1546
  • ZsirosKenyer
    #1386
    nemár ezt nem vágod!

    pedig klasszikus (Fatboy slim - right here right now)
  • berczely
    #1385
    A zene az elején tudja valaki ki az előadó és mi a címe?itt van a videó róla
  • barbycica
    #1384
    jajj bocsi és naon naon köszikee:)
  • ZsirosKenyer
    #1383
    egy hozzászólással lejjebb van a válasz kincsem ;)
  • barbycica
    #1382
    amikor az a 2 megfertőzött csávó volt benne.. és ugye h a Carlos egyből a korházba volt.. és ott kimaradt 1 rész..és azt valamikor lesz valamibe? valami más sorozatba?
  • ZsirosKenyer
    #1381
    kimaradt rész? biztos a crossoverre gondol
  • Norbi7
    #1380
    Volt kimaradt rész? melyik volt az?
  • ZsirosKenyer
    #1379
    ahogy az rtl-t ismerjük újra leadják minimum a 6. évadot
  • barbycica
    #1378
    tök véletlen nem tudjátok h lesz-e ismétlés.. vagy... ujrakezdik vagy akármit a harmadik műszakrol??naon naon jó lenne...vagy valami más cstornán.. cool.. vagy akármi.. meg hogy mikor lesz az a kimaradt rész és hol??
  • sweetkat
    #1377
    ÁÁÁ!! Nem voltam itthon 3 hétig. Olvastam miket írtatok és rosszul vagyok, hogy nem láttam a befejező részeket!! Segítsetek!! Honnan tudom leszedni?? Ha lehet magyarul vagy feliratosan is jó. mindegy csak tudjam meg nézni.
  • ZsirosKenyer
    #1376
    na, úgy lehetett a legkeményebb érzés
  • Aspyrin
    #1375
    Hihetetlen, hogy véget ért. Eszembe sem jutott volna, hogy a befejező részt fogom látni, mikor leültem nézni. Arra gondoltam, biztos csak egy szokásos évadzáró lesz :(((
  • berczely
    #1374
    Istenem!Hát én elérzékenyülök amikor a Battersea - Third Watch zenét hallom!Isten beled Műszak!
  • ZsirosKenyer
    #1373
    én az összes zenét ismertem végig, nem tudsz pontosítani? mi történt még abban a részben?
  • Godagirl
    #1372
    Helló!
    Nem tudjátok véletlenül annak a számnak a címét ami abban a részben volt amikor Finney és a mentős csajszi randiztak? (újból!).
    Kb. 4 hete volt és az epizód legvégén...Előre is köszi!
  • LES FORZA INTER
    #1371
    csak az első jelent meg sajna :(
  • jbal
    #1370
    Sziasztok!
    Azt nem tudja valaki hogy magyarul a harmadik műszak összes évada megjelent dvd-n?köszi!
  • Max7
    #1369
    ha egy testrésze megmaradt akkor azt temetik el meg amit összevakarnak pl lehet hogy az eggyik karja a romok alatt épen amradt szal.... kicsit morbid de az emerikaiaknál ez a szokás ha aknára lép egy katona hazahozzák ami megmaradt és eltemetik!
  • zvaragabor
    #1368
    Egyik kedvenc sorozatom volt. Igaz csak ezt az évadot láttam, a régieket egyiket sem, de az elején nagyon megtetszett. A spoileres szöveget ne értsétek félre hogy hogy lehetek ilyen, hogy egy elhunyt személyt elemzek ki, meg hogy milyen stílusban. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az oké, hogy Cruz-t eltemették, de tulajdonképpen az a 2 gránát a zsebében nem hiszem, hogy hagyott volna meg ép felületeket a testén. Szerintem darabokra szaggatta volna, amit meg elég abszurd dolog (koporsóban?) eltemetni.
  • bigapó
    #1367
    az az. már megvan elvileg:)
  • Zillo
    #1366
    szia! en emlekszem arra a reszre,nekem is egyik kedvencem.Már ha arra gondolsz,amikor az a fiatal srac gyilkolt meg valakit,aztan elrejtette a holttestet vm sufniban(?).de mar nem emlekszem pontosan,nagyon reg lattam.
  • bigapó
    #1365
    köszi.
  • lerboy
    #1364
    Igazából lehetett volna egy dupla rész zárásként. Hosszabban is foglalkozva a karakterekkel. De lehet, hogy az úgy már nem lett volna az igazi.

    Kár, hogy vége.
  • ZsirosKenyer
    #1363
    szóval szerintem nem volt összecsapott, amit kicsit hiányoltam az Cruz temetése volt. Jó, én sem akartam perceken keresztül könnyes szemeket nézni egy elnyújtott szentbeszéddel, de legalább egy szomorú zenés rövid jelenet elfért volna, mégis csak meghatározó szereplője volt a sorozatnak.
  • ZsirosKenyer
    #1362
    hát igen bele lehet kötni az örsös jelenetbe de simán reális.. gondoljunk bele, hivatalosan ilyenkor nem a kiégett épületben közölnék az áthelyezéseket hanem levélben vagy egy másik intézményben.
    Látszott rajta hogy a főnök rögtönzött, aztán a neki legkedvesebbektől elbúcsúzott és közölte hogy hova kerülnek. Ez más munkahelyeken is így megy.
  • ZsirosKenyer
    #1361
    arra emlékszem, 05/11. rész volt "A call for help" címmel.
  • bigapó
    #1360
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    becsavarodott egyszerűen. sok volt neki a meló, nagy volt rajta a nyomás. egyébként is maximalista csávóka volt, egyre érdekesebb dolgokat csinált és követelt meg az embereitől. a végén bement egy stukkerral a mentőállomásra és túszul ejtette pár kollegáját, meg egy ellenőrt vagy kit, akiről azt hitte, hogy azért van ott, hogy bezárják az állomást - persze nem azért volt ott-, le is lőtte, de csak megsérült. a végén sikerült lenyugtatni, de hát muszály volt neki kezelésre menni, vagyis nem börtönbe zárták, hanem a pszichiátriára.
  • bigapó
    #1359
    sziasztok!

    ünneprontó leszek, nekem nem tetszett a rész:(

    nem az egész, mert voltak benne jó jelenetek, sőt...de mégis valahogy nem volt "ott". például amikor a főnök beszél "mindenkivel", hogy milyen jó volt ez az őrs, meg hogy ki hova kerül majd. Nem véletlenül tettem idézőjelbe. 5-en dolgoztak szerintetek az örsön?? tudom, hogy ne lehet minden kis nyikhajtól elbúcsúzni, de ezt másképp kellett volna megcsinálni szerintem, ez nagyon össze lett csapva. ennél sokkal jobb részek is voltak már, egészben. Lehet, hogy azért érzem ezt, mert már több nem lesz.

    Most biztos vagyok benne, hogy jó pár emberkének a lelkivilágába tapostam a csizmámmal, de ezt olyan "emberke" mondja, aki hatalmas THIRD WATCH rajongó, annak idején alig tudtam kivárni, hogy mi lesz jövő héten és most meg arcul csapnak egy ilyennel...ez az Én véleményem...

    ui: ami nagyon bejövős rész volt, az az amikor vágás nélkül forgattak le egy részt. egy gyilkosság körül bonyolódik a történet, jópár szereplő bekapcsolódik a részbe, mentősök is, de főleg rendőrök. aki tudja melyik az, az szóljon légyszi. nem a 6. évadban volt, az tuti. asszem az 5-ik, mert a belsős négercsaj is benne van úgy emlékszem.
  • piamania
    #1358
    Hello!

    Lenne egy kérdésem a Third Watch-al kapcsolatban.Jó pár részt az idők folyamán kihagytamm sajna.Mi lett Dokival?Miért került pszihiátriára vagy hova?
  • barbycica
    #1357
    tiszta sazr h vége van!!! ez sztem a világ legjobb sorozata volt!!!!
    kár h nem folytatódik mikor "megépítik az új kapitányságot"
    áá nagyon fognak hiányozni..!!!
    third watch forever!!!!!!!!!!!
  • LES FORZA INTER
    #1356
    angolul fent van az öszes évad torrenten.

    Csak magyar feliratot tudna hozzájuk passzolni vki, bármelyik évadhoz.
  • Max7
    #1355
    no comment :((((
  • Janek II
    #1354
    Nagyon megható volt a vége, és nagyon sajnálom hogy befejezték a sorozatot Ez az egy sorozat az, amit 1-6. évadig láttam, az összes részét!

    god with you third watch, you were good! Goodbye Camelot!
    (ha hibás, bocs, nem tudok sokat angolul!
  • Shep
    #1353
    Hol?
  • Zillo
    #1352
    third watch volt alegertelmesebb sorozat amit valaha lattam,nagyon fog hianyozni :(
  • mora82
    #1351
    Köszi a zenét!

    Méltó befejezése volt egy kitűnő sorozatnak!

    Nagyon fognak hiányozni a sorozatokkal teli világunkból :(
  • McCartman
    #1350
    bitgaten? magyarul?
  • PrisonMan
    #1349
  • SzocsA
    #1348
    Torrenten fent van ! csak az első évad
  • McCartman
    #1347
    egyáltalán angolul be lehet szerezni vhonnan? (a magyarról nem is álmodok inkább)
    ..mert - ha jól tudom - csak az első részt adták ki dvdn , és nem is nagyon tervezik a többit..