2619



http://www.peking2008.hu - hivatalos oldal


http://www.telesport.hu - élő magyar közvetítés, éremtáblázat, program


http://www.eurovisionsports.tv/olympics - nemzetközi közvetítés (12 kamera, IE szükséges!)


  • Grenzjager
    #2499
    rohadt jenky emberelőnyök....
  • Grenzjager
    #2498
    mindent bele!!!
  • [HUN]Crassus
    #2497
    LOOOL bazz én is most ültem le és első amit hallok: MONTENEGRÓI bíró!!! a JÓÉDESKURVAANYJÁT a NOB-nak........:S
  • mellon
    #2496
    Ezen nekem is megakadt a szemem. Tök jó előjel

    Hajrá fiúk!!
  • BaliBoy
    #2495
    Ez mi? Montenegrói meg kanadai bíró???
  • desigo
    #2494
    nah hajrá
    le kell alázni USÁt...
  • lippet
    #2493
    Innen valahogy nem lehet leszedni egy-két videót?:D
  • mellon
    #2492
    Mivel amerikában nem a NOB éremtáblázatát veszik figyelembe, szerintem meg kellett volna dumálni az amcsi polósokkal, hogy ne is álljanak ki, hiszen náluk egy ezüst egyen értékű egy arany éremmel

    Sports Illustrated éremtáblázat
  • primavis
    #2491
    nem fogjuk megtudni, mert doppingszer csak az ami a verseny idején tiltólistán van! S tiltólistán csak az lehet amit ki is lehet mutatni. Ergo, akármit is használt, azt nem lehet (más tészta, hogy nem akarván kimutatni, fel sem vették a listára, majd ha az embereik már nem versenyznek, vagy jobb szerre állnak át! Akkor majd lehet a többieket cseszegetni vele!). Így aztán bármit is vall be/állitanak róla, annak semmiféle következménye nem lesz.
  • primavis
    #2490
    OK, de azért arra amit Marculescu, valamint amit az Omega (mint Phelps egyik szponzora) állit, nem vennék jószivvel mérget!-:))) Ilyen bizonyitékot ma mai tehnikai feltétel közt olyant lehet kreálni amilyent nem szégyelsz.
  • dogfish
    #2489
    meg egy ora....
  • Molnibalage
    #2488
    Ez a legtisztább és ami utána jön. Nesze nektek összeesküvés hívők...
  • Molnibalage
    #2487
    Gondolod egy ekkora cég ilyen fontos eseményre ilyet nem mért ki? Én áramlástechnikusként végeztem ezért nagyjából ki merem jelenteni, hogy szerintem nem. Akaratlagos mozgással talán-talán, de az nem úszómozdulat lenne. A legegyszerűbb kimérni az ilyet. Nem nagy szám.
  • Nandusz
    #2486
    Olyat nem írtam, hogy nem bírná el az én, vagy más ujja. Hanem arra akarok célozni, hogy egy uszodában keletkező hullám képes-e 3kg/cm2 felületi nyomást előidézni...
  • Molnibalage
    #2485
    A megfogalmazás pongyola. A vadászgépeknél is a tolóERŐT legtöbbször tonnában írják le, mert úgy szemléletes és tudtlanabb is megérti (régen még kilopondot is használtak..) Tehát arról van szó, hogy kb. 30 N (3 x 9,81) erőkifejtés kell a falra. (mellesleg az elvet már leírtam máshol is, hogy mi történhetett. Szó se róla, igazam volt úgy tűnik, te meg szimplán nem látod át a helyzetet. Mellesleg 3 kg-os nyomást lazán elbírt az ujjad főleg, hogy csak egy nagyon rövid ideig terheli...

    Ezt írtam még eégen.

    "Az mérőrendszer működési elvéből fakadhat, hogy X erősségű nyomással kell megnyomni a rendszert, hogy jelezzel. Tehát lehet, hogy tényleg a körmével a szerb ért előbb be és Phelps becsapása később jött, de aztán hamarabb érte el a kellő nyomást."
  • a.carkey
    #2484
    Ahogy anno írta valaki, most viszont írom: mindent lehet manipulálni. :D

    Az bizti, hogy a "Cavic még csak közelít" az vagy kurva szar fordítása a cikknek, vagy valami idióta írta, mert ha 1 század a különbség, akkor mindent lehet látni, csak azt nem, hogy "még csak közelít" ...

    Sebaj, 4 év múlva kiderül, hogy Phelps valamiféle doppingot használt.
    Akkor fogjuk tudni, hogy hoppá, van valami, ha MP hirtelen majd abbahagyja a versenyszerű úszást.
  • cucma
    #2483
    a Magyar-korea kézilabdameccs után is hasonló kellettt volna. orosz bírók többet meggondolják, kivel is vannak.
  • Nandusz
    #2482
    A pekingi olimpia úszóversenyeinek hivatalos időmérője, az Omega nyilvánosságra hozta azt a fotót, amelyen egyértelműen látszik, hogy az amerikai Michael Phelps legyőzi a szerb Milorad Cavicot a férfi 100 m-es pillangó döntőjében. Phelps 50.58, riválisa 50.59 mp alatt ért célba az időmérő szerint. A szerbek először óvtak, és azt gyanították, hogy az amerikai úszófenomén szponzoraként is fellépő Omega manipulálta a végeredményt. Az illetékes bizottság helyben hagyta a dobogósok sorrendjét. Silvio Chianese, a cég illetékes elmondta: a stopper akkor áll meg, amikor az úszó legalább 3 kg-os erővel nyomja a falat.

    "Erre azért van szükség, nehogy egy hullám is megállítsa az órát. A kinagyított képen egyértelműen látszik, hogy amikor Phelps megnyomja a falba épített érzékelőt, Cavic még csak közelít. Fotót a vitatott esetekre használjuk. Ebben az ügyben is ez történt, de például a váltók esetleges rossz váltásakor is alkalmazható" - jegyezte meg Chianese. (MTI)

    -----------------------------------------------------------------------------
    Mondjuk azért ez az értelmezés nem tudom hogy állja meg a helyét a négyzetcentiméterenként teljesíthető felületi nyomásra. Ez a hullám duma akkor állná meg a helyét ennél a "3 kg-val nyomjuk a falat" dumánál, ha minimum cunami viszonyok uralkodnának a medencében.
    Mindebben az a röhej, hogy ismét totál tudatlan/figyelmetlen/ostoba majmoknak néznek minket nézőket, drukkereket.
    Mert azért azt mindannyian tudjuk, hogy egy úszóversenyző beérkező ujja nem nagyobb egy cm2-nél. Akkor miről is beszélnek itt? Milyen 3 kg-val is kell nyomni azt a falat?
  • gercse
    #2481
    nem tudom, lehet ő érzi, hogy nem megy már úgy mint rég, 11 éve válogatott...(ha jól olvastam)
    meg lehet hogy másnak akar lehetőséget adni,
    aztán lehet rábeszélik majd még hogy védjen, ha úgy fog állni a helyzet olimpia előtt
  • Molnibalage
    #2480
    Na ezt nem vágom miért. 34 évesen annyira öregnek számítana egy kapus? Nem értek a kézilabdához...
  • Molnibalage
    #2479
    Miért? Janiccsal találkoztam már élőben bár eléggé szét volt zuhanva. 2004 október-november környékén járt a BME röplabdakupáján. Ott borozgatott mellettünk. Mi söröztünk. :)
  • gercse
    #2478
    ha minden igaz, igen, bár úgyis előbb felkelek, érdekel a kosár is
  • Grenzjager
    #2477
    ugye akkor a polódöntő 09:40-kor lesz?
  • BaliBoy
    #2476
    Rendkívül igényes honlapja van: http://www.palingerkatalin.com/
  • HöfEE
    #2475
  • FZoleee
    #2474
    júúúj
  • Grenzjager
    #2473
    Pálinker és Kovács Katinak is ez volt az uccsó..
  • gercse
    #2472
    kár hogy valszeg ez volt az utsó olimpiája :(
  • gercse
    #2471
    hát igen, akartam én is említeni, hogy ő a másik nagy kedvencem :)
  • GAthersw
    #2470
    Én meg viszem Pálinger Katit. :)
  • gercse
    #2469
    megegyeztünk :D
  • BaliBoy
    #2468
    Akkor testvériesen megosztozunk.
  • Rockynhooo
    #2467
    ma egy aranyat nyertünk ? grat Janicsnak és Kovácsnak bár kár h utálom mind2t :|
  • cargame
    #2466
    Szoljak hozza en is...Gobricz Anita se csunya :P
  • Molnibalage
    #2465
    Csinos. A magyarok közül nekem Kovács Kati és Mincza Ildikó a best. Persze vannak még angyalok szép számmal.
  • ProGabe #2464
    :)

    ha már itt tartunk. még a bevonulásnál feltűnt nekem a jordán zászlóvivő. asztaliteniszező, Zeina Shaban:

  • gercse
    #2463
    [neki jobban bejön]--> ez arra akart utalni, hogy nekem (is)jobban bejön :)(mármint Natasa)
  • [Jakuza]
    #2462
    Izlesek es pofonok, nekem pl Natasa jobban bejon. :D
  • gercse
    #2461
    Janics sem csúnya, csak nem áll olyan jól neki ha mosolyog :)
    [neki jobban bejön]
  • a.carkey
    #2460
    A pólódöntőre a fiúknak kinyomtatva kéne elvinni és kirakni a stadionban a belinkelt képek közül párat. Jó nagy méretben. Kiváncsi lennék a hatásra. :D

    Ezek a képek lehettek volna akár a női kézi bronzmeccsen is.

    Ha az oroszok mondjuk kéziben csak a 3. helyért játszanak, akkor milyen bíró lett volna? Orosz vagy koreai?