938
Mit hogyan tegyek benne?
  • Diamond500
    #698
    hy! 6230i telefont hogyan kell csatlakoztatni infrán PC-éhez mert nem akar sikerülni!?
    2 percenkét létrejön aztán megszakad a kapcsi majd ugyanez sokszor ... :(
  • kulabácsi
    #697
    hajrá:)
  • willis
    #696
    megtaláltam most prőbálkozom
  • kulabácsi
    #695
    sztem írd be gogliba h "txt to jar" és vmit csak kidob:D
  • willis
    #694
    hát nézegetem egy ideje de nem találok ilyet!
  • akyyy
    #693
    www.nokiaprogramok.hu -n találtam szerintem, vagy ha nem is, itt bizhtos van ilyen:)
  • willis
    #692
    na pont ez kellene nekem
    merre található?
  • akyyy
    #691
    vannak iylen progik amik txtből csinálnak egy jar kiterjesztést, vagy valami hasonló, harmadikba igy puskáztam egy kötelező olvasmányt:P
  • willis
    #690
    nem ott nem találok
  • kulabácsi
    #689
    jah szal a telón akarod olvasni!! akkor passz a pcsuite-ban nincs rá mód?? én úgyemlékszem h van....
  • willis
    #688
    nem csak vinni akarom, hanem olvasni is róla. van rá valami "szövegszerkesztő" szerűség de nemtom hogy működik és hol lehet beszerezni
  • kulabácsi
    #687
    mármint így csak el akarod vinni az adatot máshova?? mert akkor sztem csak felrakod, a telót nem érdekli h mi van rajta, azt máshol meg lekapod és annyi
  • willis
    #686
    6230i-re hogyan tudok egy szöveges állományt feltenni hogy vissza lehessen olvasni rólaszt? kb. egy oldalnyi anyag?
  • Barney Tech
    #685
    Respekt -.
    Ekúrodott a telóm mikorfonja.
  • akyyy
    #684
    #677
  • feca8
    #683
    Oké de mi az a pcsuit és hol lehet azt letölteni
  • akyyy
    #682
    pcsuitba van oylan h alkalmazás telepítése, azzal kell telepíteni a jar fájlokat. ha önmagában ráhuzod a telo memóriájára, vagyis a gallériába, akkor ismeretloen fájként fog szerepelni!!!
  • kulabácsi
    #681
    hmm az gázos, nemtom mi lehet.... XP van?? szervízpakk fennvan?
  • danyr
    #680
    aha
  • kulabácsi
    #679
    szal rádugod a telót, és semmi?? a programnál nem kapcsolódik??
  • danyr
    #678
    már az megvan de nem
  • kulabácsi
    #677
    menj fel a nokia oldalára (www.nokia.hu) válaszd ki a telód, és megkapod a progit is:))
  • danyr
    #676
    lenne egy kérdésem van egy
    adatkábelom nokia 6230i-hez de nincs hozzá telepítő cd és nem ismeri föl a gép a(z) usb-t PLS
  • feca8
    #675
    Sziasztok.
    Kérdésem lenne!!
    Hogyan és milyen modon lehetne megoldani,hogy a 6230i kezelje a jar filéket??
  • Jackpcsm
    #674
    nem a pcsuittal hanem a bluetooth eszköz saját softwerét használom de probáltam már a vodafone connect now cuccával is!és csak akkor kapcsolodik a telóhoz az eszköz(bluetooth stick)ha már tárcsáz elöbb nem! havernek van egy 3660 neki ugyanezekkel a beállításokkal simán ment.....
    miért kell a pcsuit???
    és akkor most van még valami tipp hogy mi a baj???
    pls help
  • szjakab
    #673
    Hali! Van 1 6230i-m és az adóvevő valamint az emeil konf beáll az írja ki h nincsenek beáll Lépjen kapcs a szolgáltatóval. De ők nem tudják miért írja ki!!! Help me!!! Thanks
  • akyyy
    #672
    pcsuitet frissícsed, esetleg nézdmeg h ha csak össze van kötve a gép és a teló és nem nyuslz hozzá, szétkapcsol e.
  • Jackpcsm
    #671
    szasztok!!
    kéne nekem egy kis segítség!! vab egy 6230asom,t-mobilos volt de függetlenítve lett(kóddal)!most vodás kártya van benne és szeretnék vele netezni! vettem is egy bluetooth adaptert fel is raktam a gépre stb stb és be is üzemeltem a netet!
    a para csak az hogy a teló gondol egyet és 1-2-3-6 percenként leszakad a netről(szétkapcsol a teló es a pc között)!
    ha valaki tudna helpet nagyon megköszönném!
    ja igen a sw je v4.28 ,de nem tudom hogy a sw frissités megoldaná e a dolgot....
    so pls help me!!
  • batman
    #670
    igazán nincs mit, örülök, hogy sikerült
  • modiga
    #669
    Helló Batman!!! MEGSZÜLETETT!!!!
    Igaz nyögve nyelősen, de meg van. Alapvető problémáim voltak. Legfőképpen az, hogy én csak azt hittem, hogy van nekem SP2-m.Az a progi, amit ezen a néven letöltöttem a jó múltkor az nem az volt. De ma letöltöttem az igazit. Így máris más fekvése volt a dolgoknak. Persze így sem volt egyszerű, mert még így sem adta nekem a Microsoft Bluetooth, csak akkor amikor megcsiklandoztam a Soleil-vel. Ez már bántotta a hiúságát és feldobta választási lehetőségnek a Microsoft B.-t is. Így már minden tökéletesen működik!
    EGYSZÓVAL SIKERŰLT!!!!!!!!!

    NAgyon-nagyon köszi a segítségedet és a türelmedet!!
  • modiga
    #668
    Köszi! Megpróbálkozom vele, és jelentkezem!!
  • batman
    #667
    bocs, elírtam Regcleaner :)
  • batman
    #666
    Először is, már miért nevetnélek ki?
    Másodszor, akkor nézzük sorjában:

    1. Portok: Settings/Control Panel/Bluetooth devices. (Beállítások/Vezérlő pult/Bluetooth eszközök) Itt az egyik fül a COM Portok. Itt tudod eltávolítani a portokat.

    2. BT uninstallja pedig ugye egyrészt a hagyományos úton megy, a registy-ből pedig pl. egy Regcreaner nevű progival tudod eltávolítani (ha kell!!)

    Szóval esetleg ezeket próbáld meg, és utána telepítsd újra a BT-t. De először próbáld akár úgy, hogy a win saját BT driverét használd, tehát simán csak dudg be az USB-be, és próbáld a Nokia PC Suittal kapcsolódni. Hátha.
  • willis
    #665
    Lehet valamit állítani a telón, hogy ébresztéskor ne emelkedő legyen a csengés hanem egy szinten szóljon?

    Reggelente úgy ugron ki az ágyból, mert egyre hangosabban ordít ez a rohadt készülék!

    Pls help
  • modiga
    #664
    Na most aztán lebuktam!!! Ha eddig nem is, most biztosan kiderűl, hogy NŐ vagyok!! Ugyan is nem sokat értek a leírtakból!
    1. én a bluetooth (azt a sok portot) az új hardver hozzáadás varázslóval telepítettem fel.
    2. A B.-t., a saját progijával (solier) kapcsolódik (de az angol).Hiába tettem fel utána a suit-ot az nem látja a solier csak a microsoft B.-t.
    3.Hogyan tudhatnám eltávolítani a regystriből a B.-t?????
    NA MOST KINEVETHETSZ!!!
  • batman
    #663
    figyi, elvileg a portokat meg tudod szűntetni a bluetooth beállításoknál ott, ahol hozzáadtad azokat. Próbáld meg. Esetleg add még hozzá a tűzfaladhoz a bluetooth eszközt. Meg próbáld először csak a BT saját progijával kapcsolódni, aztán pc suite. Jobb ötletem nagyon nincs. Esetleg távolítsd el a BT-t teljesen, registry-ből is, aztán reinstall és az automatikus beállításokkal próbáld.
  • modiga
    #662
    Bocsi!! Nem magamnak akartam válaszolni, hanem természetesen neked BATMAN!!!
  • modiga
    #661
    Lehet. Előszőr sima Xp-vel próbáltam, de azon még a microsoft Bluetooth-t sem jelent meg, ezért kellett (bár azt a Nokia oldalon is írják) az SP1 vagy 2. Így most azt letöltöttem a netről, így a microsoft bloetooth-t látja aSolier bár nem bír kapcsolódni vele. Tény hogy már annyit erőltettem, hogy sikerűlt is vagy tizenegynéhány portot megnyitnom a harver varázslóval. Lehet, hogy már ez is sok a gépnek.Csak éppen nem tudom, hogyan szabadulhatnék meg a felesleges portoktól. Rendszer visszaállítást meg szintén nem tudok csinálni, mert pont szeptember elején kezdtem el tönkretenni itt mindent aug.-i időpontot meg nem enged kiválasztani.
    Attól tartok lassan feladom. Inkább megtanulok angolul (akkor majd tudom használni a soliert).
  • kulabácsi
    #660
    kérdés!! ha elmentek egy sms-t akkor miért menti az Á betűt A-nak?? az é-ről nem szedi le az ékezetet.....lehet h régi a szoft?
  • batman
    #659
    Nem tudom, hogy az, hogy sp2-es xp-d van, vagy másmilyen, az számíthat-e például. Nekem az SP2 nincs fent, szóval lehet, hogy ez a különbség.