2204
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tyia
    #1962
    Hi!

    Az olyan beteg embert, mint werdaa aki közben ivan924 meg "mittudoménmi" nem lehet innen valahogy kidobni?
  • MerlinW
    #1961
    Szerintem erre, így, ebben a formában nincs szükség:)
  • VinylToy #1960
    Ezt zárjuk be, légyszíves
  • Tyia
    #1959
    Köszi!!!
  • Tyia
    #1958
    Köszi a választ!

    A "hozzászólások áttelepítésére" én sem gondoltam.

    A World Music bezárását indítványoznám.
    Tehát úgy, hogy a továbbiakban a New Wave (illetve a megfelelően átnevezett) topikban folytatódna tovább.
    Ezt az infót a World Music bannerjában is megjeleníteném.
    (Sőt perceken belül meg is jelenítem)

    Ha tehát ez működik akkor nagyon megköszönném!
  • Efreet
    #1957
    Nem megoldható. Ha az egyiket átnevezed, a másikat be tudjuk zárni, de hozzászólások áttelepítésére nincs lehetőség.
  • Tyia
    #1956
    Ja...még valami:

    A két topik tagjai gyakorlatilag ugyanazok...
  • Tyia
    #1955
    Kedves Modik!

    Egy kérdéssel fordulok hozzátok.

    Van-e arra lehetőség arra, hogy két topik összevonásra kerüljön?
    Gondolok itt a World Music és a New Wave topikokra.
    Mind a kettőnek én vagyok a házigazdája.
    Az ötlet abból fakad(na), hogy a két topikot hasonló tematikával igyekszem működtetni.
    Ha benéztek látható/hallható lesz az is, hogy sok esetben a zenék mutatnak nem kevés átfedést.
    (Pl. Rachid Taha rai zenét kutyul punk-kal, de felhozhatom az albán Rrapo Hazizaj-t is)

    Tehát összevonásukkal egy helyen lehetne bemutatni egy adott ország nem annyira populáris muzsikáját. A topik nevét pedig úgy határoznám meg, hogy ne legyen kétség afelől milyen zenék érhetők itt el.

    Ha lehetséges ezt elkövetni, akkor hogy...

    Köszönöm a figyelmet, és az esetleges segítséget!

    Tyia
  • Tyia
    #1954
    Köszi!
  • Tyia
    #1953
    Kedves Modi(k)!

    Megint küldtem ám e-mail-t....hátha...
  • Efreet
    #1952
    Megtekintettük.
  • Tyia
    #1951
    Kedves Modik!

    A World Music topik
    házigazda címével kapcsolatban írtam nektek e-mail-t....
    Kérném szépen megtekinteni.

    Köszönöm!

    Tyia
  • Blum
    #1950
    Üdv!

    Ennek a topiknak a bannerjába kitudnátok rakni valamiféle figyelemfelkeltő szöveggel,hogy lehetőleg linkeljék a videót,ne pedig flashtag közé rakják?!

    Jópár fórumozó írta már,hogy fagy tőle a böngésző/nagyon belassul és egy darabig ment is a linkelgetés,de amint az adott HSZ kicsit lejjebb került és az újonnan érkezők nem látták,ment minden a régi kerékvágásban.

    Előre is köszönöm/köszönjük!
  • desigo
    #1949
    így kell :

    Ezt a képet szeretném ebbe a topikba bannernak.
    Köszönöm :)
  • Cucmey
    #1948
    Kedves moderátor.
    Ki szeretnék rakni egy bannert az Uplifting Trance topicban. Segítsetek!
  • tigeroo
    #1947
    eme topikot átnevezné egy kedves moderátor Glitch-Hop/Trip-Hop címre?

    Köszönöm :)
  • Desiderata #1946
    reklám #2427
  • Ironman2
    #1945
    ...és mégegyszer:#524-ben
  • Ironman2
    #1944
    Hirdetés a Scooter topikban

    #520
  • Tyia
    #1943
    Köszönöm a gyors ügyintézést!

    Szép Napot!

    Tyia
  • Wescone
    #1942
    Thx!
  • Wescone
    #1941
    Köszönöm, hogy intézkedtek a korábban "elhangzott" kérést illetően, de Tyia a tópik témaindítója, nem én - kérem helyesbíteni amennyiben lehetséges.
  • Wescone
    #1940
    Tisztelt Modik!
    Egy kéréssel fordulok hozzátok melyet többször elküldtem már a "[email protected]"-ra, de válasz sosem érkezett.
    Ezúttal itt kérlek meg benneteket, hogy a "New Wave, Dark, Synth-pop zenék" tópik házigazdai tisztségét adjátok át Tyia-nak (http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1242293712), de legalábbis, vegyétek el tőlem - nem kívánom tovább "felügyelni" azt.
    Köszönöm a figyelmet!
  • Dzsini
    #1939
    Csak gondold végig, hogy egy nagyjából akkora helyen, mint itt a fejléc (ez még nem zavaró magasság) hogy lehet normálisan elhelyezni azt a képet, amit itt mutogattál...
  • Ulvar
    #1938
    Hát ha nincs más megoldás, akkor ezt megcsinálom. Köszi!
  • Dzsini
    #1937
    De ilyen kép formátumban olvasható módon nem lehet ízlésesen elhelyezni száz nevet meg logót.

    Tessék csinálni egy külön oldalt valahol, vagy keresni egy olyat, ahol ez megvan, és azt be lehet linkelni a kép alá.
  • Ulvar
    #1936
    Szerintem Cifu rakta be most nem rég :). Tegnap kezdtem el kérni, hogy legyen banner, mert már nem tudom mikor csináltam a topicot és olyan nyers volt valami kép nélkül a fejlécben, felakartam már dobni ennyi idő után :). (A banda lista fontos, nem sokan ismernek Thrash metal bandákat, csak a legismertebbeket az ilyen 6-7 banda).
  • Dzsini
    #1935
    Amúgy ennek a képnek egy kivágott része most a banner - mi a probléma vele, hogy ennyire nekibuzdultatok?
  • Ulvar
    #1934
    Szóval a magassági méret nem annyira számít, de azért valahogy kinézzen...okés. Igyekszem megoldani a kép méretet.
  • Dzsini
    #1933
    A szélesség nagyjából rendben van, a magasságon kellene változtatni úgy, hogy a topicban ízlésesen elférjen - és mondjuk ha valaki belép a témába, akkor ne kelljen hosszasan lefele görgetnie, mire a lényegi mondanivalóig eljut (nézz körül más topicokban, hogy ezt hogy oldják meg).
  • Ulvar
    #1932
    Mekkora lehet a max méretarány? Aztán van egy ügyes kezű ismerősöm talán tud segíteni, mert háttérnek azért lenne rossz, mert semmi nem látszódna a nevekből. Hátha megtudja oldani.
  • [NST]Cifu
    #1931
    Ez cirka 800 pixeles kép, ez bannernek túl nagy. :)

    Átméretezem, de azért így meg a lényeg (tartalom) szenved csorbát. Vagy a bannerműhelyt keresd meg, vagy valamelyik ügyesebb topiclakóval kellene lebeszélni, hogy csináljon egy megfelelő bannert. :D
  • Ulvar
    #1930
    Sziasztok!

    Meglehet oldani valahogy hogy bannernak, vagy háttérnek ezt a képet a Thrash metal topicba. Mivel béna vagyok a normális átméretezéshez, ezért ha van valaki ügyes, és megcsinálná, és betenné azt nagyon megköszönném!

    Üdv.
  • ManoNegra
    #1929
    köszönöm!
  • ManoNegra
    #1928
    Vagyis inkább így: "Tízből kilenc betyár ezt fütyüli"

    Köszönöm
  • ManoNegra
    #1927
    Üdv az Uraknak!

    Szeretnék megkérni egy Modit hogy ebbe a topikba legyenek szivesek lecserélni a mottót erre:

    "Tíz betyárból kilenc ezt fütyüli!"

    Előre is köszönöm.
  • VRSDM
    #1926
    Én köszönöm szépen a lehetőséget!

    igyekszem továbbra is ékes tagjaként viselkedni a közösségnek :)
  • Efreet
    #1925
    Köszi!
  • VRSDM
    #1924
    áve :)
  • Dzsini
    #1923
    Még egyszer sem küldtél olyan levelet, amelyben sikerült a fent írt (és lent említett) kérésnek eleget tenni. Főleg úgy érdekes ez, ha tényleg 8 éve aktív fórumozó vagy, láthattál már nem egy házigazdaság kérést.