448
Egy újabb anime
  • RelakS
    #448
    Olvasom a mangát, hozzá nézem az animét... Időnként rendesen kutyulják a részeket. Viszont az 55. után eléggé sok a filler :/ Kár érte.
  • niikii6
    #447
    Azt tudom, hogy fennvan, már én is láttam az összes részt a The Final Act-tel együtt, csak az érdekeelt volna, hogy nincs-e hír a szinkronos változat leadásáról, ami az rtl-nél porosodik.
  • Ibuki
    #446
    Indavideón fent van az összes rész, én tavaly nyáron néztem végig
  • niikii6
    #445
    Semmi hír nincs az Inuyasha-ról? Az rtl2-re sem jön?
  • CsepeLee fiú #444
    Egy animekedvelő telefonon keresztül érdeklődött az RTL Klub DVD-kiadójánál és közönségszolgálatánál InuYasha sorsával kapcsolatban. Az alábbi választ kapta. A sorozat kiadása nem folytatódik DVD-n, és a TV-csatorna szerkesztőségének tagjai sem kívánják befejezni a sorozatot, lemondtak az elővetítési jogukról.
    Ez akár azt jelentheti, hogy az Animax végre átveheti a 3. forgalmazói évadot, ami az RTL Klub által teljesen le van szinkronizálva, de ez így bekavarhat a jelenlegi tervekbe, mert az Animaxosok már az "InuYasha: The Final Act" sorozaton kezdtek el dolgozni. A Facebook-on várjuk az Animaxosok válaszát.
  • Rotcsa
    #443
    nCore-on fenn van a 102-167. részekig az egész sorozat!
    Az Rtl Klub álltal vetített részekig azokat láthatjuk, aztán pedig égetett felirattal van úgy, hogy rá van nyomva az eredetire, de ez egyáltalán nem zavaró szerintem, mert egészen jól vagy kitakarták, vagy az eredeti sorai közé feliratozták. :)
    Még így is roppant izgalmasak ez elmaradt részek, hogy a final act-et végig láttam!!!
  • Rotcsa
    #442
    Ja, a vágások miatt néha már rész önmagában is érthetetlen volt....:S
    A zsoldos részek félbeszakadását meg nagyon bántam, már csak a fővezér lett volna, arra azért kíváncsi lettem volna mekkorát harcolnak a tesaigával és azzal az irtózatos alabárddal, amit 100 emer nem bírt megemelni :D
  • CsepeLee fiú #441
    Azt kifelejtettem, hogy a Final Act-re nincs RTL-es jog, az Animaxon lesz. Ha az RTL-eseknél továbbra is gebasz lesz, akkor 63 rész kihagyásával fogjuk látni a Final Act-et.
  • CsepeLee fiú #440
    A Final Act 26 részes, a 167 részes sorozatot folytatja és be is fejezi.

    Az RTL-es vetítéssel az alábbi helyzet van.
    Olyan exkluzív jogot kaptak az RTL-esek, hogy ott kell előbb lemennie az eredeti sorozat 3. adagjának. (Epizód 105-167.) 2 éve abbahagyták a 113. résszel. Nincs betiltva, de 16-os korhatár kéne rá. A 19. résztől a 113. részig vágták az RTL-esek. Csak tippek vannak arra, hogy miért hagyták abba. 1. tipp: ha német forgalmazótól vették, akkor a németek megtilthatták, hogy itt menjen le előbb. A német RTL II-n még el sem kezdődött a 3. adag. Tehát ott is csak a 104. részig megy, ahogy az Animaxon. 2. tipp: a zsoldosos részeket a sok brutalitás miatt nem tudják úgy megvágni, hogy nappal leadják, és esti időpontot nem mernek megkockáztatni. Írhattok az RTL-es Twitter-re, FB-re, és az [email protected] mail címre.
  • steweee
    #439
    nekem az itthon megjelent szinkronizált dvd-k vannak meg, de az csak a 104. epizódig tartalmazza. affelett is van még szinkronos megjelenés?

    meg a három különálló film is megvan. hány rész készült belőle összesen?
  • Kennyssj
    #438
    Üdvözletem:D Nemrégiben nyílt egy új animékkel foglalkozó oldal, az Anime Website:D Feltöltők, fordítók jelentkezését örömmel fogadnánk:D Ha valakit érdekelne, írjon nekem privát mailt, vagy dobjon egy e-mailt az [email protected] email címre:D
    Remélem jeliztek:))
  • Watchmen
    #437
    Köszi Szépen......letöltöttem hozzá a progit, de mégse akar működni...mind1 majd valahogy megoldom.
  • Rotcsa
    #436
    Amúgy sem 21, hanem 26 részes. Gondolom az a csaj is innen tölti le, majd fel az oldalára, majd az inavideóra.
  • Rotcsa
    #435
    Idő közben Megtaláltama felirat készítő oldalt,itt mindet megnézheted!
  • Watchmen
    #434
    Bár azt nem értem a maradék 3 részt miért nem lehet megnézni....
  • Rotcsa
    #433
    Találtam egy oldalt, ahol feliratosan,meg lehet nézni a részeket.

    Itt van jó szórakozást! :))
  • Rotcsa
    #432
    Köszi! Azt hiszem regelek is! :D
  • Watchmen
    #431
    Pontosan a Final act 167. résztől folytatódik az kéne nekem is valahonnan.

    Viszont Itt fent van az egész 167 rész.

    http://netmaffia.hu/index.php?showtopic=201343&hl=Inuyasha

    Ha nem vagy beregizve akkor itt az idő.
  • Rotcsa
    #430
    A 113.-résztől kedődő epizódokat le lehet tölteni valahonnan?
    Azok még szinkronosak egyáltalán?

    A final act pedig a 167.-résztől kezdődik?
  • Watchmen
    #429
    Esetleg valaki nem tud segíteni honnan szedhetném le a final Actokat?
  • Seth
    #428
    a final act az új sorozat
  • sylvanor
    #427
    és bocs, de ott hol, felregisztráltam, de csak a Moviek-at láttam fent, akkor az els 104 részt és még valami Inuyasha: Final Act-ot, de a sorazta folytatását a 167 résztől kezdődően nem.
  • Murder3
    #426
    már az animeaddicon vannak részek.
  • sylvanor
    #425
    nah ok, de mégis mikor folytatják? vagy már elkezdték csak még nincs hozzá magyarítás?(nem is keresgéltem annyira)
  • Daza500
    #424
    Oh...Jó !
  • Seth
    #423
    TV sorozat
  • Daza500
    #422
    TV-ben, vagy továbbra is mangában ?
  • sylvanor
    #421
    Kössz ;) akkor haverom jól mondta.
    Akkor úgy látszik túl gyorsan néztem(volt hogy egy nap akár 15 részt is megnéztem egy huzamban).
  • Seth
    #420
    Ősszel folytatódik a sztori, várj türelemmel.
  • sylvanor
    #419
    üdv. fogtam magam és megnéztem most nyár végén a teljes inuyasha sorozatot. de valami nagyon zavar...nincs befejezés.
    ki jutottak a nagy szörny gyomrából és annyi volt.
  • Daza500
    #418
    Na ja, DVD-n is csak a 104.-ig jött ki.

    Bár én angolul nézem...
  • Daza500
    #417
    Mivelhogy az "anime" japán szó, egy japán ember nem különíti el a saját hazájában készült rajzfilmeket a többitől.
    Mint ahogy azt mi tesszük.

    S nem csak japán anime van, van Koreai is. Csak az jóval ritkább.
  • CsepeLee fiú #416
    Válasz Relaks-nak: Igen, mert Japánban minden rajzfilm anime, de nálunk csak japán rajzfilmet jelent. :D Ebből szoktak lenni félreértések. Gyerekként én sem értettem.
    ----------
    Egyébként ősztől lesz Japánban második sorozat. *-* :))
  • CsepeLee fiú #415
    Hali!
    Semmilyen anime nem lett betiltva. InuYasha-ra 16-os korhatár kell. Ezért vagdosták meg az RTL-esek. Már az ORTT-határozat előtt vagdosták, tehát nagyon jól tudták, hogy bajuk lehet belőle. (Az Animax a britekhez tartozik, ahol nincs "karika-kötelesség".) A 114. résztől valszeg már nem mernek kockáztatni az RTL-esek, de úgy gondolják, hogy este vagy éjszaka 16-os korhatárral nem lenne elég néző. Ez hülyeség. Biztosan több lenne, mint a délelőtti vágott verziónak. Fene tudja, de annak ellenére, hogy nem adják tovább, vetítési jogot nem adnak az Animaxnak, hogy legalább ott menjen. DVD-kiadás sincs. Ez egy sz**rágó dolog.
  • Goo
    #414
    Sziasztok! Inuyasha be lett tiltva? Vagy mi lett vele? Rtl klub 113.rész után végleg levette, ez van írva wikipedia-n. Animax mindig csak ismétel és megnéztem a honlapjukat. Csak 104. részig vannak kiírva az epizódok.
    Kár lenne érte, hogyha betiltanák. Mert nem rossz sorozat, cselekménye nem unalmas. Szerintem a mai anime-k közül ez az egyik, aminek a története nem sablonos.(Filmek annyira nem tetszenek, szerintem azok, nem annyira jók. Gondolok A világhódítás kardjai című anime-re)
    Előre is köszi a válaszokat!!!
    ui: videoplayer.hu-n fönt vannak a japán részek. Jobb mint a semmi!



  • dynablaster
    #413
    Sziasztok. Tud valaki infót arról, hogy a további részekhez is várható szinkron vagy kész, ennyi.
    Leszinkronizáltak kb 104 részt, aztán nemrég mind a 4 filmet, de itt stop, nincs tovább?
  • RelakS
    #412
    Az hallottad már, hogy egy japánnak a Macskafogó is anime? ;)
  • CsepeLee fiú #411
    Nem japán anime nincs is, mert az anime jelentése japán animációs film. :-) Torrentről lehet letölteni.

    Folytatás: volt olyasmiről szó, hogy a manga befejezése után lesz egy második animesorozat, de most úgy tűnik, hogy az mégsem akar készülődni. Kár érte. :/
  • blbogus
    #410
    csak mangában.. nem tok arrol h terveznének e valaha is folytatást sajna..
  • krecske
    #409
    hello
    szeretném megkérdezni hogy 167. résztől kezdve van e még Inuyasha folytatás, vagy már csak Mangában? Mert idáig megnéztem feliratosan de nem tudom van e tovább...