyar a szememben - végérvényesen.

    //Természetesen, nem a Te személyednek szólt az írásom.
  • Grenzjager
    #8915
    a németeknek szerintetek mennyire könnyű a döntő bevezető ága, mert pl a brazil-argentín ág egy kicsit komolyabbnak tűnik.
  • jbal
    #8914
    FH-n volt ilyen h én mért szólítom t/1-ben a franciákat.amí g nem vagyunk ott addig sztem nem baj.nehogy már ne lehessen senkinek szurkloni.az már nagy szégyen h pl. haverom azt mondja az Angol-Magyar után h nyertünk mert én az angoloknak szurkoltam
  • Shaman
    #8913
    ööö jah ez engem is picit idegesít,mikor valaki "nagy" drukker egy másik ország csapatáról többes szám első személyben beszél....(nyertünk,rúgtunk gólt,stb)
  • Grenzjager
    #8912
    Közben megpedzem itt is, hogy elindítottam egy tippjátékot, (én se olvasok naponta 700-800at vissza:P ) fent a linkje, mivel a meccs előtti "hatalmas tippbenyögések" után mindenki elhalkul... lássuk hát ki tippel jobban.
  • homeless
    #8911
    Én azt nem szeretem, ha mondjuk nyernek az olaszok, erre egy magyar olasz drukker megszólal, hogy "ezaz nyertünk". Mintha olasz lenne ő is...:S De ez több csapatra elmondható. Én így, hogy nincs kint Magyarország, csak annyit tehetek, hogy minden meccs előtt reménykedek, hogy színvonalas focit fogok látni. Persze én is szimpatizálok 1-2 csapattal, de nem fogok megzavarodni ha nem ők nyernek. Én inkább a technikás, pörgős focit szeretem, így mindig örülök ha ilyen csapat fog játszani. Európai csapatok közül a cseheket szeretem, a többi csapat annyira nem fogott meg(na jó még a németek, de csak a mostani vb alapján:)). Szóval remélem, hogy továbbjutnak, de akkor se fogok elkeseredni, ha nem, és senkivel nem fogok összeveszni, ha esetleg másik csapatnak szurkol.
  • Shaman
    #8910
    úgy legyen!

    csak végre játszanak már valami szép focit!
  • IMYke2.0.0.0
    #8909
    Véleményem szerint az angolok nyernek... még a sáska [értsd: Crouch] "béna" - de eredményes - mozgása ellenére...
  • fernando torres
    #8908
    esti meccsre tippem : Anglia 1-2 Svédország
  • Shaman
    #8907
    Angoloknak drukkolok,de valahogy úgy érzem kikapnak :-((
  • IMYke2.0.0.0
    #8906
    Furán fog hangzani, de Kokó felnőtt a feladatához - szerintem.
    Szerintem, jó műsorvezető lett. Már nem mond baromságokat.
    [Léderer is kinövi egyszer?]

    Kíváncsi lennék, milyen lenne kommentátorként Kokó :)
  • jbal
    #8905
    na újra itt:
    jók voltak a németek a nyolcaddöntőben ha a svédeket kapják
    Lengyel meccsben csak annyi a jó h telibe találtam
  • The FlashBack
    #8904
    Bunkerfoci nekem se fexik, tiszta ideg vagyok olyankor
  • IMYke2.0.0.0
    #8903
  • IMYke2.0.0.0
    #8902
    Ne álmodj ilyenről - ez Magyarország...
  • The FlashBack
    #8901
    ne, max bemondják az eredményt
  • The FlashBack
    #8900
    Így van, igazi footbalszeretet:)
  • fistin
    #8899
    azt mondják hogy az rtl élőben adja a gólokat, ha a másik meccsen születik valami! tehát egyből leadják felvételről az ismétlést. látott vki valami ilyesmit?
  • IMYke2.0.0.0
    #8898
    Én szeretem a brazilokat, a mexikóiakat, a latin focit, és a kiscsapatokat, akik színt hoznak egy-egy sporteseményre - és nem vagyok elfogult, fanatikus "drukker", nekem egy jó meccs a lényeg, ha az tartalmaz
    - igazi csapatjátékot
    - nem unalmas hegemóniát
    - izgalmas és látványos küzdelmet
    - labdajátékok esetében pedig számos gólt.
    A "védjük a kapunkat és az eredményt ezerrel" hozzáállás már 1986 óta idegesít.
  • The FlashBack
    #8897
    Nem vagy, de zárjuk már le ezt a témát:)

    Inkább mondd, hogy mit vársz a mai meccstől?:D
  • The FlashBack
    #8896

    Németország - Ecuador



    Elvileg ez akár két nyugodt csapat összecsapása is lehetett volna, hiszen Ecuador és Németország is már két kör után biztosította helyét a legjobb tizenhat között. A csoportelsőség azonban ezúttal nem csak presztízskérdés, hiszen B-csoportban Anglia a legesélyesebb az első helyre (kivéve persze egy váratlan svéd feltámadás esetét), Beckhaméket pedig azért jobb elkerülni.

    A németek ráadásul mégiscsak hazai pályán futballoznak, ami eddig – legalábbis küzdőszellem tekintetében mindenképpen - jó hatással volt a Nationalelfre. Az már kevésbé, hogy a kisebb sérülést összeszedett Christoph Metzelder helyett Robert Huthot kellett beállítania Jürgen Klinsmannak, aki ezt leszámítva a már jól bevált csapatot küldte a pályára.

    A másik oldalon Luis Suárez kapitány már megkavarta kicsit a dolgokat: leültette többek közt a sárga lapos középhátvédet, Ivan Hurtadót, valamint pihentette két kétgólos csatárát, Carlos Tenoriót és Agustin Delgadót is, úgyhogy túlzás lett volna azt állítani, hogy Ecuador a legerősebb tizenegyével lépett volna pályára.


  • Shaman
    #8895
    én szeretem Angolokat,Olaszokat,Németeket,Spanyolokat,Portugálokat,Cseheket meg pár kis csapatot

    Viszont nem szeretem az Argentínokat Franciákat meg a Brazilokat. Ez kábé a 4. VB amit nézek,s mindig ezeknek a csapatoknak szorítottam.

    Én szeretem ha európai csapat nyer.

    Divatdrukker-e vagyok?
  • The FlashBack
    #8894
    Na, kezdődik mindjárt a mecs, szerintem nem fogunk csalódni:DD
  • The FlashBack
    #8893
    hehe, igen, 50éve még mi is tudtunk focizni, de asszem elég volt az az egy is, nem?:D
  • Grenzjager
    #8892
    sőt és mi Brazliától is csak egyszer kaptunk ki, nem úgy mint az argentínok :):):):):)
  • grizzly21
    #8891
    valóban:)nem emlékeztem pontosan, aztán arra gondoltam, hogy csak nem lett 2:0, hát mégis:D
  • The FlashBack
    #8890
    2-0 lett

    Tudom, hogy nem az számít, de legalább megmutatták, hogy ilyet is tudnak, nem:?:P