938
Mit hogyan tegyek benne?
  • Verseghy
    #496
    Már egy órája megy..:D
  • Aspyrin
    #495
    Kb. 15mp, utánna látnia kellene.
  • Verseghy
    #494
    :(
  • DJ RX7
    #493
    nem tom sajna mert nincs felrakva.
  • Verseghy
    #492
    Bövebben? (Hol?)
  • DJ RX7
    #491
    az usb beálításokban ki kell választani a kábelt mert másképp ne megy.
  • Verseghy
    #490
    PC Suite meddig próbál kapcsolatot teremteni? Mert fél órája próbál.. be vandugva a telefon.
  • burkusdió
    #489
    Valaki tud jó szótárat a telóra?
    Angol - Magyar, Magyar - Angol és Olasz - Magyar, Magyar - Olasz kellene...
  • GregSB
    #488
    Én úgy tudom hogy sajnos nincs rá megoldás, nem lehet tekerni a filmeket...
  • bajnok81
    #487
    Hellósztok.Megoldottam az adatátviteli problémámat.Vettem egy adatkábelt.Már csak az a baj,hogy néztem egy dok.filmet és a vége elött 5 percel felhívtak,ami azt eredményezte,hogy a hívás után nézhettem meg mégegyszer az egészet,mert nem lehet pörgetni.Legalábbis én nem jöttem rá hogy lehet.Hogy lehet ezt megoldani,hogy ne kelljen már milyen esetben újranézni a filmet.A hangpostára való átirányítás nem a legjobb megoldás,mert hívást sem szeretnék elszalasztani emiatt.Segítsetek.
  • balcsi70
    #486
    Aha.meg van a Quick Time Player lejátsza.
  • balcsi70
    #485
    Sziasztok.Kéne egy kis segitség.Ha a telorol beviszed a gépbe PCSuite progival mondjuk egy film fájlt-a gépbe 3GP fájl formátumként jelenik meg.Azt milyen progival lehet lejátszani? BS Player meg Crystal Player nem viszi.Kössz a választ.
  • Imrusssss
    #484
    #475<<<PLEASE!!!
  • burkusdió
    #483
    Igen, ezt ismerem, már átnyálaztam teljesen :)

    Szedegettem le játékokat, deh igazán nem találtam olyant ami teccene, illetve normálisan futna... :/

    Esetleg valakinek megvan a Snake 2 EX?
    (Bioszórai rekodállítgatás céljából kellene ;))
  • Aspyrin
    #482
    Nekem ez a magyar kedvencem.
  • burkusdió
    #481
    Hy all!
    Énis 6230i-t birtoklók táborába tartozom...
    Szvsz kurvajó telefon.

    Egy kérdésem lenne:
    Tud valaki oldalakat, amik kifejezetten e telefon körüli témákat tartalmaz?
    Gondolok itt játékok, témák stb letöltése a telefonhoz...
  • GregSB
    #480
    Fú ezek tök jók, THX :D

    Kérdés: nem lehet megoldani valahogy, hogya memkártyára telpytse fel a játékokat? a belő memóriába nem fér túl sok. :(
  • robie18
    #479
    Hi skacok! Lenne egy kérdésem! Meik jobb telefon szerintetek a 6230i vagy a 6600? Lécci írjatok minnél hamarabb, mert már holnap meg is szeretném venni !!! Előre is köszy
  • Brankley
    #478
    #311, nézd meg!
  • bajnok81
    #477
    Hello Greg.Valószínü,hogy az a baja,mint a te legelső telódnak.Bár az enyémnél akkor is megszakad a kapcsolat,ha lépkedek a menüben.Hát hétfőn viszem vissza én is Ez van.csak nekem nincs cseregarancia
  • mr menyus
    #476
    Sziasztok!

    Letöltöttem pár játékot a mezei 6230asomra, de ezek közül néhánynak a 3/4-e "lelóg" a képernyőről... Lehet ezzel valamit csinálni (a törlésükön kívül...)? Vagy ezek i-re való játékok? Tudtok valami jó forrást, ahonnan le lehet szedni sokat (pl Might and Magic)?

    Előre is kösz!
  • Imrusssss
    #475
    Sziasztok!!!!
    Nem hiszem el hogy az 1.3megapixeles kamera ilyen kockás videókat mutat!!!
    Nektek is ilyen, mert egyik havernak átküldtem a vidit akko nagyon szépen mutatja!!!
    HELP!
  • bajnok81
    #474
    tényleg valamelyik rossz a kettő közül.Lehet,hogy az infraport nem kompatibilis a nokiával.Simenshez vettem.Remélem nem a telefon infrája rossz,mert használtan vettem.Vagy ki lehet cserélni benne?Ha igen mennyiért?
  • GregSB
    #473
    Szerintem a Nokia PC Suite-ot tedd fel ha még nincs fent. Ennek van egy file-kezelője, én ezzel szoktam felrakni mindent a telefonra, látja külön a belső és a külső memóriát is.

    Az adatátviltei problémának rengeteg oka lehet.. lehet hogy a telefonodban lévő infra rossz, de az is lehet hogy a számítógépben lévő a ludas. Az is lehet hogy valami bezavar az adatátvitelnek.
  • bajnok81
    #472
    Aztán lehet hogy mégis más probléma van,mert nem memoriahiányt ir,hanem "az adatátvitel közben problémamerült fel" szöveget ír ??? Help
  • bajnok81
    #471
    Hellósztok! Lenne egy problémám.Most vettem egy 6230-ast és filmeket szeretnék rátölteni.Ehez már találtam konvertáló progit,ugyhogy már csak az a baj,hogy szerintem a telefon memóriájába akarja tölteni a filmet.Ott meg ugye nincs annyi memoria.Infrán keresztül rakom fel.Hogy lehet kiválasztani,hogy a memóriakártyára tegye a filmet?Vagy mi lehet a baj?Légyszi segítsetek.Köszi
  • GregSB
    #470
    Na, innen le lehet húzni a legújab angol verziót. (regelni kell az oldalra)
  • GregSB
    #469
    Váá ez német. Nem lehet valahogy átállítani angolra? :D
  • GregSB
    #468
    No megvan a telefon. És működik! El se hiszem :)
  • Moti HUN
    #467
    egy szar kép fájlt tölt csak le!
  • DJ RX7
    #466
    ne legyél már láma.
  • Moti HUN
    #465
    aszem meglet
  • Moti HUN
    #464
    megnéztem 10 oldalt a googleban egyik sem az :'(
  • Aspyrin
    #463
    Nokia S40 Theme Studio
    Keress rá gugliban :)
  • Moti HUN
    #462
    Hello!van 6230i mobilom és az ügyben érdeklödöm hogy téma készitő progit tudtok e?
  • GregSB
    #461
    Na visszajuttattam abba a külföldi boltba a telómat, ahonnan származik. Kérdés nélkül adtak egy újat helyette(mondjuk 6 hetes cseregari volt rá). Szerdán fog visszajöni a ismerős aki intézi, addig egy 3310est használok :D

    Olyan érzés, mint egy modernebb autóból visszaülni egy trabantba
  • Tompie
    #460
    6230-asba lehet cserélni a csoport logót? Mert tudtommal nem, csak gondoltam megkérdezem valóban így van-e ?!
  • Marcell
    #459
    Budapesten minden sarkon mobilszerviz van, en ugy tudom 1000-1500Ft korul van egy szoftverfrissites (helyi szakiknal, nem a tmobilnal vagy nokianal).
  • DJ RX7
    #458
    kössz az infót majd meglátom hova viszem.
  • Pheel
    #457
    Nokia szervíz csak függetlent javít, ha jól tudom, de próba cseresznye. Papír nem kell, ha nem garis.