938
Mit hogyan tegyek benne?
  • Gyovai
    #778
    ezeket nemlehet síma kártyaleolvasoval megoldni?:( mert infrám nem reagál rá..
  • Matthewpamer
    #777
    Most pl. találtam csomo gameloftosat i-re
    itt a link

    sajna 1-2 kbytal j9önnek le szal majd feltöltöm annak akinek i-je van
    majd keresek neked is simára :D
  • akyyy
    #776
    ezeket amugy hol találtad? mert kettőt megnéztem, és nem is müködik de az introjüj bejön és csak 1 negyede láccik, tehár csak az i-kre vannak:(

    úgy látszik amik ott vannak játékok, mindegiyk készülékre külön van fejlesztve.
  • akyyy
    #775
    http://akyyy.uw.hu/ftp/Truck.jar
  • Matthewpamer
    #774
    én meg sims-t találtam és geci jo :D
  • akyyy
    #773
    amúgy leltem egy nagyon fasza mobilos játékot, minjdárt feltöltöm vhova. kamiont kell irányítani, beálni a depoba vygmibe, mevárni még feltöltik és kiálni. de elég nehéz:D első pályát kb 1 óra latt vittem végig.
  • Matthewpamer
    #772
    hát nemtom próba cseresznye :)
  • akyyy
    #771
    hmm akkor ez csakis 6230i-re jó, i nélkülire nem?:\
  • Matthewpamer
    #770
    majdnem :D
    ez már jó :)
  • Matthewpamer
    #769
    6 darab gameloft játék 6230i-re
  • akyyy
    #768
    küld már el amik megvannak plz:)
  • Matthewpamer
    #767
    hi!
    6230i-hez keresek gameloft játékokat, ezek minőségi játékok nem ilyen szutykok :). Esetleg ha vkinek van vmi pack-ja azt nagyon megköszönném. Már van kb egy 6-7 gameloft játékom csak hát kéne még :D
  • akyyy
    #766
    Mobile Media Browser v3.4.0.0

    ezzel próbáld.
  • Gyovai
    #765
    nah mindegy figyelj csak most az a problem hogy van infrám de nemtudom fölrakni telepiteni irda a neve..vagyis fölraktam ott van a vezérlőpultban is már csak nem érzékeli a telot meg ha rámegyek egy zenére vagy képre h küldés és nincs ott h közeli számitogép..hogykéne megcsinálni köszi
  • akyyy
    #764
    nem sajnos nem lehet ott se átmásolni:(
  • akyyy
    #763
    hú, hát én azt meg nem mondom neked de várj megnézek egy másik progit ami nekem fent van( ez nem foglla anyni helyett mint a pc suiet és tökéletesen megoldja azt amit kell (fájátvitel, meg játékok)
  • Gyovai
    #762
    értem ha fölrakom a ps sulitot akkor van olyan lehetőság h átbabrűálom és oda rakja a játék mappába igy kártyán keresztüli kapcsolatban?
  • akyyy
    #761
    igy sehogy. vagy pc sulite ( vagy egyéb progik amik képesek a játékmappába tenni a gamet), vagy wapról letöltöd
  • Gyovai
    #760
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy én ugy oldom meg ezeket a dolgokat a cucc átrakosgatást telora hogy a kártyát kiveszem én benyomom a gépbe(kártyaleolvasoba) és hogy ilyen formában játékokat szeretnék rárakni ebben kérek segitséget vagy véleményt..hogyan lehetne megoldani vagy esetleg hogy müködjön mert rámenni rámegy csak nem ismeri föl.. kicsit már idegesit..Köszi
  • akyyy
    #759
    6230-asra nincsennek témák, csak i-re.

    de sztem neked is-van, valszeg, amit letöltöttél, az be van csomagolv,a ki kell csomagolni vagy átnevezni a megfelelő formátumra pc-n. egy-két hozzászólással lentebb részletesen le van írva, még az átnevezés is:D
  • SomaZ
    #758
    Hy! V..ki segíthetne, vettem egy nokia6230-as telót,töltöttem rá témákat(erre a telóra valók)és mikor meg akarom nyitni őket azt írja ki a készülék, hogy nem támogatott formátum. Segítsetek mit csináljak ,hogy működjenek rajta a témák. E is köszönöm.
  • Aspyrin
    #757
    Nokia portál.
  • Brankley
    #756
    van olyan oldal, amin ehhez a telefonhoz vannak jó témák? Persze lehetőleg magyart, pls! :)
  • modiga
    #755
    Itt is nézted már?
    http://nokiathemes.no.funpic.de/index.php?handy=6230i
  • repvez
    #754
    Hali!
    tud valaki ehhez a telohoz predatoros témát?Már mindenhol kerestem de nem találok ehhez.
    Köszi
  • Aspyrin
    #753
    Igazán nincs mit.
    Kellemes Ünnepeket neked is
  • modiga
    #752
    Nagyon szépen köszi a segítséget, bár nekem ilyen lehetőség nincs a total(5.50) fájl menüjében, de megpróbáltam a sift F6-al, és sikerült. Én azt hittem egy ilyen dolog már igen bonyolút, de ez annyira egyszerű, hogy valóban szégyen, hogy ezt nem tudtam, bár mentségemre legyen mondva én nem tananyagból tanúltam meg a gépet kezelni, csak úgy magamtól.
    Még egyszer nagyon köszönöm a türelmed és a segítséged.
    Kellemes ÜNNEPEKET kívánok. Szióka
  • akyyy
    #751
    pedig én ugy tudtam h a total commander , vagy legalább is az átnevezés valamelyik fájlkezelőben tananyag
  • Aspyrin
    #750
    Persze, itt egy lehetőség.
  • modiga
    #749
    Én is gondoltam a total-ra, de egyszerűen nem jöttem rá, hogy hogyn kell csinálni! Leírnád ha szépen megkérlek?
  • Aspyrin
    #748
    Igazad van, tényleg rosszul emlékeztem a kiterjesztésre :) Átnevezni pl. total commanderrel is lehet.
  • modiga
    #747
    A kicsomagolást megcsináltam, ott nincs .nrt formátum. Hogyan tudom átnevezni a .zip-et?
  • modiga
    #746
    Ha nem terhellek vele nagyon, esetleg részletesen leírnád nekem, hogy hogy is csináljam,mert sajnos még annyira sem értek hozzá, hogy a leírtak alapján megcsináljam.
    Töltöttem már le témákat, azok nth formátumúak voltak és azokkal semmi gondom nem volt.
  • Aspyrin
    #745
    Ha jól emlékszem a témafájlok .nrt formátumban találhatóak meg. A Nokia PCSuittel tudod felrakni a telefonodra. Ha nem találasz ilyen kiterjesztést a kicsomagolt fájlok között talán próbáld meg a zip fájlt átnevezni és úgy kipróbálni.
  • modiga
    #744
    Sziasztok!!
    Egy nekem nagy problémát okozó, de valószínűleg pofon egyszerű esettel keültem szembe.
    Töltöttem le magamnak a telcsimhez témát, ami át is jött, csupán annyi a gondom vele, hogy zip formátumban, amit ugye bár a telcsim nem bír kezelni. Viszont ha kicsomagolom, lesz belőle sok kicsi file, amit így már megint nem tudok alkalmazni mint témát. Szóval kérlek segítsetek mit is kell ilyenkor csinálni!?
    Előre is köszi minden segítséget!!
  • Aspyrin
    #743
    Goldwave is megoldás lehet.
  • kulabácsi
    #742
    én sony sound forge 7.0-val szoktam csinállni...
  • sanyiszeged
    #741
    sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy megtudjátok e annak a proginak a nevét mondani, ami az mp3-as zenék méretét lecsökkentik, hogy így kevesebb memóriát vegyen le a telefonról.

    Előre is köszi a válaszokat.

    Hello
  • ACE
    #740
    Nem lehet erre semmit sem mondani, valószínű nem kompatibilis a kártya a telóba...
  • Gabor970
    #739
    Sziasztok!

    Rendeltem speedshoptól egy 512-es takeMS MMC Plus kártyát, de nem mükszik. Első berakáskor nem tudta formázni, majd kikapcs, kivesz, berak, bekapcs után látja a kártya méretét, (488Mb) de nem használja, nem lehet rá menteni semmit.
    Köszönöm, ha valaki tud okosat mondani! (kérlek ne gyertek a hússzor leírtuk, keresd meg szöveggel, azzal nem vagyok előbbre, nagyon elfoglalt vagyok épp) Mégegyszer köszi!!!!