rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#12909
Élbõl gond, hogy jobb oldalos a mûszerfal 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#12908
Persze tanulmányozás után derül ki, hogy ezen model segítségével tökéletesítem a sajátom, vagy ezt kell megdolgozni. Gondolom eleve meshben van, azt meg gyûlölöm alapból! 😊 Lehet szívás materialban is+lesz meló így is vele. De ha Te csinálod meg, az is jó! 😄

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#12907
Gondoltam, hogy elvileg tartalmazza! 😊 Alex, estére feldobnád nekem a cuccost max fájlban? Ha ez megfelel misuéknak, átdolgoznám rFactor alá, most, hogy megvan minden tool a sikerhez! 😊))

Mission Impossible 2010: PRO Class

Alexease
#12906
Csak megneztem a texturakat😊 Meg vannak a coordinatak, csak ossze kell passzintani a megfelelo texturakkal😉 Meg van a 4 felni+gumi es a ket tukor is😊 Az auto alatt voltak😊


#12905
Jaja utána nézegettem már az oldalt, überbrutál lesz, megkell nézni élõben hogy megy. : )
lac coo
#12904
Nem, ez már a második szörnyeteg 😊)))) De a fekete helyett lesz.Csekk....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#12903

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#12902
Ez az amelyik tavaly fekete volt?
lac coo
#12901
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#12900
:-)

Alexease
#12899
Le van az mappolva, csak en bonyolitottam tul😊))))))
avcom
#12898
amatõr vagyok a témához, de mi az, hogy nincs map? Nincs kimappolva a modell? De akkor azok a tetúrák, amik a TRD3-ban vannak akkor mik?

Egyébként meg kéne próbálni applikálni magát az autót tükröstõl egy alap textúrával meg bármilyen fizikával berakni a játékba, a cockpitre ismét van egy lelkes vállalkozó

Alexease
#12897
Nem probaltam, de szerintem (Direct)X file konverter P3D-be😉
Pl.: RD3CarXToP3D.exe model.x model.p3d
De ahogy elneztem, kell hozza egy part.map file is, amiben az alkatreszek vannak felsorolva😉
Magyarul, hasznalhatatlan, felesleges😊 Az ember ugy sem .X-ben tarolja a modeljeit😊
Meg nekunk nem TRD-hez kell gyartani cuccot, hanem rF-hez, aho zmeg jo a MAX Script ami beolvassa a P3D modelt. Bar azzal majd el lehet jatszani, mivel se cockpit se Texture/UWV Map...😄


Tomievo
#12896
Dehogynem, te szóltad le a pontrendszerem 😊
Ha még jönnél te is már egész jól állnánk.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#12895
Annyira én nem vettem ki a részem ebben az RSC szervezésben.😊 De remélem valamikor befog indulni.
Tomievo
#12894
Ne hozzatok ki belõle sokat, azért nem mentem eddig a tesztfutamokon mert nincs meg az eredeti. Természetesen a server-en eredeti megy. Nem is engedték a servergazdák máshogyan, pedig vszínû többen lennénk warezzal. 😊
Marco egyébként a házigazdája a bajnokságnak én csak besegítek neki Mike-al együtt. Bár Mike mostanában inkább GTR-ben riogat, ahogy hallom, de remélem rF-be is beszáll. Tavaly a GP4-el indult az "adminkodásom". Az a bajnokság királyul ment, rengeteg taggal a billes ligában, nem is tudom most miért döglõdik annyira. RSC is remélem beindul, bár kcsit tanácstalanok vagyunk, mondjuk nekem mind1 hány ember ellen versenyzek, ha mindenki hasonló szinten teljesít, mert akkor jók a csaták.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#12893
Még sehogy, de talán jövõ hétre megjön a kódom.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#12892
Ezt értem , nekem is így van általában (most épp nincs fenn semilyen 😊))
de a bajnokság honlapja szerint csak eredetivel lehet menni 😊))
Ha lehet törtel talán többen lennének 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#12891
És ha mappán nyomsz utána egy jobb.klikket , nem ajánlja fel a kicsomagolást ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#12890
Ez mi a túróra jó? /Elindul/Felvillan egy dos-os ablak 0,005 másodpercre, és aztán semmi 😞 egész ügyes!!!!!!!!!! 😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

Panther
#12889
Ha õ a gazdája, akkor nincs semmi gond. 😊))) Akinek eredeti van, az is mehet törttel. Nekem az egyik oprendszeren eredeti van, a másikon tört 1.070-es. Ezen szoktam a pályákkal kísérletezni. 😊)) Szóval kétszer kell feltenni és kész. <#alien><#ravasz1>

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#12888
Na ezt tudom , F1C-hez ezért is készültek starterek, hogy csak a warez dolgokat ne figyelje de a többit igen (cheat..)

Csak ha jól tudom Tomievo-nak tört van ( amivel semi bajom egyébként😊) , és õ a házigazdája a bajnokságnak 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#12887
nem tudja valaki, hogy a garage menüben levõ korcs autógrafika melyik mas-ban van? ki szeretném írtani, de nem találom, pedig egyszer már megvolt <#idiota>

Panther
#12886
Ha a szerver is tört, akkor lehet, ha nem, akkor úgyis kidobál mismatch-el, bármit állítasz is be (exe lellenõrzés kiiktatása, stb.).

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#12885
Te warezzal hogy tudsz online-ozni ? <#banplz><#banplz><#banplz><#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#12884
Héten úgy néz ki Nippon moddal kíséreljük meg az RSC tesztfutamot.
Kipróbáltam én is Nippont amit eddoig nem tettem meg, mert nem nagyon jött be az rF-es formula, de sztem ez a Nippon nagyon kira lett.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#12883
Na jó de Te mániákus vagy ! 😊)

Nyitnék egy autós-játék-kiadót belõled megélnék 😊))<#banplz><#banplz><#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#12882
<#vigyor3>
Nekem speciel a netKar nagyon tetszett😊 Viszonylag sokat mentem vele. Foleg az fogott meg benne, hogy nagyon jol lehett erezni az autotipusok kozti kulonbseget. Es nem csak gyorsulasra, vegsebessegre, hanem foleg kezelesre.
b-type
#12881
megveszem majd én is,...ugysem bírnám ki.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#12880
Ha lenne benne egy autó egy rövid boxutcával, tök mindegy mi lenne , ha autós játék Te akkor is megvennéd 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#12879
Más meg nincs is....😄
Alexease
#12878
netKarPRO-val kapcsolatban meg en is bizonytalan vagyok, de valszeg megveszem😊 Bar a keves auto, keves palya, No AI, csak formula miatt kicsit en is huzom a szamat😊
Alexease
#12877
Elvileg megy 5, 6, 7 alatt is...
#12876
Ja.. aztán a következõ részt megkaphatod fél áron engine nélkül 😄
Istencsászár
#12875
parasztvakítás... "elsõ" rész után nem ezt/ennyit várt az ember

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#12874
Lassan áttér az autó-szim ipar arra a szokásra. hogy kapsz súlyos pénzért egy engine-t, azt csinálj magadnak olyan autót-pályát amit csak akarsz 😊)))) És örülj , hogy ez is van 😊)))
rF-t is keveseltenm azért a pénzért , hát még ezt 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

JuanG
#12873
arról nem is szólva hogy kasztnis autó nem is lesz benne alapból, csak formula autók...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#12872
de valami devkit lesz hozzá...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

lac coo
#12871
Nagy f@szt nekik !
Ennyi pénzt nem adok egy demoért 😊))))
Majd warezban kipróbálom esetleg...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Istencsászár
#12870
passz, ilyen...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

petesilver
#12869
Ez jónak tûnik valóban! Kérdés, hogy a scripted mûxik max 6 alatt is? Nekem már 5 nem nagyon van.

Mission Impossible 2010: PRO Class

Ingy
#12868
nemtom de a koalaölelö ausztrál barátaim szidják hogy csak 4 auto meg 4 palya lesz benne es nem lesz moddolhato<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Tomievo
#12867
Mivek nyújt ez többet, mint mondjuk az rf formula autói?

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Ingy
#12866
benezted ha elõrendeled akkor 30 euro amugy 36 <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Tomievo
#12865
Lecseréléted õket a nyugalomra mi 😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

petesilver
#12864
Részemrõl már nincs képem ígérgetni, de jelenleg már minden adott egy sikeres cliomod elkészítéséhez. Nagyon nem bonyolódnék bele, de nem volt eddig egyszerû boldogulni egy új barátnõ+gyerek combóval. Stabilizálódott végre a helyzet, van már biztos alap, hogy végre "eleget" gépezhessek. Maximum lesz 2 Clio Mod is. Csak annyit tudok mondani, amit Carmack annak idején, az meg kevés: done when it's done. Mindenesetre a hétvégén letöltött-megnézett evermotion Carforever tutorial kedvet csinált abszolult😊

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#12863
Ezen a képen vajon mitõl tojás alakú a mûszerfalon a 2 kijelzõ?

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#12862




30 Euro-ba fog kerülni ........

Fejlõdött a honlap, itt.

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#12861
bocs, hogy ennyire elakadtam a Clio témán, de a TRD3 ingame videoban, amit Alex csinált van a kocsin tükör is <#idiota>

CodeRed
#12860
Itt nem kipöri vagy TC a gond, hanem sinautó "fizikája" van.Persze a videó alapján nem lehet megítélni, hiszen lehet, hogy eddig csak a graf van készen és a fizika csak ezután készül hozzá...Adja az ég, hogy így legyen.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured