19716


Világbajnok: Olaszország

  • G_ArchAngel #12444
    Flasback, légyszíves a mai kommentjeim takarítsd...

    Köszi!
  • tigeroo
    #12443
    ha olvastál a bundabotrányról tudhatnád hogy játékosok nem voltak benne, csak pár bíró + edző
  • Kanál
    #12442
    kuzse mar
  • G_ArchAngel #12441
    Itt folytasd kérlek - új infóim vannak: a németek M6-os BMW-ket osztogatnak a sporiknak, gyere beszéljük itt meg...
  • Kit--Kat
    #12440
    30on felül ne mással gyere , hogy kit védesz, hanem azzal, hogy neírj ide hülyeségeket, de ha ezt éretten privátba írod vissza talán nem itt lenne 5 fölösleges hozzászólás.... Részemről nem érdekl mit írsz többet, már leírtad a lényeget ezzel a csalás elméleteddel
  • Kit--Kat
    #12439
    #12271 es postja G_ArchAngel -nek, a,ire írtama privátot, ha már voltál ekkora nagy ember, hogy berakd és ne személyesen küld el a halálba...

    Nuygodtan megnézheti bárki sehol 1 szmájli ezt komoylan golndolta

    Lehet küldeni a Ferrarit, Lamborghinit, Maseratit a bírónak - nagyon megvették az olaszok a meccset:(((

    Szívből kívánom, hogy a következőn egy hatost kapjanak az olaszok:(
    Már nem csak Itáliában csalnak nekik, hanem Németországban is...

    Utálom az egész rohadt VB-t, ahogy van...:(((


  • G_ArchAngel #12438
    OFF

    Fiam, drága Kit-Kat, olvasd már végig az F1 topicot, mert nem látod a fátol az erdőt...

    Feltűnt volna a kréta-kori agyadnak, akkor én voltam az a marha aki jobban védte MS-e a monacoi botrány után, mint a Te kis vörös hadsereged...
    Minősíted magad, hogy bejössz flémelni minden futam előtt, azokat fikázod, akik nap, mint nap foglalkoznak az F1-gyel, kis divat-ferráris, szánalmasan ostoba vagy...

    ON


    sorry a foci drukkerektől, befejeztem...
  • Matthew Prosac
    #12437
    azé' jól meghúzta az alapvonal mellett! kár hogy nem tömték labdával.
  • Kit--Kat
    #12436
    Nem privátoztam sehol se, főleg nem f1topicban vagy képes topicban, ezt gyerekkrodban rontották el nálad szerintem....
  • nyami
    #12435
    ironikusan van megfogalmazva :/
  • Kit--Kat
    #12434
    Ehhez hozzá tartozik, hogy Archi kimondott olasz utáló, és mindenhol ahol tudja szidja őket, (foci, forma1 stb.)csak mindenhol elég gyenge szegény. Szóval ez már régóta érett bennem, a másik, meg téged minősít Archi... Direkt nem a topicban írtam be, ne hogy flém vagy akármi legyen belőle. Hát gratulálok neked nagyon ügyes vagy, csak magad minősítetted a szakértelmeddel is. Ja és Ha viccnek szánja az ember mindíg rak mögé szmájlit....
  • 9csöves9
    #12433
    hinye
  • fradista91
    #12432
    Tudom, beismerem, igen.... Én támadtam meg a NAGY OLASZ csapatot... Jaj szegény lelkemnek mi lesz így velem? Csak nem firtattam hogy nyertek egy (nemmegadható) büntetővel? LOOOOOOL :DDDDD

    ui.: Ne hogy komolyan vegyétek :D
  • szanics
    #12431
    sajnálom szegény "szakkommentátort", remélem, el is ássa magát a kaiserslauterni erdőben...
  • ProGabe #12430
    Jeee,a mókusnak és is drukkolok :)
  • 9csöves9
    #12429
    nem azt írtam hogy Te támadtad volna a csapatot.
  • fradista91
    #12428
    Na nem csak mi láttuk így :D
    [márabbahagytacsakviccel]
  • NeoMaN
    #12427
    Bazzeg, adjatok már valami google video linket ehhez a mókushoz...
    :)))
  • Kanál
    #12426
    indeksz : P
    szakkommentár:
    A világ csalása! Akkora kamutizenegyest kapott Olaszország, hogy erre most nem is keresünk hasonlatot. Igazán visszataszító végkifejlet. És Totti persze belőtte. Undorító!
  • G_ArchAngel #12425
    G_ArchAngel - VIP
    ma 18:50 | Privát | Galéria | Válasz | #12246
    EZT DE ELCSALTÁK!!!!!!!
    SZEMETEK, MEGÖLTÉTEK KENNY-T:)


    Ez például iszonyatosan kemény komment volt tőlem - így lehetett a sportautóst is komolyan venni...:P

  • szanics
    #12424
    [csakvicc]
    Oké, de esetünkben a hallgatásnak még nem jött el az ideje, mert továbbjutottunk
    [/csakvicc]
  • G_ArchAngel #12423
    csoportterápia:)

    nekem írjanak fiatal (18+), nagymellű csajok privátok - mástól köszi, de nem kell...:)
  • 9csöves9
    #12422
    eh miért kéne hallgatnunk? mert támadják a csapatunkat? imádjuk őket,kiállunk mellettük,pláne ha nem objektívan mondanak róluk véleményt hanem haraggal
  • Matthew Prosac
    #12421
    én a bírónak hogy korrekt legyen. vagy a világtörténelem leghíresebb mókusának, hogy megérkezzem a stadionba a mérkőzés idejére.
  • szanics
    #12420
    Én sem tudom.
    Bármelyik jöjjön, innen kötelező a elődöntőbe jutás.
  • grizzly21
    #12419
    elvben igen, de szerintem nem véletlenül irt privátot, igy kiadni amit irt kicsit olyan mintha kibeszélnéd valakinek a titkát, nem szép dolog:)
  • G_ArchAngel #12418
    lejjebb: én üzenetm, nem a Tiéd, így azt teszek vele, amit jónak látok...

    az ilyen drukkerek miatt szeretjük a az olasz-fanokat...

    tegnap fröcsögtem a kedvenceim, a hollandok meccse után? Nem, megtanultam hallgatni, mikor kell...
  • NeoMaN
    #12417
    Az már csak úgy általánosságban ment, nem neked céloztam.
  • NeoMaN
    #12416
    Ja, lapozzunk.
    GG Olaszország, GG minden eddigi továbbjutó!

    Svájc-Ukrajna
    Most először nemtom kinek drukkoljak...
  • G_ArchAngel #12415
    az, szándékosan tettem, a srácot, mind az F1 topicban, mind a Fórumozók Fényképei topicban az ehhez hasonló privátjai miatt "szeretik"...

    van még pár lehetősége, aztán tehet egy szívességet...

    szemét vagyok, lehet, amit írtam azt egy 8 éves sem veszi komolyan, amíg ilyen privátokat ír, az mehet a közösbe...

    a másik, hogy a PRIVÁTOT ÉN KAPTAM, tehát azt csinálok vele, amit csak AKAROK, nem?:)
  • szanics
    #12414
    Nem tudom, hogy a hsz. végén lévő mondatot miért nekem céloztad, tőlem ilyet biztosan nem hallottál...
  • fradista91
    #12413
    Én nem vagyok sem "brazilimádó" sem "olaszgyűlölő", egyszerűen a Brazilok jól játszanak, az Olaszok meg mostanában gyengén, nagyképűen. Vannak biztos divatdrukkerek, de őket nem ebben a topikban kéne keresgélni (szerintem). Amúgy meg itt Offolunk... Hagyjuk ezt a témát...
  • NeoMaN
    #12412
    Nem ítélek én el semmit, annyira nem hoznak lázba ezek a dolgot.

    Nekem csak 2 szemem van és nem vagyok fanatikus, szal abban igazad van, hogy nekem nyílván más a szép mint neked.
    Viszont azt már nem előszőr látom itt, hogy az olasz drukkerek azt írják, hogy Brazíliának szurkolni és/vagy az olaszokat megszólni/útálni divat. Hát ezt pedig én kérem ki magamnak. Régen kinőttem már a divatosdiból...
    :P
  • Kanál
    #12411
    gratulalok ugyes voltal.. leulhetsz elegtelen
  • 9csöves9
    #12410
    és az mit csináljon aki megosztja más PRIVÁT üzenetét?
  • szanics
    #12409
    Ja, még egy személyes vélemény a meccsről: sikerült megutálnom egy életre ezt a szánalmas Cahill-gyereket.
    Ez annyit sírt ma a pályán, mint a jó öreg Francesco két szezon alatt...
  • grizzly21
    #12408
    szerintem, ha már valaki veszi a fáradtságot, hogy ne a közösben osszon ki, hanem ettől Téged megkimélve privátot ir, akkor EKKORA taplóság kiirni a közösbe amit küldött.
  • 9csöves9
    #12407
    egyetértek

    egy olasz csapatot imádni teljesen más dimenzió,mint akármelyik más országbeli csapatot,legyen az kicsi vagy nagy
  • G_ArchAngel #12406
    Ezt kaptam privátban, ez kész mint a mateklecke:

    Feladó: Kit--Kat
    Elküldve: 2006. 06. 26. 19:42
    Tárgy: Nincs tárgy
    Nagyon száni vagy ember, az a kiállítást is megvették mi?! És a sok sárgát is. A kiállítás max sárgát éert volna, offkorz ha beesnek a támadó elé és ezzel akadályozzák az nem 11es. Mondom elég száni vagy, elsem hiszem, hogy elmúltál 18, azt, hogy 30körül vagy meg pláne. Bocs ezt nem hagyhattam ki, azóta is csak röhögök ezen.


    Ez mind azért, mert felsoroltam 3 olasz sportautót poénból, amit a bírónak ígérhettek - aki ezt komolyan vette, annak ajánlom, hogy ne nézze meg a Hófehérkét mert nagyon szemét mese, 7 db fejlődési rendellenességgel született emberkével:)))
  • grizzly21
    #12405
    hát ez már nem igaz, hiszen te is a digóknak szurkolsz.
    És valóban sok a divatdrukker a brazilok részéről, de ez érthető is: szép foci, jó foci. Szamba!:)