19716


Világbajnok: Olaszország

  • Grenzjager
    #8889
    nem 2-0 lett? ThOOOOOOOREghelle :)
  • grizzly21
    #8888
    nem a felkészülési meccs számít:) hanem a VB, mint pl 4 éve:)
    Hamár felkészülési meccs: nem volt valami Magyarország-Németország 2-2 még 1-2 éve?:P:)
  • Grenzjager
    #8887
    Chico keblemre!
  • The FlashBack
    #8886
    Hát, ahhoz képest, hogy a felkészülési meccseken, Argentínát, és a Brazilokat is verták, igen, lefocizták őket
  • R10
    #8885
    németek jó tolták ma csak lestem h lefocizták Ecuadort :)
    (jó mondjuk nem volt nehéz)
  • The FlashBack
    #8884
    :)
    Félreértelmezitek a dolgot:)
    Nem vagy divatdrukker, de ezt már lezártam:)
  • chalezlopez
    #8883
    Hmm...az Argentinok nyertek 6-0-ra! Én nekik szurkolok!
    Most divatdrukker vagyok?!
    Nem hinném, ugyanis 1978-ban amikor !! 3 !! éves voltam, ők lettek a kedvenceim!
    Mario Kempes (El Matador) a nagy hajával, Isten volt számomra akkor...
    Ő miatta lettem - és vagyok - Argentin drukker... és asszem maradok, bármi is történt azóta és még fog történni ezután...Velük!!
  • DJ Bee18
    #8882
    miért?
  • Gabe18
    #8881
    Na akkor én vagyok az a kivétel ami erősiti a szabályt,mert tőlem úgy játsznak ahogy akarnak,de úgy utálom őket hogy azt elmondani se lehet...
  • The FlashBack
    #8880
    Igazából az utóbbi négy évben alakul ez ki:)
    Szerinted 200-ben eszébe jutott egy akkori 12-14 éves srácnak, hogy a Braziloknak drukkoljon, az elejétől a végéig?
    A Döntő, az már más, de mind1, lezártuk ezt a témát:)
  • The FlashBack
    #8879
    Á, én ezt itt most LEZÁRTAM:)

  • DJ Bee18
    #8878
    miért csak az drukker, aki mittudomén 5 éve szurkol? valamiko el kell kezdeni :) Aki 86 óta szurkol, annak 87-ben mondogatták, hogy divatdrukker :DDD
  • The FlashBack
    #8877
    Ja, igen főleg Ált. Isk.ben nyilatkozik meg, mikor mindenki Ronaldo-s sárga mezbe nyomja:)
    Mert mesélték:)
  • horpeti
    #8876
    na léptem, hogy hazaérjek meccsre, valszeg addigra 500 HSZ lesz már, szal ebből a témából többet nem olvasok :)

    csáó!
  • The FlashBack
    #8875
    Mindenki szereti a Brazilokat, ha szépen játszanak, ez nem vitás:)
  • horpeti
    #8874
    jó hát ez 1-2 12 éves kisgyerek.

    de ez a divatdrukkerség ennél sokkal jobban kinőtte magát, hogy ekkora téma lett :))))))))))
  • The FlashBack
    #8873
    Nekem semmi közöm hozzá, csak néha felhúznak az ilyenek
  • horpeti
    #8872
    szerintem nem kell ezt annyira túlbeszélni :D hajrá Brazilok! csak mutassanak is valami szépet már...

    Én nem vok divatdrukker, mert nem váltottam át hirtelen Németországra, amiért ilyen jól tolják, hanem bízom hogy beindul a gépezet... Aztán max. csalódom. 98ban úgyis azt tettem, de még mindig itt vok. :))

    na hali! :)
  • The FlashBack
    #8871
    Páran mondták itt, hogy 86 os Mexikói vb óta a Braziloknak drukkor. OKÉ.
    Mondta itt valaki azt is, amit én írtam, valahogy így:

    Ronaldinho a Brazil válogatottban játszik?
    Jött rá a válasz, hogy igen
    Erre írta, hogy akkor drukkolok nekik, úgyis ők nyerték tavaly, nameg Ronaldibho, elég jól focizik!
    Szerinted ez mi?

    Rólad meg nem mondtam, hogy divatdrukker vagy, bár akár az is lehetsz:)

    Ez ugyanaz, mint a divatrokkerség!
    Olyat is ismerek
  • horpeti
    #8870
    én értem. De ez honnan derül ki? :) Leírják??? :)) én ilyen emberkékről hál istennek nem hallottam.

    :))

    De ha hallanék is max. nyomnék egy alt-f4et, kár a szóért :)
  • DJ Bee18
    #8869
    Divatdrukker az, aki (pl most) a Braziloknak szurkol, csakazért mert ők a legjpbbak, még ha nem is így van!
    Divatdrukker az, aki eddig egy VB-t sem nézett, csak hallotta, hogy 4éve a Brazilok nyerték, szurkolok, nekik, biztos népszerű leszek.
    Szturkolok a Braziloknak, mert hallottam, hogy ott játszik Ronaldinho, aki állítólag jól focizik. És hason.
    Hányingerem van ezektől

    Mi közöd hozzá? Meg innen tudod, hogy a másik miért szurkol?
  • horpeti
    #8868
    és ez miben nyilvánul meg? általában kevés emberről derül ki így a fórumon az amiket te leírtál... mert ilyenekről nincs szó. mégis divatdrukkerezés folyik. :)

    pl. rólam senki nem tudja, hogy miért drukkolok a braziloknak, argentínoknak, portugáloknak... szal marad: divatdrukker vagyok :)
  • The FlashBack
    #8867
    Nem, nem, nem!

    MOndom, hogy sokna, most csak azért néznek meg egy Brazil meccset, mert azt hiszi, hogy húú én most nézem a Brazilokat, nekik szurkolok, és kemény vagyok...
  • horpeti
    #8866
    eléggé nevetséges szerintem is ez az egész divatozás.

    Ha nem tetszik valakinek, hogy másik csapatnak drukkol mint ő, akkor azt meg lehet úgyis mondani, hogy fújj a csapat, vagy vmi. :D De ez a ledivatozás ilyen ki nem mondott ellenszenv a másik csapat iránt...

    És aki ledivatoz mást, az miért nem divatdrukker? :)) ugyanúgy lehet azt is mondani... hogy divat nagy csapatot, kicsit, erőset, gyengét... épp az a divat, ami éppen nem tetszik.

    ehh ehh.

    nah. ennyit erről! :))

    Este talizunk a meccsnél :P
  • The FlashBack
    #8865
    azért erről vitatkozhatnánk, nem?
    Divatdrukker az, aki (pl most) a Braziloknak szurkol, csakazért mert ők a legjpbbak, még ha nem is így van!
    Divatdrukker az, aki eddig egy VB-t sem nézett, csak hallotta, hogy 4éve a Brazilok nyerték, szurkolok, nekik, biztos népszerű leszek.
    Szturkolok a Braziloknak, mert hallottam, hogy ott játszik Ronaldinho, aki állítólag jól focizik. És hason.
    Hányingerem van ezektől
  • DJ Bee18
    #8864
    nekem is elegem van. Mindenki annak szurkol akit szimpatikusnk talál... Másokat divatdrukkernek nevezni éppúgy divat mostanában...
  • IMYke2.0.0.0
    #8863
    A Föld nőnemű - az angolszász nyelterületen, és keleti vallásokban.
  • bigfoot
    #8862
    ne divatozzatok már báz
    utolsó kommentek java:divat ez divat az,nem öltözködés ez hogy divatról beszéljünk
  • Pill
    #8861
    De Anglia maga nőnemű. Ahogy magyarország is Nem tudtad?

    Amúgy szerintetek hogy alaul az eredmény?
  • IMYke2.0.0.0
    #8860
    Hát nehezen is "lenne meg neki", hisz pasik futkároznak a gyepen...
  • Pill
    #8859
    Angliának nem lesz meg ma este...
  • Csesza
    #8858
    köelebb van az 150cm-hez mint a 2méterhez :)
  • fradista91
    #8857
    Vége. Németország 3:0 Ecuador
  • fernando torres
    #8856
    podolski
  • fsgh
    #8855
    ki lőtte a 3. gólt?
  • Count Adyn
    #8854
    a 2 méteres benga néger akinek a beceneve "szőke" hm:D
  • The FlashBack
    #8853
    A trágár beszédet mellőzd a topikban!
  • The FlashBack
    #8852
    hát nemigazán
  • reaper4
    #8850
    a lengyelek rúgtak még 1et :)
  • fradista91
    #8849
    Hát ki így, ki úgy gondolja... De továbbállhatnánk.
    Lengyelország 2 - 1 Costa Rica