938
Mit hogyan tegyek benne?
  • kulabácsi
    #618
    áhh megvan:))) csak tényleg nagy láma voltam, most is véletlen mellényomtam és úgy lett meg az opció:D te THX
  • akyyy
    #617
    beálítások, dátum és idő és ott, meg vhol it lehet beállítani h képernyővédőként egy idő után az idó jelenjen meg:)
  • kulabácsi
    #616
    sziasztok!!hát végülis vettem egy ilyen telót, csak annyi lenne a kérdésem, h alapjában a hátérre nem lehet kirakni az órát vhogy?? (toom láma vok:S) mert nekem nem sikerűlt....
  • akyyy
    #615
    melyik a legujabb SW és mik a előnyei, mit tud?
  • batman
    #614
    jól van, hagyd már...megesik az ilyen
  • Pheel
    #613
    612 hozzászólásban van elég tapasztalat, csak nem kell lustának lenni kiolvasni.
  • kulabácsi
    #612
    jah ez igaz, de legalább volt aki rájött:D THX még1szer....
  • batman
    #611
    Nincs mit. Ha inkább tapasztalatokra kérdeztél volna rá, és nem javaslatot kérsz, valószínűleg előbb kaptál volna választ gondolom, bár elég egyértelmű volt, hogy mire vagy kíváncsi szerintem. Mindegy most már.
  • kulabácsi
    #610
    jah köszi szépen!! vmi ilyesmire lettem volna kíváncsi, lehet h hülyén kérdeztem, de kössz!!
  • batman
    #609
    Saját véleményem következik. 6230-am volt, imádtam. Én hülye vettem egy nem Nokia telót is, azt utáltam, 3 nap múlva a kettőből csináltam egy 6230i-t. Az is fasza volt, de sajnos a vibráló motor (vagy mijatököm) elromlott benne. Ettől elöntötte a hugy az agyam, és eladtam a francba, mert nem vagyok hajlandó telefonnal szervízbe rohangálni. A lényeg, hogy bánom hogy a 6230-t eladtam. Nekem az bőven elég lenne most, nem feltétlenül kéne az i sem. Kielégítő válasz?
  • ACE
    #608
    Garis, úgyhogy nem nagyon van kedvem hozzányúlni, egyébként ez lenne a baja, a szolgáltatók szoftverét is a Nokia csinálja, sza'l nem tartom valószínűnek hogy egy ikoncserétől már szarakodnia kéne a GPRS-nek...
  • Pheel
    #607
    Tegyél bele rendes firmwaret! A T és a Voda addig módosítgatja, hogy magenta meg Live legyen, hogy nem is csoda, ha belefekszik a teló..
  • ACE
    #606
    Egyébiránt nekem egyre több gondom van a 6230i-mmel. Szoftveres gondok. Sűrűn fagyogat, főleg GPRS-WAPozás alatt. Illetve amikor PDA-val használom akkor is sűrűn előfordul hogy lefagyizik. Legújabb soft van benne, 1 hónapja lett frissítve T-mobile által. Még garos, úgyhogy lehet visszaviszem nekik, megmondom kapják be és cseréljék ki egy 6280-asra :D Szép álmok, de egy próbát megér...
  • kulabácsi
    #605
    pfff hát nem vágom, sztem neked lehetne annyi eszed 25-30körűl h nem kezdessz el egyből oltogatni mindenkit...nemtom h ki nézte el a reget, nah mind1 végülis amit akartam azt nagyjából megtudtam, innentől kezdve meg csak remélem h jól felbasztad az agyadat a saját hülyeségeden!!!
  • Aspyrin
    #604
    Idézek:
    -sztetek jó ez a telefon?? érdemes ilyet venni?
    -De akkor ezek szerint érdemes ilyet venni? :D

    Debil vagy barátom, erősen megzuhant értelmileg. Aki ilyen kérdéseket tesz fel az ne várjon értelmes választ sem. Azon csodálkozom, hogy lehetsz egyáltalán 18-25 között, gondolom elnézted a korosztályt mikor beregeltél..
  • kulabácsi
    #603
    figy én nem akartam semmit, csak ennyit h "nincs tele hibákkal"!!! sajna nekem az ismerősi körömben nincs senkinek ilyen telója, ezért gondoltam h megkérdezem h használható e, mert vettem már úgy telót, h sorozathibás volt, és nem is tudtak vele mit tenni....nem kértem egy szóval sem h vedd meg helyettem, csak érdeklődtem, és sztem a stílusodat nézve lehet neked kéne inkább felnőnöd....
  • Aspyrin
    #602
    Nincs basszad meg, nincs tele hibákkal! Mit akarsz még hallani hm? Meg ne vegyem helyetted? Nőlj fel és hozz döntéseket magadtól aztán gyere vissza.
  • kulabácsi
    #601
    tetszik h itt mindenki csak baszogatja az embereket, én csak arra lettem volna kíváncsi h nincs e tele hibákkal, stb stb!! de látom h itt normális választ nem fogok kapni...
  • Aspyrin
    #600
    Ha neked van rá igényed akkor igen. Mégis mit gondolsz helyetted kellene döntenünk ? Hasonlítsd össze a tudását más telefonokkal és tedd azt amit jónak látsz.
  • kulabácsi
    #599
    De akkor ezek szerint érdemes ilyet venni? :D
  • Pheel
    #598
    Jó. :-P
  • kulabácsi
    #597
    jó nem kell egyből leoltani, csak véleményre voltam kíváncsi, mert sok szar telót gyártanak mostanában, és mégis fogy mint a cukor....
  • Pheel
    #596
    Nem. Tök rossz. Azért fogy olyan jól, hiába viszonylag drága, mert nem jó...
  • kulabácsi
    #595
    sztetek jó ez a telefon?? érdemes ilyet venni?
  • batman
    #594
    Van köztetek olyan aki Lotus notes 7-t próbál szinkronizálni PC Suiton keresztül? Tököm kivan, eddig simán ment, aztán egyszer csak már nem hajnaldó megcsinálni. Lefut az eleje szépen, eltűnik a szinkronizációs ablak, a telón meg ott marad a Szinkronizáció/Adatfogadás szöveg, meg a mozgó csík, hogy dolgozik. És ez szerintem így menne ítéletnapig, ha közben meg nem szakítanám. Ötlet?
  • batman
    #593
  • akyyy
    #592
    tesómnak i-je van, és valoban nehezebb( vagy az enyém naon kopott az meg még uj)
  • batman
    #591
    Ok, köszi! Ha esetleg még valaki tapasztalt ilyet, akkor végképp megnyugszom :)
  • Barney Tech
    #590
    Ez igaz mert mikor apámá megvette az i-t nekem is feltünt ,hogy nehezebb nyomni a billentyűzetét.
  • batman
    #589
    Lenne egy hülye kérdésem. Ha van olyan köztetek, akinek volt 6230-a és utána vett 6230i-t az tapasztalt olyat, hogy az i-nek nehezbb nyomni a billentyűzetét, vagy csak az enyém nem az igazi? Köszi
  • gkrisz79
    #588
    Sziasztok,

    No, ismét itt vagyok. Volt egy rendszer újrainstall-om. Most működni látszik. A gyári SW-vel megy. Így elvesztettem azt a kényelmes tulajdonságot, hogy azonnal megy a Bluetooth ahogy csatlakoztatom a dongle-t. Ugyanis a BlueSoleil-al csak akkor működik, ha a progiban is "bekapcsolom". De legalább megy.
    Köszi a hozzászólásokat!
    Amúgy a MOBILEdit! -et használom, egész kellemes.
  • Diamond500
    #587
    Hy! A Bluetooth-hoz kapot szoftver se megy? Azzal is le lehet menteni a telefon tartalmát, ha csak ez a gond. Egyébként megeshet hogy a tűzfal zavar be ha SP2-es win-ed van. Kapcsold ki, és próba meg úgy a szinkronizálást! üdv.
  • ACE
    #586
    Ezek a programok, amiket felsoroltál mind pénzesek, csak arra jók, hogy leolvasd róla az adatokat, írni viszont nem lehet velük a telóra. A gyári Data Suit-nak viszont működnie kéne, mert ugye az ingyenes a Nokia telókhoz. Prd meg letölteni a legújabbat a Nokia oldaláról, asszem 6.8-as stádiumban van jelenleg. Nekem azzal tökéletesen működik. Az Oxygen 2.5-ben talán azért nem működik, mert az még nem támogatja...
  • gkrisz79
    #585
    Sziasztok!

    A következő a problémám. Nokia 6230i-m van. Bluetooth-tal szereném használni, az Oxygen Phone Manager v2.5 van fent, de nem akar működni. Amikor megpróbálom fölismertetni vele a telefont, rápróbál, de "Bluetooth kapcsolat sikertelen" üzenettel hibát jelez.
    A Nokia PC Suite működik, de ott meg a szinkronizálás nem indul meg. Ergo most nincs egy olyan programom, amivel le lehetne menteni a telefonom tartalmát. Próbáltam már a MOBILEdit! v1.97-et is. Hasonló probléma ott is volt, de ott legalább összeszinkronizált (nagy nehezen) a telefonnal. Ott viszont nem tudtam rá írni, csak olvasni tudtam a tartalmát.

    Ha valaki tud valami tippet, kérem írja meg.

    Köszi.

    Krisztián

    Ui.: Az Oxygen Phone Manager v2.95-tel már megy a teló, az érdekes módon fölismeri a BT kapcsolatot.
  • taaz
    #584
    Na meg volt a baj! A hangszoró volt szar!
    Most minden jo rajta!
    Amugy nekem még régebbi szoftver van rajta 03.15!
    Nekem nincs ilyen csengetési hibám!
    Más profilban is probáltad?
  • falper
    #583
    Nem használok hanghívást. Próbáltam, de halk. Az érdekes az, hogy a figyelmeztető hang néha nagyon hangos. De általában az is halk.
  • Marcell
    #582
    Nem hasznalod a hanghivas funkciot?
    Probald ki azt, hogy kikapcsolod a telefont, majd visszakapcsolod! Ezutan (ne hasznald a hanghivast!) es teszteld le, hogy jol csorog-e!
  • BiG G
    #581
    manapság a vadiúj cuccokkal is sokszor baj van, nemhogy a használttal, így mindent inkább újonnan vegyen az ember, vagy bombabiztos forrásból ha használt...

    amúgymeg ha még garis akkor nokia márkaszervíz, ha meg nem akkoris - nézzék át.
  • falper
    #580
    Vettem használtan egy 6230-ast. Halk volt a csengése és recsegett a hangszóró. Vettem bele új csengőt, hangszórót, a recsegés megszűnt, de továbbra is halk a csengés. Néha, egyszer-egyszer a figyelmeztető sípolás hangos, de alapban halk a cucc... Mitől lehet? Szoftver? 4.44 van rajta.
    Találkozott más is ilyen hibával?
    És a hivócsoportok sem megy...
  • ACE
    #579
    Szerintem ilyen kód nem létezik.