938
Mit hogyan tegyek benne?
  • akyyy
    #738
    nem tudja valaki h hogy tudom megnézni telon az emailjaimet? mert net van rajta tudko netezni de ha ott az üzeneteknél rmek az emailre és kapscolodás, kijön h fizessek elő:S pedig elővan:( vagy ott csaksi pannonos emailt lehet megnézni ha van? O.o
  • jugen
    #737
    le kell venni a szgépen az infra sebességét és menni fog rendesen
  • Akey
    #736
    3D-s java játékokat próbáltam a 6230i-men, de mindegyiket a lelgelső játék ikonjával indítottam (PC Suittal töröltem, majd telepítettem a következőt, de a telefont nem frissítettem), és így a legtöbb elindult. Aztán amikor rendesen telepítettem és próbáltam volna indítani, akkor kíírta, hogy hibás alkalmazás. Tudtok megoldást a problémámra?
  • Andorjan
    #735
    opp
    mármint Bluetoothal is rá lehet dobni ugye?
  • Andorjan
    #734
    Kössz!
    De honnan szerezzek? & Bluetooth is rá lehet dobni ugye?
  • kulabácsi
    #733
    persze h lehet rá rakni, ha van adatkábeled, akkor a hozzá kapott programmal tudod rárakni!
  • Andorjan
    #732
    Hey all!
    6230i telóm van, és az a (lehet, h hülye) kérdésem vele kapcsolatban, h lehet-e JAVA-t rakni rá, ha igen, akkor honnan lehet olyat szerválni. Kössz!
  • Barney Tech
    #731
    A mmc 512mb Kingmax kártyát viszi?
  • alert
    #730
    Pedig van. Előfizettem már több gprs internetcsomagra is jól lehúztak de semmi. Akármit állítok, ezt írja. Egyszer sikerült már összehoznom egy olyat, hogy nem írt ki semmilyen hibaüzit, megjelent a GPRS jel a felső sarokban de nem történt semmi. Ez akkor volt, amikor kézzel beállítottam a szolgáltató általi elérési adatokat. Többre nem jutok vele. Már azt is csináltam hogy felhívtam őket és megmondtam hogy kapcsoljanak be minden adatszolgáltatást.. 3g, edge, gprs, internet, stb és akkor se volt jó. 20/-as kártyával és szolgáltatóval működik. Na ezt magyarázza el nekem valaki :(
  • ACE
    #729
    Érdekesnek találom, mert ha az a hibaüzi, hogy "fizessen elő" akkor az tuti amiatt van, hogy nincs a megadott elérési ponthoz előfizetésed...
  • alert
    #728
    Sajnos már ezeket is végigpróbáltam internetes előfizuval és internetes beállítással is még mindig nem jó :(
  • ACE
    #727
    A gond az, hogy ezek a programok nem a WAP-ot használják, hanem a NET-et, ezért GPRS NET előfizudnak kéne lennie, nem WAP-nak. Egyébként valahol lehet állítani, hogy a J2ME progik milyen netet használjanak, a telefon konfigurációs menüjében. Ha wap-ot használsz, akkor az elérési pontnak "wap"-ot kell beállítani, ha netet használsz, akkor "internet" az elérési pont neve. Lehet nálad a progik az internetes elérési pontot akarják használni a GPRS hálózaton, és ezért írja ki, hogy fizess elő, mivel Neked csak WAP előfizud van. Ennyi a lényeg.
  • alert
    #726
    Üdv mindenkinek! 6230i telómon a GPRS wap be van állítva, a szolgáltatónál (30-as) a GPRS wap meg van rendelve és a teló beépített böngészője valamint az MMS működik is. A problémám az, hogy semmilyen Java alapú internetes alkalmazás nem működik, amit rátöltök a telóra. Pl: opera mini, e-mail kliensek, stb. Amikor csatlakozni próbálnak, mindegyiknél kivétel nélkül feljön az üzenet, hogy fizessen elő a GPRS szolgáltatásra, holott elő vagyok fizetve és a teló beépített böngészője valamint az mms működik is. Akkor most hogy is van ez? A szolgáltató nem segít mert "third-party" programokkal nem foglalkozik. Mi lehet a gond? Kell valamit külön beállítani a telefonban? Arra már rámentem a konfigurációs beállításoknál, hogy az alapértelmezett kapcsolatbeállítások alkalmazása legyen érvényes minden alkalmazásra, de semmi változás. Köszi!
  • BiG G
    #725
    chello-nak van sávszélje, nem sajnálom őket :D
  • akyyy
    #724
    szegény chello:)
  • BiG G
    #723
    mennek majd a szpemek szépen :)))
  • batman
    #722
    Zoli!

    Én nem akarok vészmadárkodni, sztem a mailcímed beírása nem volt jó 5let...
  • zoli 76
    #721
    Sziasztok!
    Ha tud valaki eladó 64Mb-os MMC kártyát olcson az irja meg nekem emailba.
    Köszönöm.
    Email: [email protected]
  • akyyy
    #720
    hát mert a pc suuittal telepíccsed...
  • peltar15
    #719
    Hy all!telefonom: nokia 6230i
    HA gépre töltök le játékokat, és blútusszal küldöm át a telómra akkor nem menti az alkalmazásokba, hanem a galériában ad lehetőséget elhelyezésre + nem ismeri fel a fájlt!
    lécci segíccseteek kösz!
  • BiG G
    #718
    már nagyon unom a 6230-asomat, lehet hogy veszek egy 6233-ast, ugyanaz a stílus, és nagyon bejövős :)

    apropó, ha már itt vagyok: sikerült már szerencsétlen winxp sp2-höz olyan PC Suite-ot ami rendesen kezeli az USB-s kábelt? Anno emiatt vettem inkább kártyaolvasót... :|
  • kulabácsi
    #717
    :S akkor ez sem megoldás.....
  • bmw730d
    #716
    én kisérleteztem és az összes számot letiltotta
  • bmw730d
    #715
    köszike
  • kulabácsi
    #714
    ha vki kikisérletezte esetleg az szóljon, h mi lett;)
  • akyyy
    #713
    asszem beállítások, bizt. beállítások, híváskorlátozás, bejövő hívások...

    csak nem emléxem, tán itt ugy van hogy ekkor az összes bejövő hívást letiltja, és csak az engedélyezettnek engedi, de lehet van oylan is h csak 1 számról nem enged hívni. ki kell kisérletezni:) rejtett számnl nemtom
  • akyyy
    #712
    pedig le lehet:P
  • danyr
    #711
    velem is szórakoznak és már dühitő
  • kulabácsi
    #710
    ez engem is érdekkelne!!!
    de sztem csak szolgálltatónál lehetséges sajna, márha ott igen...
  • bmw730d
    #709
    Szevastok!
    Lenne egy kérdésem,azt szeretném kérdezni ,hogy egy telefonszámot hogy lehet letíltani ,mert már egyfojtában szorakoznak velem.
  • kulabácsi
    #708
    ????
    3gp-be csak akkor konvizz ha telóra akarod felrakni, de én igazából most nem értem a kérdésed:S
  • Ádesz
    #707
    Sziasztok!
    Bocsássatok meg h nem olvasom vissza, de sztem megkérdezni (Nokia6230i telcsim van) hogy ugye a Xilisoft-nál 3gp-be érdemes konvertálni a video fájlokat és hogy ott oldalt melyek azok a finom beállítások amelyekkel a legjobb minőséget érhetem el, gondolok itt a video beállításokra?
  • kulabácsi
    #706
    a szolgáltatód oldalán nézz szét...
  • akyyy
    #705
    mit értesz beálításra? attól füg mi vagy, pannonos, tökömös, vagy vodás
  • szjakab
    #704
    ok kösz! és olyan címet sem tudtok ahol a 6230i beállításai vannk?
  • akyyy
    #703
    én ugy tudom magyarországon olyna nincs, de bocs ha tévedek!
  • szjakab
    #702
    Hali! Valaki le tudná írni nekem az adóvevő szerver címét valamint a felh nevet és a jelszót! Kösz
  • kulabácsi
    #701
    jah engem is érdekelne;)
  • akyyy
    #700
    mi a neve?M
    sendspace.com, ide tedd fel htx :)
  • willis
    #699
    nagyonjóóóóó komplett e-book ot lehet olvasni rajta és nem is egyet
    azt teszek fel amit csak akarok rá
    mondjuk a vizsgatételeimet is :))) bár ez még odébb van de bármilyen szöveget és bármennyit képes kezelni

    ez nagyon csúcs thx