1546
  • PrisonMan
    #1346
    Nagyon jó sorozat volt, nagyon jó befejzéssel!
    Goodbye to Camelot!
  • lerboy
    #1345
    Egyetlen sorozat, ami igazán le tudott kötni. Érdekes, a Lost nem. Azt túlvariálták és túlnyújtották. De ez a sorozat istenkirály volt!

    A végén én is megkönnyeztem.
  • Szolnokboy1
    #1344
    nem folytatják sajnos. ha egy sorozatot lelőnek, akkor azt lelőtték :)
  • LES FORZA INTER
    #1343
    ez volt a bets sorozat. szép befejezés.

    valaki nemtudja hogy magyarul le lehet-e szedni, vagy a feliratot honnan tudok szerezni az összes évadhoz?
  • bmw
    #1342
    Hat remelem azert meg folytatjak majd!!
    A keszitoknek sem lenne rossz meg persze a nezoknek sem.
    Kedvenc sorozatom volt, nagyon sajnalom!!!
  • ZsirosKenyer
    #1341
    OFF: én az Elite Alakulat végén is pityeregtem. Amikor vége lett a háborúnak ünneplésül fociztak egyet a srácok és ugyanígy egyenként a narrátor elmesélte a sorsukat. Ráadásul ott rengetegen meghaltak rákban stb. szóval nem volt ennyire happy end :(
  • Szolnokboy1
    #1340
    én annak idején mikor néztem, megvallom őszintén, megkönnyeztem. ilyen a TV-s történelemben nálam még 2x fordult elő. Green doki halálakor,

    Lost spoiler!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és Lost Charlie halálakor.


  • SzocsA
    #1339
    miért fejezték be?
  • SzocsA
    #1338
    Vége!!
    még a sorozat előtt azt hittem lesz majd folytatása, de a film végefelé nemhittm a szememnek, fülemnek hogy abbahadják a sorozatot.
    Véglek elbúcsúztak. nem lesz többé BOSCO!!!!
  • ZsirosKenyer
    #1337
    jah, akinek tetszett a zene a végén: link
  • Coco
    #1336
    énis
  • ZsirosKenyer
    #1335
    uuhhhhh!

    Szuper rész volt, a végén majdnem elbőgtem magam.

    Hiányozni fognak nagyon a szereplők és a sorozat is :(
  • Szolnokboy1
    #1334
    de szép a végén Sully monológja. kár hogy nincs tovább :(
  • Kaplan
    #1333
    Milyen kár, hogy vége van :( Úgy néztem volna még évekig. És ez a befejezés :) Iszonyatosan oda volt téve.
  • Alien
    #1332
    Na ugye milyen méltó befejezés volt?
  • Punker
    #1331
    aztaqrva agyam eldobom......
  • Punker
    #1330
    baze de durva, ez az uccsó rész?
  • chhaya #1329
    sztem az első részek jobbak a vészhelyzetben, meg a régi szereplők.. mondjuk úgy az 1-6 évad. :)
  • bigapó
    #1328
    ezen minek vitatkozni? valakinek tetszik van akinek nem. nekem meg egy ideig tetszett, aztán meguntam, mármint az E.R.-t. A 3. műszakot sem kell azért agyonmagasztalni, ott is voltak gyenge részek, még itt a végén, az utolsó évadban is.
  • Smuge
    #1327
    "(egy-egy rész kivételével) egyfolytában a kórházban játszódik"
    mivel korházsorozat..

    "-minden részben van egy sérült kisfiú, egy haldokló öreg, meg pár balesetben megsérült unalmas fazon"

    mit gondolsz sürgőségi osztályon minek kéne lennie?

    "-a szereplők élete teljesen unalmas és érdektelen, néha szerelmesek lesznek egymásba aztán megy a sírás-rívás, meg a szenvedés éjjel-nappal.."

    ha folyamatosan néznéd biztos nem igy gondolnád megvan mindenhol az ok-okozat összefüggés , de ez minden más sorozatban is megtalálható.

    "-ahelyett hogy a sorozat vmi szakmai információt juttatna el a nézőhöz, szándékosan a legbonyolultabb szakkifejezéseket használják, hogy véletlenül se értsen belőle senki semmit, ezáltal még nagyobb izgalomra ösztönözve a tv előtt ülő szerencsétleneket.."

    Ezt meg nem értem , milyen szakmai információra gondolsz? Ezek a szakkifejezések vannak a való életben is , valószinü azért nem érted mert nem tanulsz orvosnak. Tény, hogy ehhez még hozzájön a szokásos adrenalin amit pluszba a készítők tesznek hozzá , de talán ettöl olyan jó az egész.


  • ZsirosKenyer
    #1326
    mégis mi olyan különleges a Vészhelyzetben?
    -(egy-egy rész kivételével) egyfolytában a kórházban játszódik
    -minden részben van egy sérült kisfiú, egy haldokló öreg, meg pár balesetben megsérült unalmas fazon
    -a szereplők élete teljesen unalmas és érdektelen, néha szerelmesek lesznek egymásba aztán megy a sírás-rívás, meg a szenvedés éjjel-nappal..
    -minden részben elkövet valaki egy szakmai hibát amikor is a vétkes drámai zenére kivonul chicago partjaira könnyeket hullatni
    -ahelyett hogy a sorozat vmi szakmai információt juttatna el a nézőhöz, szándékosan a legbonyolultabb szakkifejezéseket használják, hogy véletlenül se értsen belőle senki semmit, ezáltal még nagyobb izgalomra ösztönözve a tv előtt ülő szerencsétleneket..

    Egyszerűen egy rohadt részt nem tudok végignézni anélkül hogy elkapcsolnék néha.
  • Smuge
    #1325
    Én inkább Third Watch-ra mondanám ezt , nagyon rossz. Vészhelyzet meg nem véletlen tart ott ahol, mérföldekkel jobb , ráadásul mondanivalója is van. Tény hogy régebben jobb volt kb 11. évadig , de most is kiemelkedően az egyik legjobb sorozat kategóriájában!
  • spyderco
    #1324
    Annak örüljünk, hogy 6 évadot megélt a sorozat, manapság már csodaszámba megy ha 1-1 sori megéri a 4. évadot
  • barbycica
    #1323
    épp ez az h kórházas sorozatokból 1 millió van.. ráadásúl mindd szinte ugyan arról szól..
  • Shep
    #1322
    Hát én azt az első pár rész után feladtam, nem is értem a nép mit eszik rajta. Ilyen kórházas sorozatokból 12 egy tucat.
  • ZsirosKenyer
    #1321
    én csak azt sajnálom hogy az a hülye ER már a 14. évadnál tart, miközben olyan unalmas mint a seggem.
  • ZsirosKenyer
    #1320
    Minden sorozatnál ugyanaz az indok: a nézettség hiánya.
  • Csaba007
    #1319
    Mért nem készítettek 7. évadot a Harmadik műszakból?? Tudja valaki a pontos okát??
  • barbycica
    #1318
    jajj annyira szar h már csak 1 rész van hátra..titta szar érzés..és többet nincs 3.műszak...pedig ez a világ legjobb sorozata...imádom..főleg Boscot..
  • Max7
    #1317
    nyilván de érdekesebb ha nem tudom hogy mikor....
  • cicai
    #1316
    háát és aztán:) CSÚNYA, meg nem tök8 igyis ugyis meghal, mert leukémiás.
  • Max7
    #1315
    de nő volt! és ha lehet elne árulja senki msotantól hogy milesz a 3. műszakban mert olyan szarul érzem magam mikor nézem hogy tudom mi lesz krúzal! :(
  • Zillo
    #1314
    az nem nö volt?

    en orulok h Bosco visszatert ö a kedvencem.
  • Godagirl
    #1313
    juj a tegnapi rész izgi volt...főleg az mikor az égő pasi rohangált az utcán...brrr...én biztos leblokkoltam volna Cruz helyében...:p
  • cicai
    #1312
    lol
  • Kaplan
    #1311
    Hát, hát Cruz, nekem is táncikálhatna így :D
  • bzsoli
    #1310
    ok, már csak egyetlen kérdésem lenne: hol tartunk most!?

    pl a múlt héten melyik évad melyik két része ment le!?
  • ZsirosKenyer
    #1309
    egyik héten én is lemaradtam pár részről, de emule linkeket találtam hozzá, ezt javaslom nektek is
  • bzsoli
    #1308
    Továbbra sem tudok olyan oldalról vagy torrentről ahol le tudnám szedni a korábbi részeket. Ti!? Vagy valaki más?
  • Carlos
    #1307
    Engem csak a 13-ik rész érdekelne, lehetőleg szinkronosan. Torrent is érdekel!
    Előre is köszönöm!