rFactor
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-- http://www.x-plane.hu
Volt egy szlalompálya. Az autó tetejére ráraktak egy tányérra egy tojást és úgy kellett végigszlalomozni a lehetõ leggyorsabban, hogy ne essen le az autó tetejérõl. Aki megfutotta az idõt annak Jackie az arany rolexét ajánlotta fel. 😊)) Persze senki nem tudta megcsinálni, az öregen kívül.
-- http://www.x-plane.hu
Számomra ez volt vele kapcsolatban a legemlékezetesebb jelenet 😊
HSW.hu - Minden, ami a számítógépes autóversenyzéssel kapcsolatos. Hungarian Painters\' Team - http://hpt.racegear.net Reklám Mánia - http://reklammania.extra.hu
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
Nem mellékesen, tele van a világ iszonyat tehetséges - viszont kevéssé "szerencsés" autóversenyzõkkel.
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
Morbidelli viszont nagy név, de amikor õt láttam versenyezni õ sem nyújtott túl maradandót igaz nem is volt a legjobb csapatnál.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
A versenyek elõre látthatólag Szerdai napon lennének ( de kérésre változhat), 10 futamból állna. Táv hossza, s melyik pályák legyenek a résztvevõ személyekkel közösen megbeszéljük.
Részvételi feltétel: Eredeti játék s Kormány
Nevezés esetén kérném megirni:
1: Versenyen használi kivánt Nick nevet
2: Életkor
3: Lakhely
4: Elérhetõséget: E-mail - MSN stb cimet
Gyertek sokan s szórokozzunk jól!
Sajnos a megalakulasuk kornyeki folyamatos jogi dolgaikkal ellegge leirtak magukat😞 De a weboldalukat atnezve, azert latszik, hogy nagyon komolyan tudjak, hogy mit es hogyan fognak csinalni. Eleg csak a liszenszekre - a palyakat tekintve tucatszam - gondolni.
Es azert valszeg, programozni meg nem felejtettek el😊 A fizika egyertelmuen csucs, es azert az NR2003 grafikaja sem olyan rossz, meg most sem😉 Sot, lehet hogy meg nincs benne shader hegyek vagy dinamikus napszak (igaz ez is csak az ISI engine-ben, bar szinte hasznalhatatlan😄), de a dinamikus arnyek kezelese meg mindig a legjobb. Minden mindenkivel kategoria, vagyis az autok is arnyekot vetnek a tobbi autoba, be a cockpitbe😉 Ilyenre meg varni kell az ISI engine-ben, foleg, hogy egyelore meg medium arnyekokat sem birja:/
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
A Champ Car-t varom, az az egyik ami meg erdekel az OW-ben. Az F1-el - az autokkal es a palyakkal - mar nagyon telitodtem😊
Mission Impossible 2010: PRO Class
És kapcsolódik az elõzõ hsz-emhez 😊))
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Mi már úgyis tudtuk, hogy ügyes vagy, de azé grat.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
Az IDT-tõl Roman Mika írt nekem egy levelet, hogy nagyon színvonalasnak tartja az rFactorhoz készült Mantorp Park pályámat és dolgozzak együtt velük a Champ car modon rFactor alá. Elõször azt hittem, hogy az autókon, sz@rt se tudok róluk....<#idiota>#idiota><#wilting>#wilting>, de aztán kiderült, hogy pályákat kell konvertálnom hozzá.
Edmondton, Monterrey, Denver, stb. Remélem Las Vegas is közte lesz, mert azt már régen megcsináltam. 😊)) meg Monterreyt is. 😊)
E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
De a cikkbõl kiderül, hogy van ilyen setupolós progi 😊)
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.
mondjuk a GSMF inkább a komolyabb modjaival foglalkozhatna, mint ezzel lupo cup izével ... de legalább Trabant lenne, az még poénos, de ez 😞((
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
(Csak a sogorom miatt barkacsoltam rajta, hogy ha megmutatom ne legyen mar annyira muanyagos, "mert az olyan ciki" 😄)
Ez már tegnap kezdõdött rF tesztfutamon, amikoris Ninja a rajtnál mondta TS-en, hogy "aki kilöli Májkot az kap egy üveg viszkit"😄 Ez annyira feldoppingolt, hogy a 3as kanyarban elnéztem a féktávot úgy 40méterrel és bele a falba.😊 Onnantól számolhatjuk az elpusztított agysejteket.😊
Pedig pont erre gondoltam, miért ne lenne sok értelme? 😊
Persze, ha "robotnak" vennenk a pilotat es tokeletesnek minden kort, akor lehetne talan ilyen programot irni, de sok ertelme nem lenne😊
Ami talan hasznos, az ami az LFS-ben van, hogy allitastol fuggoen, kiirja a szarnyaknak a leszorito erejet es legellenalasat allithato sebessegszinteken. De igazabol ezt is erezni kell...
sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty
elég érthetõ, magyarul van, minden le van írva, hogy mit miért...sztem nem kell hozzá csak némi érzék a fizikához - néha elég logikusan végiggondolni, hogy mi történhet amikor kanyarból kifelejövet tolja az orrát pl...
-- http://www.x-plane.hu
ha tudnank minden fizikai engine jellemzot, akkor mar nekilehetne allni erdemben egy ilyen progi megirasanak, kerdes, hogy van-e ertelme? nem veszti-e el a jatek a "lehetosegeit" ha allandoan ezzel a setup gyartoval csinalod a setupjaid? 😊
-- http://www.x-plane.hu
Na mindegy, Chivas forever.😊