19716


Világbajnok: Olaszország

  • Grenzjager
    #13128
    Pablo az hol játszik? nem brazil szülött ő?
  • Grenzjager
    #13127
    de durván kifütyülik a francia himnuszt, de ezt biztos megszokták a franciák...
    Franciaországban is kiszokták, érdekes egy nép....
  • fradista91
    #13126
    Nekem apum Flextronicsban dolgozik (Philips utócég) és semmi ilyesmi nincs, még "gyereknapra" sem kaptunk semmit :P Amúgy Hajrá Franciaország!

    FlashBack ma kimentem 7-8 ig focizni....Képzelheted mennyire kiizzadtam, pedig szinte semmit nem csináltam, rugdostam a labdát, futottam egy keveset, és úgy kiizzadtam csak folyt rólam a víz :-)))
  • The FlashBack
    #13125
    hé, eltűnt egy comment
    nem bírja a topik:D
    sokszor észrevettem már, de eddig még csak az eném tűnt el
    [brutalnagy]
    [center]
    [szin=red]
    iVIVA EsPaNa
  • Count Adyn
    #13124
    Vamos!
  • SLICK
    #13123
    na hamarosan kezdődik a nagy meccs. HAJRÁ FRANCIAORSZÁG! -.-
  • mukika
    #13121
    az még annyira nem száni, ha valaki élteti a csapatot az adott ország nyelvén, hanem az a brutál ha valaki első személyben beszél egy országról: "remélem továbbjutunk"; "ma nem megy nekünk"; " mi vagyunk a legjobbak"; meg ilyen nyalánkságokra gondolok. magyarok vagyunk elvileg, vagy mi a fenék... drukkolni lehet, de azért ne legyünk már hírtelen Spanyol matadorok, se Brazil Capuera táncosok…. :O

    szívesebben látnák a Német pályán még egy kacsafejű Sebők Vilit is akár…

    de nekem nyolc. felőlem lehet ma este mindenki csókos szájú csigaevő Francia. :)

    sry akinek a lelkébe gázoltam...
  • tigeroo
    #13120
    ..hanem a szemét digókról, tudom..
  • The FlashBack
    #13119
    mennyit ér meg neked?:DDD
  • The FlashBack
    #13118
    nagyon szép:-) Énis szerávlok egyet:- ) Gondolom Philipsek nyernek
  • b4rc4
    #13117
    azmi?:DDDDDDDDDDDd asszem ismerem:P
  • The FlashBack
    #13116
    nem az olasz ghánáról van szó
    ne tereld a szót:-)
  • b4rc4
    #13116
    tudom.. de a nem fűt télen..:D
  • fsgh
    #13115
    SPANYOLOK!!!!HAJRÁ!!!:))) (rájuk tettem összes pontom:P ha kiesnek én is kiesek a tippversenyből:P)
  • fsgh
    #13114
    nem tudom ismered a RADIÁTORt!?!?:DDDD
  • zaki
    #13113
    HAJRÁ SPANYOLORSZÁG!
  • Rage47
    #13112
    tud füteni is a klima:)
  • b4rc4
    #13111
    télen mibe vagy otthon?:P:D akkorismegy a klíma gonodlom?
  • fsgh
    #13110
    de az is van minden szoába 2:DDDDDDDDDD:PPPPPPPPpp
  • b4rc4
    #13109
    Viva Espana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:P:PP remélem továbbjutunk:):P
  • fsgh
    #13108
    nem is annyira drága 1 klíma:)....
  • b4rc4
    #13107
    óóóó klíma.... fagyikeverőgép nincs?:D
  • jbal
    #13106
    klíma?:Dde gazdag vki:)
  • Grenzjager
    #13105
    Força Portugal !
    Forza Italia !
    Go ahead England !
    Vorwärts Deutschland !
  • tigeroo
    #13104
    az olasz meccseken nem fogod bazinagy lepedőre ráfesteni hogy "Hajrá Olaszország"
    sem azt hogy "GO ITALY"...
  • fsgh
    #13103
    télleg:):P
  • Grenzjager
    #13102


    menne a satyihoz :)))
  • Kandurex
    #13101
    [irigy]
  • fsgh
    #13100
    KLIMA VAN A SZOBÁBAN:DDDD(ja sé nem hosszú hanem 3/4-es:P)

    thx:)
  • Grenzjager
    #13099
    HOSSZÚ FARMERBEN ÜLSZ OTTHON ????? :)
    ilyen dög melegben....



    Zsír a satyi, nekem csak sima XL-es sötétkék natúr polómvan a "mosolygóVBpofikkal", amire vasalva van a logó, 15 mosás....

    fönököm hozta.... kiment németbe, kérdezt ki milyet kér, van holland, brazil. angol...stb szépen kértük is, és vmi gagyi szar kínait hozott....
  • Rage47
    #13098
    woow
  • fsgh
    #13097
    Most hozta apám:)
  • NeoMaN
    #13096
    Szerintem meg az a divatolás, amikor egy magyar fórumban nagybetűs olasz szövegeket kiáltozol be...
    avanti, forza stb...
    Mi lenne, ha én Brazil, Japán vagy Német szövegeket irogatnék be ide.
    Sztem röhejes.

    Azt nem tudod egyszerűen beírni DIVATOLÁS NÉLKÜL, hogy: Hajrá Olaszország?
    Mindenki más le tudja ezt írni, csak az Olasz drukkerek nem.
    Röhej.
  • Zsolti9014
    #13095
    ezt mondom én is.
  • tigeroo
    #13094
    azis érdekes, hogy szerintem még senkisem hozta fel hogy világbajnokok (akarunk lenni v.) leszünk, mégis mindenki gépiesen azt szajkózza hogy a bírók döntőbe juttatják az olaszokat..olasz - ghána meccsen két ghánai a szögletzászlóra lökdöste pirlót, tottit szabályosan ki akarták nyírni, vergődtek ha lefújták őket, bíróra üvöltöztek...:l olasz - usa meccsen vezettünk, véletlenül bekaptunk egy öngólt, és de rossi bevadult...persze amikor az amcsikat álították ki már mindenki sajnálta őket, fel voltak háborodva, műesés, színpad,meghogy nem vertek meg minket az amcsik..

    holland - portugál meccs meg kit érdekel már?? de az olaszok...nah, azok tényleg **** **** ****** (mindenkiodaképzeli a számára legmegfelelőbb jelzőket...olaszország még benntvan...fel kell háborodni, lehet vergődni de benntvan. ) szal amíg élek az olaszoknak fogok szurkolni...első látásra beleszerettem az olasz futballba , persze mindenki mencseszter + b. münchen rajongó volt a suliban, énmeg acmilan:)
  • tigeroo
    #13093
    kelett a kengurunak becsúszni a 16-oson belül...
    de ha az emberhátrány neked segítség...:)
  • Zsolti9014
    #13092
    Elegem van az olaszgyűlöletből. Úton útfélen azt hallani, hogy szar meg unalmas. Mégsem aludtam még el olasz meccsen, brazilon meg többször is, ahhoz képest h most ez pl. 5-től volt. Nem minden a gól. em tudom megérteni, miért mondják h a bírók az olaszokat segítik. Ghána sokkal durvábban játszott Itália ellen, mégis 1 sárgát kaptak, itt meg piros meg minden. Mindenki a brazilok seggét nyalja. Meg a lesgól is ott van! Brazilt érdekes módon nem állítottak még ki ezen a vb-n. olaszt jogtalanul is. pedig a brazilok sem tiszták. sárgát kaptak már egyáltalán?

    Másik hülyeség: rtl üzenőfalon: "fúj olaszok, hajrá spanyol, brazil, portugál, argentín" - hogy lehet egyszerre négy, különböző stílusú csapatnak szurkolni! Na, ez a divatdrukkerség! Meg csomóan használják azt h Forza, bárkinek szurkolnak, ez is divatolás, mert ez olasz.
    Tele van ezekkel TV, rádió, txt-üzenőfal, meg az utcán is ez megy, nagyon unjuk!

    FORZA ITALIA PER SEMPRE!
  • tigeroo
    #13091
    ha állandóan az orra elé dörgölik a labdát a nagy világsztárok (cafú, kaká, ronaldinho stb.) csak annyi dolga van hogy kocogjon kicsit , biciklizzen és lőjön

    [ghána szerintem jól játszott...szép passzokat adtak egymásnak, csakhát..]
  • The FlashBack
    #13090
    nem találtam el a tippelést
    remélem este bejön
  • Grenzjager
    #13089
    hazament, mert érezte a vesztét...

    állítólag a második félidőben már Kovács Kálmán irányította a csapatot (Reuters)