938
Mit hogyan tegyek benne?
  • burkusdió
    #538
    hát úgy nézem nagyban baszik ránk... :(
    miért ennyire kihalt ez a topik?
  • Marcell
    #537
    OLVASS MAR VISSZA KB. 10 HOZZASZOLAST!!!!!!!!!!!!!!!!
  • waron
    #536
    Sziasztok! A 6230i-ben meg lehet valahogy poldani, hogy több játékot tároljon az alkalmazásokban? Vagy 1,5 mbra van kalibrálva? Előre is köszi...Ja és akinek esetelg szüksége lenne "alkalmazásokra", az dobjon egy mailt...
  • Imrusssss
    #535
    Amúgy Operációs logó!!!
    de ez nekem is érdekel
  • burkusdió
    #534
    Hy all!

    Valaki le tudná írni,hogyan lehet a telóra olyan oplogót csinálni,hogy eltüntesse a T-Mobil feliratot?
    (Nem tudom a szakkifejezést... :))

    Pls valaki segítsen!
    Van fönn Oxigen Phone Manager II is, és PCSuite is!

    Előre is kösz a helpet!!!
  • batman
    #533
    nekem az nem, vagy legalábbis nem vettem észre.
  • Barney Tech
    #532
    nekem az előlapja is!
  • batman
    #531
    Az összes 6230/6230i-nek mocorog a hátlapja. Nekem is pl. Ez ilyen, a cserélhetőség következménye, vagy oda nem figyelés, nemtom, de ezek ilyenek. Megszokod majd.
  • akyyy
    #530
    kellet neked dobálni
  • GregSB
    #529
    + egy kisebb szériában megtalálható hiba:

    Nem működik a bluetooth. Tünet: adatmásolás közben eleszti a kapcsolatot.
    Azt nem tudom írtam e, hogy amit először adtak telefont helyette annak is ugyanolyan baja volt. Szal a 3. telefonnak volt jó végül a BT-ja.

    Egébként rájöttem: nincs tökéletes telefon. Az első kettőnek BT hibája volt, ennek a 3.nak mindene tökéletesen működik (eddig), de a hátlapja mocorog :D
    Tudom, ez apró kis nüüansz, de akkor is rossz érzés így a kezembe venni a telefont...
  • Csiaki
    #528
    És azt hol kell? Mert én nem találtam sehol.
  • Zolcsi01
    #527
    kösz
  • Aspyrin
    #526
    sim lock vagyis hálózat függö
  • burkusdió
    #525
    ELeírnád hogy sikerült?
    Engem is érdekelne....
  • Zolcsi01
    #524
    Hello ilyen telefont szeretnék, de valaki légyszíves magyarázza el, hogy mi az a készülék neve után az SL???
  • oszy
    #523
    Sziasztok! Mivel nem segített nekem senki üres oplogo ügyben ezért magamtól kellett rájönnöm a megoldásra!:-)
  • Moti HUN
    #522
    Thx bár a hanghivásos az fura nekem ijen nem volt mikor hanghi v ás t csináltam... :D
  • Marcell
    #521
    Moti HUN: Itt vannak a fontos tudnivalok (hibak) a 6230i-re vonatkozoan:

    1. eddig senki se jott ra, hogyan lehet 5-8db jateknal tobbet telepiteni a telefonra. (Sajnos nagyon kicsi a telefon memoriaja es az MMC-rol nem lehet jatekot futtatni.)

    2. a medialejatszoban sajna nem lehet beletekerni a videokba

    3. ha hasznalod a hanghivas funkciot a telefonod csengetesi hangereje egy bug miatt emelkedore allitodik es eleg halkan fog csorogni! Ilyenkor csak a kikapcs-bekapcs segit, ezert nem is erdemes hasznalni a hanghivast.
    A Nokia igert javitast a probelamara, de tudtommmal meg nem keszult el a verziofrissites.

    4. szerintem ilyen programot (S60-as jatekkonvertalot) nem fogsz talalni
  • Moti HUN
    #520
    sztem nem nekem vannak játékaim amik a képernyőm 1/4 ét fogalja csak el :D.
  • Barney Tech
    #519
    nem tudtok-e olyan programot,amit egy s60ra készült játék méretét mármint a felbontását ossze tom kicsinyíteni a telefonom nem tujja.
    HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP.
  • Moti HUN
    #518
    neeeeeeeee :'(((((((
  • Barney Tech
    #517
    Azt nem.tudtommal.
  • Moti HUN
    #516
    nah jó ez rendben van de nem lehet azt a memoriát nagyobbitani ?
  • Barney Tech
    #515
    mert van a telefonnnak egy külön memóriája ahova csak az alkalmazásokat telepíti.
  • Moti HUN
    #514
    legalább vlaki válaaszolna hogy lehet vagy nem lehet ?:D
  • akyyy
    #513
    ez engem is érdekelne!
  • Moti HUN
    #512
    Csicsikáltok?
  • Moti HUN
    #511
    Hello! egy kérdés ha az alkalmazások/gyüjteménybe felrakom a javákat akkor kb. 2 mb-t enged felrakni oda! a telefon memoriája nincs teli de cksa anyit enged és mapát sem tom oda csinálni! meglehet valahogy megcsinálni hogy többet berakhasak?
  • cica
    #510
    szia! Frissítsd a lejátszási listát!
  • Csiaki
    #509
    Nekem 512es van benne és semmi baja, sőtt, amíg nem volt benne addig volt 1-2 fagyás!Most nincs!

    Más:
    Olyan kérdésem lenne hogy ha a kártyán nekem van zene azt hogyan tudom betenni a zenelejátszóba? Mert nekem eddig ez nem sikerűlt csak ha a teló memoriájában volt a zene.
    Szal hogyan is kell azt?
  • Barney Tech
    #508
    nah megcsináltak a telót V 05.35 szoftver van rajta ez mennyire új vagy a legrégibb??és még egy kérdés visszaolvastam de nem jöttem rá a sima 6230-as csak max a 128mb kártyát birja vagy vehetek bele egy 512?
  • oszy
    #507
    Valaki küldjön már no-oplogot! LÉGYSZÍÍÍÍVES!!! KÖSZÖNÖM!
  • DJ RX7
    #506
    akkor sajna nemm tom.
  • oszy
    #505
    Ha engem kérdezel DJ RX7, akkor nem. Pannonos. Írj lécci, h miért kérde! Köszönöm!
  • Verseghy
    #504
    De én nem gondoltam volna hogy télleg megkapom, lényegében én nem tettem semmit:D
  • DJ RX7
    #503
    neh bazmeg.
  • DJ RX7
    #502
    T-mobilos vagy?
  • oszy
    #501
    Sziasztok! Gyorsan kellene 1 kis segítség! Senki nem tud segíteni ezért hozzátok fordulok. Nem akartam ilyennel zargatni Titeket. Bocs. Szóval. Van 1 Nokia 6230i készülékem. Szeretnék rá tenni no-oplogot. Tudja vki, h milyen programmal vagy, h honnan lehet letölteni ilyet? Az oxigen phone manager csak sima képet küld logo gyanánt a telora, amit nem tudok oplogoként beilleszteni!:-((( Segítségeteket előre is KÖSZÖNÖM! Örülnék Privát üzenetnek is. Ha elfelejtenék ide feljönni!
  • Verseghy
    #498
    Thx, sikerült. Köv. kérdésem, hogyan tudom avikat rárakni 3gp formátumba?
  • DJ RX7
    #497
    tessék.bocs a nagy képért.