rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13212
ennyire jó minõségûek ezek a keleti projektorok? ide is elérnek? nemsemmi....

-- http://www.x-plane.hu

#13211
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a setup-képernyõn lévõ kép melyik fileban található? Tudjátok, amikor a gumit kell kiválasztani, akkor egy zártkasztnis autót mutat. Na ezt szeretném kicserélni F1-esre. Ha jól sejtem, már az összes .mas file-t végignéztem, de egyikben sem volt. Legalábbis sem .tga, sem .dds, sem .bmp formátumban. A .gmt-t nem ismerem.

#13210
Jackie Stewartnak is van angliában autósiskolája.
Volt egy szlalompálya. Az autó tetejére ráraktak egy tányérra egy tojást és úgy kellett végigszlalomozni a lehetõ leggyorsabban, hogy ne essen le az autó tetejérõl. Aki megfutotta az idõt annak Jackie az arany rolexét ajánlotta fel. 😊)) Persze senki nem tudta megcsinálni, az öregen kívül.
#13209
ez jó randa 😊

-- http://www.x-plane.hu

#13208
Szerintem Larini egy igazi olasz versenyzõ. Nekem róla mindig az az eset ugrik be amikor az 'igazi' DTM-ben a csapattársát kilökte valamelyik Mercis egy jó helyrõl, ekkor Larini a következõ visszafordítóban totálkárosra törte mind a két autót úgy hogy hátulról fék nélkül belement a mercibe.

Számomra ez volt vele kapcsolatban a legemlékezetesebb jelenet 😊

HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu

Panther
#13207
Például Nigel Mansell, aki 31-szer gyõzött, de csak egyszer lett világbajnok, pedig ennyi verseny nyerésbõl más háromszor is megszerezte a VB címet.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

aesirbaba
#13206
Larini is és Morbidelli is tanított egy általam elég jól ismert olasz autóversenyzõ-képzõ iskolában, így személyes ismerõsök😊

Nem mellékesen, tele van a világ iszonyat tehetséges - viszont kevéssé "szerencsés" autóversenyzõkkel.

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

Tomievo
#13205
Larini sosem ment túl jól, és semmi különlegeset nem láttam benne.
Morbidelli viszont nagy név, de amikor õt láttam versenyezni õ sem nyújtott túl maradandót igaz nem is volt a legjobb csapatnál.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

CodeRed
#13204

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

aesirbaba
#13203
Gianni Morbidelli is indulni fog😊 Larini mellett neki fogok nagyon drukkolni😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#13202
ezt az update-et nem ismerem , van valami linked?

#13201
Hehe.. Megcsillan a közönség szemén a Nap 😄
CodeRed
#13200
Hát igen a grafika fõleg ezzel a 2005-ös update-el elképesztõ.Az államat még most is keresem annyira jó és "olajszagú" a grafika.Semmi sterilitás, viszont nagyon élethû színek és valóban robosztusnak ható épületek, és ugye a törésmodellrõl se feledkezzünk meg a fizika összhatása pedig még mindíg ebben a motorban a legjobb mind a mai napig.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#13199
Ja.Télleg....már olyan régen volt, hogy totál összekevertem :-)

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Ninja
#13198
Aki szeretne résztvenni az (OPC)Team szerverén Nippon Bajnokságba, kérem adja le nevezését www.opcteam.hu Web oldalon Forúm - rFactor topicban.

A versenyek elõre látthatólag Szerdai napon lennének ( de kérésre változhat), 10 futamból állna. Táv hossza, s melyik pályák legyenek a résztvevõ személyekkel közösen megbeszéljük.

Részvételi feltétel: Eredeti játék s Kormány

Nevezés esetén kérném megirni:

1: Versenyen használi kivánt Nick nevet
2: Életkor
3: Lakhely
4: Elérhetõséget: E-mail - MSN stb cimet


Gyertek sokan s szórokozzunk jól!


Alexease
#13197
A Papyrus-bol megmaradt Kraemer-bol es meg egy-ket emberbol alakult eloszor a First racing, utana pedig a jelenlegi iRacing. http://www.iracing.com/

Sajnos a megalakulasuk kornyeki folyamatos jogi dolgaikkal ellegge leirtak magukat😞 De a weboldalukat atnezve, azert latszik, hogy nagyon komolyan tudjak, hogy mit es hogyan fognak csinalni. Eleg csak a liszenszekre - a palyakat tekintve tucatszam - gondolni.

Es azert valszeg, programozni meg nem felejtettek el😊 A fizika egyertelmuen csucs, es azert az NR2003 grafikaja sem olyan rossz, meg most sem😉 Sot, lehet hogy meg nincs benne shader hegyek vagy dinamikus napszak (igaz ez is csak az ISI engine-ben, bar szinte hasznalhatatlan😄), de a dinamikus arnyek kezelese meg mindig a legjobb. Minden mindenkivel kategoria, vagyis az autok is arnyekot vetnek a tobbi autoba, be a cockpitbe😉 Ilyenre meg varni kell az ISI engine-ben, foleg, hogy egyelore meg medium arnyekokat sem birja:/
Alexease
#13196
A Papyrus fejleszto volt, Kraemer-rel az elen😊 A Sierra volt a kiado, oket vette meg a Vivendi. Elvileg😊)
Tomievo
#13195
Ja télleg és lehet, hogy LADA is lesz a mezõnyben 😊

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Tomievo
#13194
Kis OFF, hogy az idei WTCC mezõnyben ott lesz Yvan Muller, akit asszem nem kell bemutatni, szal Tarquini mellett õ lesz a másik favoritom.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

CodeRed
#13193
Amúgy a Papyrus is csak kiadó volt és nem játékfejlesztõ.....legalábbis úgy tudom.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#13192
EZ lett belõle.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#13191
Megszûnt.

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

#13190
A Papyrus hol van a Nascar2003 óta, fejleszt valami játékot?

Panther
#13189
Kösz fiúk a biztatást. 😊)) Én azért lepõdtem meg, mert korábban az IDT keresett bétatesztelõket és csak amerikaiak és ausztrálok jöhettek szóba. Az RSC-n sokan jelentkeztek volna európaiak is és nem értették a dolgot, mire annyi volt a válasz, hogy a fõnökség döntése......

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#13188
<#eljen><#worship>
A Champ Car-t varom, az az egyik ami meg erdekel az OW-ben. Az F1-el - az autokkal es a palyakkal - mar nagyon telitodtem😊
petesilver
#13187
Big Grat!!! <#eljen><#worship><#worship><#eljen>

Mission Impossible 2010: PRO Class

lac coo
#13186
Hátha segít valakinek 😊))))))))
És kapcsolódik az elõzõ hsz-emhez 😊))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13185
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#13184
Ezeket a pályákat nem ismerem, de biztos jók lesznek Nippon alá.
Mi már úgyis tudtuk, hogy ügyes vagy, de azé grat.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

CodeRed
#13183
<#worship>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Panther
#13182
Áááááááááááá..............híres lettem. Na jó, annyira nem. Mint amatõr, talán igen. <#alien><#alien><#ravasz1>

Az IDT-tõl Roman Mika írt nekem egy levelet, hogy nagyon színvonalasnak tartja az rFactorhoz készült Mantorp Park pályámat és dolgozzak együtt velük a Champ car modon rFactor alá. Elõször azt hittem, hogy az autókon, sz@rt se tudok róluk....<#idiota><#wilting>, de aztán kiderült, hogy pályákat kell konvertálnom hozzá.

Edmondton, Monterrey, Denver, stb. Remélem Las Vegas is közte lesz, mert azt már régen megcsináltam. 😊)) meg Monterreyt is. 😊)

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

JuanG
#13181
jó de a kakukktojás a GSMF 😊))...nem önmagában a lupo-val van bajom, de a Nordschleife 24H mod jobban izgat 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#13180
miért, mi meg ha tehetnénk Clio-t meg Swiftet meg Astrát csinálnánk, szerinted azon nem röhögnének mondjuk a portugálok? :-))

Tomievo
#13179
Azt hiszem erre, de errõl láttam egy élõ bemutatót a német RTL-n is anno. Nem tudom, hogy ugyanaz e de elég vszínû, vagy a kettõt egybemosta az agyam😊)
De a cikkbõl kiderül, hogy van ilyen setupolós progi 😊)

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Alexease
#13178
Ha PS2 akkor Sonny es akkor nagyon eros reklam szempont😊 Persze, lehet hogy jo volt, de azert valszeg nehez osszehasonlitani a PS2-es F1-et egy ISI engines F1-el.
#13177
erre gondolsz-e? 😊)

-- http://www.x-plane.hu

Tomievo
#13176
Namost én pár éve az egyik F1 magazinban láttam, hogy bizony készítettek ilyen setupolós progit az F1-eseknek. Akkor Ps2-es F1 játékon mutaták be, hogy elõször csinált a versenymérnük egy setupot és azzal ment vagy a gép, vagy asszem Ralf Schumi, majd csinált egy setupot a gép és azzal 8 tizeddel jobb ídõt értek el. Nem tudom pontosan hogyan dolgozott a progi, de nekem olyan is rémlik, mintha azt mondták volna, hogy a már megfutott köröket is hasonlítgatta egymáshoz.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

JuanG
#13175
😊))...

mondjuk a GSMF inkább a komolyabb modjaival foglalkozhatna, mint ezzel lupo cup izével ... de legalább Trabant lenne, az még poénos, de ez 😞((

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#13174
<#idiota>

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

Alexease
#13173
Team_GSMF_Lupo_Gti_MOD_Vegas_Edition <#idiota><#zavart1><#vigyor3><#duma><#csodalk><#banplz>

(Csak a sogorom miatt barkacsoltam rajta, hogy ha megmutatom ne legyen mar annyira muanyagos, "mert az olyan ciki" 😄)
Ninja
#13172
Még jó, hogy igy alakult😊 Képzeld, ha tényleg kilöki valaki, s nem magától megy a falnak!! Ajajj a gatyám rá ment volna<#vigyor2>

#13171
Nem nagyon kell alkalmat keresnem rá, gyakorlatilag nem tudom.😊
Ez már tegnap kezdõdött rF tesztfutamon, amikoris Ninja a rajtnál mondta TS-en, hogy "aki kilöli Májkot az kap egy üveg viszkit"😄 Ez annyira feldoppingolt, hogy a 3as kanyarban elnéztem a féktávot úgy 40méterrel és bele a falba.😊 Onnantól számolhatjuk az elpusztított agysejteket.😊
#13170
"Persze, ha "robotnak" vennenk a pilotat es tokeletesnek minden kort, akor lehetne talan ilyen programot irni, de sok ertelme nem lenne😊"
Pedig pont erre gondoltam, miért ne lenne sok értelme? 😊
Alexease
#13169
Persze "vakon" is be lehet allitani az autot egy palyara, mert azert lehet tudni: mennyi kanyar van, mennyi jobbos-balos, milyen ivuek, milyen a legrovidebb es leghosszabb egyenes, hany emelkedo es lejto van es milyen meredekseguek, milyen az aszfalt minosege, mennyi lesz a varhato hofok, aszfaltho, paratartalom, szel stb.😊 Ezekhez mar lehet allitani. De hogy allitasz barmit az auton, es a program kiszamolja hogy azzal a beallitassal mennyit fogsz menni, mint human, azt nem igazan😊
Persze, ha "robotnak" vennenk a pilotat es tokeletesnek minden kort, akor lehetne talan ilyen programot irni, de sok ertelme nem lenne😊

Ami talan hasznos, az ami az LFS-ben van, hogy allitastol fuggoen, kiirja a szarnyaknak a leszorito erejet es legellenalasat allithato sebessegszinteken. De igazabol ezt is erezni kell...

JuanG
#13168
milyen alkalomból iszol? 😊))

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#13167
Jó hát ezt még nem láttam, egy püspökludasi tablettás mellett majd átrágom magam rajta. 😊
#13166
vagy elolvasod ezt 😊

elég érthetõ, magyarul van, minden le van írva, hogy mit miért...sztem nem kell hozzá csak némi érzék a fizikához - néha elég logikusan végiggondolni, hogy mi történhet amikor kanyarból kifelejövet tolja az orrát pl...

-- http://www.x-plane.hu

#13165
Hát vagy ez a megoldás van vagy 2napot leülni egy versenymérnökkel vagy egy setupkészítõzsenivel és mindent érthetõen elmagyaráz/bebizonyít hogy úgy van és nem máshogy. 😊
#13164
ja, amugy probalkoztam egy kis progit irni regebben, hogy nagyjabol kiadjon neked vmit a palya alapjan setupot, de aztan rajottem, hogy annyi mindentol fugg ez az egesz setupolas, hogy ha megirom, kesz lesz az f1c engine masolata 😊) (anno f1c ala kezdtem el)
ha tudnank minden fizikai engine jellemzot, akkor mar nekilehetne allni erdemben egy ilyen progi megirasanak, kerdes, hogy van-e ertelme? nem veszti-e el a jatek a "lehetosegeit" ha allandoan ezzel a setup gyartoval csinalod a setupjaid? 😊

-- http://www.x-plane.hu

#13163
Akkor bekell mennem majd F1es versenyen a paddockba, a boxok végébe, ahol a monitorok és a telemetria rész van. Tuti hogy õk használnak ilyet. 😊 Az persze más kérdés hogy a pilótának mi fekszik és mi nem. Ez már egyén/stílus függõ. DE õk is minden új pálya elõtt lefuttatják az autót virtuálisan a pályán a kapott gps adatok alapján, és a kompjúter úgy lövi be az autót a pályára. Szóval ez egy más megközelítése a dolognak, de ez is nagy segítség lenne. Mert pl az F1ben pénteken is már csak finomhangolás megy.
Na mindegy, Chivas forever.😊