rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

petesilver
#13262
Maxban így néznek ki egymás mellett:

A sajátomat gyúrom tovább mégis, márcsak betyárbecsületbõl. Viszont laposabbra kéne venni szerintem. Szerintetek? Érdekelne a véleményetek!!!!

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#13261
Összeeresztettem maxban az én Cliomat a Codmasteres clioval, és meglepetésemre egyáltalán nem rossz az enyém. Viszont fura volt, hogy olyan lapos a TRD3-as Clio. Gyorsan gyártottam egy új blueprint sorozatot, és tényleg! A Ragnotti Clio laposabb, mint ami RS Blueprint anno nekem volt! Bizonyíték:

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#13260
hát annyira már meg sem lepõdnék rajta, most is van kint egy kizetõs Spa feljavítás, a bemutató képek felfésülve. 😞
..és pont Spa, kedvelem azt a pályát.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

CodeRed
#13259
Aztán majd a BMW aztmondja hogy õk nem járulnak hozzá, hogy az õ márkájukkal fémjelezve ingyen megjelenjen ilyen mod. <#idiota>

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

b-type
#13258

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#13257
Miért a sony megengedi hogy legyen F1 mod pc-re ? szerintem nem
Istencsászár
#13256
omfg...<#levele>

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Panther
#13255
Újabb elég vacak hír: nem lesz Champ Car mod rFactor alá. A pályákat mind átkonvertáljuk az IDT-vel közösen, de a mod sosem jelenik meg. Itt van, hogy miért nem:

-----Original Message-----
From: Matthew Breeden
Sent: Thursday, March 23, 2006 2:11 PM
To: [email protected]
Cc: William Wilson
Subject: Virtual GT @ Long Beach


Hi Paul,

I have spoken w/ SE Games and it would not currently be appropriate to have a Champ Car branded game onsite at Long Beach. I know this is disappointing, but it is a very delicate situation and we must manage it carefully. Therefore, my recommendation is to move forward in a similar manner to last year. That is, working through PKV to offer simulators in hospitality and other areas, but without Champ Car corporate branding.

With that said, we are currently working on a scenario with SE Games/Jester Interactive whereby a Virtual GT PC game can be developed; although, I must lead with the caveat that nothing has been finalized. Therefore, we would request a formal proposal from VirtualGT relative to a Champ Car PC game and Virtual GT simulator intergration. We would envision this proposal to contain, among other elements as appropriate, a proposed license term, game synopsis, development strategy, development timeline, economic model & the applicable revenue streams. We anticipate hard copy of this proposal would be available prior to Long Beach, in order that we could sit down and discuss it during the Long Beach weekend.

Both Will and I are available to discuss the proposal over the course of the next few weeks as needed.

Thanks,

Matt Breeden
Vice President & General Counsel
Champ Car World Series LLC
5350 W. Lakeview Pkwy. S. Dr.
Indianapolis, IN 46268
O: (317) 715-4150
M: (317) 714-1887
F: (317) 715-4101
[email protected]


Ezt a levelet az idt-nek írta Matt Breeden Champ car alelnök. A helyzet az, hogy szerzõdésük van az SE games nevû céggel, õk pedig nem járultak hozzá, hogy legyen PC-re egy hasonnevû széria. Esetleg az elképzelhetõ lenne, hogy átnevezni mindent, az autók festéseit megváltoztatni, de az megint nagy meló azok után, hogy már megvan a mod. Szóval sajnos, csak pályák lesznek és ennyi.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Cowek
#13254
Ez dejó izgi volt <#eljen>

http://www.f1-info.hu/

lac coo
#13253
Kb én is így tolom most...Napi 3 kör már tök jó teljesítmény 😊))

GTI után feltétlen megnézem 😊)))

De most ez a Megane jó vagy nem jó ? 😊)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13252
Vegre tudtam menni egy "komoly" 10 koros versenyt, igy meg is orokitettem.

rFactor, Copa Megane MOD,Road Atlanta (WMV, 35Mbyte)

Tomievo
#13251
Aham felrakod és kész, ezután már tudsz dds-be is menteni. Arra figyelj, hogy elötte egyesítsd a layereket és maximum 5 csatornád lehet, amelyikbõl az egyik az alfa, különben nem mentei le dds-be.
OSC alatt nem tom mit értessz, de nyilván a neveknek passzolni kell.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13250
Tényleg! Még régebben letöltöttem a plugint, de nem pakoltam fel. Egyszerûen fel kell telepíteni és kész?
Gondolom, ha DDS-be mentem, akkor az ui.osc-ben is át kell írni a megfelelõ sort.

Tomievo
#13249
DDS-be mentsd le akkor jó lesz. Kell hozzá majd a nvidia DDS plugin. DXT5-ös beállításal mentsd.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13248
Jó reggelt!

Ez az alpha-csatorna nekem nem megy. Odaáig sikerült eljutnom, hogy a fekete-fehér képet meg tudtam jeleníteni, viszont hiába módosítottam rajta, nem tudtam elmenteni .tga-ba.

Ugyanakkor kicseréltem a váltóáttétel képét az F1C-ben találhatóra. Az eddigivel nem voltam megelégedve, túl kicsi volt és semmilyen információt nem mutatott. Az F1C-é viszont mutatja a ford.számot és a sebességet is.

#13247
hát sehogysem nyitja meg
lac coo
#13246
#8945

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tomievo
#13245
A layereknél van egy channel fül, ott az elsõ négy az rgb csatornákat adja, míg az utána lévõ az alfát. Pl. amikor a kocsi ablakára festessz és fehéren hagyod az alfát, akkor nem lesz átlátszó az ablak. Vagy pl ennek segítségével tudsz olyan logót készíteni ami egy sima kör alak, fehér négyzetszegély nélkül...

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13244
Megnéztem, de még azt sem találom, hogy hol van ez az alhpa-csatorna. 😊
Melyik menüpont alatt található?

#13243
Szerencsére Photoshopban nem vagyok járatlan, de ez az alpha-csatorna nekem új. 😊

Alexease
#13242
Ez elsosorban gyakorlati tema, vagyis probald ki, teszteld le, gyakorold stb.
#13241
Ha az itt található progit használod: http://rfactorracing.yusho.de/index.php?categoryid=43&p13_sectionid=2 , akkor nem értem. Én megnyitom a .mas-t és megjelenik a .masban lévõ file-ok listája, amit az "Extract" parancsal ki tudok tömöríteni egy mappába.

Alexease
#13240
Parancssorba: MAS2FILES.EXE filename.mas konyvtarneve
#13239
Megnézem. Bár elsõ olvasatra kissé nem értem. 😊

#13238
nektek hogy sikerült megnyitni a mas fájlt ?
MASTools-rF nekem nem sikerült mit bénázok el ?
Alexease
#13237
A Photoshop-ban nezelodj a Channels palettan. Ha uj csatornat szursz be, akkor az alfa csatorna lesz. Arra festhetsz grayscale-ben - vagyis szurkearnyalatosban. Minnel vilagosabb a "festes" annal jobban fog ervenyesulni, latszodni a Layers reszben a kep. vagyis ahol feher latszik, ahol fekete nem😊 A ketto kozott meg ott az atmenet😊)
#13236
Ezt az alfacsatornás-dolgot nem igazán értem. Valaki fellebbentené a fátylat róla?

#13235
Köszi Spet, hogy ezen a fórumon is megválaszoltad a kérdésemet. Na megyek, és megnézem mit tehetek még a mododdal. 😊

JuanG
#13234
tök röhej 😊...mé alfa csatornában van? ménem síma kép? 😛PP

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#13233
én akarok csinálni valamit, csak nem tudom, hogy mi fog beleférni, de azt a korcs autót mindenképpen Porsche renderre szeretném cserélni

viszont az a gond, hogy hiába állítod át a modot restartolni kell, hogy változzon a menü design

#13232
Jujj itt mar nagyon kezdodik a modding.Hajra skacok,mindent bele.<#eljen>

Alexease
#13231
Az alfa csatornan probalkozz😊
De az rFHUD.MAS-ben is van egy HUDTEXTURE.TGA file, abban is az alfa-ban kell probalkozni😊

Amugy egy normalisabb MOD-nal, ezeket a dolgokat is, sot a komplett menut, hatteret, animaciot stb. is konnyen ki lehetne cserelni, csak hat nem cserelik😊
JuanG
#13230
ezek TGA-k, és nekem tök feketék 😞(...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

#13229
Én találkoztam ezzel a file-val.

Uidata/Uibkgd.mas

Ebben van.

CAR0000, és CARSIDE0000.......és asszem .dds file-ok.

petesilver
#13228
Ez az! Nézd meg jobban! A lap amit látsz, az egy alfával lyukasztott textura, a fullobject felni felett! Ha elforgatod, és figyelsz, ott van mögötte a felni is. Ezt kérdezem, hogy a játék mikor használja melyiket?

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#13227
a howston és ZR modelleket én is nézegettem már editorban, a felnik nem valami szépek 😞, igazából csak egy lap-nak tûnnek...de mit akarsz pontosan? nem vágom...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#13226
jogos, rosszul fejeztem ki magam

petesilver
#13225
Hát érdekes! A pcc felnipoligonszáma:1642/867/295/33 lefelé lodolva. ehez képest a howston felnisuzáma ua lodonként, viszont változik a textura, illetve lehet nem is lodos, vagy mi, mivel mindegyik felniobject+fake felnitexturalap. De van ahol az sincs, asszem rheznél. szóval nem egyértelmû számomra😞

Mission Impossible 2010: PRO Class

b-type
#13224
jóság<#finom>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

petesilver
#13223
Ezek szerint akkor a kerék végig objectként van kiszámolva forgás közben....

Mission Impossible 2010: PRO Class

JuanG
#13222
spec. a pcc a felnihez csak 1 textúrát használ, csak a gumin van 4 féle text. a fordulatszám függvényében...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

JuanG
#13221
végignéztem az összes MAS-t ami az rFactorban van, semmi...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty

avcom
#13220
nézz bele a PCC-be, ott jól látszik, hogy melyik kerékmodell milyen textúrákat használ "fordulatszám" függvényében

petesilver
#13219
Olyan valaki segítségét kérem, aki sokat nézte visszajátszásban az rFactor autóit esetleg közelrõl. Nehezen emésztem meg az autó felni kérdését ugyanis. Mikor látható kivehetõen a felni object szinten? Hogyan is kezeli le a progi a felni kérdést? Megvan ugye a felni objectbõl, valamint az egészet beteríti egy körlap, ami animált texturás, alfával lyukasztva, 3 mozgási fázisban. Mikor szokta használni a játék ezeket és hogyan menet közben? Mikor cseréli melyiket? Van valakinek tapasztala ezzel kapcsolatban esetleg?

Mission Impossible 2010: PRO Class

petesilver
#13218
NEM VALAMELYIK HUD MAS FÁJLJA, VAGY ILYESMI?

Mission Impossible 2010: PRO Class

aesirbaba
#13217
Egy igazi olasz disznó😊 Szokása, hogy az elsõ versenyautós vezetés elõtt a megbeszélésen, turkálja az orrát, és a cuccot felkeni az asztalra. Ezen mindenki annyira kiakad, hogy nincs idejük a stresszre😊

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

#13216
Fogd vissza magad, mert rádküldelek! 😄

#13215
ide még bátran irogatsz mi? itt még nincs híred 😄

-- http://www.x-plane.hu

#13214
Nem értem kérem mirõl beszél. Projektorok?

JuanG
#13213
misu is erre a file-ra vadászik...én is néztem, én se találtam, de az bizti hogy nem gmt, mert az 3d objektum...

sociaty, have mercy on me, I hope you are not angry, if I disagree...Eddie Vedder: Sociaty