rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13112
Biztos jó, engem csak az a Ferrari felirat meg embléma zavarna rajta, olyan elfogult.😊
Alexease
#13111
Nagyon ritkan... Utoljara 50-60000 kozott volt. De nagyon brutalisan van osszerakva, zsir profi. Talan Codered-nek van ilyen.
lac coo
#13110
Codered említette itt azt a webkamerás balhét...
Vennem kell kamerát de már ilyet fogok venni 😊)))))Klikk a cápafejre 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13109
Ezt még lehet kapni idehaza , boltban ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13108
Értem. Csak mert annak nem gyenge a pályaeditora...

És kiad ? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Panther
#13107
Ha még jól emlékszem, akkor van valamiféle XPand Rally plugin Zmodelerhez, mégpedig a 2.xx verzióhoz, de az csak akkor enged importálni, vagy exportálni (???), ha megvetted vagy 40 dollárért, amit most nem szeretnék. Én kedvelem a "Chrome" engine-t, de szerintem annyit nem ér meg a dolog. Majd ha az ISI kiad egy normális AIW editort, akkor tényleg el lehet kezdeni akár rallypályát is gyártani, de addig.....

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13106
Õõõõ.... BMW !!!!<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13105
Ez a MBW Formula is jó régóta készül , remélem jó is lesz 😊))) Már azt hittem behalt a MOD..

Legalább már vannak jó ingame képek róla....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13104
YES !!!!!!



Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13103
Panther !

XPand Rally-ból nem tudsz pályát konvertálni ?
Már bocs a láma kérdésért, lehet hogy nagy marhaság ...😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13102
Elvileg itt fent van mind (banner allatt a jobb also link;D): http://rfactorracing.yusho.de/
petesilver
#13101
Akkor 1 utolsó láma kérdés: vadászni kell ezeket, vagy van olyan oldal, ahol a többség letöltésileg megtalálható? Azért kérdem, mert munkahelyen tervezem letölteni, ahol tilos netezni elvileg, ezért nincs sok lehetõségem kutatni sokáig. 😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

#13100
petesilver
#13099
Köszi! A Mod-on belül a scriptelés, és model megoldás megnézése-tanulmányozása miatt kérdeztem. Vagyis meglévõ modellen végzett sufnituning jelenleg nem érint. Kösz a segítséget!

Mission Impossible 2010: PRO Class

Tomievo
#13098
Ha formulaázni akartok akkor nippon modot próbáljátok.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

lac coo
#13097
A Nippont még az elsõ csoporthoz sorolnám ! 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomo15
#13096
Normális még nincs, de nemsokára fog kijönni rá a CTDP2005-ös mod.
ZolEE F1
#13095
Sziasztok

nem tudjátok mikor jön már ki a ctdp 05?<#idiota>

Nagyon sajnálom, hogy elhagytalak, nem tartozom többé hozzád. Jó volt veled. Tudom, hiányozni fogok. Üdv: az AGYAD.

#13094
ehez van f1 es mod?

ALien

Alexease
#13093
A Lienz nem patch-el jott, de az elotte levo ketto igen😊
Alexease
#13092
Van egy-ketto, amivel mar erdemes foglalkozni.

Ezek nagyon jok:
- NationalStockCar, F3, Lienz (2 auto egy palya+kombok) - ezek a patchekkel jottek.
- Porsche Carrera Cup 2005

Ezek barkacs jelleguek, de eleg jol hasznalhatok:
- Copa Megane, Honda Civic, AeroWar88, Craftsman

Aztan vannak uj kasztnisok meg, de eros fenttartassal:
- ASRWC, SuperKart, TC2000, GP2 stb.

Es a vegen, van egy tonna, mar meglevo rF kasztnikra epulo, "barkacs fizikat", modositast tartalmazo "MOD":
- Sok F1, H6C, Civic, AUSH6 stb.

Persze, ez nem teljes lista, csak ami eszembe jutott hirtelen😊

lac coo
#13091
????

Kb 30 biztosan.<#nemtudom>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#13090
Valaki megírná nekem, mennyi mûködõ-használható mod jelent meg eddig rFactorhoz? THX!

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#13089
Én már némi fenntartással várom ezeket a modokat 😊)))
De hátha ez valamire-való lesz 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13088
#13087
Újabb Touring Car Legends bemutató:

Kép 1

kép 2

kép 3

Ha valamit várok, az ez. <#worship>
Tomievo
#13086
Ez a Porsche Cupos festésre vonatkozik, nem a dakarosra. Ha arra gondoltál és tudsz, akkor átküldhetnél valami anyagot.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13085
Megfoghatom a zubbonyod gombját?<#idiota> Találkoztááál Vele? Veleeeeeeeeeeee? Õ Vele?????
#13084
A mi cegunk csinalta a palik "festeset" 😊 En tobbszor is talalkoztam vel, meg a Szalay -val is (reklam helye) 😉
#13083
+b, na...<#idiota>
#13082
Palik kocsijára több réteg festéket vigyél fel mert tavaly nyáron vmiért lassab volt a többieknél. 😊)
Tomievo
#13081
Á, csak vicceltem, nem értek még ahhoz. Majd talán egyszer. Most Palik vip-es festése miatt fáj a fejem, azok a kurva görbék kiakasztanak, ráadásul két órán keresztül rossz ponthoz viszonyítottam és azér nem stimmelt sehogy sem.Na mind1, már legalább elindultam.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13080
Azert az nem lesz olyan egyszeru... Ha tudok segitek csak szolj. Bar az rfactor public tooljahoz kiadott dokumentacio egyenlo a semmivel...
arty
#13079
(szép lada modellek már vannak gta_sa-hoz is, azt legalább zmodelerbõl 3ds-be ki lehet menteni ... )

Forza.

nesto
#13078
thx, megnézem

Alexease
#13077
Hasznald a GOOGLE-t es keress hoza crack-et.
nesto
#13076
nemértem minek veszitek le az üzenetemet. akkor legalább mondjatok egy másik forumot ahol segítenek

Tomo15
#13075
ha eseteleg van rá lehetöséged, akkor állíts a fékpedálra egy 5-10%-dead zone-t.
Tomievo
#13071
Én akartam csinálni, csak még nem jött meg a tutorialos 3dmaxom, hogy meg tudjam tanulni. Onnan már se perc alatt kész van 😊))))

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#13070
Sztem ugyanolyan lehet a dugasz, nálam ien vga kimenethez hasonlító 7 tûs cuccal kapcsolódik.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

sajoati
#13069
ennek a DFP kormánynak pedálját hozzá lehet valahogy az átok MOMO-hoz kötni? annyira tudom élvezni, amikor Superspeedwayeken elhúz tõlem a vonat, mert befog a fék egy hangyányit...

Endure, in enduring grows strong...

Ingy
#13068
jáj<#vigyor3>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Istencsászár
#13067
Max a lada tolná le az útról<#idiota>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Ingy
#13066
t <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Ingy
#13065
G s merci is lehet tolni benne ? <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

Istencsászár
#13064
<#idiota> Jó 5let, modellek elég szépek benne, de másra az a játék nemvaló 😄😄😄elrettentés😊 ( miután láttam eme kis videot, minden nemû kísérletem és lelkesedésem szertefoszlott a játékkal kapcsolatban<#vigyor3> )

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

lac coo
#13063
Tuti lenne 😊))
Csinálnék egy ótvar-roszdás skint és azzal tolnám 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#13062
2107 Mod <#idiota>
lac coo
#13061
Lada Racing Club-ból nem tudtok modellt kiszedni ?

Nem lenne rossz egy tuning-kocka-lada-mod 😊))))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

petesilver
#13060
Misu! Bármit fényképezel, jól jöhet, bár nagyjából van minden. Esetleg ha rendesen alulról, oldalról körbe tudod fotózni a kerékdobot elõl-hátul, az jól jönne. THX!

Mission Impossible 2010: PRO Class