112
  • CLINT EASTWOOD9
    #72
    míg az elején forog velem a kép az normális?
  • Dynamic
    #71
    Mail ment.
  • mateus33
    #70
    Küldök képet,mert csak nem sikerül,nem találok fatömböket. Nem értem mi lehet a gond,pedig eddig még sehol sem akadtam el,az ilyenek nem szoktak gondot okozni.
    A képeket mailben küldtem,előre is köszi a segítséget!
  • Dynamic
    #69
    ...ja meg a nagy kőtömböt is el kell húzni.
  • Dynamic
    #68
    Ott vannak a vízen ilyen fa tömbök(talán 2-3).Obelix-szel át kell őket tologatni, hogy a túloldalon a fa tömbökön át lehessen ugrálni.
  • Dynamic
    #67
    Csinálja az, csak gyorsan végig kel pörgetni az ujjaid alatt a gombokat.
  • Nyuszitojás
    #66
    Addig ok hogy meg veszem, de amikor fel megy a combo méter nyomom egymás után az ikon szerint de nem csinálja.
  • Seth
    #65
    A combokat először is meg kell venni a "mobil" árustól. És amikor felmegy a combo méter, akkor tudod őket beadni. A kombinációkat meg tudod nézni a menüben a combos részben. Mivel én sokat kerestem elárulom ha megnyomod a "P"-t akkor jön elő a menü. Az ikonokat majd a controllsba azonosítsd be magadnak mert elsőre nem egyértelmű hogy melyik mi...
  • Nyuszitojás
    #64
    mateus33 köszi igy már értem elsőre sikerült.Hogy lehet használni a combokat a kutyát tudom uszitani, de mást nem.


  • mateus33
    #63
    N nagyobb árkokat úgy tudod átugrani,hogy mikor éppen ugrasz,a legmagasabb ponton megint megnyomod az ugrás gombot.
    Én meg a Görög 2. pályán akadtam el,ahol beérek az épületbe,pár termen keresztül eljutok egy nagyobb teremhez,aminek az alját víz borítja,és egy kőtömböt lehet tologatni egy hosszabb sávban. Van egy daru is,de nem tudom használni,hogy átjuttassam Asterixet a tűzzel a víz felett. Nem tud vki segíteni?
  • Nyuszitojás
    #62
    Igen a barlangban , de még is melyik részén jobb oldalt , középen v. baloldalt?
    Még egy kérdés hogy lehet használni a combokat a kutyát tudom uszitani, de mást nem.
  • Seth
    #61
    Ahol a barlangban fúj a szél?
    Nekem se sikerült elsőre, de átlehet ugrani...ippenhogy átérsz
    Esetleg várd meg amíg eláll a szél..
  • Nyuszitojás
    #60
    Elakadtam az Asterix & Obelix XXL-ben.

    Normandiai rész 5. pályán . Nem tudok a második árkon át ugrani. Van valakinek valami ötlete?
  • nagykispeter
    #59
    Ez akkor olyan Shrekk 2 féle?
  • ricsi1
    #58
    szal hoyg is kell használni ? ;P
  • Adri
    #57
    Nállam se ment de megpróbáltam egy olyan gépre feltenni amin nincs kodek pakk és azon simán megy ! nem biztos hogy ez volt a gond de nállam bejött! Más játéknál is vol ilyen gondom és azon is segített!!
  • hykao #56
    nálam nincs ilyen gond, nem tudom mi lehet nálad.
  • CLINT EASTWOOD9
    #55
    vagy kilép a játékból mikor elinditom?
    Arra se tudtok semmit
  • hykao #54
    Szerintem az eddigiek mind-mind jobbak, összetettebbek voltak a maguk idejében, mint ez (még a c64-es, ZX spestrum-os játékok is)! Ebből igazából csak némely karakter idióta mozgása emlékeztetett a rajzfilmekre, a többi elem mind-mind ezeréve lerágott konzol-sablon...sajnos.
    Pedig de jó lett volna egy kicsit összetettebb, normális kameranézetes, mai kor színvonalának megfelelő grafikás, kevéske kalandelemekkel megfűszerezett PC-s akciójáték (nem ez a konzol átirat)
  • hykao #53
    Nekem nem tölt sokáig, nem tudom mi lehet a gyík nálad.
  • CLINT EASTWOOD9
    #52
    válaszolnátok a kérdéseimre légyszives#44-#46
    Előre is köszönöm
  • Dynamic
    #51
    Én elég sokáig elvittem(Görögország vége), de szerintem egy idő után kicsit uncsi.Szinte mindenhol ugyanazt kell csinálni(megverni a katonákat, sisakokat gyűjtögetni, a fáklyával gyújtogatni).A "feladatok" pofonegyszerűek és szerintem a Crocnál és főleg a Raymannél is jóval könnyebb, mert szinte nem is kell ugrándozni izgő-mozgó platformokon.Mondjuk az ilyen játékokban amúgy is ezt utáltam.
  • Kaszi46
    #50
    azért a rég sem volt roszz:DD


    beleöltem több ezret annó.
    ezt meg asszem kiproszálom ingyé:)
  • tbundy
    #49
    nem rossz játék, régebben a Croc volt ilyen jellegű, amivel sokat játszottam. sokat nem kell gondolkodni, az is biztos :) egyedül a csekkpontos mentés ami nem tetszik benne, a többi jó :)
  • BBking
    #48
    Nálam is a gyökérben van és megy.(ATI9500Pro,WinXP)
  • gesa
    #47
    Kösz az ötletet. Kipróbáltam, de semmi. Gőzöm sincs miért nem indul. Lehet, hogy a Vga driver nem tetszik neki. Milyen kártyával, driverrel és oprendszerrel nyomjátok?
  • CLINT EASTWOOD9
    #46
    neketek sokáig tölt?
  • CLINT EASTWOOD9
    #45
    ??????????
  • CLINT EASTWOOD9
    #44
    nekem meg az a bajom hogy bejön a játék rákapcsolok a new game-re és bejön egy kép amin asterix és obelix van és ott rohadt sokáig tölt és nem jön be
  • sleve
    #43

    revolt.dll-t gyökérbe
  • hykao #42
    a revolt.dll plusz fájl, ilyen nevű nincs eredetileg.
    ötletem sajnos nincs, nekem megy.
  • gesa
    #41
    Sziasztok!

    Segítséget kérek. 2 év óta ez az első játék, ami nem indul a gépemen. Crack bemásolva. Elindítom az exe-t és semmi. A revolt.dll-el mit kell kezdeni? Azonos nevű fájlt nem találok, amit felül lehetne írni, a játék könyvtárába bemásoltam, de semmi.
    Oprendszer: XP prof. Hu
    VGA: GeForce FX 5900 XT
    Driver: Forceware 61.76
    Van valami ötletetek?
  • hykao #40
    Hát egyelőre nekem, ez amolyan konzolos crash bandicoot féle gyűjtögetős ugrabugrának tűnik...sajnos.
    Lesz más is vagy semmi különleges?
  • grebber
    #39
    Fenntvan a Suprnova-n is de csak annak aki tudja használni a bittorent progit.
  • hykao #38
    privátban ment a válasz.
  • CLINT EASTWOOD9
    #37
    A kódot ha nem használod nem tudnád ide adni én is adnék neked egy kódot cserébe
  • hykao #36
    Kösz.
    Má' mindjárt leér.
  • hykao #35
    Nekem mindegy.
    Mondom, volt egy ingyenkódom, amit csak uw-n tudtam használni.
  • CéZé
    #34
    #8
  • CLINT EASTWOOD9
    #33
    aki már játszik vele nem szúrna be egy két képet?