2619



http://www.peking2008.hu - hivatalos oldal


http://www.telesport.hu - élő magyar közvetítés, éremtáblázat, program


http://www.eurovisionsports.tv/olympics - nemzetközi közvetítés (12 kamera, IE szükséges!)


  • Davidus
    #2459
    itt a lényeg:)
  • Davidus
    #2458
    haha
  • BaliBoy
    #2457
    Kovács Kati egyébként tényleg szép nő sztem. Nem úgy mint pl. az ukrán aki egyesben nyert. A kommentátor mondta, hogy ukrán nő még sosem nyert, én meg magambam: hát most sem. :)
  • Grenzjager
    #2456
    a legszebbek akkor is ők:

  • a.carkey
    #2455
    Távozik a kajak-kenu-válogatott szövetségi kapitánya, Angyal Zoltán. A szövetség szűk vezetésének már tavasszal jelezte szándékát, a pekingi olimpiai versenyek után bejelentette, elköszön. A csapat négy Kínában szerzett éremével elégedett. (MTI)
  • a.carkey
    #2454
  • Molnibalage
    #2453
    De ilyennek nem is szabadna léteznie!!! Ahogy írtam, most versenyzünk vagy asztal mellett döntjük el, hogy ki a bajnok? Akkor nem is kell olimpia... 4 évente leülnek a diplomaták és majd kiegyezkedik, hogy kinek hány érem jár...
  • Molnibalage
    #2452
    Indexes fotókat fölösleges így betenni, elég lett volna egy link szerintem..
  • a.carkey
    #2451
    Sehol sem vagyunk ezen a téren.
  • a.carkey
    #2450



  • a.carkey
    #2449
    A hét fotója:

    "Stefan Schumacher német biciklista Amanda Beard amerikai úszónő aktján nyugtatja idegeit"
    (AFP)

    ill. a jobbak:


  • Molnibalage
    #2448
    Ja, egy kérdés. Mi a faszom az, hogy sportdiplomácia????? Most VERSENYZÜNK vagy DIPLOMATÁSKODUNK??? Az ilyen bírókat szimplán örökre el kell tiltani mindenféle ilyen tevékenységtől.
  • passatgt
    #2447
    pont táblázaton hogy állunk amúgy?

    mert volt pár 4. 5. 6. hely
  • Molnibalage
    #2446
    Vidéken még szarabb lehet a helyzet. Kikerültem a suliból és röpladázni szeretnék. Nagy az esély rá, hogy sehol nem tudom folytatni.
  • a.carkey
    #2445
    Korea Londonban sehol sem lesz.
  • GAthersw
    #2444
    http://www.youtube.com/watch?v=CoJdQR14_Wk
  • Atti12
    #2443
    No jövök reagálni a ma történtekre :)

    A kézi meccsen végig érződött hogy kicsit ellenünk vannak, de csak lightosan. Aztán amikor látták hog szorul a hurok és nagyon szoros azt mondták hogy na akkor döntsük el.. uccsó 5 percben végig ellenünk fújtak, hihetetlen volt az egész hogy ezek olimpiai bronz meccset vezetnek.. Komolyan tisztelem a lányokat, hogy nem csapták le a bírót ott helybe, vagy legalábbis nem szóltak oda neki.. én tuti nem bírtam volna. Sajnos megint az érvényesült hogy: "Ugyan már Magyarország nehogy megverje koreát, segítsünk nekik" Bár ez az egész olimpiát jellemezte, és nem csak most hanem ez előtt is. Pedig én azt mondom megérdemeltük volna legalább a bronzot.

    Kovács Katiéknak meg persze nagyon örültem, jó volt őket látni megint a dobogón :). Legalább ennyi jó volt ezen a napon. Holnap pedig Hajrá Fiúk! :)
  • HöfEE
    #2442
    Igen ez a legnagyobb probléma ! Én is gyerek koromban szerettem volna versenyszerűen kerékpározni mert a mai napig imádom és tekerek mindig, de egyszerűen nincs hol. Nincs a környéken egyesület , semmi. Szomorú. Rengeteg tehetség kiszorul így is a sportból, hiába van Budapest ellátva mindennel az kevés. Hiába , vízfejű országban élünk.
  • Aschil
    #2441
    Hát a verseny az már csak ilyen, ellenfelek is vannak.
  • Aschil
    #2440
    De csak holnapig!
  • Molnibalage
    #2439
    Grúzia, Jamaica és Etiópia (!) is megelőz minket...
  • [Jakuza]
    #2438
    Amugy Del-Korea vezet Kuba ellen a 2. inningben 2:1-re.
  • Monoton
    #2437
    O.o ok
  • [Jakuza]
    #2436
    Mar elkezdodott delben.
  • a.carkey
    #2435
    M2
    Almudena Cid

    Nem semmi a csaj. :D
  • Monoton
    #2434
    Baseball döntő mikor kezdődik?
  • passatgt
    #2433
    ők annyit csináltak, hogy 150 ember helyett vittek annyit, akik eredményt is érnek el:)
  • tesó07
    #2432
    Így van!
  • [Jakuza]
    #2431
    AZ attekintes ugy teljes, hogy pl a 4el ezelotti olimpia 11 aranya ota hogy redukalodott le a max 3 arany megszerezheto eremre.
  • gercse
    #2430
    nem
  • Aschil
    #2429
    Szerintem nincs miért szégyenkeznünk.
    A hozzánk hasonló méretű és kulturájú országokkal érdemes összehasonlítani magunkat.
    Akik az eredménytelenség miatt szomorkodnak Ajánlom ezt a táblázatot (főleg atörténelmi éremtáblázatot)
    Fel a fejjel magyarok!
  • Molnibalage
    #2428
    A másik durva dolog, hogy én sok embert ismerek aki sportolna, de NINCS hol! Magyarországon alig van sportolási lehetőség egyes ágakban.
  • fsgh
    #2427
    Ma reggeli kajak-kenu-ból ahol 5helyen voltunk érdekeltek, ott lett 1arany és a többi még dobogóra se ált fel?:o
  • Molnibalage
    #2426
    Nem, tényleg az..
  • primavis
    #2425
    mert a válogatót kati nyerte!
  • Molnibalage
    #2424
    De. Sokuknak dolgoznia is kell, mert csak a sportból nem él meg.
  • REALista
    #2423
    Akkor eltudom képzelni mekkora balhé lehet Horvátországban hogy egy aranyat se nyertek vagy Szlovéniában ahol egyet...
  • a.carkey
    #2422
    Az indiai sportlövőt aki az első egyéni bajnoki címet hozta nekik, pl. magyar edző fedezte fel ...
  • a.carkey
    #2421
    Számít a tehetség is (ls. Fazekas), de kell a pénz is (Fazekas hitelt törlesztett vissza, eladta az autóját és egy ganyi pénzt sem kapott a NOBtól, de pl. a T-Mobil meg akarta akadályozni, hogy induljon). :D

    Na ezek a magyar körülmények.
  • Grenzjager
    #2420
    s a magyar edzők százával mennek külföldre dolgozni a feltételek és a pénz miatt, és készítik fel a konkurenciát:(

    a polósok is Podgoricát választják már, tehát nem csak úgymond nyugat-európa az elszívó, hanem már Montenegróban, Romániában is jobbak a sportolási feltételek mint itthon.