rFactor

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Panther
#13417
Magny-Cours GTL:

Magny-Cours GTL

Donington GTL:

Donington GTL

Imola GTL:

Imola GTL

Anderstorp:

Anderstorp GTL

1.087 alatt egy fix szükséges:

Anderstorp GTL 1.087 fix

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Alexease
#13416
A banner alatt vannak a linket, ott talalod a http://www.rfactor.net/ is, ott tudod letolteni a teljes verziot es megvenni a unlock kulcsokat. Itt warez nincs, ha az kell, hasznalj Google-t!
ScarY MAN
#13415
valaki pls segitsen

...

lac coo
#13414
OFF.: <#eljen>

Hamarosan kijön alá egy hardcore helikopter szimulátor, na azt nagyon várom már 😊)))

ON.:

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

ScarY MAN
#13413
OFF
Hi...Nemtudom de remelem van itt valaki aki segitene nekem.... honnan szedhetnem le es unlockolhatnam az rFACTOR-t?
ha valaki segitene pl irja le nekem privibe...elore is koszonom es bocsi az off ert..
ON

...

CodeRed
#13412
Ja már látom Lock ON :-D

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

CodeRed
#13411
Hûûûû...ez mi?IL2 mod vagy mi?

https://www.youtube.com/channel/UCNMRCx_bkrHBdc51cuob9wg/featured

Alexease
#13410
Eleg barkacs verzio, az biztos😉 Ha jol lattam 1.091-es, vagy valami hasonlo. Az hogy csak legalissal megy, azzal nem lenne gond, csak azzal hogy nagy a keveres a vegleges es a beta(k) kozott😉

En kiprobaltam, nalam mukodott, lehetett szerkeszgetni, bar gozom sincs mi lenne a jo mukodes, mert sose csinaltam AIW-t😉
Panther
#13409
Erre mondják azt, hogy korán örültem....az 1.070-es verzió nem támogatott (bár az egész cucc sem), nem is hajlandó normálisan mûködni ezzel a verzióval. Most rakjam fel az 1.087-est, ami ráadásul béta? nem lett volna több értelme egy nem bétához kiadni a cuccot? Mindenki 1.070-el nyomul azzal ugyanis nincsenek gondok, a mi ligánk is. Még ezzel sem lenne baj, de az AIW editor csakis legális rFactorral hajlandó mûködni. Tehát vagy szétcseszem a legális kópiámat, vagy nem használom, mert a nem legálissal meg se nyikkan........

Remélem ez nem olyan lesz, mint az ISI hivatalos eszközei 3D Studio-hoz, bár lehet, hogy meg kéne várni, amíg Dave Noonan kiad a 3DSimED-hez egy AIW editort. 😊)))))

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Panther
#13408
Õszintén szólva ennek már itt volt az ideje. Az õsöreg, elavult, nehézkes F1 Ch Editorral kellett szerkesztgetni, ami csak akkor mûködött normálisan, ha 3D Studioból egy ASE fájlt viszatöltöttél.....na megnézem már milyen is ez a cucc.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Tomievo
#13407
Talán összeakad valamivel. De nem találkoztam még iennel.

Más: Amikor berakok egy sisak festést a csapatom mappájába, akkor miért nem azt használja a játék. Csak akkor mûkszik, ha a helmet mappába rakom.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

#13406
1020 verzióval nincs gondom,de egy ideje 1070-nél ez van ,ha ki akarok menni a pályára,villog a kép a box meg a garázsbeállítás képernyõ váltakozik és
nem lehet menni vele,esc-el vissza lehet lépni a garázsbeállításokba,tehát a menük müködnek...
mi lehet a bibi???
régebben ment 1070,egy ideje csinálja ezt
#13405
lac coo
#13404
OFF.:

Lehet leporolom kedvenc joystik-omat, és ismét elemelkedek a földrõl 😊))))

IL2-õn nõttem fel 😊)))

Csekk....

ON.:

Amúgy ahogy nézem az elõzõ GTR2 képet; Simbin rohadtúl ért a skin rajzoláshoz ! <#merges2>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13403
Víz-infók BHMS-en ...


Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

aesirbaba
#13402
Viszont csak hátsóhajtással brutálfíling😊

Ilyen vigyorgós a Nordon (mutatom...) 😄😄😄

...::: aesirracing.hq.hu :::... ...::: aesir.home.hu :::...

lac coo
#13401
Az animált embert nem lehet kölcsön venni GTL-bõl ? 😊)))
Egy fokkal jobb mint a madárijesztõ ! 😊)))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13400
lac coo
#13399
THX 😊))))))))))))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13398
Lehet tolni neki az biztos😊 Csak a kormanyt kell tekerni, es ha esetleg ki megy a fara, egyszeruen csak vigyorogni kell es nem halalra remulni😊))))))))
b-type
#13397
összkerekes, és nagyon pattogós, így ezen a pályán elég nehéz volt vele menni.
(meg egy kicsit sztem is 'iránybaállós')
de azért nagyon jó. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#13396
A két szép szemedért felraktam ide is 😊: link

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#13395
En csak leszedtem, bar valoban lassu volt. De ez mar olyan mint ha valami RC kis auto lenne😉
avcom
#13394
vagy az extrát, 1 gb hely és nem nagyon törölnek :-)

avcom
#13393
próbáljátok ki a filefactory.com -ot :-)

Ingy
#13392
Na asszem bemattoltam magam, Scott J képeket kér a boxutcárol meg a garázsokrol. Most nézem hogy építés alatt <#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#13391
Lassú ez a megaupload mint állat...Legalábbis nálam, le sem töltöm sajna olyan lassan jön.....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13390
felraktam ide egy kis videót
sajna leellenõrizni nem volt lehetõsgem.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#13389
Hát ez az én kis agyamnak felejtõs ! 😊)))

Akkora labirintus, hogy tuti eltévedek rajta ! 😊)))<#idiota>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13388
lac coo
#13387
Az mit jelent , hogy az összes változata ?
Több féle pályavonal lesz ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

avcom
#13386
még nem jártam arra én sem, májusig biztos nem is fogok

Proex felvételeket és fényképeket kaptak

b-type
#13385
Teljesen jól halad SlimJim Superkart modja:
- kép
és
végre nem Howston az alapja az AusziV8 modnak:
- kép

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Alexease
#13384
<#eljen>
Kaptak valami kepeket, videokat a palyarol?!😊 Sajnos annyira el vagyok havazva, hogy eselyem sincs kimozdulni sehova, orulok neha ha hazaerek, es nezhetek ki bekesen a fejembol😉
avcom
#13383
azt nem tudom, de tegnapi info-k szerint az Euroring összes változata jelenleg vezethetõ, bár a pályát övezõ ojjektumok nincsenek készen

lac coo
#13382
Renault Megane Trophy mikor lesz már... ???? <#wow3>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13381
Ja.... Bocs ! 😊)))))))))))))))9

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13380
En csinaltam, de senkit nem akartam kicikizni😊))))))
#13379
<#idiota>

-- http://www.x-plane.hu

Panther
#13378
Persze, hogy lehet, de ez egy-egy konverzió, szerintem, aki készítette ilyesmivel nem foglalkozott. Az út sem jó, mert ami az rFactorban szép, az mondjuk az U/V Scales értékét tekintve GTL-ben nem az és fordítva.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

Ingy
#13377
Szegény Menõ Manó forog a sírjában<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/

lac coo
#13376
A két GTL pályára nem lehet beton grafikát rakni , hogy ne végig ugyanaz legyen ?
Layer-eket....( koszolódás, javítás , féknyomok....)

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13375
Ezzel kit vagy mit akarnak kicikizni ? 😊)))))))))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#13374
Meno Porsche (WMV, 2.7Mbyte) <#idiota><#vigyor3><#zavart1><#zavart2><#banplz><#csodalk>
Panther
#13373
Minek nevezte át, aki megjelentette? Ez a Lausitzring, más néven Eurospeedway a TRD3-ból. Nekem már megvolt néhány napja az IDT privát fórumáról.

E8400 4.2GHZ, Asus Striker II Extreme DDR3, GeForce 9800GX2, 2x1GB DDR3-1600/1900MHZ, 650Watt Corsair PSU. GTR2 - rFactor - LFS - WTCC Race - Race07 - GTR EVO - STCC

lac coo
#13372
Olyant nem tok , sajnos .😞

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#13371
Na végre jönnek a cuccok GTL-bõl 😊)))
Már csak néhány modell kellene 😊))) Mondjuk kezdetnek GT40... <#banplz>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#13370
Klettwitz
unéz ki egész jó pár nap volt 😊
Daytona Rc, aztán GTmonza, GTSpa, és most Klettwitz.
nekem tetszik. 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Tomievo
#13369
Kösziiiii.
Monza kicsit felejtõsre sikerült, de Spa az eszeveszetten király lett. Sztem mondjuk túlságosan is tapad a pálya, mert majdnem fékezés nélkül meg lehet oldani sok olyan kanyart, ahol eddig fékeznem kellett. Tetszik nagyon a régi vonalvezetés is, és hogy végre szép tisztán látom a pályát. Bár a másik Spa konvert is elég jó, de ebben a jó kis huplik nagyon megdobják a hangulatot. Viszont hiányzik errõl is és Monzáról is a pálya feletti híd, az adott helyrõl.

The Lancer sustained its reign of dominance by setting a new, all-time slalom speed record of a blistering 72.5mph.

Ingy
#13368
tenx<#idiota>

Driving fast is an act of liberation, being sharp and arrive on time is slavery. /Franco Ferrarotti, Professor of sociology/