938
Mit hogyan tegyek benne?
  • jp10000
    #818
    Ha mentettél valamit a telefonról és azt a gépen megnézted, akkor működik a nyomorult kékfog. Tovább.. Melyik alkalmazást indítottad el? Ugye nem a blutotth-al játszol?
    A PC Suite-on tray->jobb egér klikk? Képek tárolása (image store)alkalmazás
    elindítás és megy.
  • Thomas2121
    #817
    sziasztok!!

    Fent van a Windows Vista Ultimate! USB- bluetooth-val összekapcsolom a telefonommal6230i, és nem tudom a cuccokat a telefonomról átmásolni!! csak úgy,h ha megnyitom és mentés másként-tel áthelyzem, de így csak egyesével megy!!
    Nokia Pc suite programmal csinálom!!
    Miért nem megy? segítsetek
    előre is köszönöm

    illesztőprogramot keres nekem, buetooth com port-ot, próbáltam már 3 buletooth programot....az új angol nyelvű pc suite 6.82.22,de ezzel sem megy!! nem kompatibilis a vistával?? vagy mi lehet a baj!! nagyon szeretném már a képeket leszedni a telómról,de nem megy!!
    kérlek segítsetek:(
  • jp10000
    #816
    Szóval neked már a bluetooth telepítésnél gond van. Nekem a VISTA élből feltett egy drivert, nem is volt meg az eredeti lemez. Nem is értem, ha nem megy a kékfog, akkor nincs kapcsolat a telefonnal. Azt kellene rendbe tenni. Ehhez viszont én sem tudok sokat hozzátenni, vagy a gyártótól eredeti drivert vagy a VISTA körbenéz a saját portáján és feltesz egy szerinte megfelelőt. Amíg nem működik rendesen a kapcsolat, addig nics tovább.
  • jp10000
    #815
    Biztosan jól működik az a kártya? Tehát leformázva, próbaképp néhány tíz mega ráírva és így sem megy?
  • jp10000
    #814
    A Vistax64 + legújabb PC Suite tökéletesen kezeli a telefont (6230). Máshol van a hiba. Mit akarsz másolni képet, vagy szinkronizálni akarsz outlook-kal?
  • AdorjanT
    #813
    Sziasztok! Ma kicseréltem a 6230i-mben az MMC kártyát az eredeti 32 MB-osról 512 MB-osra. Mi lehet az oka, hogy azóta a fényképeket nem sikerül az új kártyára menteni. Felvétel elkattintása után "Nem támogatott fájltípus" üzenetet kapom. A régi kártyára továbbra is jól működik. A választ előre is köszönöm.
  • kulabácsi
    #812
    vagy töröld le a vistát;)
  • akyyy
    #811
    hú, hát oylaqt sajnos nemtudok:( akkor meg kel várni még a nokia kiad vistával kompatibilis pcsuitot
  • Thomas2121
    #810
    hali

    köszönöm a segítséged!!
    még annyit segítenél,h honnan tudom leszedni?
    amit én találtam, azt írta,h magasabb felhasználói szint szükséges!!
    meg csak win xp-re találtam!! ami vistára jó, olyan linket tudnál küldeni?
    előre is köszönöm
  • akyyy
    #809
    hát mer ninc soptimizálva a vistához a cucc!:D
    Mobi Media Browser

    ezzel próbáld evvel mennie kell.
  • Thomas2121
    #808
    sziasztok!!

    Fent van a Windows Vista Ultimate! USB- bluetooth-val összekapcsolom a telefonommal6230i, és nem tudom a cuccokat a telefonomról átmásolni!! csak úgy,h ha megnyitom és mentés másként-tel áthelyzem, de így csak egyesével megy!!
    Nokia Pc suite programmal csinálom!!
    Miért nem megy? segítsetek
    előre is köszönöm
  • alert
    #807
    Nekem 1 GB-ossal megy.
  • Prince of Máté
    #806
    elvileg 512 ig lehet bővíteni
  • Keller
    #805
    Köszi!
    Akkor most ráfáztam.
    Az egyéb méretei jók.
    Csak a vastagság a diferencia.
    Nemjött be.

  • alert
    #804
    Sehogy. SD kártyát nem lehet beletenni. MMC kártya kell bele.
  • Keller
    #803
    Szevasztok.
    az a kérdésem,hogy 6230i-be hogy fér bele az 1Gb sd kártya.
    Olvasom itt,ogy használjátok,de nekem nem fér bele mert egy kicsit vastagabb,nyilván a kabacitás miatt.
    Kb 2-3 tized miliméterrel vastagabb és nem megy be a helyére.
    An valami tipp,vagy aki használja az hogy fér el nála.

  • Pheaper
    #802
    amugy meg akartam kérdezni hogy milyen téma szerkesztőt ajánlotok de vissza olvastam és találtam
  • kulabácsi
    #801
    na ezért érdemes volt benézned thx
  • Pheaper
    #800
    ték -.-
  • ACE
    #799
    Az a poén hogy nem tudsz 10 hozzászólást visszaolvasni...
  • sanyiszeged
    #798
    Huhh hát ez hatalmas poén volt tényleg...
    Na mindegy.
    Az megoldható hogy a játékokat a memóriakártyára teszem és onan indítom?
  • jp10000
    #797
    Tévedtek...
  • ACE
    #796
    Egyébként a sima 6230 gyártó szerint max. 512-es memokártyát bír...
  • jp10000
    #795
    Jó ha van miből válogatni. Egyébként pendrive is használom. De nem ez a lényeg. Csak egy infót adtam, hátha valaki pont ilyet...
  • kulabácsi
    #794
    hát 2 GB énse ajánlanék, mert mi a fakk nak? ennyi zenét tolsz fel rá vagy mi?
  • jp10000
    #793
    Ha valaki memokártyát vesz sima 6230-hoz a 2GB takeMS-nem ajánlom. Nem tudja rendesen írni. Eldobálja a kapcsolatot. Az olvasás viszont tökéletes.
  • kulabácsi
    #792
    :DDDDDDD
    ez geci beszólás volt azé:)
  • ACE
    #791
    Nem árt összekapcsolni kábellal, infrával, vagy bluetooth-al :D
  • sanyiszeged
    #790
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, hogy a N6230-as telefonomhoz feltelepítettem már vagy 4 féle PC Suitot, de egyik se akarja felismerni a telót.
    Mi lehet a probléma, vagy melyik verziót érdemes ehhez a telefonhoz felrakni?
    Válaszotokat előre köszönöm!
  • Matthewpamer
    #789
    sehogy sajna
  • levi1989
    #788
    szevasztok az van hogy a telefonról letöröltem mindent de a gyüjteménybe csak 1,5 mb játékot tok felrakni.Aa memoria kártyára meg ha felrakom akkor kiírja hogy nem támogatott fájltípus. hogy lehetne megcsinálni hogy a mmc-n is legyen játék és játszani is lehessen vele.
    előre is köszi
  • szegab18
    #787
    Engem érdekelne nagyon!! Mondanál 1 címet! Előre is köszi!
  • alert
    #786
    sziasztok! Tud valaki valamilyen lejátszó progit a telóhoz, amivel lehet tekerni a videókat esetleg fullscreen? Ugyanez mp3-al? Köszi!
  • tomias55
    #785
    Valaki tuddna segíteni ????? ha igen akkor írj nem tok a nokia 6230ire játékott tenni mert wapot le tuddtam tölteni de az már nem aktuális szoval bluetooth um van és nokia pc suite vagy mi de ha azzal rakom föl a telómra akkor a galériába rakja és nem ismeri föl jó lenne ha ott lenne de mennyen is !! de mindegy végülis csak legyen játék a telefonon segítcsetek kérlek nem tok mit csinálni írjatok ide vagy a [email protected] ra de ez az msn címem is ha valaki tud akkor segítcsen kérek minden kit!!!!!!!!!!!
  • Gyovai
    #784
    [email protected]
  • Gyovai
    #783
    ááááááááá leszedtem a játékokat rátettem a kártyára betettem a kártxámat rámásoltam de nemjóó !!! máshogy meg nemtudom megcsinálni az infrám nem ismeri föl..:(
  • Matthewpamer
    #782
    mi az msned?
  • Gyovai
    #781
    fölvettelek de nemláttlak
  • Matthewpamer
    #780
    6230i games
  • Gyovai
    #779
    van msn ed?