19716


Világbajnok: Olaszország

  • Crewin Tiaren
    #19354
    #19350 második fele
  • G_ArchAngel #19353
    oké, de Maki szépen visszhúzta a védőjét, mikor gólt fejelt - így ez egyenlítve...:P
  • Zsolti9014
    #19352
    Nézd meg a csoportokat is: Csehország 2. USA 5. a világranglistán, Ghánát nemtom, de meglepetéscsapat, franciák ott voltak Svájccal, Dél-Koreával, meg a 61. Togóval.
  • gabber_saviola
    #19351
    Tetszik, hogy sokaknak fáj az Olasz VB arany :)
  • Crewin Tiaren
    #19350
    itt nem a játékosokról van szó hanem a fociról összességében.

    ha egy bajnokságban úgy kell futbalozni ahogy, akkor szerintem ne is csodálkozzunk azon hogy miért az olaszok nyertek. az olasz foci a taktikáról (is) szól és ebben Lippi igen nagy... :P
  • Zsolti9014
    #19349
    OLÉOLÉOLÉ, ITALIA! OLÉ!
  • gabber_saviola
    #19348
    Te sem vágod, hogy a vb topikban vagy látom és kevered a klubcsapatokat és a válogatottat :P
  • GanXstaZoleeWrk
    #19347
    Érdekes módon ezt a fejest véletlenül se ismételték meg, pedig tisztán látszott hogy a lesen lévő játékos mögül indult az aki befejelte, simán szabályos volt.
  • fradista91
    #19346
    Igen a lényeg: Olaszország világbajnok. Biztos vagyok benne hogy nem erre a győzelemre lesznek a legbüszkébbek... Németországnak, Franciaországnak gratulálok mert talán ők lettek volna az arany-ezüst várományosai. De erről már nincs értelme vitatkozni. Szép Volt ZIDANE! Köszönjük azt amit tettél a páyafutásod nagy részében: szórakoztattad a futballt szerető embereket!
  • REALista
    #19345
    Azért azt ne felejtsük el hogy a Franciáknak a Brazilokat Spanyolokat és a Portugálokat kellett legyőzniük a döntőbe jutásért!AZ Olaszoknak sokkal könnyebb dolga volt az Ausztrálokkal Ukránokkal és a Németekkel!!!Sajnálom hogy nem az a csapat nyert a végén aki megérdemelte volnana de ilyen a Foci!!!
  • Csesza
    #19344
    ehhh... :) vicces vagy!

    nagyon próbálod védeni a franciákat, de már nem változtathatsz a tényen...
  • Zsolti9014
    #19343
    Ha egy picit is tudnád, miről van szó, ezt nem írtad olna, a játékosoknak köze nincs hozzá.
  • Christiansen
    #19342
    Ha te ezt nevezed alibifocinak akkor gratulálok,
    én meg szeretem az alibifocit, sőt jól elszórakozom rajta.
    Az argentinokén és a hollandokén is,
    de a brazilokén és az angolokén BEALUDTAM pedig szeretem mindkét csapatot.
  • gabber_saviola
    #19341
    így igaz az Olaszok lettek a VILÁGBAJNOKOK :-)
  • G_ArchAngel #19340
    csak már morcos vagyok...

    ha az olaszok lefocizzák a franciákat, 3-1-re egy hajtós meccsen, akkor fejet hajtok, de ez rosszabb bárminél...

    minek volt VB??? az olaszok úgysem fociztak, kapták volna meg a kupát az elején és kész...
  • Zsolti9014
    #19339
    ALIBI FOCI, ezt csinálták a brazilok, de nem az olaszok, fáj az igazság, hehehehe.
  • Crewin Tiaren
    #19338
    minden flame keltés nélkül szeretnéma következőket megjegyezni...

    ott, ahol az egész bajnokságot meg lehet bundázni és a világ élvonalához tartozó klubcsapatok intézik, ott szvsz nem kellene a világ legjobbjairól bezsélni :P
  • G_ArchAngel #19337
    a lényeg, hogy a vb-t az olaszok nyerték alibi focival, a Labdarúgás Világa és a Rajongói pedig vesztettek...
  • gabber_saviola
    #19336
    nem, de Serie C-s nem lesz, mivel az csak egy ajánlás volt, de ennek igazán csok köze nincs a vb-hez :P
  • fradista91
    #19335
    Egyetértek teljes mértékben. Németország is jobban megérdemelte volna ezt a VB aranyat.
  • Zsolti9014
    #19334
    Ja, értem, ti erre izgultok, jól van, ez minősít téged.
  • Zsolti9014
    #19333
    Ő bajuk h nem vittek ki csatárt csak ilyen Walcottokat, de ne az angolokkal foglalkozzunk.
  • Davidus
    #19332
    ez ember nem azért született hogy dolgozzon. jól csinálják az olaszok!:D
  • Christiansen
    #19331
    Oké,de csak azután hogy odaadtad videón.

    Nézz meg egy brazil támadást, mindenki 40%-on totyorog,
    nincs induló ember, csak a legközelebb állóhoz laposan,
    aztán vagy megy Cafu vagy Carlos a szélen vagy nem,
    ha nem,akkor hátra, hátra, jajj..a brazil védelem meg néha igencsak vicces volt..
    a Zidana-os videót nézd meg lécci te is,a francia-brazil meccsről,
    némelyik brazil szerintem már szégyellte magát..
  • G_ArchAngel #19330
    asszem kettőt nem adtak meg, még Hajdú B. is csak hümmögött, akkora 11-es volt...
  • Punker
    #19329
    brazilok kib@szott nagy pofával mentek oda a meccsekre és kb a 10%át se hozták az elvártnak.
  • Zsolti9014
    #19328
    Mi nem volt jogos???? A fejesgól, fú b@mmeg, te sem láttál sok meccset, minden második fejes ilyen. A kamu 11-es+ a jogos kihúzza egymást, de még mindig volt egy olasz gól, ahol a gólszerző NEM volt lesen.
  • Punker
    #19327
    angol alibi foci? ember csatárok nélkül mit csináljanak? igazából a németeket sajnálom az egész vb-n 2 percig nem ők hajtották a meccset 110%-on és ezért kikaptak :(
  • G_ArchAngel #19326
    Kiderült már, hogy harmadosztályú lesz-e a ?
  • Zsolti9014
    #19325
    Igaza van, brazil meccsen 2x aludtam el, és sok brazil drukker elismeri az olaszokat, és a brazilok idei gyengeségét.
  • Csesza
    #19324
    "ellenben szabályos büntetőtől fosztották meg a gallokat"

    ????
  • Crewin Tiaren
    #19323
    messze nem a legjobb csapat nyert
  • Zsolti9014
    #19322


    Ez meggyőző!!!
    Itt az igazság
  • G_ArchAngel #19321
    "Nem alibifoci mint ezen a VB-n" + "a braziloknál."???

    legközelebb ne a sakkVB-t nézd...
  • fradista91
    #19320
    Ez így van. De sajnos ez a VB több szempontból sem volt a legjobb: nem a legjobb csapat nyerte, nem voltak olyan jó mérkőzések, és a bírói tevékenykedésről még nem ejtettünk szót.
  • G_ArchAngel #19319
    utólag maki fejese sem volt jogos, de megadták, erről ennyit...

    ellenben szabályos büntetőtől fosztották meg a gallokat
  • Christiansen
    #19318
    #19308 a gólok számáról...
    amúgy meg szerintem az olasz támadójáték is rendben van,
    szórakoztató a labdafelhozatal,Zambrotta,Gattuso,Pirlo,Camoranesi..
    Nem alibifoci mint ezen a VB-n az angoloknál meg a braziloknál.
  • GanXstaZoleeWrk
    #19317
    haggyuk az oldboyst pls :))))) Argentinok 2X11 embert ki tudtak volna állítani akik esélyesek lettek volna. Nagyon kíváncsi leszek az elkövetkezendő 8 évre mert annyi fiatal és már "sztár"nak mondható játékos nagyon máshol nincs mint nálluk.

    Egyébként sík ideg voltam amikor kiestek természetesen :) Argentín - Brazil döntőt szívesen néztem volna.
  • Zsolti9014
    #19316
    Az olaszok jobbak voltak, igaz a franciák kiválóan támadtak, de ami eldöntötte, az olasz védelem jobb volt mint a francia támadósor. Amúgy a 11-es sem volt igazán jogos, de megadható talán. Az 1.félidő az olaszoké volt, a továbbiakban a franciák voltak jobbak.
  • G_ArchAngel #19315
    esetleges:)