19716


Világbajnok: Olaszország

  • Shaman
    #9953
    új banner: kissé homályosak a zászlók,meg hiányolom a labdát,de azért nem rossz

    nekem spec régi jobban tetszett,ennyi.
  • 9csöves9
    #9952
    ez egyáltalán nem volt baromság,amikor mondta ,Gilberto tényleg rém gyenge volt
  • AnuluWork #9951
    Azért Hajdúbéének is van néha egy baromsága:

    "Gilberto talán a brazil csapat leggyengébb játékosa ..." (Vagy valami ilyesmi.)

    59. perc
    "Gilberto kapott remek labdát, vitte egy darabig, majd tíz méterről hatalmas gólt lőtt laposan a hosszú sarokba."



    Ennek ellenére tényleg Hajdú B. Stíví a jelenlegi legjobb kommentátor!
  • AnuluWork #9950
    Na de ott az Urbán mellettük. Így ez nem véletlen ...
  • AnuluWork #9949
    Nem mintha itt győztek volna - ausztrálok sokkal többet szoptak a bírótól -, de ahol ez fújt, ott káosz volt. És még itthon rosszak a bírók, és a britek kritizálják az olasz bírókat. Ennel a faszinál még egy andorrai-vatikáni-bendegúziai hármas is jobb lett volna.
  • AnuluWork #9948
    Már rég ki kellett volna szórni ezt a majmot. Mivel nem tették meg, kiestek a horvátok ...
  • Rage47
    #9947
    :DD
  • bigfoot
    #9946
    na most néztem meg a horvát-austlia mecset!!
    hát sztem az eddigi legjobb meccs!!!hogy mik mentek ott a végéig!!!
    meg mikor ki kellett volna állítani a gyereket,akkor a kommentátor azt hitte már kiállították,és mutatta a kamera ,erre a kommentátor:most úgy mutatják mintha fenn lenne a pályán:D:DD
    egyebként nagyon hajtós mecs volt!!!!
  • The FlashBack
    #9945
    nekünk is:-)"fradista91" készítette:-)
  • zaki
    #9944
    Ő sem fog már Vb döntőt fújni... :P
  • fsgh
    #9943
    bejön az új banner:)
  • Davidus
    #9942
  • fistin
    #9941
    szegény spori
  • M@TriX
    #9940
    basszus, ez nem semmi ;)

    Megdönthetetlen szabálytalansági rekord született a vébén
  • fistin
    #9939
    énis örülök, de kimondottan jól játszanak :]
  • fistin
    #9938
  • zaki
    #9937
    Szerintem jó így is, jobb, mint a múltkoriban volt...
  • Serpa
    #9936
    örülük, h Ghána tovább jutott.

    remélem megfingatják a brazilokat.
  • Punker
    #9935
    zsír lenne normális minőségű zászlókkal így sajna gagyi :(
  • zaki
    #9934
    Zsír az új banner...
  • fradista91
    #9933
    Ez már "kicsit" durva, nem veszi észre hogy megvan a 2. sárgája, biztos azt mondta: á majd a játékosok úgy is szólnak... :D Szerintem most ég a FIFA az Angol bírójával, de minenki követhet el hibát/hibákat senki sem tökéletes.
  • fradista91
    #9932
    Hát sajna én már nem sokat hallottam Knézy Jenőt, de a fia is jó kommentátor, kár csak az Eurosporton.
  • IMYke2.0.0.0
    #9931
    Elég lett volna a link is.
  • Grenzjager
    #9930
    CRO-AUS, nagyon LOL:

    Poll

    A nap érthetetlen döntése: FIFA
    A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) az Ausztrália–Horvátország mérkőzés vezetésére az angol Graham Pollt jelölte ki, akinek ugyanaz a II. Erzsébet királynő az államfője, mint az ausztrál játékosoknak. Olyan ez, mintha a Kiegyezés után egy osztrákot jelöltek volna a magyar válogatott mérkőzésének vezetésére. Ebben az esetben nem is az lett volna a félő, hogy nekünk fúj a labanc bíró, éppen ellenkezőleg. Valami ilyesmi történt ezen a meccsen is.
    ...
    Ami viszont ezután történt, arra nincs mentség: Josip Simunicnak a 90. percben felmutatta második sárga lapját, de nem állította ki. Csak három perccel később, a lefújáskor mutatta fel neki - a harmadik sárga lap után - a pirosat, reklamálásáért. (Nem hisszük, hogy Simunic a második sárga után elmaradt pirosat kérte számon.) Ez utóbbi műhibáról egy olvasónk ezt írta: "Poll hibája kábé az a szint, mintha a tévé nyilvánossága előtt a világ egyik vezető orvosa egy szívátültetésen egy tüdőt tenne az emberbe és nem venné észre." És ezt a fatális hibát nem a benini, a mali vagy a ruandai bíró, hanem a futball őshazájából érkező Graham Poll követte el.

  • IMYke2.0.0.0
    #9929
    Hogy tárgyilagosak legyünk: bizony azért szidták Knézy-t is... nem egyszer olvastam, hogy őt is egyoldalú közvetítéssel vádolták... érdekes mód, pont azért mert a magyaroknak drukkolt válogatott meccseken... Na, ez a szánalmas!
    Knézy felkészültségét egyébként nehezen lehetett és lehet felülmúlni. Nagy és komoly leckét adott fel a tanítványainak és a követőinek - ők most ezt úgy igyekszenek kompenzálni, hogy minden elképzelhetően hasznos információt, amolyan "Knézy"-sen, bemondanak.
    Az egyetlen kommentátor, aki erre valóban képes - nem tudom, hogy Faragó Richárd hogy veszi az akadályt - Hajdú B. István.
    A két említett férfi amúgy is Knézy keze alól került ki, Vitray Tamás segítségével egyetemben, nem csoda, hogy tényleg jól, és értelmesen tudnak kommentelni.
  • gabber_saviola
    #9928
    szerintem is jobb volt Dzsézün bannerja, de elmegy ez is :)
  • fradista91
    #9927
    Arról nem is beszélve, egy kalapba sem tehető Léderer komával...
  • fradista91
    #9926
    "Gyakran érik kritikák Léderer Ákos közvetítési stílusát (ő egy nagyon erős mezőnyben, tíz százalékot kapott egy 270 ezer voksot hozó szavazáson, ami nem olyan rossz), a szóvicceket, a meccsek közben elhangzó bulvárhíreket, melyeknek az égvilágon semmi közük a futballhoz. Ezzel nincs mit csinálni, sajnos hiába sírja vissza a néző a szavazásunkon élen végzett Knézy Jenőt - akit különben épp ennyire tudtak kritizálni a nézők korábban." - origo.hu
    Hát szerintem Knézy Jenő nem foglalkozott a Német gazdaság helyzetével, és nem értek egyet azzal hogy kritizálták volna.
  • fradista91
    #9925
    Erre gondoltam: vélemények alapján eldöntjük kinek-melyik tetszik jobban :D
  • IMYke2.0.0.0
    #9924
    Nekem az új jobban tetszik, mint a régi - az amúgy is uncsi volt már.
  • 9csöves9
    #9923
    hol mondtam hogy rossz munka?:D semmi baj nincs vele,csak mondtam hogy az előző SZERINTEM szebb volt

    nem kell lecserélni,dolgozott vele gondolom a srác,nem fogok kiugrani az ablakon mert ez marad bent
  • The FlashBack
    #9922
    Figyelj, szerintem egyáltalán nem rosz munka:)
    Itt lesz egy hétig, aztán viszarakom a másikat:-)
  • 9csöves9
    #9921
    tőlem aztán maradhat,csak nem értettem
  • The FlashBack
    #9920
    Hát, hogy egy kicsit feldobjuk a topik hangulatát, egy új bannerral, még ha az nem is olyan tökéletes, de ha akarod visszarakom a régit:-)
  • 9csöves9
    #9919
    egy szóval sem mondtam hogy rossz,de miért cseréljük le a szebbet?
  • The FlashBack
    #9918
    kell a változatosság:-)
    Szerintem, nem lett rossz:)
  • The FlashBack
    #9917
    benne van:) Elnézve a Francia focit:|
  • 9csöves9
    #9916
    de minek új banner? szerintem az előző sokkal jobb volt
  • The FlashBack
    #9915
    Photoshop:-)
    Két egérkatt:)
  • The FlashBack
    #9914
    hehe, a zbiztos nagy meccs lesz:-)