88
Far Cry film!
  • Bokafix2
    #48
    És hány pontot adnál rá, úgy 1-től 10-ig? Ezt nem fikázásból kérdezem, (én nem is láttam a filmet, nekem elég volt a játék) csak puszta érdeklődésből.
    Mert az imdb-n alig több mint 4-et adtak rá. De ha többen is szavaznak lejjebb is mehet még, tekintve, hogy Uwe Boll egyik filmjéről van szó.
    A 4 pont az én meglátásom szerint közepes alatti teljesítmény, de végül is van, akinek a Mester 1-2 filmje bejön ilyen vagy olyan okból.

    Ezt a Far Cry nevű szennyet pl. meg akartam volna nézni, mert Mikronézia és Polinézia a legjobb helyek közt van a világon, de mikor azt írták, hogy a Boll srác inkább Kanadában forgatta le, hát majdnem elharaptam a nyelvem.
    Igaz, hogy a története sem stimmel egyáltalán, de legalább akkor a helyszín vagy a környezet egyezne meg a játékéval.
    Kérem szépen, micsoda pontatlanságok ezek?? Ennek a filmnek a címe inkább "Terror Kanadában" kéne hogy legyen, mert a Far Cry-ról szinte mindenkinek (aki csak játszott vele) a trópusi környezet és a tenger jut eszébe, s nem a fenyőerdők.
    Az egész filmben a hideg színek dominálnak, már az előzetest látva. Ha Bollnak Kanada jelenti a trópusokat, akkor vonuljon szanatóruimba.
    Miért nem forgatta már akkor le a filmet, itt a Hortobágyon. Még annyiba sem került volna.


    Csak egy apró összehasonlítás:


    Kanada






    Eredeti környezet:






  • #47
    Van hozzá felirat!

    Szerintem az eddigi legjobb filmje a Postal! Azt semmiképp ne hagyjátok ki!
  • Kmarha
    #46
    mindig is mondtam hogy izlések és pofonok, de sosem hittem volna hogy a szar valakinek tényleg izlik.
  • grebber
    #45
    Én eddig összes filmjét megnéztem kivéve a Bloodrayne 2-öt mert ahhoz sajna nicns felirat :(

    Manapság ezeknél a filmeknél fényévekkel de tényleg fényévekkel gyengébb filmeket csinálnak.
  • Synchronous
    #44
    Ez szokásos? Ez jóval az alatti. Szép a táj nagyon, ami a trélerben látható. Itt van vagy 35-40 fokkal hidegebb, mint ahol a játék játszódik. Épphogy csak a hó nem esik. Tenger meg óceán a fasorba sincs, helyette vannak tavak meg folyók. Meg szép tűlevelűek.
    Ez igazi Far kráj környezet a javából. Szörnyek, mutánsok szintén nincsenek... minek is, elvonná a figyelmet a film többi érdeméről. A szereplők akik megjelennek a filmen... Hát nem tudom, hogy Udo Kier mit keres benne, ő ilyen stílusú filmekben nem igen játszott még, hanem krimikben meg thillerekben. Ez meg inkább Sci-fi akció lenne eredetileg, mármint ha hűen követné a játékot. Valahogy nem passzolnak ezek az arcok sem fizimiskára, sem stílusra. A nagydarab kopaszt is mintha a Romper Stomper-ből szalajtották volna.

    Egyszóval Dungeon Siege, Postal, Bloodrayne, Far Cry meg a többi, a címek folyton változnak, de a rendezés és persze a rendező az mindig ugyanolyan szar marad.
    Tehát ez a film sem nagyon ajánlott megnézésre, mert ez legyalázza a játékot úgy, ahogy van. Ha valaki mégis meg fogja nézni, az ne csodálkozzon.

    Az eredmény jó megközelítéssel olyan lesz, mint Pesten az Üllői úton 70-nel belemenni egy kátyuba: egy másodpercig izgalmas, de utána már csak szitkozódunk.
  • Serpa
    #43
    akkor rajta és biztos, h már nem fogsz reagálni a következő kommentekre.
  • Seth
    #42
    de....dehát Dr. Uwe "kurvajórendezővagyok" Boll azt nyilatkozta, hogy minden filmjével egy szinttel feljebb lép,hogy egyre jobb lesz. Ha hazudott én elharapom a ciánkapszulámat
  • Serpa
    #41
    szokásos UWE színvonal.
  • Shep
    #40
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tudtam, tudtam, hogy ez lesz. Az akciók éppen az előzetesben még egész jól össze vannak vágva, de a címen és Jack Carver nevén kívül semmi nem utal a játékra, hol van a tórpusi szigetvilág, hol vannak a zsoldosok (ja valami kommandósok sisakban voltak), a szörnyek, na és a Tökéletes katona meg tök röhejes, mindegy azért majd megnézem, bár ha olyan unalmas lesz mint a Dungeon Siege akkor lehet nem. (azt sem bírtam végignézni)
  • #39
    Far Cry film előzetes
  • Bokafix2
    #38
    De ugye nem Uwe Boll rendezi? Mert attól hányok. Bár olyat is olvastam hogy visszaveszik tőle a megfilmesítési jogokat.

    Jack Carver szerepében meg állítólag Dwayne Johnson lesz vagyis The Rock.
  • benőmenő
    #37
    Én a játékban a faház nevű pályán járok de addig ajáték sütiiiiiiiiiii!
    Má csak azé is kíváncsi leszek a filmre
  • hokotro
    #36
    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Xtreme91
    #35
    hali!! kersek egy filmet csak nem tudom a cimét,de vm ernest v ernie v kiröl szól aki ilyen szerencsétlen.van több része is a filmnek van vm csodacipőröl szól.ha valaki tudja a filmek teljes cimét az LÉCCI irja le nekem e-mailon.cimem: [email protected]
  • berlinboy6329
    #34
    Mióta Tudjátok hogy Uwe kreálja a filémet azóta nincs is új hsz
  • Iwant2Belive
    #33
    egy dolog jó abban hogy Uwe mester készíti el a filmet. nem ér minket hidegzuhanyként amit kapunk...
  • berlinboy6329
    #32
    Na igen,ezért kérdeztem,mert tudtam hogy ő fogja.
  • Prof William
    #31
    Na akkor én léptem. Nemlessz ebből jó film...
  • Heimdall
    #30
    Hát az üröm az örömben h sajnos Uwe Boll fogja randezni :(
  • berlinboy6329
    #29
    Látom mindenki beszél,hogy húú de jó,filmet csinálnak belőple,meg ez legyen The Rock helyett,és most kérdeznék vmi mást.Ki rendezi?
  • #28
    Szerintem a Rock egyáltalán nem jó választás.
    De messze van még 2008

    http://www.imdb.com/title/tt0400426/
  • CalebJoe
    #27
    Bocsi!
  • CalebJoe
    #26
    Talán közülük valamelyik ,de lehetne valami új szinész is.
  • NEOreg3
    #25
    The Sims-t nem akarják megfilmesíteni? Pedig az is sikeres ám...
  • Sheke
    #24
    hátha a játék ilyen még a film
  • Voltan
    #23
    Persze, jó játék a Far Cry, de hát enyhén szólva nem üvölt a megfilmesítésért...

    A film katasztrofális lesz.
  • Solid Snake GH
    #22
    A Far Cry mint játék egyáltalán nem szar, sőt: még a Doom 3-nál is jobb szerintem.

    A Far Cry mint film lesz szar.
  • Voltan
    #21
    MIért kell minden szarból filmet csinálni???
  • grebber
    #20
    Ezt a filmet is nagyon várom már!!
  • CLINT EASTWOOD9
    #19
    minden játékot lassan megfilmesítenek!!!!!!!!!
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
  • Argon
    #18
    Nem is tudtam, hogy ilyen is lesz.
  • MrSpock
    #17
    Szerintem jó választás,én komálom.FarCry-ba jó lesz,na meg Naomi Watts is.
    Egyébként a Doom3-az nincs megerősítve hivatalosan.
    az imdb-n még nincs benne.
    A Far Cry igen.
  • Sephi
    #16
    Nekem eddig oszes filmet amit lattam vele nagyon is teccet!

  • Bucser
    #15
    Lehet, hogy a főgonosz szerepére szánják:D csak az még titok a masz mögött úgysem látszik alapon:)
  • Taranov
    #14
    Nem tudom, de elég siralmas a helyzet
  • Solid Snake GH
    #13
    A Doom 3 filmre tényleg jó jönne Eric Bana. Kifejezetten olyan arca van, mint a Marine-nak.
    A Far Cry filmre pedig Paul Walker lenne jó (Halálos Iramban, Hlálosabb Iramban), bár a szerephez egy cseppet meg kéne izmosodnia. Viszont Dwayne Johnson tényleg nem jó egyik filmhez sem, cseppet sem hasonlít a karakterekre...
  • CSOCSO
    #12
    az egy dolog de hogy milyen szep jungle lesz az:))))
  • CSOCSO
    #11
    en akkor mikor egy sima pisztollyal dobtak ki egy helikopterbol a szornyek koze
  • Gábor
    #10
    Hogy én mennyire utálom a hollywood-i álomgyárakat manapság.....
  • RangeR
    #9
    Öcsém, ez kemény film lesz nagyon! Nem volt még ilyen jungel, szigetvilág, gépfegyve, gránát elég!!! Csak 10000 ilyen film volt eddig, de ez most farcry, akkor tuti jobb lesz mint a másik 9999